• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
chicoola: Já tohle zažila víckrát....ani Ti nebudu povídat, jak mi bylo. Před 3lety, když jsem ještě nebyla s manželem, tak jsem si hrozně přála miminko se svým bejvalým, ale on nechtěl...došla moje kamarádka, že se jim podařilo na 2.pokus....další kamarádka došla za pár měsíců, že se jim povedlo hned první cyklus po vysazení HA. A takhle se to vedle mě množilo a já tomu jen smutně přihlížela. Teď v červnu, když jsem byla v 5tt na kontrole ( která dopadla ) špatně jsem se v čekárně potkala s moji nej kámoškou z puberťáckých let....byla stejný týden těhotná....já jsem vyšla z ordinace ubrečená, ona vysmátá .....a teď se to kolem mě všechno vdává, a všem to miminko netrvalo dýl jak 3 měsíce......brečím aspoň jednou týdně když si na tohle všechno vzpomenu.....je to hrozně frustrující...už se kolikrát i těm těhu kámoškám raději vyhýbám, protože mám strach, abych se nerozbulela před nimi.....
11. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz
je a navíc to je tam samý chlap a těm je to víceméně fuk.. :frowning2:
11. zář 2009 ve 13:56  • Odpověz
jj, peťko, to je možný, protože ta teplota se ti tenkrát vrátila na několik dní úplně dolů, že? tak je možný, že to, co vypadalo jako těhu příznaky byly zatím jen ovu příznaky... ať tak, či tak, doufám, že tam dřív nebo pozdějc budou //
a že všechny holky budete mít brzo //, ať nesmutníte :wink:
11. zář 2009 ve 13:56  • Odpověz
chicool: Ale samozřejmě jim to všem moc přeju, jen mi to připadá hrozně nefér, že se všem hned takhle daří, a já nic.... :cry:
11. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz
prej se nejlíp těhotní na podzim, protože matka příroda ví, že nejlíp je přivést dítko na svět pěkne do letního teplíčka :wink:
11. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz
baji: Jj, vrátila se mi na několik dní dolů a teď stoupá.....nebo vlastně začala stoupat před 3dny, takže ovulka byla později, to je jasné.....děkuju, konečně jsem to rozlouskla :grinning: Takže na mě se bude holky ještě dlouho čekat s testováním......ovulka byla 27DC .... s bajinkou jsme to vyřešily :grinning:
11. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz
drndapetka: hmmm, tak to asi známe všechny tyhle stavy. Mně nepotkalo nic jako tebe, ale stejně jsem z toho byla úplně vyřízená. A taky řikala, že se to povedlo ještě jedný kamarádce a že budou mít mimča úplně stejně - no a ta druhá kamarádka se snažila ale 9 měsíců a prej se to povedlo, když na to přestala úplně myslet, měla prý strašný problémy v rodině (snad pokus o sebevraždu někoho z rodiny) a už jí to nebavilo, že se pořád tak úpěnlivě snaží...no a ejhle je těhu. Ale já fakt nevím, jak na to nemám nemyslet, to by mě někdo musel praštit klackem po hlavě, abych na to zapomněla :grinning: :grinning: :grinning: No ale ještě necítím zoufalost, to ne...jen mě to prostě rozhodilo...
11. zář 2009 ve 14:01  • Odpověz
baji: Ale jestli teda to všechno byly OVU příznaky, tak teda pěkně hnusné :frowning2: ......
Drndi, tak tohle znám :unamused: Já už mimi chtěla tak dva roky a manžel pořád, že je ještě dost času. Kolem mě kamarádky všechny těhotněly a i když jsem jim to vždycky moc moc přála, skoro každou jsem ořvala. No a pak, když jsem nanžu konečně ukecala a zadařilo se, byl z toho missed :frowning2:
chicoo: věřím že když na to člověk se snaží nemyslet tak určitě otěhu ... já se tento měsíc tak "snažila". nemyslet na to tolik - i když to samo moc nejde, už jen proto že denně koníkuju :slight_smile: vynechali jsme ovu testy, počítání dní, BT neměřím tak uvidíme jak to dopadne, dám vám vědět, jestli to funguje :wink:

drndi: tak důležité je že jste to rozlouskly a ještě aby z tý zápletky nakonec byly // :slight_smile:
11. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz
chicoola: Věř, ale dá se na to nemyslet.....já jsem minulý rok otěhotněla, když se plánovala svatba....myslela jsem jen na svatbu.....tento rok jsem se zase učila na přijímací zkoušky a plánovala jsem svatební (opožděnou) cestu...takže jsem na to taky nemyslela, měla jsem jiný starosti v hlavě....a taky se to povedlo....a já jsem z toho byla paf, protože jsem to nečekala....proto jsem ráda, že za týden nastoupím do školy, budu mít i jiný starosti a snad to přijde zase sama....opravdu to hodně pomáhá. Moje sestra je zdravotní sestřička a jednou mi povídala, že žena když na to úpěnlivě myslí, tak děloha je ve špatné poloze, takže i když k oplodnění dojde, tak k uhnízdění ne....když myslíš na jiný věci, tak je děloha nějak jinak nakloněná či co a najednou se podaří...já vím, že je to šíííleně těžké na to nemyslet, to taky nikdo nikomu nezakazuje, ale moc důležité je se něčím hrozně moc zabavit...mít třeba hodně práce atd. Jsem důkezem, že to tak opravdu funguje :grinning: Když jsem na to myslela, tak jsem neotěhotněla..... Vemte si třeba Zlababu: Ta to taky nečekala, s manželem si dávali pozor, takže po miminku urputně netoužila, protože se chtěli pokoušet až další měsíc....no a vidíte, jak to dopadlo? :grinning:
11. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz
jj, psychika je potvora, ale jak to udělat, aby na to člověk nemyslel...
