• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Ahoj Janulko,mám se pro doporučenku na spermio zítra stavit u mé gynekoložky, jak jsem napsala, sama s tím moc nesouhlasila, ale nakonec, když jsem jí řekla, že už je přítel objednaný, tak k tomu svolila. Nakonec se přeci nejedná o nějakou léčbu, ale jen o preventivní test, který nikomu nemůže ublížit. Nechápu, proč doktoří se všemi testy tak otálejí.. Jsem holt taková povaha, že chci vše vědět co nejdřív, abych podle toho mohla jednat. V pondělí jdeme tedy na spermio, takže dám pak hned zprávu, jak to probíhalo.

Co se týče našich mamin, tak se asi dnešek moc neliší. Jen to víc rozebíráme a řešíme, to je jedinná stinná stránka jednoduchého přístupu k informacím na internetu. Jak dobré, tak hlavně špatné zprávy vyplouvají na povrch více než kdysi. Jen si vzpomeňte třeba s pedofilií, člověk by taky mohl namítat, že kdysi toho tolik nebylo jak dnes, ale dříve se o tom tolik nehovořilo.

kolikátý cyklus se už snažíte holky? měříte některá BT? zkoušíte nějaké "zaručené" bylinky? Já si včera koupila maliník, dnes se chystám na drmek, měl by snad snížovat trochu prolaktin..
19. srp 2009 v 10:57  • Odpověz
garp já to myslela spíš taky i v té stránce,že dneska,nejsme ani schopni se jako rodina vypravit na dovču,teda já to vidim ted u mě a manžela,práce práce,když sem byla malá furt sme někam jezdily,myslim,že měli více času na sebe a po nocích dělat děti :grinning:

jinak já teda zatim nic měli sme první snažení,ale mám pocit,že se nepovedlo,sem protivná a nefouknutá tak asi za týden dojde ms :frowning2:
19. srp 2009 v 11:02  • Odpověz
To motol: je to tak. Ja kdyz se kouknu na rodice, tak pracuji od 6h a v 15h jsou doma. My taky pracujeme 8h, ale od 8 nebo 9ti a pak jsi do vecera doma a domov mame v tydnu jako nocleharnu :frowning2: Na tom taky neco bude.
19. srp 2009 v 11:18  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
autor
Garp: Neříkali ti, kolik by spermio stálo, když bys neměla žádanku a musela to platit ?
19. srp 2009 v 11:25  • Odpověz
Motol a jak jste to měli poprvé, šlo to hned nebo jste si na mimiska počkali ?
19. srp 2009 v 11:25  • Odpověz
kkattkka ,třeba si ted trochu stěžuji,ale je to tak já manžela v létě vůbec nevidim,a večer když dojde,tak sem ráda,že si lehnu a na nějaký sex nemám ani pomyšlení,a než sem šla na mateřskou měla sem to stejně pořád v práci a ve volnu sem vše dospávala
19. srp 2009 v 11:27  • Odpověz
janulkav já chodila s mm 5měsíců,a jelikož mi antikoncepce nedělá dobře nic neberu a taky sem otěhotněla hned i když sme si dávaly pozor,tak sem ted zvědavá,jak to pujde u druhého,ale mám tě takový tušení ,že i když to bylo v plodné dny nic z toho asi nebude :frowning2:
19. srp 2009 v 11:29  • Odpověz
nevím kolik by to stálo, ale někde na diskuzi jsem zahlédla cenu 1000,-.
19. srp 2009 v 11:31  • Odpověz
Ahoj holky, poprvé vkládám svůj příspěvek do diskuze a snad nevadí, že vám se zasahuju. Chci jen opovedět na otázku ohledně spermiogramu. Přestože jsem od lékařky měla doporučení, tak jsme za spermiogram platili. Pojišťovna to prý nehradí. Stálo nás to 600,- Kč a výsledky jsme věděli do hodiny. Jsem ale z Mostu. Je možné, že to jinde stojí víc. :slight_smile:
19. srp 2009 v 11:50  • Odpověz
A dnesni tabulka, utery 18.8.2009:

Eliska_v: 20 let, 0 dětí: .. 35 DC.... 5 snažení , 12 DPO
janulkav: 22 let, 0 dětí. ...33 DC....4.snažení
Kuratkol: 27 let, 0 dětí: ... 27 DC ... 6.snažení, 8.DPO
Everhr: 32 let, 0 dětí: ... 22 DC ...12. snažení
Janinkaves: 27 let, 1 dítě ... 20 DC ...0.snažení, 2.DPO
Karol84: 25 let, 0 dětí: ... 20 DC ... ?. snažení
motol: 24 let,1dítě.. ...19DC........1.snažení
lolynka: 29 let, 0 dětí: ... 19 DC ... 1.snažení
Žlababa: 30 let, 0 dětí: ... 19 DC... čeká na 2.porevizní ms
KKattkka: 27 let, 0 dětí: ... 4 DC ...2. snažení
19. srp 2009 v 11:53  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
tauresenka, díky za info, nějaké peníze si samozřejmě na spermio vezmu, i kdyby to stálo 1000,- jsme ochotni do toho investovat, už jen pro klid duše.

Můžu taky poprosit o přidání do tabulky?

Garp776: 33 let, 1 dítě........2DC...5.snažení
19. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz
..sranda je, že většina z vás máte velkou naději najít // ještě v srpnu! Držím palce.
19. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz
garp,tak někdo v srpnu a ty v září nezoufej si vše má svůj čas,je to hrozný když chceme něco hned a ne a ne to jí,už se těšim,až ty nám oznámíš //,moc ti to přeji
19. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz
Eliska_v: 20 let, 0 dětí: .. 35 DC.... 5 snažení , 12 DPO
19. srp 2009 ve 12:10  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
jak se nám ta tabulka krásně rozrostla :slight_smile: ,tak sem zvědavá kdo bude první //
19. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz
Ahoj, tak hlásím, že výsledky štítné žlázy jsou v pořádku :slight_smile:
Jo a jako správnej tajnej agent žabka :grinning: :sunglasses: jsem si stiha všimnout na jiné diskuzi, že máme mezi námi první těhuli :grinning: :grinning: :grinning: To jsem zvědavá, kdy se nám příjde sama pochlubit a doufám, že se nebude zlobit, že už to víme :wink:

Eliska_v: 20 let, 0 dětí: .. 18.8. našla //
19. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz
Garp776, myslím si, že všechny bychom daly cokoliv, jen aby to vyšlo :slight_smile: . Přeju vám, aby byl spermiogram co nejlepší :slight_smile:. Nám dopadl na jedničku. Když jsem v jednom článku na internetu četla, že 1ml ejakulátu obsahuje 20-50 mil. spermiček, tak jsem se dost podivila, protože 20 mil. je téměř na hranici neplodnosti. Jestli si dobře pamatuju info od doktora, u kterého jsme byli, tak 60 mil. byla spodní hranice v 60. letech. Ona se ale už díky dnešním možnostem hodně snížila :wink: . Navíc taky záleží, jaké procentu je těch dobrých bičíkovců :slight_smile: . Mohla bych taky požádat o doplnění do tabulky? Taurusenka: 30 let, 0 dětí ...... 4 DC .... 32. snažení :frowning2: :frowning2: :frowning2: .
19. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz
díky moc za podporu!
a smím se zeptat Taurusenko, jaké další kroky plánujete, (kromě snažílkování :sunglasses: když máte výtečné spermio?

..také jsem někde četla že eli byla úspěšná, takže gratulace.
Hrozně mi zjištění, že další z nás se to podařilo, pomáhá...
19. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz
Taurus, nezoufej, tahle debata totiž skončí v září a u každého jména bude místo počtu snažení datum, kdy se objevily // :sunglasses:

Vím, že je to stresující, ale osudy jsou různé, ale věřím tomu, že se všechny dočkáme zdravého miminka.

