• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Blíženko, tohle se mi stalo předminulý cyklus. Začala jsem špinit 30. DC a MS se mi rozjela až 34. DC a až ten 34. DC jsem změnila na 1. DC. Následující měsíc mi ale o čtyři dny přišla dřív ovulka. Ale taky jsem dostala MS už 22. DC tzn. přesně za tři týdny. Předminulý cyklus jsem brala clostilbegyt a crinone (místo utrogestanu) a pak jsem to naráz vysadila. To, že jsem dostala MS tak brzy přisuzuji tomu vysazení léků.
15. zář 2009 v 15:01  • Odpověz
Drndi, ten odkaz je pouze na přihlášení :slight_smile: . Pošli mi odkaz přímo na grafík, nebo se ho pokus uložit do albíčka :slight_smile: .
15. zář 2009 v 15:02  • Odpověz
Drndi, tak velikánský to tedy není. Tedy jestli myslíme tu samou prodejnu. Vím pouze o té v Centralu Most. Ovšem nevím jaké jsou ostatní prodejny. Třeba je tahle opravdu veliká a mně přijde tak akorát. :grinning:
15. zář 2009 v 15:04  • Odpověz
Snažilky, tak já pádím do toho města. Drndi, na ten grafík mrknu. Počítám, že do hodiny bych měla být zpátky. Tak zatím čauky :slight_smile: .
15. zář 2009 v 15:05  • Odpověz
tauru: No jste ale největší prodejna z Albi prodejen v ČR :slight_smile:
15. zář 2009 v 15:06  • Odpověz
tauru: no já právě žádný léky neberu (jen listovku) a mám to takhle každý cyklus.. nevím tedy jestli nakonec bych neměla počítat od toho špinění a tím pádem by se mi třeba ovu neposunula... vždycky jsem ale všude četla že 1.DC se počítá až se ms "rozjede", že špinění se nepočítá. jenže když je takhle v posledním týdnu cyklu, nemohlo by to třeba ohrozit uhnízdění mimča nebo nemohl by to být nějaký problém pro to třeba otěhotnět??
15. zář 2009 v 15:08  • Odpověz
drndi největší prodejna albi je v mostě?? konečně taky jednou není největší prodejna/centrála či jak to chcete nazývat, v praze nebo brně... :grinning:
15. zář 2009 v 15:10  • Odpověz
taru , nejde mi to, jedině, že bych ti to poslala na meilík, ono mi toé hlásí, že do alba jde uložit jen jpg a když změnímu toho příponu, tak to stejěn nejde :frowning2:
15. zář 2009 v 15:14  • Odpověz
Drndi, mě se tam ukáže jen hlavní stránka :confused:
15. zář 2009 v 15:25  • Odpověz
Aha, já čekala na předchozí stránce a koukám, že jste dále :slight_smile:

Drndi, klikni na graf pravým tlkačítkem myši a dej uložit třeba na plochu PC. Pak to otevři v nějakém prohlížeči (já používám třeba kreslení) a dej uložit jako a vyber formát JPG. Takhle už to do albíčka uložíš :wink:
15. zář 2009 v 15:27  • Odpověz
holkyyyyy mě strašně bolí vlevo v podbřišku!!! Nevíte co to je? Ale fakt úplně strašně až se tady kroutím :frowning2:
15. zář 2009 v 15:50  • Odpověz
Toltec, nemůžu to být od toho, jak se natahují vazy a roste děloha?
15. zář 2009 v 15:52  • Odpověz
vlevo dole? já nevim, ani se nemůžu nadechnout sakra. :unamused:
15. zář 2009 v 15:53  • Odpověz
Jaká je to bolest? Křeče? Píchání? Nebo spíš jako přo ms?
Blíženko, tak to nevím. Ale je pravda, že první den cyklu se počítá až když se rozjede krvácení a dokonce jsem na odborných stránkách četla, že když se krvácení rozjede po 18. hodině, tak se počítá za první až následující den !!! To jsem tedy na to taky zírala. Blíženko, ty si neměříš BT a neděláš ovutesty,viď ? Možná by to za to stálo si jeden cyklus takhle ověřit, jestli nemáš ovulku dřív nebo naopak později než si třeba myslíš. K uhnízdění mimíska je prý potřeba mít 14ti denní luteální fázi. Ovšem s tím špinenín nevím nevím.

