• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Toltec, tak to je fajn, že vám to klape i nadále a já jen tiše závidím :dizzy_face:. Myslím, že když se na to jde patrně, jak říkáš, nemůže se nic stát.
15. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz
ahoj holky

zlababi,tak zítra Ti budu moc moc držet palčeky.V kolik tam máš jít?
15. zář 2009 ve 13:55  •  snaží se  • Odpověz
Ahoj blíženko, tak to si měla pořádný fofr, co? :slight_smile:

Ahoj katy :slight_smile: .
15. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz
tauru: jj z minuty na minutu tady nastal totální fofr a chaoz.. :unamused: teď už to snad bude ok :slight_smile:

zlababa: já myslím, že až ti pan doktor oznámí že je vše ok, tak třeba se to i změní a chuť se dostaví :slight_smile:
15. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz
Taky jsem se trošku sekla prací :angry: Došlo mi n9 krabic zboží :astonished: Nějak mi u toho vyhládlo, tak si jdu udělat přestávku a pořádně se nadlábnout :wink:

tauru: Tak s tím grafem jsem se nepoprala, nemám na to trpělivost, jako na většinu věcí :confounded: Takže zůstanu u toho svýho, i když mě teda štve, že to ukazuje jen jeden cyklus. No co už, stejně teď poslední týden to měření BT flákám, takže z toho nic vyčíst nejde...
15. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz
zlababa: jo a jinak, ta ložnice vypadá fakt moooc pěkně :dizzy_face: vypadá to, že se asi od vás necháme inspirovat barvou až se přestěhujeme do svého :wink:
15. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz
Bliz, ty barva je namíchaná v baumaxu a je to vzorek 3K3-7 :wink:
15. zář 2009 ve 14:02  • Odpověz
zlababa: Nic si z toho nedělej, já naposledy když jsem zjistila těhu, tak jsem se na manžela taky vykrkla :grinning: Měla jsem hroznej strach, ale asi zbytečně, protože by to dopadlo tak či tak se sexem i bez sexu :cry:
15. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz
Drndi, a co v obchodě prodáváte? Určitě oblečení, viď, to by mě taky bavilo.
15. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz
zlababa: Takže jsem manžela připravila na to, že bude mít do 12tt útrum, pak až budu klidná, že je všechno O.K., tak mu něco dovolím....možná jsem zbytečnej stresmen, ale po tom všem už mám opravdu strach, takže se Ti taky nedivím...a ta chuť tam nebyla tím stresem, ale ty se nestresuješ, takže to spíš bude těma hormonama :grinning:
15. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz
zlababa-jo a ta ložnice je moc krásná,taky máme zelenou ložnici,jen možná trošku světlejší barvu

drndi-já,když jsem byla těhu,tak mě chutě taky skoro přešly,ale strachem to nebylo,prostě jen tak,samo od sebe.Strach bude až teď,jestli se nám zadaří.
15. zář 2009 ve 14:06  •  snaží se  • Odpověz
zlababa: moc díky :wink: myslíš že bych si ten tvůj obrázek tý ložnice mohla uložit k sobě do pc a ukázat ho manžovi? nechci porušovat jakýkoliv pravidla či co tak se radši ptám :slight_smile:

holky já myslím, že příroda fakt ví co dělá, takže pokud se mimís bude chtít udržet tak se udrží i např. při milování a pokud se nebude chtít udržet tak, i když budete celý den jenom ležet a nic nedělat, tak se stejně neudrží..
15. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz
Drndi, asi máš pravdu, no my se minule v sexu taky nijak neomezovali, ale tentokrát jsem pro jistotu taky vyhlásila, že něco možná bude až ve druhé třetině :grinning: manža to naštěstí bere sportovně a koneckonců, jsou i jiné způspoby, že? :sunglasses:
15. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz
aja: O oblečení ani nepovídej...v obchodě s hadram,a jsem dělala rok a už mi to lezlo krkem....zákazníci byli šílení, strašně si vymýšleli, no hrůza...teď dělám v obchodě s dárkama - ALBI, jestli Ti to něco říká...máme tu samé drobnosti, prkotinky, jako třeba balící papír, přáníčka, plyšáky, kaleidoskopy, polštáře, puzzle, svíčky, fotorámečky, fotoalba....atd. Je toho strašně mooooc....hlavně to není jednotvárný. Lidi sem chodí s úsměvěm, jsou příjemný.....V hadrech to bylo šílený, navíc to pořád dokola přeskládávat po lidech, když se Ti v tom povrtají, pohážou Ti všechny velikosti atd. Na to, že jsme měli zákaznickou slevu a mohla sis tam nakoupit to bylo ale dobrý. Jinak od té doby, co jsem od tama odešla, tak jsem si byla koupit snad jedny rifle, a to ještě takovým stylem, že jsem přišla, byly mi hned první, tak jsem je vzala, zaplatila a odešla....už mě nebaví nakupovat hadry....přešlo mě to tím, že jsem v nich dělala . Ale miminkovský oblečky....to je něco jinýýýýho :grinning: :grinning:
15. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz
Blizennec, jasně, v pohodě, ale aby ti manža neřekl, co je to za mazaninu :grinning:
15. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz
Holky a já si myslím, že když otěhotníte, tak je to taková ta pohodlnost, že už se nemusíte snažit a plodit, takže už ten sex tak nějak vypustíte. Ale je pravda, že manža taky nechtěl moc sexovat, prý jestli se mi nemůže něco stát. Možná to ale taky manžílkovi zatrhnu až do 12tt, aby se něco nepochroumalo!
15. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz
drnda-jé,tak v takovým obchůdku by mě to asi taky bavilo.ALBi mají věci moc krásný.Baví tě to tam?
15. zář 2009 ve 14:14  •  snaží se  • Odpověz
Drndi, jo Albi znám, tak to musí být moc krásná práce. Já mám tyhle prkotinky moc ráda.
15. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz
zlababa: díky za právo :slight_smile: uvidíme co na to řekne :grinning:

drndi: jee albi, to znám, to je moc pěkný obchůdek. a navíc i puzzle - o tom už tu taky něco padlo myslím - já jsem na to docela maniak :slight_smile: doma jich máme tolik že už je nemáme skoro kam dávat :grinning:
15. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz
Drndi, tak jestli ten graf chceš pouze pro svojí potřebu, tak to zkus v excelu.

Taky jsem docela zvědavá, jak těhotenství ovlivní náš milostný život. :slight_smile:
15. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz
tauru: a v excelu to děláš normálně přes ty grafy nebo nějak "specielně" ? v příštím cyklu chci zkusit měřit BT
15. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz
Drndi, albi je super na zasílání elektronických přáníček. Využívám této možnost hojně :grinning: :grinning: . U nás otevřeli obchod teprve loni a naposledy jsme tam s manželem koupili pro jeho šéfa ke svatbě svatební toaletní papír. To byla taková odplata, protože když jsme se brali my, tak právě od něho dostal manžel klasický toaletní papír na krk se slovy, aby se z toho nepo.ral :grinning: .
15. zář 2009 ve 14:22  • Odpověz
Blíženko, klasicky přes grafy. Nic speciálního neznám :slight_smile: . Osvědčilo se mi to, ale když jsem chtěla grafík vložit do alba, tak jsem musela přes ten fertilityfriend.
15. zář 2009 ve 14:24  • Odpověz
na chvíli se s vámi rozloučím,musím odfrčet.....
15. zář 2009 ve 14:25  •  snaží se  • Odpověz
Holky, já se taky loučím, jdu domů z práce. Tak se mějte a zítra se zas objevím. :wink:
15. zář 2009 ve 14:26  • Odpověz
aja: ty se máš, už takhle brzy z práce - hezký den, pa :slight_smile:
15. zář 2009 ve 14:30  • Odpověz
Ahoj Ajo a měj se hezky.

Mně končí práce za půl hodiny. Pak letím do lékárny, na poštu a do papírnictví, a pak se ještě vrátím, protože můj miláček potřebuje na internet, tak přijede za mnou do práce.
15. zář 2009 ve 14:33  • Odpověz
já tu ještě budu tak dvě hoďky :angry:

hele holky já jsem se chtěla zeptat, jestli s tím někdo třeba nemáte zkušenost.. už jsem tedy "zaúkolovala" i kamarádku, ale nedá mi to a ptám se i vás - vždycky týden před začátkem ms (poslední týden cyklu) dva až tři dny špiním (někdy je to i trošičku víc než špinění ale intimka na to stačí..) pak 4-5 dní nic a pak se mi normálně "rozjede" ms - tenhle den počítám jako 1.DC ... je to takhle správně nebo mám 1.DC počítat už to špinění?? nemáte s tím některá zkušenost? mám to takhle od té doby co jsem vysadila HA
15. zář 2009 ve 14:47  • Odpověz
tauru: Tak co na ten grafík říkáš? http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php ....ještě než mic utečeš :slight_smile:
15. zář 2009 ve 14:55  • Odpověz
tauru: No jo, toaletní papíry v plechovce :grinning: ty se hodně prodávají.....V Mostě je prý velikánská prodejna, my jsme menší, mají tam skvělý obraty....někdy bych se tam taky chtěla juknout jaký to tam mají , ať můžu srovnávat se svou prodejničkou, kterou jsem si sama vypiplala od samýho začátku :slight_smile:
15. zář 2009 v 15:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.