• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
zlababa: Jj, myslím tohle.....jenže došla jsem do 15DC a dál už mě to nechce pustit :frowning2:
15. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz
Zlababko sparing partnerku tady máš :slight_smile: budem rodit skoro stejně! Teda pokud všecko půjde správně... :wink: já jdu na kontrolu zase příští týden, tak uvidíme jestl už taky nebude bušit srdíčko. Jo a s tím usínáním.. nevydržím do půl deváté být doma a být vzhůru. Talže to je dost vtipné a pro moje okolí jsem trošku nudná, ale naštěstí má pochopení :sunglasses:
15. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz
Ahoj toltec, to je fakt, dlouho ses neukázala :wink: Takže už máš první kontrolu za sebou nebo jdeš ten příští týden poprvé?
15. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz
Holky, já vám tak závidím. Klidně bych se k vám hned přidala. Tak snad už brzy :sweat_smile:
15. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz
A jak se vlastně cítíš? Depky už jsou doufám pryč a těšíš se na mrňouska :wink:
15. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz
Drndi, černý a bílý kolečka neznám, ale objevila jsem tam tam červený, žlutý a zelený vajíčka. Když nejsou plně vybarvená, tak je to pouze předpoklad. Akorát mi není jasná jedna věc. Když jsem si (pracně !!!!! :grinning: ) přeložila ty údaje, tak plodné dny jsou tři dny před předpokládanou ovulací. Jak mohou být plodné dny před ovulací ????? Jinak, taky jsem si myslela, že když mám cyklus přes přelom měsíce, tak se mi to neukáže, ale 1. září mi to tam automaticky naběhlo a když jsem tam teď zadala menstruaci, tak se mi cyklus automaticky ukončil a začal nový. Myslím si, že žlababa má pravdu. Dokud tam neuvedeš MS, tak ti graf pokračuje :slight_smile: .
15. zář 2009 ve 12:50  • Odpověz
Ahojky Aji, jakpak jsi na tom ty? Snaženíčko probíhá? A kdypak chceš zkoušet testík? :dizzy_face:
15. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz
Žlabi, my se snažílkujem přímo vzorově a teď jsem 17DC, tak budu testit asi příští týden. Mám už teda choutky testit teď, ale ještě by to bylo brzo. Musím vydržet. Jinak ovulku jsme neprošvihli, tak by to mohlo vyjít!!!
15. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz
Ahoj toltec :slight_smile: , taky doufám, že už je vše v pořádku, stresíky odezněly a těšíš se na mimíska.
15. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz
Taurus, odpověď na tvou otázku ohledně plodných dnů je, že spermie si většinou dokážou počkat ve vejcovodech až 72 hodin a živortnost vajíčka po ovulaci je cca 12 hodin, odtud ty 3 dny před a 1 po :wink:
Jo už se strašně těšim, depky jsou už za náma :slight_smile: První kontrola už byla, ale tam byl jenom vidět vak a tečka. Prej takhle brzo normálka. Chtěla jsem ale hlavně vědět, že je tam, kde má být. Jinak se cítím tak, že mrňousek je na mě zatím hodný. Taky se s ním domlouvám - teda s ní :slight_smile: a jenom chodíme brzo spát. Zatím ok. Cítím se tak nějak nafoukle, prsa mi narostly.. už teďka mám problém dopnout košile a kalhoty jsou na fest. Takže až na tohle to je ok. Zatím to nikdo moc neví, kromě rodinky a jedné kamarádky. Ale asi se to brzo samo provalí... :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a jak to snášíš Zlababko Ty? Nějaké obtíže?
Toltec, víceméně to samé, co ty. Špatně mi bývá jen trošku a jen po ránu, dokud se nenajím. Akorát sem tam se mi zvedá kufr při čištění zubů, třeba dneska jsem tu očistu ani nemohla dokončit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz
Žlab, to vím, ale proč tam právě ten jeden den po není uvedený. Končí to v den ovulace. Teď se ale stejně nemohu řídit tím kalendářem, protože jsem předchozí cyklus měla 21 denní a teď mi to ovulku program vypočítal asi tak na 7. DC, což si myslím, že je nesmysl. Ovšem pokud by to bylo čistě teoreticky pravda, tak snažilkování v těchto dnech probíhalo :wink: :slight_smile: .

Aji, jestli si měla ovulku o víkendu, tak určitě počkej minimálně do příštího týdne. Spíš by to bylo lepší ten 18. DPO.
15. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz
Ahoj holky, po dlouhe dobe zdravim. Jak se mate? Koukam, ze nam pibyla nejaka // :slight_smile:

Ja ocekavam, ze se do konce tydne zaradim na konec tabulky.

