• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
kebule: No právě, že se to nezkoumá....já si myslím, že to bylo asi nedostatkem progesteronu, ale Utrogestan jsem nasazený měla ( i kvůli špinění ), jenže mi ho asi nasadili pozdě . Myslím si, že jsem ho měla brát už před otěhotněním preventivně
11. zář 2009 v 17:12  • Odpověz
aha... no ty hormony si s námi zahrávají solidně :frowning2: taky je mám splašený... měla jsem 50-60 denní cykly, začala jsem na to brát Duphaston, tak mám cykly ukázkové. Měla jsem dostat taky Clostil, ale minulý měsíc se mi vytvořilo vajíčko samo, tak jsme ho zatím nenasadili, Uvidíme, co řekny Doky teď...

vy asi žádný problém nemáte, nebo jo? (myslím otěhotnět)
11. zář 2009 v 17:16  • Odpověz
Drndi, já myslím, že zamlklé těhu vždycky nemusí mít žádnou konkrétní příčinu. V nemocnici mi dr povídala, že podle statistik, kdyby každá nžena měla 5 dětí, tak 1 z nich potratí. Hloupé mi připadá jen to, že se to začíná hlouběji zkoumat až po několika neúspěších a přitom ty základní vyšetření (štítka, imunologie atd se dá udělt z krve velmi snadno :confounded: :angry:
kebule: Jinak můj doktor mi před rokem dělal hormonální profil - byl zcela v pořádku i štítná žláza. Já jsem měla taky problémy s cykly.....vždycky se mi MS třeba 3 měsíce dostavila po 38 a pak 4.měsíc 47den a nic...tak jsem vždycky taky běhala k doktorovi pro injekci Agolutinu, aby MS došla....ale asi ovulku mám, když jsem dvakrát otěhotněla....problém bude možná něklde jinde. Jsem zvědavá, co po té revizi...jsem ráda, že ta 1.porevizní MS dorazila takhle sama a docela v termínu, jak doktor říkal....teď jsem 30DC a MS zatím nikde...zatím zbytečně nejančím....je mi jasné, že dorazí později.... :slight_smile:
kebule: Nemáme, porpvé jsem otěhu po 3měsících, podruhé po 4měsících.....poprvé mimoděložní, podruhé zamlklý potrat....tak doufám, že už jsem si vybrala všechny možné druhy těhu, co jsou a už se na mě nic nechystá :grinning:
11. zář 2009 v 17:18  • Odpověz
jj, taky bych nejančila, vydrž, ona dorazí :wink:

stejně, když jsme vysazovali antiko, tak jsme nikdo nečekal, že s tím otěhu budou takovéhle problémy... já sem se zapřísáhla, že dokud budu chtít děti, tak už antiko brát nebudu a budeme se chránit jinak (mezi dětmi). Protože mi to s tělem pěkně zamávalo.
11. zář 2009 v 17:19  • Odpověz
petko, to mimoděložní jsi nějak poznala, že je něco jinak? bolí to třeba?
11. zář 2009 v 17:20  • Odpověz
zlababa: Můj doktor je pečlivý....hormony mi kontroloval už několikrát...prostě otěhotnět můžu, takže to neřeší....já se mu ani nedivím, ono vlastně ani není, co řešit, když to jde, že jo :slight_smile: Ale štve mě, že mě nikdo neřekne, proč to zamlklé těhu, aby se tomu člověk třeba mohl nějak propříště vyvarovat....nebo tomu aspoň nějak pomoci,aby se to příště nemuselo opakovat
11. zář 2009 v 17:20  • Odpověz
To chápu, já ho měla v 10 tt (plod byl 8tt), hystolku dělali, ale výsledek byl jen že šlo o zamlklý těhu :pensive: Taky vím prd. Ale to mimoděložní mě taky zajímá, dás e to nějak poznat než jdeš k dr?
