• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
náhodou včera jsem byla držák a zalomila jsem to až v půl 11 :sunglasses: no a dovolenou ti teda moc moc závidím, tak si jí pořádně užijte, snad bude pěkně.
10. zář 2009 v 11:24  • Odpověz
zlababa07: no tak to jsi pořádnej držák, já šla spát ve 22:00 :wink: Pěkně bude....prý má být babí léto až do října, to by bylo super. Mám tohle období ráda...Nuž nic, jdu vegetit, tím vás nechci provokovat :wink: Zase přijdu!!!
10. zář 2009 v 11:35  • Odpověz
Ahojky holčiny, tak už se tu taky hlásím :grinning: Dneska jsem vstávala do práce o hodinku dříve než jsem zvyklá, protože nám instalovali novej pokladní program a já musela být u toho, ale nějak mě to brzké vstávání ani nezmohlo, ba naopak se mi dneska vstávalo dobře :wink:

Jinak MS zatím nikde, prsa nafouklá jak balony a pobříšek nic moc stavy, takže počkáme a uvidíme :grinning:

chicool: Nebudeš mi to asi věřit, ale předevčírem se mi zdál sen taky o miminku....přebalovala jsem ho, oblékala, chovala, zpívala mu písničky....takový hrozně příjemný....nechtěla jsem Vám to tady ani psá, aby jste si o mě nemyslely, že už snad úúúplně magořím :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2009 v 11:55  • Odpověz
chicool: Kolik ten selen, zinek a vit.E prosím tě stojí? Můj manža má jen klasickej vit.E, myslíš, že je tohle lepší?
10. zář 2009 v 11:56  • Odpověz
drndapetka: ahooooj :wink:. Ten sen byl úžasnej a určitě vůbec nemagoříme. :grinning:
Jinak ty vitamíny jsem nakupovala v DM a všechno je to po 30 tabletách - bude to mít na měsíc, jelikož v září se zadaří :slight_smile: . Takže zinek - 40,-Kč, selen - 50,-Kč, éčko - 55,-Kč...pak jsem mu ještě v lékarně vzala listovku (43,-), když je dobrá i pro chlapi. No někde jsem tu četla, že jsou to pro spermijky dobré vitamíny...a když nepomůžou tak to není nic proti ničemu...
10. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz
drnda: tak alespoň někomu se tu dnes dobře vstávalo - tedy kromě těch dovolenkových, ty nepočítám :slight_smile:

chicoo,drnda: teda to by spíš vypadalo, že jsme zmagořily asi skoro všechny, protože mě se taky zdál takový pěkný sen... ne přímo ještě o miminku, ale o tom že jsem měla pozitivní těhu test.. :grinning:
10. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz
blizennec: no vidíš, to já úplně přeskočila, já začla rovnou kojením :grinning: , ale abych ještě tuplovaně zmagořila, tak se mi ten sen nezdál poprvý. Ale v těch snech před tím jsem na miminko pořád zapomínala a kojila jsem ho chudáka, až když měl velkej hlad...no a ve včerejším snu jsem ho kojila včas, ale taky chlemstal, jako kdyby ne. :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz
chicoo: a nehledaly jste náhodou co by to mohlo znamenat?? :grinning:
10. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz
blizennec: neee, ale dobrej nápad, jdu na to :wink:
10. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz
kojiti: chudým štěstí, bohatým starost, svobodným brzkou svatbu, vdaným aneb ženatým vdovství, když má žena mnoho mléka - nemoc dětí

