• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Ahoj holky, jen upravuju tabulku...
14.9.2009

Těhulky:
Žlababa: .......... 30 let ... 0 dětí ... 7.tt ... TP 9.5.2010 ... první KO 16.9.
toltec: ............ 28 let ... 0 dětí ... 2.9. našla //
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //

Snažilky:
drndapetka:..... 24 let ... 0 dětí ... 33 DC ... 1. snažení
KKattkka: ........ 27 let ... 0 dětí ... 30 DC ... 2. snažení
radma 80: ....... 29 let ... 0 dětí ... 29 DC ... 1. snažení
Garp776: ........ 33 let ... 1 dítě ... 28 DC ... 5. snažení
Kuratkol: ........ 27 let ... 0 dětí ... 26DC ... 7. snažení
blizennec: ....... 25 let ... 0 dětí ... 25 DC ... 3. snažení
Motol: ............ 24 let ... 1 dítě ... 24 DC ... 2. snažení ... 1ms
Everhr: .......... 32 let ... 0 dětí ... 21 DC ... 12. snažení
lolynka: .......... 29 let ... 0 dětí ... 20 DC ... 2. snažení
hedik: ............ 22 let ... 1 dítě ... 18 DC ... 0. snažení
janulkav: ......... 22 let ... 0 dětí ... 17 DC ... 5. snažení
medan29: ....... 29 let ... 0 děti ... 16 DC ... 4. snažení
aja.83: ........... 26 let ... 0 dětí ... 16 DC ... 2. snažení
kebule82: ....... 26 let ... 0 dětí ... 13 DC ... 16. snažení
Taurusenka: .... 30 let ... 0 dětí ... 9 DC ... 33. snažení
chicoola: ......... 28 let ... 0 dětí ... 6 DC ... 4. snažení
flosmanka: ...... 29 let ... 0 dětí ... 5 DC ... 1. snažení
baji: ............... 31 let ... 1 dítě ... 4 DC ... 0. snažení
Karol84: ......... 25 let ... 0 dětí ... 1 DC ... 0. snažení
katyna6: ......... 33 let ... 0 dětí ... ? DC ... 1. snažení ...čeká na porevizní ms

Nekomunikující snažilky (nevíme, jak to u nich vypadá):
jenniffer001: ... 27 let ... 0 dětí ... ? DC ... 5. snažení
14. zář 2009 ve 20:46  • Odpověz
15.9.2009

Těhulky:
Žlababa: .......... 30 let ... 0 dětí ... 7.tt ... TP 9.5.2010 ... první KO 16.9.

Snažilky:
drndapetka:..... 24 let ... 0 dětí ... 34 DC ... 1. snažení
KKattkka: ........ 27 let ... 0 dětí ... 31 DC ... 2. snažení
radma 80: ....... 29 let ... 0 dětí ... 30 DC ... 1. snažení
Garp776: ........ 33 let ... 1 dítě ... 29 DC ... 5. snažení
Kuratkol: ........ 27 let ... 0 dětí ... 27DC ... 7. snažení
blizennec: ....... 25 let ... 0 dětí ... 26 DC ... 3. snažení
Motol: ............ 24 let ... 1 dítě ... 25 DC ... 2. snažení ... 1ms
Everhr: .......... 32 let ... 0 dětí ... 22 DC ... 12. snažení
lolynka: .......... 29 let ... 0 dětí ... 21 DC ... 2. snažení
hedik: ............ 22 let ... 1 dítě ... 19 DC ... 0. snažení
janulkav: ......... 22 let ... 0 dětí ... 18 DC ... 5. snažení
medan29: ....... 29 let ... 0 děti ... 17 DC ... 4. snažení
aja.83: ........... 26 let ... 0 dětí ... 17 DC ... 2. snažení
kebule82: ....... 26 let ... 0 dětí ... 14 DC ... 16. snažení
Taurusenka: .... 30 let ... 0 dětí ... 10 DC ... 33. snažení
chicoola: ......... 28 let ... 0 dětí ... 7 DC ... 4. snažení
flosmanka: ...... 29 let ... 0 dětí ... 6 DC ... 1. snažení
baji: ............... 31 let ... 1 dítě ... 5 DC ... 0. snažení
Karol84: ......... 25 let ... 0 dětí ... 2 DC ... 0. snažení
katyna6: ......... 33 let ... 0 dětí ... ? DC ... 1. snažení ...čeká na porevizní ms

15. zář 2009 v 07:09  • Odpověz
Ahoj snažilky, přeju vám dobré ránko a úspěšný pracovní i nepracovní den :grinning: .

