• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
blizennec: Mám spoustu kámošek, které to tak mají a zvládají to...je ale důležité mít spolehlivého manžela, který dítě pohlídá nebo babičku, která má čas....když je výuka jen 2x měsíčně, tak to myslím není taková hrůza, akorát si teda neumím představit, že bych rodila v květnu , bylo zrovna zkouškový období, co potom? Neno když budu kojit a budu muset být od rána do opoledne ve škole!!!!
11. zář 2009 ve 14:48  • Odpověz
bliz, asi jak kterej obor.. my máme soustředění tak 2x za semestr a je to víceméně o samostudiu, vyučující jsou docela vstřícní, takže to je taky v poho... když jsou zkoušky, je to záhul, ale když to nenecháváš na poslední chvíli jako já, tak to asi jde... nejvíc toho bylo v prváku, teď už mi stačí jet pomaleji, asi si to trochu rozložím na víc let, uvidím...
peti, tak to aspoň nebudeš muset dojíždět, ale je to teda pěkně k vzteku, že to neuznávají, člověk zbytečně ztratí čas :angry:
11. zář 2009 ve 14:51  • Odpověz
no mě by právě docela zajímalo , jak to dělají holky, které kojí a musí být třeba 2x do měsíce ve škole.. v ten den si zajistí hlídání (třeba babičku :slight_smile: ) a mimčo má mlékoí odstříkané ve flašce? nebo jak?
11. zář 2009 ve 14:55  • Odpověz
peti, zkouškový je v létě až do září, tak bys ty zkoušky holt posunula, já je letos dělala taky všechny až teď :wink:
no a místo kojení dá hodný manžílek nebo babička flaštičku a ty ve škole párkrát odstříkáš a je to :wink: ale s tou pravidelnou výukou je to horší, no ale ty vlastně budeš mít mimi na prázdniny, tak to bude pak ve druháku už v poho, hezky sis to naplánovala :wink:
11. zář 2009 ve 14:55  • Odpověz
bliz, jj, odstříkané nebo UM, když je to takhle vyjímečně, mímo si na to nezvykne, takže v poho... akorát opruz je to odstříkávání, ale to je potřeba, aby se neztratilo mlíčko... ale zas stačí co 3 hodky, takže to vyjde 1-2 během toho půldne...
11. zář 2009 ve 14:57  • Odpověz
baji: A jak dlouho jsi kojila?
11. zář 2009 v 15:07  • Odpověz
ahoj holky, hlásím se zase po pár dnech, měli jsme v práci hoňky, tak jsem nestíhala... dneska zatím pohoda, tak snad už bude klídek :wink:

jdu vás dočíst...
11. zář 2009 v 15:41  • Odpověz
peti, ještě kojím :wink: a pokud bude Týnka chtít, tak ji budu kojit i při těhu, odstavit bych ji chtěla tak v půlce těhu, aby pak nežárlila...
11. zář 2009 v 15:44  • Odpověz
holky tak pro dnešek se loučím, mějte se krásně, krásný víkend a jsem zvědavá na tu pondělní smršť // :grinning: pa
11. zář 2009 v 15:58  • Odpověz
jé, tak já než dočetla, tak jsou všichni pryč...
11. zář 2009 v 16:05  • Odpověz
kebule: Neboj, já tu stále ještě jsem :wink: Jsem dneska v práci do osmi , takže času na psaníčko ještě dost :grinning:
11. zář 2009 v 16:12  • Odpověz
baji: Teeeda, to kojíš teda pěkně dlouho....ale to je dobře. Všechny kámošky, co mám okolo kojily max. do 6 měsíce, pak už se na to vykašlaly....spousta ženských to bere jako přítěž a to jue škoda :frowning2:
11. zář 2009 v 16:13  • Odpověz
já tu jsem taky, ale už mám sviště vzhůru, tak jen občas nakouknu :wink:
11. zář 2009 v 16:13  • Odpověz
jé tak to je fajn, já jsem v práci do 7 :frowning2:
11. zář 2009 v 16:17  • Odpověz
petko, podle těch tvých teplot si myslím, že ovu byla vážně ať teď... ono se dá dost těžko soudit ze 3 hodnot, ale podle toho, jak rychle ta teplotka stoupá, tak to vypadá na ovu... ona je luteální fáze pořád stejně dlouhá (10-14) dní, kolísat může jen ta fáze před ovu...

