• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
rozhodne musim rict, ze na filde jsem se toho naucila vic nez na ekonomce....
10. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz
Já toho ze školy taky moc "neumím". Každá praxe byla malinko odlišná a znovu jsem se musela učit.

Já nejsem moc teoretik, ve škole jsem to vždycky flákala. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A řekla bych, i když samochvála smrdí, že v praxi jsem docela dobrá.
10. zář 2009 ve 21:50  • Odpověz
tak hlavně že to v práci jde, ne? a co děláš?
10. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz
Pracuji jako hlavní účetní. Zkoušela jsem dělat i něco jiného, ale zase jsem se k tomu vrátila. Akorát ty termíny a paragrafy jsou naprd.
10. zář 2009 ve 22:03  • Odpověz
tak to není špatná práce :slight_smile: taky máme v rodině účetní :slight_smile:
10. zář 2009 ve 22:06  • Odpověz
Jak se to vezme. Velice mi to baví, ale jsem na malém městě, takže je to málo placený.
5 let jsem dojížděla do Prahy, ale pak jsem objevila místo u nás. Už jsem měla Phy plný zuby. Tak jsem to vzala.
10. zář 2009 ve 22:09  • Odpověz
dojíždění je pitomé... taky to nemám ráda
10. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz
Tak holky, vzala jsem těch 50 stránek letem světem tak už jsem trochu v obraze, ale zase strašně unavená tak se zrovna loučím a jdu odpadnout do poslete a nechat si znovu snít o těch bombonech :grinning: ! Musím se dospat, poslední dobou se v noci strašně budím a pak nemůžu znovu zaspat, tak si připomínám dobu když jsem Fildu kojila po 2 hodinách :fearful: !

Jo a Peťko, klobouk dolů, máš dobrou vůli já už bych testovala jako divá :sweat_smile: !
10. zář 2009 ve 22:15  • Odpověz
Tak to jsi trpělivá Jani. Já už týden nedočítám. Holky toho v práci nakecaj :sweat_smile: (tedy napíšou).
10. zář 2009 ve 22:18  • Odpověz
Janinkaves, dobrou noc. Tvoje sny ti moooc závidím :slight_smile:
10. zář 2009 ve 22:18  • Odpověz
Já jdu taky do hajan. Dobrou noc a karol už se na to učení vy.... a jdi taky do hajan. Dobrou. :dizzy_face:
10. zář 2009 ve 22:25  • Odpověz
Dobré ranko, holky. Jste tu někdo?
11. zář 2009 v 08:17  • Odpověz
11.9.2009

Těhulky:
Žlababa: .......... 30 let ... 0 dětí ... 6.tt ... TP 9.5.2010 ... první KO 16.9.
toltec: ............ 28 let ... 0 dětí ... 2.9. našla //
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //

Snažilky:
drndapetka:..... 24 let ... 0 dětí ... 30 DC ... 1. snažení
baji: ............... 31 let ... 1 dítě ... 28 DC ... 0. snažení
KKattkka: ........ 27 let ... 0 dětí ... 27 DC ... 2. snažení
radma 80: ....... 29 let ... 0 dětí ... 26 DC ... 1. snažení
Garp776: ........ 33 let ... 1 dítě ... 25 DC ... 5. snažení
Kuratkol: ........ 27 let ... 0 dětí ... 23 DC ... 7. snažení
blizennec: ....... 25 let ... 0 dětí ... 22 DC ... 3. snažení
Motol: ............ 24 let ... 1 dítě ... 21 DC ... 2. snažení ... 1ms
Karol84: ......... 25 let ... 0 dětí ... 21 DC ... 12. snažení
Everhr: .......... 32 let ... 0 dětí ... 18 DC ... 12. snažení
lolynka: .......... 29 let ... 0 dětí ... 17 DC ... 2. snažení
hedik: ............ 22 let ... 1 dítě ... 15 DC ... 0. snažení
janulkav: ......... 22 let ... 0 dětí ... 14 DC ... 5. snažení
Janinkaves: ..... 27 let ... 1 dítě ... 14 DC ... 1. snažen
medan29: ....... 29 let ... 0 děti ... 13 DC ... 4. snažení
aja.83: ........... 26 let ... 0 dětí ... 13 DC ... 2. snažení
kebule82: ....... 26 let ... 0 dětí ... 10 DC ... 16. snažení
Taurusenka: .... 30 let ... 0 dětí ... 6 DC ... 33. snažení
chicoola: ......... 28 let ... 0 dětí ... 3 DC ... 4. snažení
flosmanka: ...... 29 let ... 0 dětí ... 2 DC ... 1. snažení
katyna6: ......... 33 let ... 0 dětí ... ? DC ... 1. snažení ...čeká na porevizní ms

Nekomunikující snažilky (nevíme, jak to u nich vypadá):
jenniffer001: ... 27 let ... 0 dětí ... ? DC ... 5. snažení
11. zář 2009 v 08:23  • Odpověz
Ahoj Chicoolo, tabulka se mi líbí, mám 13dc, ovule se bíží! O víkendu se musíme činit :grinning:
11. zář 2009 v 08:44  • Odpověz
pěkné ránko :slight_smile:

aja-no kočko,ty jsi taky všude :grinning:
11. zář 2009 v 08:50  •  snaží se  • Odpověz
Katy, no jo, dyž já mám takovou nudu v práci, tož se musím nějak zabavit. Tak tady prolízám různýma diskuzema...Mně dnes nějak bolí hlava, včera jsme poseděly s kámoškou a vypili 2 lahvinky vína. Dala bych si prášek, ale co když máme zaděláno na mimi, ibalgin není prý vůbec vhodnej!
11. zář 2009 v 09:05  • Odpověz
Zdravím holčiny, jakpak se máte po ránu? :slight_smile: Já jsem dneska zase vyspaná do růžova....poslední 2dny je mi lépe, takže konečně taky funguju jako normální člověk.... :grinning: V práci to dneska taky vypadá na nudu, takže tu budu určitě strašit :grinning: :grinning: :grinning: Dneska ráno mi odjel manžel na 2dny pryč s klukama.....mívají jednou za 3měsíce takový srazy, kdy si všichni vezmou sebou počítače a "paří" po síti hry.....to víte, chlapi jsou věčný děti :grinning: A kdo si hraje, nezlobí :grinning:

aja83: Teeeeda, ty jedeš teda ve velkým.....2lahvinky vína s kámoškou...to už jsem dlouho nevypila, i když jsem bývala docela velkej "nasávač" vínka :grinning: :grinning: Ibalgin si rozhodně nedávej....ani Brufen....ony tyhle druhy prášků nejsou totiž dobrý ani normálně, né jenom v těhu a předtěhu. Já být Tebou, tak si koupím rozpustný "céčko" do vody, to docela na kocovinku pomáhá, nebo si kup chlazenou light kolu a pij ji po douškách, to taky pomáhá...kdyby bylo nejhůř, tak jedině paralen, ten je v těhu nejmíň škodlivý.....
11. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
No jinak mrcha furt nikde, takže to vypadá, že cyklus bude asi klasický jako před revizí.....38dní....takže si ještě musím počekat na ortel.... :confounded:
11. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
aja-tak si vem aspoň paralen,to prý není taková hrůza.Nebo aspoň silnější kafe.I když si myslím,pokud čekáš mimíska,tak jsi ho včera musela pěkně zkárovat a nějaký Ibalgin mu určitě víc neublíží :grinning: :grinning:
11. zář 2009 v 09:27  •  snaží se  • Odpověz
Tím pádem mohla být ovulka teda i později.....když tu někdo psal, že optimální doba leteální fáze je 10dní, tak tím pádem jsem klidně mohla mít ovuli 28DC :astonished:
11. zář 2009 v 09:30  • Odpověz
drnda-a ještě jsi netestila?
11. zář 2009 v 09:31  •  snaží se  • Odpověz
krásné páteční ráno :slight_smile:

aja: dvě flašky vína, to jste teda "pijandy". mě vždycky pomáhala cola, jak píše drnda. pít pěkně po malých douškách.

drnda: pořád se držíš a čekáš na testování do pondělka? :wink:
11. zář 2009 v 09:33  • Odpověz
aja83: No to je fakt, jak píše katyna.....pěkně bys ho zkárovala....ale neboj, mám 2kámošky, které počaly mimíska přímo, když byly namol a jednu, která byla ve 4týdnu, když se vdávala a tu svatbu si ještě řádně užila :grinning: A mají zdravý děti.....nesmíš to tak brát....člověk má žít normálně život, jak předtím, když se o mimi ještě nepokoušel a né se omezovat...navíc odborníci tvrdí, že každá velká změna organismu neprospívá, takže by to bylo pro mimi zlé....takže, kdo pije, tak pít dál ( samozřejmě né každý den), kdo kouří kouřit dál ( pokud nepřestal před snažením, tak už to nemá cenu), kdo cvičí, cvičit dál atd......né začít být opatrná a hledat, co kdyby... :wink:
11. zář 2009 v 09:34  • Odpověz
bllzennec: Ahoooj, jj, držím držím....a o to jsem klidnější, když jsem se teď ujistila, že ovulka mohla být klidně ještě později, takže testování bude v pondělí a možná ještě později jednou ( kdyby byl testík negativní), protože jsme mohli klidně počít i ten 28DC :grinning:
11. zář 2009 v 09:35  • Odpověz
blizennec: Každopádně kdyby mrcha nedorazila do 45DC a testíky byly negativní, tak utíkám k doktorovi pro Agolutin na vyvolání MS, aby jsme se mohli co nejdřív snažit znova....ale snad to půjde všechno samo
11. zář 2009 v 09:37  • Odpověz
drnda: lepší by samozřejmě bylo kdyby byl testík neg. aby ms přišla sama.. ale vydřž, v pondělí se třeba všechno vysvětlí a dozvíme se třeba novinku :slight_smile: moc ti to přeju, bylo by to u tebe hned na první pokus dle tabulky, to jste docela rychlíci :grinning:
11. zář 2009 v 09:39  • Odpověz
drndi v kolik tak v pondělí vstáváš, abych byla připravená u pc na tu novinu ? :grinning:
11. zář 2009 v 09:40  • Odpověz
blizennec: No sice na první pokud po revizi, ale jinak se snžíme už dva roky, takže bych to za zas takovou rychlost nebrala

V pondělí jdu do práce, takže budu vstávat tak o půl 8, ale napsat Vám můžu až v 9 z práce.....
11. zář 2009 v 09:44  • Odpověz
drndi jee promiň trošku jsem zapomněla že máte po té revizi a proto chcete začít počítat od znova.. ale po revizi prý jde otěhu dobře :wink: jak se cítíš? včera tu padlo, že podvědomí ví vždycky všechno nejlépe, napovídá ti tvoje podvědomí něco?? :slight_smile:
11. zář 2009 v 09:48  • Odpověz
Drndi, no jo, mimís asi bude zkárovanej a teď se bouří, proto mi je blbě. Teda jestli tam už nějakej je, když ne, tak ho vytvoříme tenhle víkend. Holky, mám mít ovulku, takže manža bude muset vyvinout činnost a to by bylo, aby se to nepovedlo. Taky jsem po revizi, tak by to mohlo jít dobře, ne?
11. zář 2009 v 09:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.