Všem snažilkám moc děkuju za podporu. Snad ty výsledky opravdu dopadnou dobře. Karol, to mě mrzí, že MS dorazila :frowning2: . A stále máš 0. snaženíčko ??
Flosmanko, doufám, že to snaženíčko bude v září úspěšné. Mocinky přeju, aby z toho byly // :grinning: . U mne nastane doba nepříjemného očekávání až za dva měsíce, takže jsem teď v klidu. Ale čím blíž to bude, tím víc budu nervózní. :sunglasses:
15. zář 2009 v 07:15  • Odpověz
ahoj holky, založila jsem "konkurenční" téma pro holky který chtěly od září pokoušet druhé mimi, ale během mé dovči na Šumavě zdrhly, tak jsem si říkala že bych se taky přidala k vám, však je jedno, o kolikáté mimi se snažíme, ne? :slight_smile:
15. zář 2009 v 07:28  • Odpověz
Ahoj pepi, to víš, že je jedno jestli se snažíme o první nebo druhé mimi. Vítej mezi námi :slight_smile: . Mrkla jsem do tvého alba a Pepíno je moc hezký kluk. Mám synovce Josefa, ale od malička je zvyklý na Josífka :grinning: . Už je mu 7 let. Ale den před narozením Pepči se mojí švagrové narodil Toníček, takže jsme v srpnu taky slavili rok a bylo to skvělý. Jestli chceš zařadit i do tabulky, tak napiš svůj věk, kolikátý den cyklu dnes máš a kolikáté snažení je tento měsíc. :slight_smile: :slight_smile:
15. zář 2009 v 07:36  • Odpověz
Věk 31, dc fakt nevím (nějak extra to nesleduju :slight_smile: ale mrcha by měla podle toho jak mi je dorazit max zítra a snažíme se první měsíc :slight_smile: Tak si to nějak přeberte :grinning:
15. zář 2009 v 07:41  • Odpověz
Pepi, zařadila jsem tě na konec tabulky. Až ti MS dorazí, tak se DC změní na 1.

15.9.2009

Těhulky:

Snažilky:
drndapetka:..... 24 let ... 0 dětí ... 34 DC ... 1. snažení
KKattkka: ........ 27 let ... 0 dětí ... 31 DC ... 2. snažení
radma 80: ....... 29 let ... 0 dětí ... 30 DC ... 1. snažení
Garp776: ........ 33 let ... 1 dítě ... 29 DC ... 5. snažení
Kuratkol: ........ 27 let ... 0 dětí ... 27DC ... 7. snažení
blizennec: ....... 25 let ... 0 dětí ... 26 DC ... 3. snažení
Motol: ............ 24 let ... 1 dítě ... 25 DC ... 2. snažení ... 1ms
Everhr: .......... 32 let ... 0 dětí ... 22 DC ... 12. snažení
lolynka: .......... 29 let ... 0 dětí ... 21 DC ... 2. snažení
hedik: ............ 22 let ... 1 dítě ... 19 DC ... 0. snažení
janulkav: ......... 22 let ... 0 dětí ... 18 DC ... 5. snažení
medan29: ....... 29 let ... 0 děti ... 17 DC ... 4. snažení
aja.83: ........... 26 let ... 0 dětí ... 17 DC ... 2. snažení
kebule82: ....... 26 let ... 0 dětí ... 14 DC ... 16. snažení
Taurusenka: .... 30 let ... 0 dětí ... 10 DC ... 33. snažení
chicoola: ......... 28 let ... 0 dětí ... 7 DC ... 4. snažení
flosmanka: ...... 29 let ... 0 dětí ... 6 DC ... 1. snažení
baji: ............... 31 let ... 1 dítě ... 5 DC ... 0. snažení
Karol84: ......... 25 let ... 0 dětí ... 2 DC ... 0. snažení
pepibubu ........ 31 let ... 1 dítě ... ? DC ... 1. snažení

