• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Ahoj holky, už jsem tady....akorát jsem došla do práce a zapla počítač. Výsledek dopadl, tak jak jsem očekávala, takže negativní :frowning2: Ale pořád neztrácím naději a ještě pár dní počkám....zatestuju znovu o víkendu nebo příští pondělí. Kdyby byla ovulka později, tak tam ještě nějaká ta šance určitě je. Kdyby do 40DC nedotazila MS a testy byly negativní, tak si zaběhnu k doktorovi pro injekci Agolutinu, abych to co nejdřív dostala a mohli jsme se snažit znova :slight_smile:

Jinak mě ale už docela štvou ty moje prsa-....pořád bolí a bolí, už nevím, co s tím mám dělat. Mám pocit, že se mi mají každou chvilku roztrhnout na cimpr campr :astonished: Navíc mě včera teda vystrašila ta známá s tím, že stálé bolesti prsou mohou signalizovat zvýšený prolaktin a tudíž i neschopnost oplodnění :confounded:
14. zář 2009 v 09:29  • Odpověz
Ahoj holky, byli bychom s manželem moc rádi, kdyby nám to teď vyšlo, ale nedělám si iluze. Dnes si půjdu objednat ovutesty. Včera byl negativní a na dnešek jsem docela zvědavá. Začínám testit dřív, protože minulý cyklus byla ovu o pět dní dřív, než jsem čekala.

Drndi, to mě mrzí, že byl test negativní. Jsi žhavá adeptka na těhu :wink: . Máš pravdu, že do 40 DC počkáš, a pak hned k doktorovi. Jestli si dobře pamatuju, tak ovulku si měla mít 17. DC, viď? Tak ten 40. DC by byl na návštěvu u gyndr. tak akorát. Držím ale pěstičky, aby to bylo to těhu. Prolaktin opravdu může způsobit netěhotnění, protože se zvyšuje v těhotenství a tělo ví, že již "těhotená" žena nemůže být znovu oplozena (to je hlavní princip antiko). Nevěděla jsem ale, že může způsobit takové bolesti prsou. Já mám prolaktin v pořádku (minulý týden jsem byla znovu na krevním odběru a mají mi ho znovu zjišťovat), takže ti moc neporadím.
14. zář 2009 v 09:36  • Odpověz
drndapetka; nic si z toho nedelej, jeste je mas porad nadeji. me taky vysel prvni test negativni.
tak hezky den vsem :slight_smile:
14. zář 2009 v 09:39  • Odpověz
tauru: No já jsem do včerejška o prolaktinu taky skoro nic nevěděla, jen že se tvoří v těhu. Ale potom, co mi ta známá začala povídat, že jí bolí celý cyklus prsa a doktorka ji v Repromedii řekla, že je to tím, že má zvýšený prolaktin....tak doufám, že to nebudu mít i já :unamused: Jinak teda určitě ten týden počkám a pak se uvidí.

