• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
autor
Chodila jsem do jiné diskuze, kde jsem začínala se snažením.... u všech holek s tím doktor neměl problém a žádanku na spermio jim dal i hormonální profil udělal....jen ta moje doktorka s tím má problém.... Nevím, co je špatného na tom vědět, jestli to snažení má vůbec smysl, když se půl roku nedaří.. člověku pak zbytečně utíká čas a zbytečně se snaží, když se pak zjistí, že je nějaký problém.... Člověk by pak byl i klidnější, no ne ? :wink:
12. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz
kuratkokol: Tak hormonální profil mi doktor teda taky dělal, ale na spermiogram nás neposílal, řekl mi, ať se zbytečně nestresuji, že počkáme, že to půjde určitě samo....takže jsem v klidu....vím, že Ti připadá 7měsíců dlouhá doba....já se snažím s manželem 2 roky ( 2x se nepovedlo ) a připadá mi to věčnost, ale nesmíme ztrácet sílu a hlavně se tomu nesmíme poddat, to pak není dobře!

Problémy s cyklem nemáš? Co ovulka - přichází? Tvůj manžel dělá co za práci? Kouří, pije? Kdyby byl problém v tom, že máš nepravidelný cyklus, nemáš ovuli, Tvůj partner či ty kouří,nebo partner pracuje v dole nebo v jiném zaměstnání, kde hrozí výskyt radonu a dalších škodlivých látek, tak bych si ten spermiogram vyžádala....jinak opravdu ještě počkejte....Jinak krev by Ti měli vzít všude a udělat Ti profil.
12. zář 2009 v 15:36  • Odpověz
13.9.2009

Těhulky:
Žlababa: .......... 30 let ... 0 dětí ... 7.tt ... TP 9.5.2010 ... první KO 16.9.
toltec: ............ 28 let ... 0 dětí ... 2.9. našla //
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //

Snažilky:
drndapetka:..... 24 let ... 0 dětí ... 32 DC ... 1. snažení
KKattkka: ........ 27 let ... 0 dětí ... 29 DC ... 2. snažení
radma 80: ....... 29 let ... 0 dětí ... 28 DC ... 1. snažení
Garp776: ........ 33 let ... 1 dítě ... 27 DC ... 5. snažení
Kuratkol: ........ 27 let ... 0 dětí ... 25DC ... 7. snažení
blizennec: ....... 25 let ... 0 dětí ... 24 DC ... 3. snažení
Motol: ............ 24 let ... 1 dítě ... 23 DC ... 2. snažení ... 1ms
Karol84: ......... 25 let ... 0 dětí ... 23 DC ... 12. snažení
Everhr: .......... 32 let ... 0 dětí ... 20 DC ... 12. snažení
lolynka: .......... 29 let ... 0 dětí ... 19 DC ... 2. snažení
hedik: ............ 22 let ... 1 dítě ... 17 DC ... 0. snažení
janulkav: ......... 22 let ... 0 dětí ... 16 DC ... 5. snažení
medan29: ....... 29 let ... 0 děti ... 15 DC ... 4. snažení
aja.83: ........... 26 let ... 0 dětí ... 15 DC ... 2. snažení
kebule82: ....... 26 let ... 0 dětí ... 12 DC ... 16. snažení
Taurusenka: .... 30 let ... 0 dětí ... 8 DC ... 33. snažení
chicoola: ......... 28 let ... 0 dětí ... 5 DC ... 4. snažení
flosmanka: ...... 29 let ... 0 dětí ... 4 DC ... 1. snažení
baji: ............... 31 let ... 1 dítě ... 3 DC ... 0. snažení
katyna6: ......... 33 let ... 0 dětí ... ? DC ... 1. snažení ...čeká na porevizní ms

Nekomunikující snažilky (nevíme, jak to u nich vypadá):
jenniffer001: ... 27 let ... 0 dětí ... ? DC ... 5. snažení
13. zář 2009 v 10:57  • Odpověz
ahojky, přeju hezkou neděli :wink:
kuratko, tak řekni dr., že se snažíte už rok :wink: na jednu stranu ty dr. chápu, protože málokomu to fakt vyjde hned, na druhou stranu, jestli je problém, tak každý promarněný půlrok je škoda, protože pak je to většinou samo o sobě na dlouho a když člověk se snž začne později, jak tomu bylo třeba u nás, tak pak "není času nazbyt" :wink:
znám i takové případy, kdy to dlouho nešlo a vyšlo to ten měsíc, kdy začla vyšetření, prostě zas jsme u tý psychiky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. zář 2009 v 11:24  • Odpověz
autor
baji: Ona ví, kdy jsme se začali snažit. Bavili jsme se o tom, když jsem se u ní registrovala a psala si nějaké info do karty.... přesně jak píšeš s tím časem.... to si taky myslím....