peťko fakt jsem na tebe zvědavá a moc držím palečky :wink:
11. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz
drndi: jj žlababa je toho jasným důkazem :slight_smile:
11. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz
peti, máš úplnou pravdu, kámoška takhle otěhotněla asi po 5 letech a x-návštěvách CARu, když měli manželskou krizi a ona se rozhodla, že vlastně už s ním dítě nechce a začala zvažovat rozvod..
11. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz
baji: to je pak docela pech... no a jak to dopadlo? dalo je to zpátky dohromady nebo se fakt rozvedli?
11. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz
každopádně si myslím, že se brzo nějaké těhulky dočkáme, protože je už podezřele dlouho klid :wink: :grinning:
11. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz
Jo, máte pravdu, že už je dlouho klid. Tak já se těším na pondělí, po víkendu třeba někdo zahlásí //!
11. zář 2009 ve 14:15  • Odpověz
bliz, dopadlo to dobře, tu krizi měli hlavně z toho, že se tak dlouho nedařilo, takže teď jsou spokojena rodinka :wink:
Holky, za chvíli končím v práci a frčím domů. Přeji vám všem krásný snažílkový víkend!!!
ajo, tak doufejme, že je to klid před bouří a příjde // smršť :wink:
11. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz
baji: Já jsem zas na základní škole měla spolužačku, která byla adoptovaná....no, ale proč to povídám.....její máma nemohla hrozně dlouho otěhu....po různých vyšetření jí řekli, že prostě nikdy neotěhu, že děti mít nemůže, tak se rozhodla pro adopci.....no a pak dostali holčičku....rok na to měla jeden večer hrozný křeče v podbříšku, letěli do nemocnice s tím, že má slepáka....no a oni ji řekli, že rodí :grinning: ....Zapoměla jsem podotknout, že ta paní byla trošku víc silnější, takže těhu by na ní nebylo poznat ani normálně....Z toho vyplývá to, že když je člověk psichické pohodě, tak otěhotní, i když mu doktor řekne, že nikdy nebude mít svoje děti...neuvěřitelné, jak ta psichika s náma umí pracovat :astonished:
11. zář 2009 ve 14:20  • Odpověz
Mám takovej pocit, že já otěhu, až budu mít zase velký stresy, nějaký plánování atd. Třeba v prosinci , jak mi začne zkouškový období :grinning:
11. zář 2009 ve 14:26  • Odpověz
baji: no tak to je fajn, že to dopadlo dobře :slight_smile:
uvidíte že je to jen klid před bouří a v pondělí to začne :grinning:
11. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz
peťko znám podobný případ :wink:
proč myslíš, že jsem se vrhla na to studium psychologie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
11. zář 2009 ve 14:30  • Odpověz
baji takže pak nám to tu pěkně všechno vysvětlíš.. ? :grinning:
11. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz
baji: Jéééé, já chtěla vždycky studovat psychologii, ale 3x po sobě jsem se nedostala, tak teď budu studovat sociální pedagogiku, tam trocha z té psychologie taky je, tak to aspoň trošku zklidní moje chuťové buňky :grinning:
11. zář 2009 ve 14:35  • Odpověz
jj, je to dost podobný :wink: a kde budeš studovat, na MU? a jak to vlastně máš? teď už jdeš na nagisterský, nebo musíš odznova? tuším, žes psala, že máš za sobou VOŠ...
11. zář 2009 ve 14:39  • Odpověz
bliz: čím víc se toho učím, tím víc zjišťuju, že v tom je pěkný guláš, každý si myslí něco jiného :grinning: :grinning: :grinning:
11. zář 2009 ve 14:40  • Odpověz
baji: Jj, mám za sebou VOŠ, obor správní činnost,nastupuju bohužel úplně od 1.semestr an bc., protže zkoušky z VOŠ mi nikde neuznají....je to na univerzitě T.Bati ve Zlíně, fakulta humanitních studií, ale výuka bude probíhat na stavební fakultě MU.
11. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz
holky vážně je to reálný, vážně se to dá?? myslím studovat při mimču..
11. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.