• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
kuratkol pokud něco chceš prosad si to ,protože někteří dr to mají o limitech,každej má právo si vyžádat vyšetření pokud opravdu cítí že není v pořádku normálně na ni dupni :wink:
18. srp 2009 v 19:57  • Odpověz
autor
jsem měla super mudr. u nás na Moravě, tahle je moje nová v Praze a nejsem s ní moc spokojená..... je taková arogantní bych řekla...... ale v Praze sehnat dobrou a moc neplatit....je celkem těžké.....
18. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz
jo to je pravda kámoška měla teda soukromého v Praze,ale nemohla si ho vynachválit,a ted se přestěhovala a čeká druhé a taky není spokojena tak ho vyměnila
18. srp 2009 ve 20:06  • Odpověz
my za spermiogram nic neplatili....to se normálně platí?
18. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz
autor
Když máš žádanku, tak neplatí.....ale když mi mudr nechce žádanku dát, tak si to budu muset zaplatit no....nebudu čekat, než si mudr usmyslí mi ji dát....
18. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz
tak jdi k jinému dr on ti to napíše jakej koliv dr
18. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz
Kuratkol - ale těch 6. měsíců snažení fakt není moc...taky jsem to začala řešit až teď po 12. měsících...ale je fakt, že je lepší mít aspoň nějaké výsledky v ruce, aby se s tím popř. dalo začít něco dělat...rozumím Ti
18. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz
je to jasný,je to zase rok v trapu :rolling_eyes:
18. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz
holky a berete nějaká hormony? Clostilbegyt nebo Utrogestan?
18. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
já teda nic z toho
18. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz
já už 4. měsíc a zatím je to k ničemu :frowning2:
18. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
everhr to všechno přijde neboj :wink:
18. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz
autor
Já nic neberu, protože mi tělo fakt funguje, cykly pravidelný 28 dní a ovulace vždy 15.den. Nerozumím, proč to teda nejde. Nechci se snažit rok, abych zjistila, že to bylo třeba zbytečný.... pro jistotu bych chtěla zatím ten spermiogram. Manžel už má 36 let, což už kvalita spermií nemusí být úplně na vrcholu...
18. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz
Ahoj, hlasim se po velmi pracovnim dni. Je super nekdy delat neco rukama, cele odpoledne jsem stipala drivi na stipacce a mam z toho skvely pocit. Krom toho, ze mam MS a boli me zada a toci se mi hlava. Ted me ceka 10 kg okurek na zavareni. Taky si takhle uzivate?

A jeste jsme chtela podekovat nekomu tady na foru, protoze jste sem daly odkaz na poznani plodnych dni podle hlenu a chci to zkusit. Tento mesic, jako prvni a posledni taky podporim financne nejakou jiste dobre prosperujici firmu a zkusim to sledovat i ovu testy. Mate s tim nektera zkusenost?

Jinak beru od patku Centrum Babyplan. U dr. jsem jeste nebyla, ale asi pujdu v zari na klasickou prohlidku a reknu ji, ze se snazime.

K.
18. srp 2009 ve 21:09  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
Krásný večer přeju a vítám nové snažilky !
18. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz
Ahoj holky ted jsme se vrátili z procházky s pejsekem, je uplně ko a už spí.Nepřestane mě fascinovat jak někteří doktoři to řeší hned jak oznámíš že by jsi chtěla mimiska a jiné tím pomalu optěžuješ i když sám vidí že to nejde. S tima hormonama nic neberu , ale myslím že je to když máš spíš rozházený cyklus aby se ti upravil.Nevíte kolik se platí za to spermio když jdeš bez žádanky. Je dobrý že to ten chlap chce podstoupit sám, znám i přídpad že řekl že se sebe nikde v... dělat nebude a že je to její problém - asi bych ho za to přerazila.
18. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz
autor
kkattkka: Já mám velkou zkušenost s ovu testama.... Nejlevnější jsem kupovala od "chrobacka" tady na konikovi, ale ta už je nemá. Druhé nejlevnější jsem našla na www. levnetesty. cz .
18. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz
autor
janulkav: Četla jsem někde, že to stojí 1000 Kč.
Na té MUDr. mi vadí i jiné věci, které jsem přehlížela proto, že jsem byla ráda, že jsem vůbec nějakou našla. Chová se celkem aorgantně - jako že ona je ta co vše ví a co zná...a věci na netu studovat nemám, ani žádné holky poslouchat, protože to jsou jen řeči..... když jsem řekla, že se chceme o mimi snažit v březnu, tak mě sjela pohledem od hlavy až k patě a řekla "jako takhle ?". Tím mi asi chtěla naznačit, že jsem tlustá a měla bych něco dát dolů... Celkově jsem z tama odcházela s divným pocitem méněcennosti...to se mi dřív u mojí původní doktorky nestávalo...
18. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz
s testama zkušenost nemám ale myslím že stejný účel splní i měření baz. teploty teda pokud to budeš dělat pravidelně a ne to flakat jak ja :grinning:
18. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz
já teda taky nejsem zrovna drobek a kdyby mi něco takovýho řekla asi bych se otočila a šla hledat dál. Protože když si představím že až budu těhu budeš tam pomalu 2 za měsíc a pak ještě víc a házela by na mě takový ksichty...... a hlavně bych k ní neměla asi důvěru
18. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz
Tak Kuratol to je pěkná kráva a velmi rychle bych si hledala novou doktorku :angry: , aby tě pak zbytečně takhle neodbívala i když budeš čekat mimíska a budeš potřebovat poradit !

