• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
zlababa: moc díky na radu, mrknu na to :slight_smile:
14. zář 2009 v 11:28  • Odpověz
Ahoj Holky moc vás všechny zdravím

tak se přiznám,že sem si taky dělala test a byl neg.,tak to snad vyjde další měsíc ,už cejtim,že přijde mrcha :unamused:
14. zář 2009 v 11:44  • Odpověz
drnda je mi líto,že tam byla jen jedna/

musim říct,že sem byla z toho zklamaná,že tam byla jen /,asi mě to dostalo víc než sem čekala
14. zář 2009 v 11:45  • Odpověz
Ahooooj garp :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , to jsem ráda, že ses zase ukázala. No, s těma PCO si opravdu nejsem jistá. Mluvila jsem se ségrou a ta mi řekla, že pokud tento syndrom mám, tak bych neměla mít v pořádku nějaké hormony. Jeden z nich byl FSL (doufám, že si to pamatuju dobře). Ty hormony jsem měla zaškrtnuté na žádance na krevní odběry, takže jestli mi doktorka příště řekne, že je to všechno v pořádku, tak se jí zeptám, proč mám tedy PCO a proč jsem po laparoskopii měla vše v pořádku. Včetně vaječníků, které mi byly propáleny a tudíž k otěhotnění mohlo dojít. Pokud byl problém pouze v PCO. V poradně jsme zase dostali nějaké brožurky s odkazem na ww.stopnedplodnosti.cz . Tak jsme si to pročetli, abychom věděli, do čeho jdeme a co nás čeká.
Chtěla jsem se zeptat, ta genetika vyloučí nebo potvrdí nulový počet spermií nebo to je jiné vyšetření? Četla jsem, že někdy může být příčina v tom, že se spermie nemohou dostat přes nějakou překážku v chámovodech nebo v jiném místě a tím pádem nejsou ve spermatu, ale v nadvarlatech je jich spousta. Musím se ti přiznat, že se docela bojím toho IUI. Ne zákroku samotného, to si myslím, že se dá určitě vydržet, ale toho, aby všechno probíhalo, tak jak má. Jsem zvědavá na ty stimulační injekce. Ty si budeš muset taky určitě píchat, viď ? Bavila jsem se o tom se ségrou a při IVF by se mělo vytvořit údajně alespoň 15 vajíček. Přijde mi to neskutečný. Jenomže to je asi v případě, že je dost kvalitních spermiček. Každopádně tobě i tvému příteli držím pěstičky, aby vše dobře dopadlo a kvalitní spermičky jste měli. K vytouženému mimísku stačí jedna :wink: . A na dárce vážně zatím nemyslete. Ještě jste neprošli všema vyšetřeníma a nevyzkoušeli všechny možnosti. Věřím tomu, že se to povede a budete mít na těhutestu dvě krásné čárečky :wink: .
14. zář 2009 v 11:48  • Odpověz
Jejda motol, ahojky. To mě mrzí :unamused: ale není ještě na testík moc brzy? Já tedy nevím, jak dlouhé míváš cykly a kdy míváš ovuli, ale pokud tabulka nelže, 24 DC sme mi zdá fakt dost brzy na // :wink:
14. zář 2009 v 11:50  • Odpověz
Ahoj motol, souhlasím se žlababou. Není na testík brzy ?? 24 DC, to bys´musela mít ovuli 8.- 10. DC. Je to možné ??
14. zář 2009 v 11:52  • Odpověz
asi máte pravdu holky?ale měla sem takovej zvláštní pocit a nedalo mi to :unamused:
14. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz
Tak to pak jo, motol :wink: . Přesto ale zkus ještě pár dní vydržet. :slight_smile:
14. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz
Holky, je to takovej vopruz, že ten test to neukáže hned, třeba 3 dny po oplodnění, že jo. Takhle se musí čekat 14 dní, to je hrůza. Já bych taky už testovala, ale je ještě moc brzo. :sweat_smile:
14. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz
Jo, jinak mi teď psala ségra, že testila a těhotná není. No nechci být nepřející, ale ne že by mě to nepotěšilo :sunglasses: . Akorát bych měla depku.
14. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz
ajo tj teda,příští týden má dojít mrcha ,tak uvidim zda přijde :wink:
14. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz
Aji, tak to buď ráda, že už existují testy, které ti můžou ukázat // už 5. DPO (ale prý je to jen u 10% žen). Byly doby, kdy si musela čekat 14 dnů po zpoždění MS :wink: . Teď je to přece jen trochu lepší. Depku ohledně těhotenství jsem si u ségry prožila v únoru. První těhotenství mi oznámila kamarádka (porodila 14.8. překrásného chlapečka) a to jsem vzala úplně normálně, ale když mi ségra o měsíc později řekla, že je těhotná, tak mě to docela vzalo. To jsou takové ty pravé smíšené pocity. Moc jsem jí to přála, ale stejnou měrou jsem jí to i záviděla. Dnes jsem se koukala na fotky, které poslal švára a ségra už je pěkný dělobuch :grinning: :grinning: :grinning: .
14. zář 2009 ve 12:49  • Odpověz
Holky, vyhlašuju den boje proti mrše, nesmíme ji sem už pustit. Ať už žádný z nás mrcha nepřijde...Tak a je to! :wink:
14. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz
Aji, tak to by chtělo spíš vyhlásit měsíc proti mrše :slight_smile: :slight_smile: . U mne hrozí, že jí dostanu v září dokonce 2x :frowning2: . Jestli budu mít dnes nebo spíš zítra pozitivní ovutest, tak se bude s velkou pravděpodobností opakovat předchozí cyklus, kdy mi MS přišla na den přesně už po třech týdnech.
14. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz
Taurus, to máš teda krátkej cyklus. Já už tu MS tak nechci dostat, kéž by se zadařilo.
Kámoška má dnes termín, má rodit, tak jsem na ni zvědavá, zatím nepíše. Další prcek v mém okolí. Navíc taťka jde od listopadu do důchodu, tak by chtěl, aby už bylo vnoučátko, že si ho bude půjčovat a jezdit s ním na výlety. No copak se nesnažíme, sakriš!
14. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz
aja83: A já bych zase raději tu mrchu dostat chtěla, ať se můžeš snažit znovu.....a teď konečně pořádně !!!!! Mě ta nejistota tak strašně vadí :frowning2:
14. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz
Aji, to jsem měla poprvé v životě. Ale bylo to asi kvůli těm hormonům, co jsem brala a ze dne na den vysadila. Jinak byl cyklus vždycky kolem 30 dní. Taky už jí nechci dostat, ale bohužel se mě na to moje tělo neptá a dělá si co chce :angry: . Teď navíc poslední šanci na normál těhu, takže to vidím bledě :frowning2: . Snad budu jedna z těch 26%, kterým IUI vyšlo.
Kámoška a ségra mají termín na začátku října, takže mám dost času na shánění dárečků :grinning: . Můj tatínek je v důchodu od loňského roku, ale je prduch, takže s tím půjčováním a ježděním na výlety to nebude tak slavný. Ale jak píšeš, snažíme se snažíme :grinning: :grinning: :grinning: .
14. zář 2009 ve 14:06  • Odpověz
Ahoj Taurusenko,

ta genetika by měla vyloučit vrozenou deformaci chromozómů, kdy nedochází ke spermatogenezi, t.j. spermie se nikdy nevytvářely a vytvářet nebudou a ani neexistuje tkáň, která by je vytvářela, takže se nemohou metodou Tese/Mesa získat z nadvarlat nebo varlat a následně použít na IVF-ICSI. Na stimulaci se tak nebojím, spíš bude utrpení to čekání, jestli se všechno podařilo... Kdy máš další termín poradny? respektive, kdy začínáš stimulovat?
14. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz
Drndapet, ta nejistota je fakt strašná. Ale naštěstí už si to tak neberu jako dřív. Je to asi tím, že se věci daly do pohybu. Na tu nejistotu je ten třítýdenní cyklus docela dobrej :sweat_smile: . Ale jestli se to bude teď opakovat, tak doufám, že mi to neovlivní stimulační přípravu. Prý trvá 6 týdnů, než mi pojišťovna schválí ty stimulační léky.
Od včerejška si dělám ovutesty, tak jsem zvědavá, jak mi to dnes a zíra dopadne.
14. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz
Garp,tak jsem si to myslela správně. To genetické vyšetření rozhodne o dalším postupu. Ach jo :frowning2: , tak na vás budu móóóóóóóc myslet :wink: :wink: , aby to dopadlo dobře :slight_smile: :slight_smile: . Už máte termín na tu genetiku ??
