• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
tauru: Asi o víkendu v neděli budu testit, to budu mít konečně volníčko, takže na to bude klídeček :slight_smile:
S těma prsama to ještě může přijít ty těhu příznaky. Ovule byla později, tak kdo ví :grinning:

aji: No a teď si představ, že ta moje druhá prodavačka se o mimi snaží taky už třetí měsíc, takže je docela možný, že do Vánoc půjdem všechny, tak to může šéfík rovnou zabalit a zavřít :unamused:
15. zář 2009 v 09:40  • Odpověz
tauru: To jsou moje první puzzlíky, takže jsem si říkala, že je pak dám našemu budoucímu miminku nad postýlku... :slight_smile: posílám odkazeček na ně pro juknutí : http://www.radi.cz/detail.php?zbozi=874849
15. zář 2009 v 09:42  • Odpověz
Ahoj holky, přeju dobré ranko, jdu vás dočíst. Jinak jsem konečně vyfotila tu zelenou ložnici, takže je to v albíčku, kdybyste se chtěly mrknout :wink: Asi to ale pak zase vymažu, protože tam tyhle fotky být asi nesmí. Tak šup šup, ať to stihnete :slight_smile:
15. zář 2009 v 09:48  • Odpověz
Drndi, ty jsou krásný :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: . Kdysi jsem koupila ségře puzzle od Anne Gedes a jsou na ní miminka jako motýlci. Hned jsem jí je i složila :grinning: .
S tím testením mám tedy kliku, že svátek 28.9. je až za 14 dní, protože doma nemáme internet, tak se hned v pondělí můžu juknout, jak testík dopadl a napnutá budu jen jeden den :wink: .
Tak u nás v práci se o mimíska snažím jen já, takže v tom to je dobrý. Akorát šéf se mého případného těhotenství bojí už devět let :grinning: a od mojí svatby mi neustále klade na srdce, abych mu včas řekla až budu těhotná. No, jestli půjdu okamžitě na nemocenskou, tak to asi včas nestihnu :grinning: .
15. zář 2009 v 09:49  • Odpověz
Ahoj žlab, máte to opravdu móóóóóóóc hezký. Chválím. Teď ještě ten dětský pokojíček. :wink: Já vím, jsem strašná, ale hledání inspirace je důležité :grinning: :grinning: . Mimochodem, opět jsem se zahleděla na ty pozitivní testy. Chjo, už aby byly i u mne :slight_smile: .
15. zář 2009 v 09:54  • Odpověz
Taurus, díky, ale je to zatím tak trochu holobyt :grinning: Už se moc těším a to zařizování.
Drndi, krásné puzzle! A pozitivní testíky budou co nevidět u všech, nebojte, cítím to v kostech :wink:
15. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
Žlabi, pěkná ložnice. Zajímavé a neotřelé! Jinak zítra máš doktora, viď? Držím pěstičky!
15. zář 2009 v 10:05  • Odpověz
zlababa: No kéž by, už je taky na čase :wink:
Zítra už jdete k doktůrkovi, že jo?? Tfuj tfuj....hodně štěstíčka, budu držet palečky :wink:
15. zář 2009 v 10:07  • Odpověz
Ale moc hezký holobyt :grinning: . Taky se těším na zařizování. U nás se to ale týká zatím pouze toho dětského pokoje, protože ostatní počká. Do budoucna bychom ještě chtěli zmodernizovat obývák, ale to bude až někdy :slight_smile: .
Tak tedy doufám, že tvoje kosti jsou spolehlivější než předpověď počasí :grinning: :slight_smile: :wink: . Zítra jdeš na kontrolu, viď?? Tak běda ti jestli se tu po ní neukážeš a neporeferuješ :wink: .
15. zář 2009 v 10:07  • Odpověz
nojo, je to pravda, zítra v 9:30 kontrola :confused: Ale musím říct, že jak jsem byla minulý týden nervní, tak teď už jsem docela v klidu. Nějak vnitřně cítím, že to dobře dopadne, tak na mě prosím moc moc myslete. Objevím se tu tak kolem druhé odpoledne, protože pak ještě musím odvézt manžu na kontrolu s tou zlomenou nohou.
15. zář 2009 v 10:11  • Odpověz
Žlabi, taky bych chtěla věřit tvému cítění v kostech! No a zítra koukej hned poreferovat, co mimís, srdíčko a tak.
15. zář 2009 v 10:14  • Odpověz
zlababa: Dopadne to dobře, musí !!!!!! :slight_smile: Člověk nemůže mít přece pořád smůlu...už jsme si ji vybraly dost, takže pryč s ní a teď už jenom samé dobré zprávy :wink:
15. zář 2009 v 10:16  • Odpověz
To je dobře žlab, klid teď potřebuješ jako kyselinu listovou :grinning: :grinning: . Taky si nijak nepřipouštím, že by měl být nějaký problém, takže to zase cítí moje kostičky :grinning: . Přeju manželovi brzké uzdravení.