Drndapet, tak to si mě tedy překvapila. Nevěděla jsem, že je to největší v ČR :slight_smile: . Žlababa už ti napsala návod, jak upravit grafík, tak hupky šupky do albíčka :slight_smile:. Svůj grafík jsem exportovala do JPG v microsoft office pictures manager. Tak snad ti to půjde.
S tím nadechnutím mě teda napadly ještě zaražené ty, prdíky :grinning: , ty to nemůžou být? ty dokážou pěkně potrápit
15. zář 2009 v 15:54  • Odpověz
Toltec, ty mě děsíš :confused: . Ty bolesti přišly jen tak bez zjevné příčiny ???????
15. zář 2009 v 15:55  • Odpověz
Tak jestli to jsou prdíky, tak doporučuji dřepy nebo lehy a sedy. :slight_smile:
15. zář 2009 v 15:56  • Odpověz
Přišlo si to jenom tak.. jsou to takové křeče bodavé. Jéžiš snad to fakt nic není!
15. zář 2009 v 15:59  • Odpověz
tauru: tenhle měsíc chci zkusit měřit BT takže už koukám na stránky o tom - někdo tady myslím dnes posílal odkaz tak pročítávám. uvidíme jestli to zvládnu a jestli taky něco po měsíci vykoumám. teď už jen počkat až dorazí ms...
15. zář 2009 v 16:01  • Odpověz
Toltec, snad to nic nebude, ale v každém případě, kdyby to nechtělo dlouho polevit, asi bych zkusila zavolat dr a případně tam i zajela. Pokud by to trvalo jen pár munut, myslím, že to nebude ni vážného.
15. zář 2009 v 16:02  • Odpověz
toltec: ježiší neděs nás... :astonished:
15. zář 2009 v 16:02  • Odpověz
tauru: Tak už mám ten graf v Albíčku, uff :slight_smile:
15. zář 2009 v 16:03  • Odpověz
Jestli má žlababa pravdu, tak by ses měla cítit nafouklá nebo nezadržovala si je ?? Zaražený prdíky mohou opravdu dost znepříjemnit život. Ne nadarmo se říká - jeden prd je víc než 5 doktorů :slight_smile: . Tak snad to opravdu nebude nic vážného a brzy se ti uleví.
15. zář 2009 v 16:04  • Odpověz
toltec: Pokud nešpiníš, nekrvácíš atd. tak to nic nebude....já jsem mívala taky takový stavy, že když jsem třeba lezla z postele nebo jsem byla skrčená a pak jsem vstala tak mě šíleně zabolelo vpravo dole, ale po pár minutách to přešlo...to dělá proto, že se natahuje děloha, ty svaly v ní....někoho to bolí míň někoho víc...ale dloho by tě to bolet nemělo...pak mě ještě napadá, že to může bolet v době, kdy by jsi měla mít MS.
15. zář 2009 v 16:05  • Odpověz
toltec: No a ty prdíky se mi zadjí taky docela pravděpodobně....zvlášť když bývají v těhu zácpy...to opravdu může pozlobit hrozně a bolí to jak pes :confounded:
15. zář 2009 v 16:08  • Odpověz
Ahoj holky. Mám tento týd.odpolku a dočítat dopoledne je teda výkon :slight_smile: Jste drbny :grinning: Mám dnes tuším 6.DC, ale potřebovala bych hned dnes otěhotnět!!! Okamžitě :angry: Jsem tak nasr.... z práce, že vzteky nevidím. Už jsem to dnes říkala šéfový, že dnes musím otěhotnět, jinak to nevidím :grinning: Ten náš gener.řída mě už pěkně se.. a fakt neví co se s ním děje, jo holt má prachy a tudíž i moc :angry:
Zlabi, zítra budu na tě myslet a držet všechny palce (asi jako všichni tady). Tentokrát už to vyjde, neboj :dizzy_face:
15. zář 2009 v 16:09  • Odpověz
flosmanka: naprostě tě chápu, podobné "stavy" tady v práci mívám poslední dobou dost často.. :grinning:

drndi: a neměl by ti tenhle program i označit, kdy byla ovulka?? to abysme věděly odkdy přesně počítat DPO :slight_smile:
15. zář 2009 v 16:13  • Odpověz
blizennec: No právě, že mi to označil ten 17DC, ale jak jsem pak začala psát další hodnoty, tak to zmizelo....vypadá to, že jsem fakt špatnej případ a ovulka se na mě nedá poznat... :confounded: :frowning2: :fearful:
15. zář 2009 v 16:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.