Jinak ta ovulka byla si ještě později než ten 17DC,protože když jsem po vyléčení rýmy začala znovu testit, tak jsem první den měla teplotu 36,2 a od té doby ( je to 5dní ) se mi drží nahoře ( stoupla ze dne na den rychle ), takže jsme tady s chicoolou usoudily, že jelikož jsem mívala předtím cykly dlouhé průměrně 38dní, tak je docela možné, že byla ovule až teď. Vycházelo by to na 27DC, což je docela i reálné, když luteální fáze může být i 10dní, aby došlo k uhnízdění....tím pádem by mi i ta MS vycházela akorát na ten 38DC. Každopádně podle teplot tomu tak nasvědčuje, ale nechci si dělat plný naděje, třeba jsem ovulku nemusela mít vůbec :angry:
14. zář 2009 v 09:49  • Odpověz
Drndi, neházej flintu do žita, ještě je tu šance, žes měla ovulku později a testík to ukáže příště. Ty prsa, čoveče, já myslím, že budeš těhu. Mě taky strašně bolely prsa, když jsem otěhotněla, až jsem to málem nemohla vydržet. Neboj, s tím prolaktinem si myslím, že to nebude tvůj případ, jen teď hledáš důvod, proč tě ta prsa bolí, ale nesmíš si to vsugerovat.
14. zář 2009 v 09:52  • Odpověz
aja83: No já vím, mě taky bolely předtím prsa jen v těhu, nikdy poředtím ne!!! Ale byly to spíš bolesti, když jsem si lehla na bok nebo mě na ně manžel sáhnul, tak se to nedalo vydržet. Teď to bolí úplně jinak. Navíc mě bolí už 14dní!!!!! :astonished: A minulý těhu mě bolely od 5DPO, což by znamenalo, že bych teď musela být už 19DPO a testy by měly být už pozitivní, nemyslíš??? Proto hledám příčinu jinde.
14. zář 2009 v 09:55  • Odpověz
aja: Nebo je tu ješta ta možnost, že mě bolí od ovulky, to by vycházelo na ten 17DC akorát, jenže to bych měla mít už taky pozitivní testíky, kdybych byla těhu.
14. zář 2009 v 09:57  • Odpověz
Jo, to je divný, už by měl test ukázat čárečky. No tak ještě týden počkej a pak si kdyžtak dojdi na gyndu a řekni to doktorovi i o těch prsou, třeba na to něco je. Nebo by ti aspoň změřil ten prolaktin.
14. zář 2009 v 09:58  • Odpověz
drndi: s těma prsama je to fakt divný. jak říkáš ty - kdyby ovu byla opravdu dýl než ten 17DC - tak by tě prsa nebolely už tak dlouho.. já ti opravdu přeju, aby to těhu bylo, ale kdyby fakt ne, možná by stálo za to dojít si s tím ke svému gyn dr aby se vážně přípradně přišlo na to, co to je.. ale strašit tě určo nechci. je možný že si vsugerováváš právě ten prolaktin, protože je to to jediný co jsi zatím slyšela. třeba je to nakonec úplně něco jiného..
14. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
Holky, bulím tady teď jak želva.....volala mi moje prodavačka, že jde na neschopenku, že je těhotná....já se z toho fakt zblázním :cry: Všichni kolem mě těhotní během 3měsíců a donosí zdravé děti.....to je tak strašně nefér....je mi z toho tak strašně zle... :cry:
14. zář 2009 v 10:07  • Odpověz
hezké ráno :slight_smile:

drndi- nesmutni,taky se dočkáme!Já mám taky kamarádku,která má děti 2 a pokaždé se jí zadařilo okamžitě,když si řekli,že chtějí mimi.A sestřenka to samé.ale zase si myslím,že spousta holek je na tom ještě hůř,když se jim narodí mrtvé miminko,nebo potratí ve vysokém stadiu těhu.Tak hlavu vzhůru holka,taky jednou budeme mít svého drobečka v náručí!!! :slight_smile:
14. zář 2009 v 10:10  •  snaží se  • Odpověz
Holky, nezlobte se, ale já se pro dnešek s Váma rozloučím.....mě to úplně složilo....musím se dát nějak dohromady a vyřešit to tady v práci, protože druhou prodavačku mám na dovolené, takže to znamená, že tady teď musím být každý den sama, což se z toho s prominutím poseru, protože brigádníky mít nemůžu a navíc je nemůžu vůbec pustit na kasu.....Vám teda řeknu, že mám pěknou smůlu, ale jakou.....začínám být pěkně zoufalá....všechno se pěkně s......e !!!!!!! :angry: :frowning2: :pensive: :zipper_mouth:
14. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
Drndi, nedivím se ti, že jsi z toho rozhozená. Taky jsem po té kontrole v poradně byla dost mimo. Plánovali jsme s manželem potom ještě návštěvu u kamarádky, ale neměla jsem na nějakou návštěvu vůbec myšlenky. Navíc, kamarádka je teď v 9 měsíci, takže jsem si nebyla jistá, jestli bych to zvládla. Teď už jsem už ale v pohodě. Za dva měsíce bych měla jít na IUI a přestože je její úspěšnost pouze 26%, tak se alespoň něco začalo dít. Za pár týdnů by měla rodit nejen ta kamarádka, ale i moje starší sestra, takže se můžu těšit na dva mimísky. Katynka má pravdu. Jednou toho svého drobečka budeme chovat :wink: .
14. zář 2009 v 10:25  • Odpověz
Drndi, nebuď smutná, u mě to je taky podobně. Kamarádka má dnes rodit, taky první potratila a teď se to povedlo. Každým dnem čekám, že ségra oznámí, že je v tom. Ta by taky měla víc štěstí než rozumu, má o 6let mladšího přítele, ten je dítě sám, natož aby měl být otcem, ale ségra si prostě nedá říct, prý už ji bude 28, tak je nejvyšší čas a vsadím se, že zrovna jí to vyjde hned. Snaží se přitom teprv 2 měsíce a ani né nějak extra. Ach jo, je to nespravedlnost, fakt, ale musíme to holt vydržet, nesmí nás to položit. :wink:
14. zář 2009 v 10:28  • Odpověz
Holky, ale o to ani tak nejde....jde hlavně o to, že druhá prodavačka se snaží o mimino taky a teď jestli přijde s tím, že je taky těhu, tak se tady z toho zblázníííím !!!! Místo toho, abych měla klid a pohodu na plození mimíska, tak budu mít stresy a strarosti , aby se všechno vyřešilo a nemusel se obchod zavřít. jednou jsem vedoucí a jsem za tohle všechno zodpovědná, takže je to všechno na mou hlavu a musím si poradit sama......S takovou to dítě nikdy mít nebudu, když se budu jen stresovat a pořád něco řešit. Přemýšlím dost i o tom, že bych změnila práci.....i když jsem tady velmi spokojená....nevím, chtěla bych mít klid, aby se mimi povedlo, a to tady mít nebudu jak koukám, holky mi všechno komplikují
14. zář 2009 v 10:33  • Odpověz
drndi, nedivím se jak ti je.. pro mě je to s každou další ms další zklamání a i když jsme v podstatě teprve na začátku, tak mě to vždycky docela veme.. navíc když kolem mě všichni těhu oznamují, někteří se chystají během dvou měsíců už rodit, je to fakt na palici.
s tou prací jsem taky už fakt vážně uvažovala, sice dělám v administrativě, ale stresu si tady za jeden den užiju až až, kdo ví, kdy se nám tedy vůbec zadaří.. blbý je, jestli vůbec něco takového dělat, protože si vem, že třeba otěhu ve zkušební době a oni tě, myslím, můžou na hodinu vyrazit. nebo třeba dáš výpověď a než nastoupíš do toho nového zaměstnání, tak se třeba může zadařit a oni tě vlastně už ani třeba nepřijmou...
proč to musí být tak složitý :frowning2:
14. zář 2009 v 10:38  • Odpověz
Ahoj holky, koukám, že tady nějak depkujete :unamused:

Drndo, tvoje situace je nezáviděníhodná, naprosto chápu, že tě to tak vzalo a moc mě to mrzí. Myslím, že každá z nás to tak trochu zná, ten pocit křivdy, že jiným to jde jak po másle a nám prostě příroda přeje méně. Ale zkus to brát z té druhé strany: za prvé, tobě se to taky povede! Už se povedlo 2 x, tak si myslím, že to nebude dlouho trvat a radovat se budeš taky. No a za tu prodavačku, co je těhu, snad rychle najdete náhradu. Práci dneska shání spousta lidí, tak myslím, že by to nemusel být takový problém, co? No a u té další, co se snaží, je asi potřeba se smířit s tím, že se jí to jednoho dne taky povede. A myslím, že když s tím budeš počítat, tolik tě to nesebere. A třeba budeš do té doby taky těhulka :slight_smile: tak hlavu vzhůru a žádné depky, bude líp! :slight_smile:
14. zář 2009 v 10:44  • Odpověz
Ahoj zlab, a jakpak je tobě ??? Vše v pořádku ??? Co nový doktor ??? Dáš mi početní limit na otázky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
14. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
ahojky taurus, jen se ptej :slight_smile:
K novému dr jdu pozítří, tak už se nemůžu dočkat :dizzy_face: Jinak se cítím docela dobře, jen po ránu, než se najím, mi bývá trochu šoufl. No a prsa, ty bolí čím dál víc :slight_smile:
No a konečně jsme položili i podlahu v ložnici, takže jsme dnes po asi 2 měsících spali konečně zas v naší posteli :slight_smile:
14. zář 2009 v 10:51  • Odpověz
Díky holky za podporu. Už jsem se trochu uklidnila. Volala jsem na vedení a prý můžu přijmout jen brigádníka nebo někoho na poloviční úvazek, protože když je na neschopence, tak se nedá vyhodit. Doufám, že někoho seženu, co nejryhleji. Každopádně to teď potáhnu 8dní v kuse 12tky.....to je myslím ke zcvoknutí dost vážnej důvod :grinning:
14. zář 2009 v 10:55  • Odpověz
drndi, 8 dní 12tky je vážně na zcvoknutí, mě přijde občas jen pracovní týden tady u nás (samozřejmě s asi tak "milionem" přesčasů) na zcvoknutí :grinning: drž se, určitě to zvládneš, a hlavně ať brzy najdeš nějakou brigádnici.