U mne je termín do poradny daný podle MS. Až to teď dostanu, začnu brát antiko a před dobráním se tam musím ukázat. Takže to udělám tak, že nejpozději 2. DC zavolám a hned se objednám, aby pak nebyl nějaký problém. Pak bych měla dostat stimulující léky a předpokládám, že se berou už v době menstruace, když tam mám být před 21. DC. Když by všechno šlo tak jak by mělo, počítám, že v listopadu bych mohla na IUI. Moc se netěším na tu dobu po IUI. Bude to jen samá nejistota, obavy a očekávání. Ale zvládnout to všechno musíme, viď ? Pořád věřím, že nám to všem dobře dopadne. :slight_smile:
14. zář 2009 v 15:04  • Odpověz
Snažilky, loučím se s vámi. Jedu domu. Dnes mě čeká mých 50 minut na orbitracu :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Mějte se moc hezky.
14. zář 2009 v 15:07  • Odpověz
tauru. garp: určitě to všechno dobře dopadne , neboj :wink: odteď se konečně bude něco dít a určitě vám tam brzy pomůžou k vytouženému miminku :slight_smile:
14. zář 2009 v 15:10  • Odpověz
holky tady je dneska frmol, fakt hrůza, dokonce komunikuju i s policií.... :slight_smile: řeknu vám že mě ten dnešek, i když byl tak pracovně náročný, mě docela zvednul aspoň trošičku náladu z toho jak mi bylo ráno. :slight_smile:
14. zář 2009 v 15:12  • Odpověz
Bliz, tady je zas nuda k ukousání. Nejradši bych šla domů spát :stuck_out_tongue_closed_eyes: Co prosímtě řešíš s policajtama? :confused:
14. zář 2009 v 15:23  • Odpověz
zlababa: nuda tu sice není ale dneska bych už nejradši šla taky spát.. v noci jsem se ve tři hodiny probudila a ne ne za boha usnout znova. řekla bych že zabrat se mi povedlo tak po hodině a půl až dvou hoďkách :unamused:
s některýma policajtama se dokonce dá i mluvit a někteří dokonce umí i používat i moderní telekomunikační prostředky jako je třeba internet a odesílání e-mailů :grinning: :grinning: sice jsem čekala asi hodinu než mi to poslali - první pokus poslali bez přílohy :grinning: na druhý pokus se jim to i povedlo.. řeším nějaký dopis, který nám údajně posílali , jenže u nás ho bohužel nemáme, takže jsem oběhla snad skoro celý barák a dopis nikde...
bylo docela i vtipný oslovovat ženu "poručíku" to mi prostě nějak nejde :slight_smile: :grinning:
14. zář 2009 v 15:35  • Odpověz
zlababa: za celý den jsem se následně po tomto telefonickém rozhovoru pobavila... :grinning:
14. zář 2009 v 15:36  • Odpověz
Ano paní poručíku, jistě paní poručíku... A není to třeba poručnice? :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2009 v 15:54  • Odpověz
zlababa: ona sama se představila jako "poručík ....ová" - přišlo mi to vtipný,nevím možná jde o zvyk :slight_smile:
14. zář 2009 v 15:58  • Odpověz
pro dnešek se s vámi loučím, hezký zbytek dne , pa zítra
14. zář 2009 v 16:08  • Odpověz
Zdravím spolusnažilky :grinning: Konečně jsem se dostala k tomu, abych vás alespoň pozdravila. Dneska je to v práci docela mazec, zítra se hraje hokejové derby a já se nezastavím (prodávám vstupenky).. Víkend byl super, v sobotu jsme měli návštěvy, tak to bylo fajn a včera jsme jen tak relaxovali :dizzy_face: V pátek jak jsem psala, jeli jsme do Hornbachu pro ten obraz a koupili (teda maličko jinej, ale taky hezkej), tak mám radost. MS už končí, jenže manža je celý týden pryč, do soboty a pak huráá na snaženíčko :grinning: :grinning: Už se tak těším .. Jen mě v neděli pěkně chytla pravá ledvina, auuu to byla bolest. Zbaštila jsem 2 panadoly, ale skoro vůbec to nezabralo. Až když jsme šly s kamarádkou na oběd a já si dala Plzeň, bolest byla za chvíli pryč :grinning: Tak jsem si pro jistotu dala ještě pak jednu a bylo fajniky :sunglasses: A co u vás nového? Koukám, zatím žádná nová těhu.. Holky, taky se tak těšíte? Já mooc. Jo a Tauru, mrzí mě ty výsledky, alle uvidíš, že to nakonec vše dobře dopadne, neboj. :wink:
14. zář 2009 v 18:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.