• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
ahojky, tak se hlásím po učebním maratonu :wink: tak už zbývá poslední zkouška a pár seminárek... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
trochu si vás dočtu, ať jsem v obraze, naštstí jste tu toho zas tak moc nenakecaly :wink:
a taky dorazila MS, takže upravím tabulku...
11. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz
toltec: ono těm už těhu se to mluví že :grinning: :grinning:

aja: a tvoje ségra je mladší než ty nebo starší? neboj příště se určitě zadaří i vám..
11. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz
11.9.2009

Těhulky:
Žlababa: .......... 30 let ... 0 dětí ... 6.tt ... TP 9.5.2010 ... první KO 16.9.
toltec: ............ 28 let ... 0 dětí ... 2.9. našla //
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //

Snažilky:
drndapetka:..... 24 let ... 0 dětí ... 30 DC ... 1. snažení
KKattkka: ........ 27 let ... 0 dětí ... 27 DC ... 2. snažení
radma 80: ....... 29 let ... 0 dětí ... 26 DC ... 1. snažení
Garp776: ........ 33 let ... 1 dítě ... 25 DC ... 5. snažení
Kuratkol: ........ 27 let ... 0 dětí ... 23 DC ... 7. snažení
blizennec: ....... 25 let ... 0 dětí ... 22 DC ... 3. snažení
Motol: ............ 24 let ... 1 dítě ... 21 DC ... 2. snažení ... 1ms
Karol84: ......... 25 let ... 0 dětí ... 21 DC ... 12. snažení
Everhr: .......... 32 let ... 0 dětí ... 18 DC ... 12. snažení
lolynka: .......... 29 let ... 0 dětí ... 17 DC ... 2. snažení
hedik: ............ 22 let ... 1 dítě ... 15 DC ... 0. snažení
janulkav: ......... 22 let ... 0 dětí ... 14 DC ... 5. snažení
Janinkaves: ..... 27 let ... 1 dítě ... 14 DC ... 1. snažen
medan29: ....... 29 let ... 0 děti ... 13 DC ... 4. snažení
aja.83: ........... 26 let ... 0 dětí ... 13 DC ... 2. snažení
kebule82: ....... 26 let ... 0 dětí ... 10 DC ... 16. snažení
Taurusenka: .... 30 let ... 0 dětí ... 6 DC ... 33. snažení
chicoola: ......... 28 let ... 0 dětí ... 3 DC ... 4. snažení
flosmanka: ...... 29 let ... 0 dětí ... 2 DC ... 1. snažení
baji: ............... 31 let ... 1 dítě ... 1 DC ... 0. snažení
katyna6: ......... 33 let ... 0 dětí ... ? DC ... 1. snažení ...čeká na porevizní ms

Nekomunikující snažilky (nevíme, jak to u nich vypadá):
jenniffer001: ... 27 let ... 0 dětí ... ? DC ... 5. snažení
11. zář 2009 ve 13:16  • Odpověz
No to nemluví :slight_smile: já bych si to pořád klidně s některou vyměnila a šla bych do toho později :grinning: takže já zase závidím vám ty nulové starosti :wink: jo a jestli ještě schválí reformu, tak si to půjdu hodit úplně :sweat_smile:
11. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz
blizennec - moje ségra je o rok starší. Ale tak já ji to přeju, jenom z toho budu trochu smutná. :frowning2:
11. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz
Ahoj holčiny, koukám, že nové těhule jsou všude. Tak si představte, že ráno příjdu do práce a kolegyně nám oznámila, že je v 7 tt. No nevydržela jsem to a práskla jsem to na sebe taky :sweat_smile: tak aspoň to šéf už ví. No měli všichni radost, jen je trochu problém, že jsme tu jen 3 holky a z toho my dvě jsme skoro stejně těhu :sweat_smile: :dizzy_face:
11. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz
Zlabi, tak to šéfik nebyl moc nadšenej, co? Tam máte nějakou těhuvirózu, pošli ji k nám!
11. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz
Chico, tak si moc moc užij dovolenou, ať vám klapne počásko!

Ajo, úplně tě chápu, mě tyhle zprávy taky vždycky rozhodily. Ale neboj, vždyť už za pár týdnů to můžeš být ty, kdo bdue oznamovat :dizzy_face:
11. zář 2009 ve 13:28  • Odpověz
toltec: no s tím návrhem je to fakt hrůza :angry: - myslíš to, jak jsem tu řešili včera nebo předvčírem? jak má být snížený porodný, mateřská v příštím roce?
aja: já se jen ptala protože kdyby byla mladší než ty tak třeba právě proto že je mladší jim to šlo rychleji.. neříkám že my bysme tu byli nějaký starý matky :slight_smile: , ale většinou je to tak, že čím mladší tím to jde lépe... samozřejmě že ne vždy je to pravda
11. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz
tak se mi zatím dočítat nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz
zlababa: ahoj :slight_smile:

baji: řekla bych že žádná těhu nepřibyla takže nic zásadního novýho :grinning: nevím jestli jsi u toho byla, ale myslím že z toho důležitějšího jsme probírali jen ten šílenej návrh reformy (či čeho) o snížení porodnýho a mateřský. nevím jestli už jsi to slyšela
11. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz
Holky, posílám těhu virózu z naší práce prrrrrrsk prrrrrrsk prrrrrrsk prrrrrrsk prrrrrrsk prrrrrrsk prrrrrrsk prrrrrrsk prrrrrrsk prrrrrrsk prrrrrrsk prrrrrrsk prrrrrrsk prrrrrrsk prrrrrrsk prrrrrrsk prrrrrrsk prrrrrrsk prrrrrrsk prrrrrrsk prrrrrrsk prrrrrrsk prrrrrrsk prrrrrrsk prrrrrrsk prrrrrrsk prrrrrrsk prrrrrrsk prrrrrrsk!
11. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz
s tou mateřskou a porodným mě to teda taky pěkně točí, prej aby bylo na penze, tak proč to nevemou důchodcům :angry: jako matkám, který z toho žijou nejen samy, ale s mimísem nebo i více, a mají daleko větší výdaje, tak těm chtějí peníze krátit, navíc kolik je matek na RD a kolik důchodců, pak nám musí ubírat tisíce, aby to aspoň trochu poznali :angry: :angry: :angry:
11. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz
blizenec: jojo myslím tu.. no kdyby to zkrouhli jak říkají o 20 %, tak bysme byly(i) s prckem o dost tisícovek lehčí. Porodné je jednorázovka to tak nebolí, ale pak těch iks měsíců MD a RD to je mazec.
11. zář 2009 ve 13:34  • Odpověz
Blizenec - no jo, taky si teď říkám, že jsme třeba měli začít se snažením o mimi dříve. Ale co, jednou se to povede, akorát někomu to dá zkrátka víc zabrat :wink:
baji, podle mě to nemůže projít, nebio aspoň ne před volbama a ty taky zatím jen tak nebudou :wink: To ještě stihnem za starých podmínek, musíme!!!!
zlabab, tak nevím, jeslti chytat nebo nechytat :wink: MS jsem dostala o něco dřív, snž začneme, až budeme mít s Týnkou aspoň trochu jasno, jestli to bude ok, tak kdoví, jestli pak budou ještě plodný dny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz
Teda holky, mě došla tento měsíc krásná výplata....pěkně čučím teda :grinning: Aspoň dám bokem na dovču. Jeden s manžou v říjnu totiž na do wellnes hotelu na 3noci na Šumavu....máme totiž 11.října 1.výročí svatby, tak to hodláme náležitě oslavit odpočinkem. Už se těším na ty masáže, vířivku, bazén, saunu atd.....ale nejvíc na to tulení v postýlce na apartmánu :grinning: :sweat_smile:
11. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz
peťko, no jo, tak to bude fajn, koukala jsem, že zatím MS nikde a ještě netestuješ... kdy se chystáš? :wink:
11. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz
Holky čím pozdějc budou volby, tím hůř.. dle mě. Do konce roku by pak jiná vláda nestihla schválit nový rozpočet. A nějaká podoba, pokud dneska nevymyslí něco k předčasným volbám se bude muset příští týden schválit. Ale četly jste dneska jak klesá porodnost? Pokud vycházeli ze statistik za min. rok, tak by s celou slavnou reformou příští rok tolik neuspořili, protože se tolik dětí vůbec nenarodí! A navíc, rodit děti do téhle země je dle mě na medaili, bordel kam se podíváte.
11. zář 2009 ve 13:41  • Odpověz
zlababa: dneska jsem i slyšela že prý kdo ví, jestli se volby vůbec stihnou i v tom listopadu, jak říkali... jj porodné je jednorázové tak to tak nebylí ale pak ty měsíce na MD a RD no nějak si to nedovedu představit..
asi budeme muset vykrást nějakou banku nebo co.... :grinning:
žlab, já doufám, že to neprojde, mám dvouletou mateřskou, tak by mě to stálo dost peněz :unamused:
hlavně že budeme mít supr dálnice :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
11. zář 2009 ve 13:43  • Odpověz
baji: No chystám se testovat v pondělí, ale pokud bude testík negativní a MS nedojde, tak to zkusím po pár dnech znovu, protože je možné, že se povedlo později. Nevím totiž kdy přesně jsem měla ovulku, jsem z toho už úplně zmatená :frowning2: Poslední 4 dny mi zas teplota stoupá, tak nevím , zda ovulka nemohla být později. Pokud bych měla po revizi stejně dlouhý cyklus jako jsem měla před ní. A to bylo 38dní.
11. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz
Holky, tak to jsem ráda, že jste to taky nějaká zažila. Já to své nejlepší kamarádce fakt ze srdce přeju, jen jsem prostě byla rozhozená z toho, že jí to tak rychle vyšlo a že já bych si to také už moc přála. Navíc jsme si to vždycky spolu plánovaly, jak budeme vozit kočárky. No ale ono to přijde. A třeba naše děťátka budou od sebe jen o měsíc, když se v září zadaří. Už je mi fakt dobře.
Jinak já si myslím, že ten návrh na snižování mateřské, rodičáku a porodnýho neprojde. :wink:
11. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz
baji: Čekala jsem, že se mi cyklus srovná na 28dní, ale to se asi nestane. To , co mám moje tělo zažité, tak asi zůstane. Takže předpokládám MS až nejdřív za týden, tudíž teťka testnu jen tak pro jistotu, ale pak bych testovala až ten 38DC, protože to asi nemá cenu....
11. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz
pevně doufám a věřím že to neprojde, to by schválil jedině nějakej blbeček... :slight_smile:
11. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz
Nojo, jenže v tý sněmovně těhle blbečků sedí mraky :grinning:
11. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz
chicoo: no vidíš, mimča měsíc od sebe tak velký rozdíl zase není a tobě se splní takový tvůj sen, to je hezký :wink:

drndi: třeba v pondělí zjistíš pěkný překvapení... :slight_smile:
11. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz
zlababa: to je taky vlastně pravda - řekla bych že celá sněmovna viď :grinning:
tam mají peněz mraky tak je jim jedno, kde a komu vezmou , hlavně že to nebudou oni... :angry:
11. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.