• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
drdapetka:ale jen další kontrola, min. týden mi bral krev tak ted jdu jen na kontrolu
15. zář 2009 v 11:35  • Odpověz
medan: aha..tak to jo....u nás nic nového není....žádná těhule zatím na obzoru taky ne...teda všichni si myslí, že jsem já žhavá adeptka, ale zatím to tak nevypadá....včera jsem testovala a testík byl negativní, tak budu tetsit v neděli znova a uvidíme, co se z toho vyklube :grinning:
15. zář 2009 v 11:37  • Odpověz
Medan mám sklerózu, s čím jdeš na kontrolu ??? Není to ta borelióza, že ne ???? :fearful: . No jo, některé těhulky mohou v těhotenství skály lámat :grinning:.

Drndapet, grafy si dělám sama pro sebe v excelu. Ale na internetu používám www.fertilityfriend.com (snad jsem to napsala dobře). V tom excelu je to pro mne dobré v tom, že si mohu dát 4 cykly do jednoho grafu, barevně jednotlivé cykly odlišit a pak jen zírám :grinning: :grinning: a porovnávám.
15. zář 2009 v 11:40  • Odpověz
tak to já už testovat nebudu, jen mě to víc stresuje a pak bulím
15. zář 2009 v 11:40  • Odpověz
taurusenka:borelioza už vyřešená a není, jen problém s hormony
15. zář 2009 v 11:41  • Odpověz
tauru: jj, to jsi říkala, že si tam teď dobře viděla, že byla ovulka dřív....ty teda experimentuješ :grinning: Já zkusím ty moje teplotky ještě teda přepsat do toho grafíku, co jsi mi napsala Ty, a pak Vám to zkusím přeposlat a juknete mi na to, co a jak, ju?....mám tam ale tu 5denní pauzu, tak nevím jestli z toho něco vyčtete :confounded:
15. zář 2009 v 11:42  • Odpověz
tak jak jsem Vás dočítala tak se musím zeptat v kterém týdnu jde tedy už tukot srdíčka?
15. zář 2009 v 11:43  • Odpověz
tauru:Ježiš, ono je to v anglině, tak to jsem v pasti :unamused: Ani nevím jak se tam zaregistrovat , natož vyplnit graf...to je ujetý :grinning:
15. zář 2009 v 11:44  • Odpověz
Tak minulý cyklus jsem ani testovat nestihla :grinning: . Původně jsem měla v plánu testit teď v pátek (18.9.) :slight_smile: a nakonec to vypadá, že už budu mít po další ovulaci :wink: . Dnes si dělám další ovutest, tak jsem zvědavá, jestli bude pozitivní. Jsem sice teprve 10. DC, ale minule jsem ovulku měla s největší pravděpodobností 11. DC tzn., že 10. DC měl být ovutest pozitivní. Jenomže jsem s testováním začala až o den později, tak si to jen myslím. Tak brzkou ovulku jsem nečekala.
15. zář 2009 v 11:45  • Odpověz
medan: Všude povídají a píší, že srdíčko začíná tlouct 21 dní po oplodnění, ale na ultrazvuku jde vidět okolo 6-8 týdne
15. zář 2009 v 11:45  • Odpověz
tak brzo?
15. zář 2009 v 11:47  • Odpověz
Medan, taky jsem tady na koníkovi vyčetla, že srdíčko by mělo být vidět už od 7 tt. Nejlepší je ale až 8 tt. Ale nejsem odborník. Jestli chceš, tak se podívej na www.porodnice.cz a tam je vše vysvětleno od vajíčka a spermie do šestinedělí. Třeba se to tam dočteš.