já sem zvědavá, kdy ovu dojde u mě, v pondělí jdu do CARu na vnitřní UTZ, tak uvidíme, jestli bude vajíčko...
11. zář 2009 v 16:18  • Odpověz
kebule: A OVU je ještě před vzestupem teplot, že jo? Takže když jsem měla ve středu 36,2 a začala stoupat až ve čtvrtek, tak OVU byla ve středu tj. 28DC, že jo? To by pak odpovídalo zhruba na to, že by byl cyklus po 38dnech....
11. zář 2009 v 16:30  • Odpověz
kebule: Jinak ty teploty předtím ( než jsem byla nachlazená a přestala jsem na pár dní měřit)´klesaly a stoupaly, ale ze dne na den...nestalo se, že by stoupaly 2dny po sobě nahoru a nahoru...no jsem zvědavá jaká bude teplotka zítra
11. zář 2009 v 16:31  • Odpověz
kebule: Po jak dlouhé době nezdaru jsi začla chodit do CAR??? Musí Tě tam doporučit nějak Tvůj GynDr. nebo tam můžeš zajít sama?? Uvažuju totiž dost vážně o tom, že kdyby se nám teď na ten 3.pokus půl roku nedařilo nebo se zadařiloa dopadlo to zase špatně, že bych tam taky klopýtala o pomoc...protože už čekám na mimíska 2roky a připadá mi to věčný....můj doktor mi řekl, že po 2nazdařených pokusech to ještě nic neznamená, a že jsem poprvé i podruhé otěhu do 4měsíců, což je prý dobrý
11. zář 2009 v 16:35  • Odpověz
kebule: Raději bych se snažila o mimíska třeba 5let, ale pak se zdárných úspěchem, než prožít za dvy roky dvě nepodařené těhu. Navíc doktoři neví, čím mohl být způsoben ten minulý zamlklý potrat, protože to bylo 5+2tt a to se ještě nedají odebrat nějak vzorky a poslat na hystolku či co, sama tomu nechápu, můj doktor mi prostě řekl,že to zatím nemá cenu řešit....jenže já už jsem naštvaná, a nechci po třetí zas zažít to peklo, kdy držíš jeden den test s // a za 14dní je po všem..prostě KONEC...brrrr...hroznej pocit :confounded:
11. zář 2009 v 16:44  • Odpověz
no tak my jsme dostali doporučení do CARU od doktorky, po neúspěšném roce snažím a když jsme dostali výsledky hormonálního profilu a spermiogramu. Manžel měl sníženou pohyblivost (teď už to má po vitamínech OK) a já měla hrozně dlouhý cykly bez ovulace.

jinak s těma teplotama, před ovu teplotky klesnou, pak stoupnou a měly by se držet nahoře :wink:
11. zář 2009 v 16:46  • Odpověz
no já si nedovedu představit, že když otěhotníme po tak dlouhé době, že bysme mohli o miminko přijít, to už bych se asi zbláznila :frowning2:
11. zář 2009 v 16:47  • Odpověz
kebule82: jaký bral manžel vitamíny na tu pohyblivost spermijek?
11. zář 2009 v 16:53  • Odpověz
Selzink+manžurský ženšen (ten jsem brala já na únavu a on ho pak začal jíst taky :slight_smile:)
11. zář 2009 v 16:55  • Odpověz
mandžurský, omlouvám se
11. zář 2009 v 16:55  • Odpověz
drndapetka: a řekli vám nějaký důvod, proč jste potratili, nebo se to nezkoumá?
11. zář 2009 v 17:01  • Odpověz
Ahoj holky, ten pátek je nekonečnej a to tu musím vydržet ještě hodinu a půl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2009 v 17:05  • Odpověz
já ještě dvě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2009 v 17:06  • Odpověz
kebule82: tak to jo, já teď přítelovi nakoupila selen, zinek, éčko a listovku. Dnes ho poprosím, aby to bral. Hihi, jsem zvědavá, zda si nebude klepat na čelo. Ale vitamíny mohou být jedině ku prospěchu. :slight_smile:

Holky, loučím se s vámi a objevím se tu ve středu 16.9. Doufám, že do té doby přibyde alespoň 1 těhulka a bude k čemu gratulovat. Mějte se. Papa. :slight_smile:
11. zář 2009 v 17:06  • Odpověz
Chico, kráááásnou dovolenou!
11. zář 2009 v 17:07  • Odpověz
ahoj chico, krásnou dovču! to víš že jo, vitamínky jsou jen ku prospěchu! :wink:
11. zář 2009 v 17:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.