Eliska_v: 20 let, 0 dětí: .. 18.8. našla //
Taurusenka: 30 let, 0 dětí ...... 4 DC .... 32. snažen
19. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz
Garp776: My už teď budeme žádat mojí doktoroku o doporučení do CARu. Už jsme i zjišťovali, kde by to bylo pro nás nejlepší a zatím nám vychází Pronatal Nord v Teplicích. Podle všech dosud provedených vyšetřeních jsme s manželem oba v pořádku. Krevní testy, hormonální testy, laparoskopie (závěr tohoto vyšetření byl: gyn.nález zcela v normě) a pak tedy ten spermiogram. My máme velikou výhodu v tom, že moje milovaná sestřička :slight_smile: je doktorka gyn. a porodnictví, takže to máme i s kým konzultovat. Bohužel bydlí od nás daleko. Podle ní, už musíme vyzkoušet alespoň inseminaci, protože když jsem jí poslala svojí křivku bazální teploty, poznámky, kdy byl pozitivní test na LH (ovutest), kdy jsme se s manželem snažili, tak jí vůbec není jasné, jak to, že nejsem těhotná. Proto mi vystavila doporučení na inseminaci (moje doktorka není zrovna akční vzhledem k 32. snažení), jestli tam nebude problém v imunitě. Od dubna jsem brala Utrogestan (pak kvůli výpadku v dodávkách Crinone) a poslední dva cykly jsem brala Clostilbegyt. Bohužel to nezabralo. Teď už neberu nic, abych do CARu šla "čistá".
19. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz
Žlababo, kéž bys´měla pravdu a všechny jsme nejpozději v září ZÁŘIly štěstím nad // :slight_smile: .
19. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz
Taurus a nepřemýšlela jsi o změně gyndr :confounded: ? 32 snažení už je celkem dloooouhá doba ne? Teď si prosím neber nijak osobně, co napíšu, (mě ja taky 30), ale myslím si, že s ohledem na věk by to měla řešit minimálně 3 x rychleji
:unamused: :angry:
No, nejsem odborník, ale i laicky se nad tím tedy lehce podivuji ...
19. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz
Gratuluju elisce!!!
19. srp 2009 ve 12:43  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
O změně doktorky uvažuju už hodně dlouho. My sice máme 32. snažení, ale to počítám od chvíle, kdy jsme se s manželem rozhodli, že si přestaneme dávat pozor. Hrotit jsme to začali po svatbě (2.8.2008). Až mi skončí menstr., tak se k ní objednám a uvidím, jak se bude tvářit na to doporučení. Pokud se bude ošívat, tak jí změním. Musím říct, že manžel už je z mojí doktorky víc zničený než já.
19. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz
teda,tak velká gratulace první těhulce

a taky žabce za skvělý výsledky šítné,tak holky at ty dvě brzo máme,všem krásné snažení a bez stresu :slight_smile: :wink:
19. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz
taurusenka a jak máš starou dr. já teda musim říct,že sem měla gynekologa mladýho a byl hrozně pečlivej na vše kolem péče,ted mám gynekološku starší je taky dobrá,ale už mi přijde,že i když se mají učit pořád nové věci u někoho to tak není ,někdy změna gyn, pomůže
19. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz
Motol, tak to vůbec netuším, ale přes padesát 100%, protože má dospělou dceru a furt mi omýlá, že jí měla v 35 letech. Já k ní chodím už od osmi let, protože byla jediná doktorka, která v té době u nás dělala dětskou gynekologii.
19. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz
Ja chodim ke gyn, co si me porodila. Tak zatim bych nerada menila, ale priznavam, ze kdyz ma zastup, byvaji vysetreni o mnoho rpijemnejsi. Ale nemam moc povahu na to menit lekare. Vzdycky nevim, jak jim to mam rict...
19. srp 2009 ve 13:17  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
tak to by možnáý stálo za uvahu vyměnění
19. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz
ale to se pak občas nemůžeme divit,já sem taky ten tip co nerada mění,ale když není jiná možnost a hlavní je spokojenost
19. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.