Drndi, došla ti interní pošta ?????
15. zář 2009 v 11:50  • Odpověz
Ahoj Holky,tak jak je?venku je to hnus,doma je líp :wink:
15. zář 2009 v 11:50  • Odpověz
Drndo, tady na těch stránkách je na ten fertilityfriend.com návod v češtině, tak snad ti to pomůže :wink: http://merenibt.xf.cz/
15. zář 2009 v 11:51  • Odpověz
zlababa: No ty jsi zlatíčko :slight_smile:
15. zář 2009 v 11:52  • Odpověz
Ahoj Motol :slight_smile: , u nás je počasí už lepší. Ráno pršelo a bylo pořád zataženo, ale vypadá to, že odpoledne bude hezky. Ale taky bych byla raději doma. :wink: .
15. zář 2009 v 11:52  • Odpověz
všichni v práci že?tady nic moc,dítě mi usnulo a co asi Baji nešli do té nemocnice na ten zákrok?
15. zář 2009 v 11:53  • Odpověz
tak tam píšou od 6-7tt
15. zář 2009 v 11:54  • Odpověz
Ahoj motol, jojo, myslím, že baji psala, že v pondělí nastupujou, tak snad už to budou mít za sebou :confounded:
Jinak počasí na prd, ráno se mi vůbec nechtělo z pelechu :unamused:
15. zář 2009 v 11:58  • Odpověz
No vidíš medan, že je to tak brzy. I když to je dost relativní. Když čekáš na kontrolu u doktora, tak už by si nejraději viděla srdíčko na těhutestu :slight_smile: .

Motol, myslíš, že Baji už je v nemocnici ?? Ale asi máš pravdu, protože jestli si dobře pamatuju, tak ten termín měl být cca v polovině září. Tééééda, proč nemám sto palečků. Už ty svoje čtyři pevně držím tolik snažilkám, že mi za chvíli znekrotizujou :grinning: :grinning: :grinning: .
15. zář 2009 v 11:59  • Odpověz
snad vše proběholo v pořádku,moc držim

no já mám poslední dobou nějaký blbý spaní budim se v noci a ráno když můžu spát ,tak mi to nejde
15. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz
taurus,tak si pořídíš náhradní :grinning:
15. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz
Motol, tak já měla šílený spaní v době testování. To jsem nemohla ani dospad a budila jsem se téměř každou hodinu :grinning: . Zase mě to čeká za dva měsíce :grinning: :grinning: :grinning: . Kdepak náhradní :grinning: , budeme se střídat :grinning: .
15. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz
tak jo :wink:

no já sem zvědavá co bude příští týden zda mrcha přijde

už by to zase chtělo další těhulku,at se nám tabulka zkracuje :wink:
15. zář 2009 ve 12:09  • Odpověz
jojo, moje řeč, já chci nějakou sparing partnerku! tak holky, konec mrchování. Motol, kdypak čekáš mršku ty? Nechce se mi listovat zpátky na tabulku :sweat_smile: :wink:
15. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz
tauru: Tak jsem se k tomu grafu nějakým způsobem dostala a začala jsem vepisovat ty hodnoty, ale koukám, že ten graf je jen na 1 cyklus....jak se dá ten graf zvětšit, aby tam byla teplota vidět i další měsíc?
15. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz
Drndo, tenhle program dělá grafy pouze na jeden cyklsu, ale je lepší v tom, že dokud nenahlásíš menstruaci, neskončí cyklus :wink: Jinak je tam tuším někde funkce srovnávání cyklů, kdy vidíš i několik grafů přes sebe. A určitě si taky můžeš překlikávat mezi jednotlivými cykly. Mě se tenhle program docela osvědčil, protože fakt trefí tu ovulku i předpokládanou ms docela přesně.
15. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz
tauru: Jo a co prosím Tě znamenají takový ty černý a bílý kolečka, co jsou v tom kalendáři? To znamená plodný dny nebo co?
15. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz
zlababa: Já vím, ale to je blbý, když mám cyklus po 38dnech, tak mi je ten garf na houby, když nevidím všechny teploty od prvního dne až po příští MS zároveň :unamused: :angry:
15. zář 2009 ve 12:30  • Odpověz
Drndi, já myslím, že uvidíš. On se ten garfík natahuje podle počtu dní, takže i 38 bude v jedné tabulce, jestli tedy myslíš tohle.
15. zář 2009 ve 12:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.