drndapetka: Tak co ? Už jsi testovala?
13. zář 2009 v 15:44  • Odpověz
kuratkol: Nestestovala, až zítra ráno....právě jsem si byla koupit v lékárně výzbroj - těhu testy :grinning: Ale stejně si myslím, že z toho nic nebude....budu muset ještě pár dní počkat, když byla ovule později.
13. zář 2009 v 18:42  • Odpověz
peti, tak to budu moc držet palce :wink: asi se sem nedostanu, zítra v devět máme nástup v tý nemocnici :pensive:
13. zář 2009 v 18:51  • Odpověz
baji: To jsi moc hodná, ale myslím, že to držení palců stejně nepomůže....těhotná se necítím :frowning2: Hlavně ať to zítra dopadne dobře Vám s malou, budu na Vás v práci myslet....buďte statečné :wink:
13. zář 2009 v 19:09  • Odpověz
baji: Mám z toho testování hroznej strach....nějak jsem si totiž opravdu vsugerovala z těch příznaků, co jsem měla, že těhu jsem....a teď když zjistím, že to nevyšlo? Budu asi trochu smutná :pensive: Ale na druhou stranu nemůžu zase čekat tahkle brzo po předchozím těhu, že se povede hned, že jo :wink:
13. zář 2009 v 19:15  • Odpověz
Holky, potřebovala bych poradit....jestli s tím máte někdo zkušenost.......Dneska jsem se bavila s rodinnou známou, která nemůže přijít do jiného stavu 3roky, od září chodí do Repromedia. Povídala mi, že ji braly hormonální profil a že ji zjistili zvýšený hormon prolaktin. Ten když je prý zvýšený, tak zabraňuje těhotenství - funguje prý jako dobrá antikoncepce :angry: Stěžovala si na bolesti a pnutí v prsou během celého cyklu. To mě docela zarazilo, protože mě prsa bolí už 14dní. Přisuzovala jsem to možnému těhu, ale to asi nebude pravda. Nikdy předtím jsem to takhle neměla. Prsa se mi před MS třeba trochu nafoukla, ale bolesti a tlak v nich jsem nikdy tak dlouho necítila, takže jsem začala uvažovat o tom, jestli náhodou ten prolaktin nemám zvýšený také. Vím, že mi doktor před rokem dělal hormonální profil a byl v pořádku, ale hormony se časem můžou měnit, že ano? A navíc si myslím, že je docela možné, abych ten prolaktin měla zvýšený...ten se přece tvoří i v těhu kvůli mléku a já byla přece ještě před 12týdny těhotná, tak jestli mi třeba nezůstal zvýšený ještě z toho těhu :astonished: Myslíte, že je to možné? Máte s tím někdo zkušenost nebo jste o něčem takovém slyšel?? Děkuji moc za pomoc. začínám z toho docela šílet, chvilkama mám pocit, že se mi ty prsa roztrhnou, jak to bolí....je to opravdu jiná bolest než při těhu...to mi v nich jen mravenčilo a občas na boku zabolelo, když jsem ležela, ale tohle je opravdu bolest jako by mi někdo do nich nafukoval vzduch ( nebo jak to mám jinak popsat ) a tlačí to a bolí....už z toho začínám být pěkně nervozní, je to šíleně nepříjemné a hlavně u mě nenormální :confounded:
13. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz
autor
Ahoj, znám jednu, co měla taky zvýšný prolaktin a po nasazení léčby po více než roce otěhotněla. Bolení prsou je příznak mnoha věci, nevztahovala bych to hned na to. Můžeš si přece nechat udělat hormonální profil znovu.
13. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz
kuratkol: No asi si ho nechám udělat. Bolest prsou může být třeba předmenstruační příznak, ale né 14dní v kuse a taková šílená bolest a tlak....pak mě napadá ještě těhu nebo ten prolaktin....jinak opravdu nevím čeho jiného by to mohl být příznak :confused:
13. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz
Ahojky, muzu se pridat do diskuze??
Drndapetka: me tez prsa nikdy nebolely a kdyz zacaly, byla jsem tehu.... takze zacni tim testovanim :slight_smile:
13. zář 2009 ve 21:33  • Odpověz
lucpet: To mě minulé těhu také, ale bolely úplně jinak než teď....
13. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz
....v těhu mě bolely z boku a mravenčilo mě v nich,teď je mám celá nafouklá, tlačí a pnou...jako by mi do nich někdo pouštěl vzduch a měly prasknout :confounded:
13. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz
no tak uvidis, drzim palce aby to bylo tehu :wink:
ja mam zase jiny problem, jsem 17DC a zacala jsem malinko spinit, coz se mi nikdy pred tim nestalo, tak nevim co se deje :frowning2:
13. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz
lucpet: Navíc mě už bolí 14dní a já jsem měla ovulku později, takže by se těhu příznaky ještě nedostavily :frowning2:
13. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz
lucpet: To špinění může mít za příčinu klidně i jenom stres....nebo změna prostředí ( dělalo mi to třeba, když jsme byli u moře na dovolený)
13. zář 2009 ve 21:58  • Odpověz
lucpet: Nebo to můžou dělat i hormony....nebereš nějaké léky??
13. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz
No tak to nevim, stres je sice porad, ale zadna velka zmena
aha, tak to ti neporadim a ms mas mit kdy?
13. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz
lucpet: Nevím přesně, kdy má MS dojít. 17.6. jsem byla na revizi a 1.porevizní MS dorazila až po 8 týdnech a teď čekám na tu druhou...předtím jsem měla cykly průměrně po 38dnech, teď jsem 33DC, takže ještě čekám, co bude a nebude.
13. zář 2009 ve 22:04  • Odpověz
lucpet: Měla jsi krááásné svatební šatičky :wink:
13. zář 2009 ve 22:07  • Odpověz
to je mi lito, urcite to priste vyjde, uz si testovala? Ono je nekdy lepsi pockat, ale ja jsem taky hrozne zvedava a testuju jak diva... :unamused:
13. zář 2009 ve 22:08  • Odpověz
drndapetka: To Ti nemusí být líto, já už si zvykla :slight_smile: Byl to druhý nepodařený pokus, takže už jsem věděla, co mě čeká :pensive: Naštěstí to bylo teprve v 5tt, horší by bylo kdyby byl mimísek větší...
Ještě jsem netestovala....holky mě od toho tady odrazovaly :grinning: Navíc nevím , kdy jsem měla přesně ovulku, takže se nemám ani podle čeho řídit.
Ty jsi při první těhu testovala kdy?A za jak dlouho se Vám povedlo? Už se snažíte o další dítko? :slight_smile:
13. zář 2009 ve 22:12  • Odpověz
lucpet: Ježiš, já už si to píšu sobě :grinning: Jsem dneska nějaká zmatená :sweat_smile:
13. zář 2009 ve 22:12  • Odpověz
A uz si byla na nejakem vysetreni? To musi byt tezke! Kolikrat procitam diskuze o ivf apod a nekdo to ma opravdu slozite.
Ja jsem planovane otehotnela hned po vysazeni HA, testovala jsem se 2 dny po vynechani ms (nevedela jsem presne kdy to dostanu) a byl negativni, pak znovu po tydnu a uz tam byly //
Ted zkousime holcicku :slight_smile:
13. zář 2009 ve 22:17  • Odpověz
lucpet: Je to těžké, ale snžím se to brát s nadhledem....nic jiného mi ani nezbývá. Kdybych myslela negativně a pořád to oplakávala, tak by to nebylo dobré a nedařilo se vůbec. Mě doktor na žádné vyšetření neposílal. Řekl mi, že když se mi 2x podařilo otěhu, tak problém nikde nevidí, a že když to poprvé bylo mimoděložní a podruhé zamlký potrat, že to ještě nic neznamená,že to mohla být jen náhoda.
Jééé, my bysme chtěli první klučinu :slight_smile:
13. zář 2009 ve 22:21  • Odpověz
lucpet: Právě jsme se rozhodla, že bych mohla testovat zítra a holky mi to schválily, ale mám z toho strach, že budu asi trochu smutná, když tam bude jen jedna /. Nějak jsem si totiž tento měsíc vsugerovala, že těhu jsem...měla jsem všemožné těhu příznaky....jenže teď už pominuly a bolí už jen ty prsa, tak nevím...nejspíš z toho nic nebude :unamused:
13. zář 2009 ve 22:24  • Odpověz
Tak to urcite priste vyjde. Je to ale smula
Ja chtela prvni holcicku, aby mi pak pomahala s mladsim sourozencem :slight_smile: ale tohle si clovek nevybira! Tak jsem si na internetu cetla, jak na holcicku a pry 5 dni pred ovu... ale kamaradka takhle delala kluka a maji druhou holku :slight_smile:
13. zář 2009 ve 22:26  • Odpověz
lucpet: Já zase četla, že záleží prý na stravě budoucí maminky, na polození při milování atd. Prý se to dá nějak ovlivnit....ale mě se to zdá nemožné....chromozonům neporučíš....to je ve hvězdách...každopádně nejdůležitější je přece, aby to bylo zdravé :wink:
13. zář 2009 ve 22:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.