• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Drndi, držím ti moc palce, snad budeš v pondělí hlásit //! Už bychom je tu potřebovali, ať se trochu zvedne nálada a přibude optimismus!
11. zář 2009 v 09:58  • Odpověz
blizennec: Právě , že už se cítím dobře, jen ty prsa mám nafouklá, jinak nic....před 3dny mi ještě bolelo bříško a bylo mi šoufl od žaludku, tak jsem si říkala, že se povedlo, ale teď ten stav nějak přešel, tak nevím nevím....momentálně se těhu necítím....ale ono se opravdu mohlo podařit ještě později než jsem počítala, takže by těhu příznaky ještě nebyly.....
11. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
aja83: JJ, prý po revizi to jde....tak nevím nevím.....a ty už máš jednu porevizní mrchu za sebou nebo víc?
11. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
Drndi, já myslím, že se zadařilo. Jestli jste pilně snažílkovali a jsi po té revizi, tělo je vyčištěný a děloha úrodná :wink: !
11. zář 2009 v 10:02  • Odpověz
aja83: no snažilkovali jsme se tento cyklus 6x....ale měli jsme mezi tím velké pauzy a vzhledem k tomu, že jsem si myslela, že byla ovula 17DC a ona asi nebyla, tak nevím nevím jestli jsme se strefili do těch správných dnů
11. zář 2009 v 10:08  • Odpověz
drndi: a teplotu už neměříš??
11. zář 2009 v 10:09  • Odpověz
drndi, já mám teď za sebou právě první porevizní ms. Takže taky by mohlo být úrodno.
11. zář 2009 v 10:23  • Odpověz
začala jsem zase znova před 3dny.....takže ve středu byla 36,2 ....včera 36,5....a dneska ráno 36,7.....proč to tak stoupá???? :astonished:
11. zář 2009 v 10:23  • Odpověz
aja83: Promiň, že se tak hloupě zeptám, ale poprvé se Vám to povedlo po jak dlouhé době?
11. zář 2009 v 10:25  • Odpověz
:wink: Zdravím a přeju krásný den. Co nového? Jak jsem včera psala, že jsem si jela pro ten parfém do Rossmanna, tak ho už neměli? Byla jsem ve dvouch a ani v jednom - škoda, docela mě to mrzí, jsem se těšila. Dnes se pro změnu jedeme podívat zas do Hornbachu - viděli jsme včera v letáku úžasný obrazy. Jeden byl zelený list jakoby tak nějak stočený a ty další tři byly kameny v písku - nádherný. Jeden s těma kamenama stojí 700,- Kč, tak bysme chtěli všechny 3 a dala bych je do ložnice, až jí budeme dělat po Vánocích .. Takže když budou i v reálu hezký, zavolám mamince, jestli nám je koupí k vánocům :grinning: :dizzy_face:
11. zář 2009 v 10:25  • Odpověz
Drndi, to jsem otěhotněla po 6 měsících od vysazení antikoncepce. Nebudu muset doufám zase teď čekat půl roku, že neeee! :frowning2:
11. zář 2009 v 10:26  • Odpověz
aja83: No na to ani nemysli......do Vánoc budem mít všichni tady // :wink: No nám se poprvé zadařilo po 3 měsících a po druhé po 4 měsících, tak doufám, že to do Vánoc taky stihnem :grinning:
11. zář 2009 v 10:28  • Odpověz
blizennec: Copak říkáš na tu teplotu....prapodivné, že? :astonished: za tu dobu, co jsem neměřila, tak musela klesnout a teď zase stoupá!!!!
11. zář 2009 v 10:31  • Odpověz
Drndi, no proč myslíš, že teplota tak stoupá? Protože jsi v tom :wink: !
11. zář 2009 v 10:36  • Odpověz
aja83: No a nebo to taky může znamenat, že mohla být ovulka až teď.....
11. zář 2009 v 10:41  • Odpověz
Jo, to je taky možný, tak na to ještě dneska hupsněte :slight_smile:
11. zář 2009 v 10:42  • Odpověz
drndi: no jestli si to dobře pamatuju, říká se že když se vajíčko uhnizďuje tak teplota může na jeden den klesnout a pokud jsi těhu tak potom zase stoupá.. to by mohlo být dobrý znamení :wink:

holky nebojte, do vánoc tu bude tolik těhulí že v tý spodní tabulce se holky už budou samotný bát :grinning:
11. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
Ano drndi, hupsky honem rychle do postele :grinning: A nebo že by ? Že by ses přesunula nahoru :sweat_smile: Budu držet palce tak i tak ju. Já se těším, až MS skončí a vlítneme na snaženíčko - opravdivý :grinning: :grinning: Poprvý od začátku, co jsme s manžou spolu bude moct zůstat u mě - víte jak to myslím. Nikdy jsem HA nebrala, tak to pro něj bude bomba, furt mu řikám, ať si to užívá, že bude moci :astonished: :grinning: :grinning:
11. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
drndi: nebo ovulka myslíš?? není na už moc pozdě??
11. zář 2009 v 10:50  • Odpověz
drndi: no já jsem trdlo, už mi vypadávají i slova :slight_smile: samozřejmě že tam mělo být " není na NÍ už moc pozdě??
11. zář 2009 v 10:51  • Odpověz
blizennec: No já jsem tu teplotku ale neměla jen jeden den dole...byla tam déle.....je možné, že ovulka byla včera, všechno je možné....když mám delší cyklus, tak ji nemusím mít mezi 12-17DC, ale později.....
11. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
Drndi, prostě dnes na to hupsněte, tak jako tak, to vám neuškodí :wink: ! No a v pondělí se uvidí! Jo já měla před potratem cyklus 33dnů a doktor mi na kontrole říkal, že vidí folikul těsně před prasknutím, takže ovulka vycházela až asi na 18.den.
11. zář 2009 v 11:42  • Odpověz
drndi: to bys pak měla cyklus pěkně dlouhý.. před tou revizí se ti to už stalo?
každopádně pokud myslíš že by mohla být ovulka teď tak doufám že plánujete večer tulení.... :wink: :grinning:
11. zář 2009 v 11:43  • Odpověz
blizennec: Před revizí jsem mívala cyklus průměrné dlouhý 38dní.....ale říkám opravdu průměrně....někdy došel za 28dní, někdy za 35, ale stalo se i že za 47dní....každopádně do 50DC vždycky dorazila. MS jsem nikdy nemívala pravidelnou ( teda jen když jsem brala HA, alůe to se nedá počítat, když ta MS je uměle vyvolaná)....Myslela jsem si, že po revizi by se mi MS mohla srovnat ( minulý rok po mimi těhu jsem ji měla první 3 měsíce po 35dnech ), ale vypadá to, že asi bude stejná jako předtím....a kdyby byla až ten 38DC, tak ovula mohla být klidně 28DC, pokus počítám správně....

Jinak tulení dnes večer nebude....manžel je pryč s kámošema na noc . Ale bylo včera :wink:
11. zář 2009 v 11:47  • Odpověz
Každopádně.....břicho mě zatím nebolí, takže MS v příštích dnech nehrozí....bolívá mi taky 3dny před jejím nástupem bederka ( pokaždé )....teď se zatím nic takového neděje...tak uvidíme....nejlepší je se nechat prostě překvapit :slight_smile:
11. zář 2009 v 11:52  • Odpověz
Ahoj holky, nestíhám, připravuju se na dovču, upekla jsem na cestu výborný pizza-štrůdl, moc dobrý, ale už ho musím nechat, aby vydržel, teď se balím, pak musím vyžehlit 3 pračky prádla a uklidit. A už čekám jen na miláčka.
Jinak včera u mě byla moje nejlepší kamarádka a oznámila mi, že je těhotná (teda já se zeptala a ona mi nedokázala zalhat :grinning: ). Zadařilo se jim hned napoprvé. Moc jí to přeju, ale s mým psychickým stavem to v tu chvíli bylo hrozný. Holky, já to obrečela. :frowning2: Dnes už je to dobré, už jsem zase v pohodě a věřím, že září bude úspěšné. Dneska dorazily ovutesty, tak to pěkně načasuju. Ale včera mi bylo ouvej. Dnes už jsem zas opět nad věcí. Nu někdy si holt člověk musí taky zabulet, aby pustil ven ty špatné pocity. :slight_smile:
11. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz
drndi: vy jste tulení zvládli už včera.. no tak to jste napřed , pokud je tedy dnes ovulka :slight_smile:

chicoo: ahoj. to s tou tvojí kámoškou naprosto chápu. já jen vidím těhulku a nebo kočárek s maminkou tak se to ve mě všechno bouří a navíc kdyby mi moje nej kámoška oznámila že je těhu a navíc napoprvé (i když u ní to bohužel nepředpokládám - děti nechce...) tak bych to asi taky ořvala.. každopádně není dobrý to v sobě dusit, takže občas si někdy člověk musí poplakat, jak říkáš. pokud už jsi v pohodě, tak to je fajn že to takhle zvládáš :wink:
11. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz
chicoo: a navíc v září se určitě zadaří, takže ještě budeš ráda že i tvoje nej kámoška je těhu .. budete moct spolu venčit prcky a aspoň se nebudete doma nudit :wink:
11. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz
Jejda kočky neblázněte!!! Se trefíte! Pokud nemáte problémy, tak to půjde jak po másle. Takže buďte v klidu, žádné breky, jste zdravé mladé robky, tak to půjde v září jak na drátkách.
11. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz
Holky, přidávám se k vám - moje ségra se teď snaží o mimi a už má týden nějaký bolení břicha a teď je ji i blbě, na zvracení. Dnes si jede koupit těhotenský test a jestli mi oznámí, že je těhu, tak mě migne. To asi taky obrečím. Oni se snaží asi 2 měsíce a hned by jim to vyšlo. Ach jo, to má někdo štěstí. :frowning2:
11. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.