15. zář 2009 v 10:17  • Odpověz
tauru: Takže ty prsa opravdu už nebolí.....no to fakt není možný.....jsem z toho paf....že by opravdu ta podprsenka nebo jsem si to všechno navsugerovala??? :grinning:
15. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
Holky, díky moc za podporu, jste zlaté. :dizzy_face:
15. zář 2009 v 10:22  • Odpověz
Drndapet, tak z toho jsem taky paf. :grinning: Paradoxně na to přišel můj manžel. Protože jsem to nikdy neměla a většinou jsem si stěžovala na bolesti prsou, když jsem si sundavala podprsenku, tak ho to prostě napadlo. :grinning:
A to sis koupila nějakou novou ?? Třeba se to za pár týdnů zase vrátí :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: i bez podprsenky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
Žlab, od toho jsme tady, abychom byly zlaté :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Nééé, dělám si legraci. Všechny na tebe budeme určitě myslet. Jsem nedočkavější než ty, ale musím to napsat - bylo by moc hezký, kdyby ti už zítra dali fotečku. Máš scan ???????????????????????????????????????????????????
15. zář 2009 v 10:28  • Odpověz
taurus, scan v práci máme, takže když bude foto a bude na ní něco vidět, určitě vám to sem pošlu. Ale v 7 tt je ještě na obrysy mimina moc brzy ne? :confused:
15. zář 2009 v 10:36  • Odpověz
Mně by k radosti stačil i malý tmavý ťuplíček :grinning: .
15. zář 2009 v 10:43  • Odpověz
Tauris, tak to mě taky :grinning: No na to, jak mě nutí večer chodit brzy chrňět (včera jsem nedala už ani House a to jsem se fakt snažila :angry: ), tak by měl být mega veliký a mít srdíčko jako zvon :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. zář 2009 v 10:50  • Odpověz
Tak vzhledem k tomu, že ráno vstávám v pět hodin, tak House nedám nikdy :grinning: . No prostě mrňousek roste, tak na to potřebuje klid :grinning: . Když ségra čekala synovce, tak jsem jí podezřívala, že trpí spavou nemocí :grinning: . Dokud neusínáš ve stoje, tak je to dobrý :wink: .
15. zář 2009 v 11:02  • Odpověz
No je fakt, že každá máme jiný biorytmy. Já dělám až od půl 10, takže vstávám kolem půl 9. Manža se mi už směje, když začnu v 9 zívat :sweat_smile:
15. zář 2009 v 11:07  • Odpověz
Tak u mne to vstávání je daný pracovní dobou. O víkendu se sice taky budím mezi pátou a šestou, ale to si jen změřím BT a pak se slastně obrátím na druhý bok a vychutnávám si dospáváníčko :grinning: .
15. zář 2009 v 11:15  • Odpověz
tauru: A proč měříš tak brzo? Proč neměříš až když vstáváš do práce? Mezi tou pátou a šestou je na to optimální doba? :grinning: :astonished:
15. zář 2009 v 11:18  • Odpověz
Ahojka Holčiny :grinning:
tauru: Ehm, já už neumím číst...jsem to špatně pochopila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Drndapet, četla jsem, že nejlepší je měřit si BT přibližně v tu samou dobu a když už se sama probudím, tak si jí změřím. Ale nejsem takový blázen, abych si o víkendu kvůli tomu nařizovala mobil na buzení. Ale i kdybych měřila až v deset, tak se podle mne nic nestane. Je to po minimálně čtyřhodinovém spánku a hned po probuzení, takže to beru jako bernou teplotu :slight_smile: .

Ahoj medan :slight_smile: :slight_smile: .
15. zář 2009 v 11:25  • Odpověz
tak co nového u Vás?Já jdu dnes zas na kontrolu k lékaři
15. zář 2009 v 11:27  • Odpověz
přes víkend byla u mě kámoška co v lednu bude rodit a ta má ale výdrž, já už kolem 22 usínala a ona vydržela vykládat až do 1rána
15. zář 2009 v 11:32  • Odpověz
tauru: A do jakého grafu si zaznamenáváš BT??? Já si ji totiž zaznamenávám na www.womenzone.cz, ale je blbé, že v kalendáři Ti to vypočítá pravděpodobný den MS ( tj. 28dní ) a ten graf se Ti pak přehoupne do dalšího cyklu, takže vlastně, když máš cyklus delší, tak nevidíš v jednom grafu všechny svoje teploty od 1DC. :confounded:
15. zář 2009 v 11:33  • Odpověz
Ahojky medan, copak u doktora? :fearful:
15. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.