15. zář 2009 v 07:43  • Odpověz
Ahoj pepibubu, Pepík je moc roztomilej brouček. Jinak taky tě vítám!
15. zář 2009 v 07:46  • Odpověz
tauru, díky :slight_smile: aspoň si díky vám ujasním, jak dlouhej mám cyklus :slight_smile: vím že to kolísá mezi 28 až 32, jak kdy :slight_smile:
15. zář 2009 v 07:55  • Odpověz
Pepi, ta tabulka je dobrá, protože víme, která ze snažilek se blíží k testování a pak nás bolí palečky, jak je držíme, aby byly // :grinning: .
Kupříkladu teď jsem moc zvědavá na drndapetku. Tak snad se brzy ozve, co je nového :slight_smile: .
15. zář 2009 v 07:59  • Odpověz
to určitě jo :slight_smile:Dneska je mi klasicky "předmrchovsky" takže uvidíme kdy a co. A čípek tomu taky nasvědčuje, direčka v něm stále hmatná, takže žádný překvápko.... Ale co hele, tohle snaženíčko si musíme chvíli užít, ne? :slight_smile:
15. zář 2009 v 08:17  • Odpověz
ahooj holky :slight_smile:
vítám novou snažilku :wink: , pěkně se nám to tu rozrůstá. malej je faakt moc rozkošnej, nedivím se, že chcete další :wink: :grinning: o co se chcete tentokrát pokusit, znovu o klučíka nebo o malou princeznu?
15. zář 2009 v 08:25  • Odpověz
Pepi, tak to jsi dobrá, že dokážeš rozpoznat změny na čípku. Toho nejsem schopná, stejně tak si nesleduju děložní hlen. Pouze BT a ovutesty. S tím užíváním ti to jen schvaluji. Je lepší to brát v klidu a pohodě. U mne trochu klidu nastalo minulý měsíc. Byla jsem objednaná do poradny pro neplod.páry, takže jsem se tím trochu uklidnila a teď čekám na IUI. Sice máme teď s manželem poslední šanci na normální otěhotnění, ale nestresuju se kvůli tomu. Což tedy po dvou letech a devíti měsících snažení je u mne dost neobvyklé :grinning: :grinning: .

Aji, zdravím Tě :grinning: :slight_smile: :grinning: .
15. zář 2009 v 08:26  • Odpověz
Ahoj blíženko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
15. zář 2009 v 08:27  • Odpověz
ahoj tauru :slight_smile: je fajn, že se nestresuješ. třeba se právě teď zadaří normální cestou, když už se tak připravuješ na IUI.. často jsem to slyšela - pár se začne připravovat na "pomoc" s otěhu a už ani nedoufá, že by se to povedlo přirozeně a nakonec zjistí, že třeba pomoc ani nebudou potřebovat.. mooc bych vám to přála :wink:
15. zář 2009 v 08:31  • Odpověz
popravdě je mi to ouplně putna :slight_smile: to víš že slečna by byla fajn, mít páreček, ale ani z dalšího raubíře nebudu zklamaná :slight_smile:
15. zář 2009 v 08:36  • Odpověz
pepi: tak to je jasný, hlavně aby to bylo zdravé :wink: myslela jsem spíš jestli nemáte nějaký svoje tajný přání na pohlaví :slight_smile:
15. zář 2009 v 08:37  • Odpověz
musím se teď tak na hoďku vzdálit...
15. zář 2009 v 08:40  • Odpověz
Blíženko, tak to víš, že ještě tento měsíc pečlivě sleduji BT a před MS budu napnutá, ale už to bude všechno víc v klidu. Další měsíc budu v klidu úplně, protože začnu brát antiko, ale ten další cyklus :fearful: . To budou nervíky jako špagáty :sweat_smile: . I když s tou 26 procentní šancí na úspěch bych měla být s tím těšením hodně opatrná.

Pohlaví mimíska taky neřeším. U prvního se to tak nebere, ale manžel se pořád pozastavuje nad tím, že když se bavíme o miminku, tak spíš mluvím o ní než o něm :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
15. zář 2009 v 08:43  • Odpověz
já sbírám chuť vylézt ven... je tam tak divně, že se mi nechce.... a navíc se blíží ta doba kdy budu malýho hodinu oblíkat než vylezem ven... Loni to bylo OK, to byl malej ležící brouček, ale jak to budu zvládat letos s tímhle pižďuchem co chvíli neposedí, fakt netuším :slight_smile:
15. zář 2009 v 08:44  • Odpověz
Pepi, u nás taky není zrovna letní počasí, které předpovídali. Střídavě prší a je pořád zataženo. S tím oblékáním si určitě poradíš. Když nedáš bundičku na nohy a kalhoty na ruce, tak to bude O.K. :grinning:
15. zář 2009 v 08:46  • Odpověz
Ahoj tauru, to je dobře, že se nestresuješ, ničemu to nepomůže, spíš naopak. Já si taky nedělám ovu testy ani BT, ale právě mi přišlo, že o víkendu jsem měla ten bílej hlen, jak píšou, že je při ovulaci, tak možná byla teda ovulka. To by bylo fajn, protože jsme s manžou zrovna nezaháleli. Tak uvidíme.
Holky, tak už někdo nahlaste ty //, koukám na adeptky - Drnda, Kkatka, Radma80, Garp776. Tak co???
15. zář 2009 v 08:53  • Odpověz
Aji, tak to by se u vás mohlo zadařit :wink: , když jste se tak snažilkovali :grinning: . BT i ovutesty tento cyklus ještě dělám, ale (DOUFÁM!!!!!!!!!!!!!) naposled. Pak už to bude v režii doktorů.