A já taky jeden měsíc zkoušela testovat s OVU testama a ani jsem se nedotestovala, čárečka pořád sílila a sílila ale nedosílila (asi po 7 dnech) protože mi došly testy před víkendem tak jsem ovulku ani nezjistila ale byla protože se nám to ten měsíc povedlo. Mě víc vyhovuje sledování hlenu a teplota ale i tak to beru nějak lážo plážo, spíž pro sichr pro doktorku kdyby se nějak dlouho nedařilo a radši se častěji hrajem na taťku a mamku :sunglasses: !
18. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz
autor
Já k ní taky moc důvěru nemám právě.... jsem s ní vyplňovala vstupní dotazník a mimo jiné tam byly dotazy na užívané léky a nemoci. Napsala jsem tam štítnou žlázu i lék, který na to užívám. Pak jsem se jí na konci ptala, co pro to můžu udělat, aby tomu otěhotnění dopomohla. Na to mi řekla, že femibion a ukazovala mi ho. Jelikož už jsem měla mnohé nastudované, tak jsem věděla, že ve Femibionu je jód, který se nemůže, když se člověk léčí se štítnou žlázou... To si myslím, že by taky mohla podchytit.......
18. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz
Jsem na to září dost natěšená a bojím se že mi testy vyjdou blbě a budu pak muset ještě par měsíců čekat ! Když už jsem si dodala pořádně odvahy a řekla naposledy a snad bude vše OK :confused: ! Ať už je čtvrtek !!!
18. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz
Já s mám taky zkušenost s doktorama že jim něco napíšu do papírů nebo jim přinesu zprávu od jiného dr. a oni to vůbec nečtou a pak se diví proč to jako nevědí !! Já se teď u doktorů strašně zklamala a nevěřím jim ani dobrý den jen mé gynekoložce a to každé druhé slovo !
18. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz
autor
No člověk asi musí být pořád ve střehu a ptát se ptát se a ptát se......
18. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz
Dobré ráno dámy,

..já jsem iniciativně rovnou zavolala do Gennetu, abych objednala přítele na spermio. Ani jsem neuvažovala, jestli to mám nebo nemám doporučený od gyn. Pak jsem jí tedy volala, jestli by mě nenapsala doporučenku, že se tam ve čtvrtek zastavím, ona, taky, že je na spermio ještě čas. Ale já jí řekla, že už jsem se tam objednala, takže mi to pak tedy napíše. Máte pravdu, musíme brát iniciativu do vlastních rukou. Lepší je všechno podchytit dřív než později. Asi by mě štvalo, pokoušet se marně rok, když vím, že už teď můžu začít hledat příčiny... Spoléhat se musíme jen sami na sebe! Před 4 měsíci jsem se ptala svého lékaře, jestli mi ten sertralin nějak nemůže škodit při možném početí, on řekl, že určitě ne. No a teď jsem měla potvrzeno od mé gyn, že zvyšuje prolaktin a že je to pravděpodobně příčina, proč to nejde... Zaplať pánbůh za internet. Nevím, co bych si počala někdy před 20 lety..
19. srp 2009 v 08:47  • Odpověz
Přeji krásný a úspěšný den ,

Garp776 a napíše ti nakonec to doporučení ? Je dobré že tě objednali takhle hned , čekala jsem že budou delší termíny. Napiš pak když tak jak to probíhalo a do kdy ti dali vědět výsledky a hlavně jak jste dopadli. Ten sertralin už jsi teda přestala brát nebo musíš brát dál ?
Internet to je věc , většinou než kdu k doktorovi tak se předzásobím informace abych věděla na co se pak ptát a ne spolíhat na to že on si na vše vzpomene. Včera jsem se stavovala v lekarně a koupila si další listovku a zobu a zobu :sweat_smile: snad to k něčemu je.
19. srp 2009 v 09:04  • Odpověz
Dobre rano, zacinam propadat depce. Mam MS a neco asi jeste jineho, coz je divny,z e to mam dohromady. Sem tam se mi stane, ze musim neco prelecit, ale proc zrovna ted? Pokud se to nevyresi rychle, nestihneme moje plodne dny :frowning2:

Reknete mi, jak to, ze nase maminy mely mimina do roka po svatbe a my nic :frowning2:
19. srp 2009 v 09:58  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
Upřímně ještě před svatba a dost neplanovaně :grinning: V tomto případě mi připadá že funguje zákon schválnosti čím víc to člověk chce tím míň to jde.
19. srp 2009 v 10:30  • Odpověz
Ahoj Holky,dneska je krásně,tak pryč z depkama

janulkav nj naše mámy přesně jak píšeš už před svatbou,ale taky si myslim,že to neměly všechno hektické jako my ted,dřív bylo na vše dost času
19. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.