zlababa: konečně vlastní postel, no tak to je bezva :slight_smile: a co vymalováno, již máte? :wink:
14. zář 2009 v 11:00  • Odpověz
drndi a někoho jako zástup nebo "náhradníka" právě pro tuhle situaci nemáte??
14. zář 2009 v 11:01  • Odpověz
Žlab, a myslíš, že už budeš mít fotečku do alba ?? To by bylo super. S těma ranníma nevolnostma se to dá určitě vydržet. Prý trvají nejčastěji do 12 tt, tak to si ještě užiješ :grinning: . To jste fofrníci, když už máte podlahu v ložnici. Myslela jsem, že teď děláte dětský pokojíček. Malůvky na zdi apod. :grinning:

Drndapet, tak vidíš, že se to vyřešní a budete se moc s manželem snažilkovat. Ty 12tky ti vůůůůůbec nezávidím. Prožívám to vždycky v březnu, a pak jsem ráda, že jsem ráda.
14. zář 2009 v 11:02  • Odpověz
Blizennec, no jasně, jen jsem to zas nevyfotila (ostuda ostudovatá), ale když my ta ještě nemáme pořádně funkční elektrku, jen nataženej kabel z přízemí na 1 lampu a hotové to bylo až večer, takže beze světla. A dneska ráno zase nesvítilo sluníčko, takže to tí mobile fakt nešlo :angry: Ale vyfotím, slibuju
14. zář 2009 v 11:02  • Odpověz
zlababa to chápu že večer by to už bylo špatně vidět. každopádně se těším na fotečku na tu trávově zelenou, pamatuju si to správně ne? :slight_smile: vyfoť, vyfoť a pochlub se :slight_smile:
14. zář 2009 v 11:07  • Odpověz
taurus, máme oba pokojíky tak podobně - vymolvané a s podlahou. Chybí dveře a malůvky na zdi bude dělat ségra, ale na to je ještě času dost. Nejdřív totiž musíme pořídit a rozmístit nějaký nábytek a ty malůvky pak udělat do míst, které zbydou. No a v ložici je fakt jen ta malba a podlaha, postel jsme zam dali, neb na tom gauči v obýváku už se vážně nedá vydržet, takže je to taková znouzectnost, ale já jsem za ní moooc ráda :dizzy_face:
14. zář 2009 v 11:09  • Odpověz
holky, když už jsme u malování - co byste mi poradily za barvu do obývacího pokoje?? nábytek máme barvu třešeň (myslím), sedačku krémovou a plovoučka v baráčku, kam se budou stěhovat je světlá - buk, dub nebo něco takovýho.. jaký byste udělaly stěny??
14. zář 2009 v 11:11  • Odpověz
Blizzenec, tady na tomhle odkazu je prima plánovač, je to sice na podlahy, ale je tam na výběr velká variabilita místností a barev zdí, tak si tam zkus zadat tu vaší podlahu a podobný prostor s nábytkem a vyzkoušej různé barvy stěn, já to tak taky dělala :slight_smile: http://194.107.93.28/efp/FL_engl/
14. zář 2009 v 11:19  • Odpověz
ahoj Taurusenko, tak jsem se dočetla o tvém výsledku z poradny. Sice jde možná o PCO, ale hlavně, že už možná znáte pravou příčinu, která se dá řešit! Držím moc palce, ať do vánoc slavíte //. Já dnes dostala mršku(jako hodinky) Ve středu jdeme k jednomu andrologovi a ve čtvrtek k dalšímu, už jsem přítele objednala i na genetiku do Iscaru, tak se už nemůžu dočkat, až budeme vědět víc, jak na tom jsme s tou naší azoospermií. Už si na to, že půjdeme na umělé oplodnění docela zvykáme, i když se stále bojíme, aby nešlo o problém v genetice.. Na dárce nechceme zatím ani pomýšlet...
14. zář 2009 v 11:23  • Odpověz
Zlab, tak to ti věřím. My si pořizovali nový pelíšek před dvouma měsícema a spinká se v něm éňo ňůňo :grinning: . Předtím jsme spali na zemi na matracích. Moc se těším, až budeme zařizovat dětský pokojíček. Akorát nevím, kam dáme současné obyvatelky toho pokoje :grinning: :grinning: . Jsou to dvě potkanky Bettynka a Daffynka a docela se tam zabydlely. :grinning:
14. zář 2009 v 11:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.