Na drndapetku jsem taky moc zvědavá. Už aby se ozvala a nahlásila co je nového :slight_smile: . Garp, respektive její přítel, teď prochází nejrůznějšíma vyšetřeníma a držím jim palečky, aby genetické vyšetření dopadlo na jedničku. U ní tedy // čárky budou trochu později, ale věřím, že budou :slight_smile: .
15. zář 2009 v 09:04  • Odpověz
Tauru, kéž by se už zadařilo. Já bych hlavně chtěla už být doma a nechodit do práce. Budu teda jedna z těch pohodlných těhulí, který zůstanou hned od začátku doma. Ale nejsem v práci spokojená, mám málo práce a nudím se. Nebýt koníka, tak už tu asi padnu za vlast. :wink:
15. zář 2009 v 09:13  • Odpověz
Ahojík holčiny, tak se tu hlásím při úterním ránu :slight_smile: Venku je sice hrozné počasí, ale náladičku mám už lepší než včera . Můj manžel byl včera taky smutnej, když jsem mu povídala, proč jsem tady včera dopoledne brečela :unamused: Moc mě podpořil, a slíbil mi že jestli dorazí mrcha, tak se budem snažilkovat o sto šest :grinning: je to od něj krásný, je to moje zlatíčko, ještě že ho mám :wink:

Jinak jsem si dneska do práce nevzala podprsenku - to proto, abych zjistila jestli mě náhodou ty prsa nebolí z ní, že je špatná. Připadám si tady sice jak nahá, ale co :grinning: Zatím prsa nebolí, tak možná to bude tím :astonished: Děkuju tauru za tip, protože jsi se asi trefila do černého, že to bude tou podprsenkou. Aspoň zažehnám ty hrozné představy o tom, že bych mohla mít zvýšený prolaktin :wink: A mrcha stále nikde, nic se neděje, jen včera mě trochu bolelo zas v zádech a prává kyčel ( což mě při MS bolí ), ale do ráno to přešlo a mrcha nikde :grinning:

Holky, když si představím, že jsem měla mít dneska a zítra volno a trčím zase v práci, tak mě to pěkně nakrkne :angry: Chtěla jsem si vyřídit věci, které normálně nestíhám ( zubaře, oční a kadeřníka ) a teď tu budu škaredá, slepá a vypadají mě zuby :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
15. zář 2009 v 09:14  • Odpověz
aja83: Ahojky Aji, to já budu taky hned od začátku těhu doma...práce mě sice baví, ale nechci už nic zanedbat, budu raději ležet a válet se. :grinning:
15. zář 2009 v 09:15  • Odpověz
Drndi, tak to je fajn, že by to mohlo být tou podprdou. Tak budeš muset teď chodit bez ní :grinning: !
Jinak já si myslím, že zrovna, když u vás v obchodě otěhotněla ta holčina a máš tam takovej šrumec, že by se to mohlo právě podařit a byla bys těhu taky. To se tak stane naráz a šéfik se zblázní, co? Moc ti držím palečky, vždyť MS už si dává pěkně na čas, takže naděje tu je!
15. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
Aji, moc bych ti ty // přála, tak snad se vám to povedlo :slight_smile: . S tou prací to budu mít asi trochu náročnější. Myslela jsem, že budu makat do mateřské, ale ségra mě vyvedla z omylu. Pokud se IUI povede, tak je od samého začátku toto těhotenství považováno za rizikové a tudíž budu muset být asi na neschopence. S tím jsem tedy jaksi taksi nepočítala. Ale to je jedno. Mimísek je pro nás mnohem důležitější. Pokud by bylo vše v pořádku a nebyla by povinnost být na nemocenské, tak bych se v práci domluvila, že bych pracovala z domova. Práci nemám fyzicky náročnou, tak snad by to šlo.
Drndapet, určitě nebudeš škaredá, slepá a bezzubá :grinning: :grinning: :grinning:, ale chápu tě, že je lepší mít volno, než makat. Teď nevím, jestli mám být ráda, že tě potkalo s těma prsama to, co mne. Protože jsem to u tebe brala jako možný těhupříznak, víš ? :slight_smile: No, jestli to ale bude skutečně tou podprsenkou, tak tě alespoň už nebudou tak moc bolet. Skvělý je, že ti ale ještě MS nedorazila, tak se můžeme pořád těšit :slight_smile: . Kdy bys´případně testila. V pátek ???
15. zář 2009 v 09:30  • Odpověz
Joo a včera jsem si koupila na zahojení bolístky puzzle od Ane Geddes s miminkama, tak jsem včera večer vesele skládala....nebudete asi veřit, ale je to suprová odreagovačka....alespoň člověk pořád nesedí u PC :grinning:
15. zář 2009 v 09:34  • Odpověz
Drndi, tak tomu tedy věřím, protože mě skládání puzzlí baví, ale nekupuju si je, protože nevím, kam potom s nima :grinning: .
15. zář 2009 v 09:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.