K.
15. zář 2009 ve 12:59  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
Toltec, tak je skvělý, že už ses depky zbavila a přeju ti, aby to při příští kontrole dobře dopadlo a viděla si už srdíčko. Musíš se nám pak pochlubit :grinning: .
15. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz
Ahóóóóój kkattkko :slight_smile: . Nedočítala jsem ten týden, kdy jsem měla dovolenou, takže nevím, co je u tebe nového :slight_smile: . Proč myslíš, že se zařadíš na konec tabulky? :fearful: Máš předmenstruační pocity ??
15. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz
Ahoj Tau, ja tu taky vic jak tyden nebyla - mam blazinec v praci i mimo ni. Nebyl cas vubec na nic a myslenky uz vubec ne. Nemam ani MS priznaky a ani tehu priznaky. Ale podle toho, ze nebylo na nic pomysleni se automaticky predpokladam zaradit nakonec.
15. zář 2009 ve 13:06  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
Kkattkko, ahoj. Já si myslela, že jsi spíš žhavá adeptka na těhuli! Myslíš, že to nevyjde?
15. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz
Taurus, vždyť já vím, no, je to tak těžký počkat na to testění. Mně to tak láká. Ale určitě počkám, nechci být zklamaná.
15. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz
Ajo, asi bych si to prala, ale kamarad mi rekl, ze to telo to ma zarizeno dobre - pokud nebudu v psychicke pohode, tak se mi to nepodari a vzhledem k udalostem poslednich tri tydnu je to tak asi spravne. Takze skutecne nic neocekavam. Ani test doma nemam.
15. zář 2009 ve 13:12  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
Kkattko, ahojky :slight_smile: a přesně takové, jako ty, jsou pak nejvíce překvapené :wink: :grinning: ne nadarmo se říká, že když to nečekáš a nesoustředíš se na to, zrovna to třeba klapne :wink: :sunglasses:
15. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz
Katko, no, pokud jste se ani jednou nesnažilkovali, tak to se opravdu zařadíš na konec, ale jestli jste neměli 100% abstinenci, tak neházej flintu do obilí :wink: :wink: .

Ajo, je to těžký. A zvlášť, když víš, že jste se trefili do těch správných dnů. Ale i chicool jsme přemluvily, aby testila až 18. DPO a přestože z toho nebyly //, tak to brala mnohem lépe, než kdyby testila každý den a dělala si plané naděje, že bylo třeba na testění brzy. Věř mi, že je pořád lepší být zklamaná jeden den, než několik dní po sobě nebo v tvém případě, vidět druhou čárku tlustou jako kontrolní, než letět k oknu a očima jí tam domalovávat :wink: .
15. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz
Tau, abstinovat jsme uplne neabstinovali, ale jestli jsme se trefili do spravnych dnu nevim, protoze jsem se ani nestihala pozorovat.
15. zář 2009 ve 13:22  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
Katko, taky si tento cyklus nedělám moc velké naděje, ale přesto ten červíček pochybností vrtá :slight_smile: .
15. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz
Katko a to je na tom to nejlepší. Nepozorovat, netestovat a prostě se milovat :wink: . Nám už to s manželem bohužel po takové době snažení nejde. Respektive jde, ale až po ovulaci :fearful: .
15. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz
Nojo, to je druhá věc, my už se nemilovali přes 3 týdny :sweat_smile: Já mám tak nějak strach a chuť jakoby úplně vyprchala. :unamused: :sweat_smile:
15. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz
Zlab, po tvých zkušenostech si myslím, že je ten strach přirozený a tím pádem si asi i potlačila chuť na milování. Neboj, zítra jdeš k doktorovi na kontrolu a jakmile tě ubezpečí, že je vše v pořádku, tak se ten strach trochu zmírní a chuť se dostaví sama :slight_smile: :slight_smile: :wink: .
15. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz
:slight_smile: tak to my na to vlítnem skoro každý den :slight_smile: asi to je u každého individuální. Mimču myslím nic neuděláš, teda pokud na to nejdete až moc divoce a hlavně až moc velkým "nástrojem" :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz
Toltec, taky si myslím, že milování miminku neublíží, ale u někoho to těhotenství může způsobit obavy ze sexu. Slyšela jsem i o případech, kdy chlapi byli u porodu a pak měli problém se s ženou milovat, aby jí neublížili.

Tak například u vás je ten apetit značný, viď? A to je dobře :wink: .
15. zář 2009 ve 13:43  • Odpověz
tak jsem tu dopoledne psala že se na hodinku vzdálím a mohla jsem se objevit až teď.. :astonished:
15. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.