Takže pro mě to znamená brzkou svatbu :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz
:grinning: vtip: paní jde do obchodu a vybírá si nějakou kabelku. Nakonec ji zaujme taková úplně maličká, ale krásná. A taky hodně drahá .. Proto jde za prodavačem a ptá se, proč je tak drahá, když je tak malinká? Prodavač se na ni podívá a praví: to máte jednoduchý, ta kabelka je totiž vyrobená z kůže mužského přirození .. A když ji třikrát přelíznete, máte z ní lodní kufr :grinning: :grinning: :astonished:
10. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz
:unamused: Jinak mně je úplně mizerně. Po hodně dlouhý době mám doost bolestivou MS. Už dlouho mi takhle nebylo, je mi zle od žaludku, motá se mi hlava a ty křeče v břiše :stuck_out_tongue_closed_eyes: Fuj.. Už jsem dostala od kolegyně rozpustný prášek na bolesti, ale že by to nějak extra pomohlo, to tedá ne. Nicméně za chvíli budu končit a pádím domů. A možná se dnes odměním parfémem, co maj v Rossmanovi za SUPER cenu! Miluju ho, tak krásně voní a doma mám už jen polovičku :pensive: :dizzy_face:
10. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz
:wink: joó Chicoo, já se taky hlásím do těhulek v říjnu, mám tucha, že by to mohlo vyjít tenhle měsíc, i když to bude 1.snažení :dizzy_face:
10. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz
flosmanka: vtip výbornej :wink: s tou ms je to síla, já mám zase jen špinění a rozjede se zítra a na dovolenou, ale mě to při dobré náladě absolutně nerozhodí.
Tak jestli máš tucha, že to teď za září vyjde, tak já taky, tak v říjnu se tam sejdeme, ju!!!! :wink: Koukám, že si jeden DC za mnou. Ale vážně, já cítím, že září bude vítězné...nejen pro mě, ale pro hodně z nás!!!
10. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz
chicoo: no vidíš, a na kdy tu slávu plánujete? :slight_smile:

flosmanka: vtip dobrej. to si piš, že září bude pro hodně z nás vítězné :wink:
10. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz
blizennec: neplánujeme...ale dle snu bude svatba brzy...podvědomí ví všechno vždycky nejlépe :grinning:
10. zář 2009 ve 14:52  • Odpověz
Holky, tak se s váma pro dnešek loučím, za chvíli tu na mě zazvoní kámoška a jdeme s jejím dvouletým broučkem ven. Zítra se ještě ukážu a v sobotu už frčíme brzy ráno.
10. zář 2009 v 15:08  • Odpověz
chicoo: třeba k tomu krásnému dárečku o oznámení mimi dostaneš taky nějaký překvápko... nebo třeba k vánocům :wink: :slight_smile:
hezký zbytek dne , pa zítra
10. zář 2009 v 15:16  • Odpověz
Ahojte holky tak burza už je za námi a vydělali jsme si tak akorát na slanou vodu :grinning: , takže jdem v sobotu s holkama na večeři tak už se těším na plněný řízeček mňamm :grinning: !

Když jsme u těch snů tak mě se zdálo dneska že jsem byla v obchoďáku a měli tam otevřené krabice s pralinkama a bomboniéry, úžasná chuť ještě ji mám pořád na jazyku a krásně vychlazené tak jak to mám ráda (strkám čokolády do lednice) a vše zadarmo tak jsem se ládovala jak divá a ještě si to strkala do kapes na potom ! Úžasný sen tak nevíte co to znamená ? Ale teda po dlouhé době úžaná noc, perfektně jsem vyspaná a odpočinutá a vzbudila jsem se až ráno tak snad to nebude nic zlého !
10. zář 2009 ve 20:44  • Odpověz
Holky nikdo tu není ?
10. zář 2009 ve 21:16  • Odpověz
ahoj janinko
10. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz
Ahoj Karol jak se máš ? Já tady teď trochu nestíhám a nemám vůbec přehled :confounded: !
10. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz
Ahoj holky.
10. zář 2009 ve 21:21  • Odpověz
Ahoj lolynko
10. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz
ja se zase tvářím, že se učím. nemůžu se k tomu dokopat a zkouška se rychle blíží
10. zář 2009 ve 21:24  • Odpověz
a co vy, holky?
10. zář 2009 ve 21:24  • Odpověz
Já se už neučím, naštěstí. I když ... člověk se pořád učí.
10. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz
to pořád učení je v pohodě :slight_smile: už se těším, až budu mít jednou kompletně dostudováno a nebudou mě tlačit zkouškové termíny :slight_smile:
10. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz
A jak chceš tu fildu užít v praxi? Už jsi o tom přemýšlela?
10. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz
teoreticky uz uzivam - jazyky... a predchozi praxi jsem delala primo v oboru...
10. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.