• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Baji moc drzime palce. Jsem trochu mimo obraz, o jakou operaci jde? Ja tez lezela s malym v nemocnici, byla to hruza, ale uz je v pohode. Tez mel kanylu a zvladnul to dobre.
9. zář 2009 ve 14:01  • Odpověz
ahoj lucpet určitě se přidej, vítej :slight_smile:

tak jsem si právě byla pro výplatnici a čekalo mně za tento týden v práci alespoň nějaké trošku milé překvapení. šéf mi malinko přidal na odměnách :slight_smile: sice je to pohyblivá část a může příští měsíc zase klesnout (což samozřejmě nechci) ale potěšilo mně to :sunglasses:
9. zář 2009 ve 14:30  • Odpověz
blizennec, super.... to potesi. A diky za privitani :slight_smile:
9. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz
baji: Taky se přidávám....přeji, ať Vám to v pondělí dobře dopadne, hooodně štěstíčka ahlavně to zdravíčko, ať už nezlobí :slight_smile: Nevím sice jaké to je mít nemocné tak malé děťátko, ale moje máma mi říkala, že jsem dostala ve 4měsících zápal plic, doktoři ji strašili tím nejhorším...probděla několik nocí, ale dostala jsem se z toho.....Tak hlavně pevný nervičky :wink:
9. zář 2009 ve 14:35  • Odpověz
lucpet: Taky vítám..... :wink:
Blizennec, tyhle zpávy vždycky potěší, ale mě teď teda úplně vře krev. Ministr financí chce na rok 2010 snížit rodičovský příspěvek o 10 procent, porodné o 3 000 a mateřskou dokonce o 20%!!! :confused:
Zlabi, co nám to tu nosíš za zprávy?! To je neuvěřitelný. Už takhle to bylo málo a chtějí to ještě snížit? Z čeho jako budeme žít? :angry:
9. zář 2009 ve 14:37  • Odpověz
zlababa07: a cigánům přidají , ne?? no za to bych oppravdu vraždila :angry: :angry:
9. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz
zlababa:to určitě, hlavně aby příští měsíc zůstala minimálně stejná, aby třeba zase neklesla :grinning:
co??? teda zlababa to je nějaká novinka, čteš nějaký noviny nebo z rádia?? :angry: :angry:
9. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz
drnda: a navíc ještě určitě dostanou veškerou výbavu, kočár a byt zadarmo :angry: :angry:
9. zář 2009 ve 14:39  • Odpověz
na centrumu to píšou, je to zatím jen návrh, práve se projednává a schavolavt by se mělo večer :angry:
9. zář 2009 ve 14:40  • Odpověz
to zase určitě vymyslel nějakej chlap....... :angry:
9. zář 2009 ve 14:42  • Odpověz
blizennec: Beztak to chtějí nám "normálním" vzít, protože cigáni řvou, že mají málo....ach jo....to je tak strašně smutný ...vždyť miminka jsou zázrak, a péče maminek by se měla oplácet tunou zlata a né snížením mateřské :cry: Kam ta dnešní doba spěje....k vyhubení lidstva? To za chvilku nikdo nebude ani na tu mateřskou chtí jít, s takovou....
zlababa07: no super...já tak doufala, jestli to nebudou zvyšovat a oni chtěj snižovat...no holky, buďme zatím v klidu, ještě to není schválené...a od mimísek nás to stejně neodradí, ne? Ale jo, je to k vzteku... :angry: :angry:
zlababa; tak snad dostanou rozum a neschvali to!
Já jsem si právě taky říkala, že by to spíš ještě mohli zvýšit, než se na tu mateřskou odebéřu. No tak nic...
9. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz
zlababa teda nefér to rozhodně je. vždycky všude bývaly plakáty, billboardy, jak podporují mladé, rodiny s dětmi a pak zjistíš jak je vlastně těžký získat nějaký bydlení a přemýšlíš jestli si nějakou rodinu vůbec pořídit... tímhle tempem tu za chvíli budou vážně rodit jen ty cigánky páč ty všechno dostanou zadarmo :angry:
9. zář 2009 ve 14:48  • Odpověz
nooo jde to od desiti k peti
musim koncit, maly se vzbudil.. tak zatim pa
9. zář 2009 ve 14:50  • Odpověz
:slight_smile: Nazdárek. Já jsem teda taky pěkná ostuda, mám nějak poslední dny pocit že nic nestíhám.. Včera jsme měli nakonec s manžou 1 den volna, potřebovali jsem zařídit nějaký věci v bance. A spali jsme až do půl 1 odpol, pak teprv jeli do banky a pak se jen tak poflakovali po městě a cpali se nanukama - včera bylo krásně. A už mě pěkně bolí břuch, takže zítra očekávám Ms a po ní huráá na snaženíčko :grinning: :dizzy_face:
Jinak gratuluji nové těhulce a Drndě držím palečky, ať je těhu :wink: a ať se to konečně podaří.
9. zář 2009 v 15:17  • Odpověz
teď to čtu, vážně hrůza - prej kvůli krizi je třeba vzít i chudým... místo toho aby snížili platy svoje nebo těch bohatých tak na tom budou biti zase ty "normálně pracující lidi". navíc se tam píše že prý je to JEN na rok 2010 :angry:
http://aktualne.centrum.cz/domaci/politika/clanek.phtml?id=647151
9. zář 2009 v 15:18  • Odpověz
:angry: to si jako dělají srandu ne? Fakt si říkám, že mě tady v tom státě nemůže už nic překvapit, ale jak vidím, může! Hnus velebnosti :astonished: :confounded:
9. zář 2009 v 15:22  • Odpověz
flosmanka: jj taky jsem si to říkala... když se divíte, kelišová, tak aspoň zavřete pusu.... :grinning: :astonished: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 v 15:24  • Odpověz
flosmanka: teda takhle dlouho jste vyspávali jo? to se mi už dlooouho nepovedlo. jo člověk si občas potřebuje pořádně odpočinout :slight_smile: to jste měli fajn odpoledne. takže jdete do prvního snažení ? tak bezva, hlavně hodně štěstíčka a psychickou pohodu :wink:
9. zář 2009 v 15:26  • Odpověz
:grinning: občas se nám takhle zadaří hajat dlouho :slight_smile: Sousedi si z nás dělají srandu a říkaj, ať si ještě spánku užíváme, až bude prcek, že to prý skončí :pensive: Noo, to bude změna - jsme oba celkem spáči. Jj, jdeme do toho
9. zář 2009 v 15:29  • Odpověz
blíženec :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 v 15:31  • Odpověz
s tím spánkem řekla bych že měla pravdu. ono s mimísem se to určo změní. budeš k němu vstávat a tolik toho nenaspíš.. no co, řekla bych že svoje rozhodnutí mít mimčo kvůli tomuhle 100% nezměním :slight_smile:
9. zář 2009 v 15:34  • Odpověz
:grinning: já taky ne. Si zvyknu - věřím tomu 100% :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 v 15:35  • Odpověz
flosmanka: jééé, to se máš, že dokážeš takhle dlouho spát, já jsem hrozný ranní ptáče, vzbudím se i o víkendu v dobum kdy vstávám do práce...a to třeba i kdybych šla spát ve 4 ráno, pak si teda vždycky ještě zalezu a usnu, ale tohle spaní v kuse by se mi občas líbilo... No a tím, že jsem ranní ptáče, pak samozřejmě odpadám večer... :slight_smile:
9. zář 2009 v 15:38  • Odpověz
určitě si zvyknem :slight_smile: ono to už začně během těhu, budeš se v noci budit na wc, později bude bříško a kvůli němu třeba nebudeš moct najít pořádnou polohu. to už tě to začně připravovat na to noční vstávání k mimísovi, aby to pak nebyl takovej šok :grinning:
9. zář 2009 v 15:39  • Odpověz
:grinning: no ono nám nic jinýho nezbyde děvčátka ..
9. zář 2009 v 15:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.