11. zář 2009 v 17:22  • Odpověz
no samozřejmě se taky snažím tomu předejít. Na štítku jsem si zašla k obvoďačce - je to ok a beru femibion 800 a utrogestan. Tak snad to tentokrát klapne! :dizzy_face:
11. zář 2009 v 17:24  • Odpověz
holky, já už chci taky //!!! :grinning:
11. zář 2009 v 17:26  • Odpověz
kebule: Já jsem žádný bolesti neměla, ale většinou jsou prý křeče, když se to pozná později a hrozí prasknutí vejcovodu nebo vaječníku. Já jsem poznala velmi brzo po oplodnění....asi 10dní, takže jsem ani netušila, že by to mohlo být špatné....čekalo se na první ultrazvuk v 5tt, to už prý musí být vidět aspoň gestační váček nebo jak se tomu říká, ale já jsem tam nic neměla a začala jsem špinit...navíc hodnoty hcg stoupaly velmi pomalu, takže doktor mě poslal na pozorování do nemocnice.....tam jsem ležela týden, nic se mnou nedělali, jen jsem papkala prášky na udržení těhu, běhala na ultrazvuky a vyštření a když po týdnu furt nic , a začala jsem primářovi při vyšetření krvácet tmavou lesklou krví a bylo mi na omdlení, tak mě hned brali na sál....bylo to za 5 dvanáct jak se říká...naštěstí mi nemuseli brát vejcovod....šetrně mi to plodové vejce odstranili...jediné, co bylo blbý, tak jsem jim to napoprvý nepovedlo odstranit úplně, takže mi znova začaly hodnoty hcg stoupat, takže jsem musela na sál po týdnu znova...celůkem jsem si poležela v nemocnici 3 týdny...hrůza....nejhorší na tom ale bylo to, že mě dali na šestinedělí mezi nastávající maminky, to pro mě bylo psichicky náročné....ale pak jsem to nějak překousla a bylo mi tam docela fajn...chovala jsem si miminka, co holky porodily za tu dobu, co jsem tam ležela a užívala jsem si ten krásný pocit v mít mimi v náručí alespoň takhle
11. zář 2009 v 17:30  • Odpověz
zlababa: Takže mimoděložní vlastně nepoznáš....v prvopočátku....projevuje se jako normální těhu....najdeš //, je Ti blbě, hodnoty hcg stoupají, i když pomaluju, můžeš jen mírně špinit, což je v těhu prý normální, takže to hend nepoznáš, ....
11. zář 2009 v 17:33  • Odpověz
zlababa: Beru už taky 14dní Femibion 800, četla jsem, že prý předchází potratům...vyměnila jsem ho za Calibrum baby plan....jinak Utrogestan mám doma taky v záloze z minulého těhu :grinning:
11. zář 2009 v 17:38  • Odpověz
tak holky snad nás už nic takového nepotká :wink:
11. zář 2009 v 17:38  • Odpověz
co máte v plánu na víkend?
11. zář 2009 v 17:40  • Odpověz
kebule: Já jdu zítra zase do práce, a v neděli jdem ke tchýni na oběd :unamused:
11. zář 2009 v 17:41  • Odpověz
jéžda, tak to ti nezávidím :unamused: my jedeme k našim a k ségře. Má malýho 2 letýho caparta a čeká druhé, tak se těším, že si zase užiju srandy s malým.
11. zář 2009 v 17:43  • Odpověz
kebule: Příští týden jdu jen 2 dny do práce...naštěstí...mám toho za tento týden už plný kecky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2009 v 17:45  • Odpověz
mě tenhle týden taky přijde hrozně nekonečný... příští týden bude snažilkovací, tak asi i rychle uteče... ale pak to čekání, jestli se zadařilo... to se zase povleče :unamused:
11. zář 2009 v 17:46  • Odpověz
holky, měříte BT?
Drndi, hmm to mě mrzí, čím sis prošla, to je tedy nážez. Že je to nenapadlo dřív hledat mimo dělohu? Já se tedy přiznám, že jak zavádím každý den ten utroš, tak mám pocit, že tam něco roste a děloha se tak nějak zvětšuje :sweat_smile: Tak snad to nebude mimoděložní :confused:
Jinak víkend máme čistě pracovní, ale doma. Musíme zase makat na tom domečku, položit ty podlahy a trochu tam poklidit ten sajgon po rekonstrukci, vysát prach a třeba už v neděli budu spinkat po měsící a půl v postýlce ane na gauči :slight_smile:
11. zář 2009 v 17:48  • Odpověz
zlababa: nemysli na to :wink: musíme věřit, že nás se to už netýká a unás vše dobře dopadne :wink:
11. zář 2009 v 17:48  • Odpověz
myslím, že každá už jsme si tu smůlu svým způsobem vybrali
11. zář 2009 v 17:49  • Odpověz
kebule: No to taky doufám, že už jsme si té smůly vybraly dost, teď už je řada jen ta ty krásné věci :wink:
11. zář 2009 v 17:50  • Odpověz
Kebul, já vím, jsem děsná, ale napadají mě čím dál větší hovadiny. To asi jak se blíží ta kontrola a jak člověk už ví, co všechno se může stát. Nojo, sladká nevědomost :slight_smile:
11. zář 2009 v 17:51  • Odpověz
zlababa: A ty jsi byla na kontrole teďka někdy, ne? Bylo všechno v pořádku? A co Ultrazvuk, kde je fotečka? :slight_smile:
11. zář 2009 v 17:55  • Odpověz
Drndi, jdu až příští středu. Dřív nebylo volno.
11. zář 2009 v 17:56  • Odpověz
zlababa: Aha, já myslela, že už jsi byla.....a cítíš se jak? Nebolí tě nic, nešpiníš?
11. zář 2009 v 17:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.