• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Hm, drndi, tak z toho moudrá taky nejsem :frowning2: 18 DC to sice vypadalo na ovu, ale ten pokles potom? jaký máš teploměr? Nemůže to být tím, že třeba neměří úplně přesně? Já předtím měla taky jeden vadnej, sice digi, ale když jsem zkoušela měřit třeba 3 x po sobě, pokaždé měřil jinak.
15. zář 2009 v 16:20  • Odpověz
drndi já bych řekla že ta ovulka musela být určitě dýl. z důvodu tvýho docela dlouhýho cyklu si myslím že tak "brzy" být nemohla ne.. neboj špatnej případ určitě nejsi, řekla bych že takových holek je určitě víc, co mají cyklus víc než 30 dní..
15. zář 2009 v 16:21  • Odpověz
A už vůbec nechápu ten pokles na 36.2 28 DC. Tak že by ovulka byla až takhle pozdě?
15. zář 2009 v 16:21  • Odpověz
:unamused: Bliženec, je to děs běs .. Mám pocit že to tady se mnou za chvíli švihne, asi :grinning: Nejhorší je, že pokud to pujde, budu muset pracovat až do konce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bohužel to finančně teď jinak nelze. Ale doufám, že mě GŘ vynechá z tý svý buzerace, když budu těhu. :wink:
15. zář 2009 v 16:23  • Odpověz
Drndi, tak z toho grafu jsem taky paf. Kdyby ten pokles na 36,2 nebyl 28. DC, tak bych řekla, že nastala ovulka a pět dní na to bylo uhnizďování. Ale to by byla ta ovulka dost pozdě. No a jestli k tomu všemu ti zítra teplota zase vyletí, tak by to bylo ukázkový. Jen kdyby to nebylo tak pozdě.
15. zář 2009 v 16:27  • Odpověz
flosmanka: já to mám asi nějak podobně s tím nadřízeným.. já se tady "chystám" na to, že až budu těhu a můj vrchní ředitel (=nadřízený mého šéfa) mě bude zase buzerovat či bude mít jakýkoliv problém s mou osobou, tak si ode mne asi něco vyslechne... pokud budu ve fakt dobré náladě, tak se budu snažit mu to sdělit "slušně" a pokud se mu něco nebude zdát, můžu klidně odejít na rizikové, takhle se od někoho buzerovat rozhodně taky nenechám! těhulku přeci vyhodit nemůžou... :grinning:
15. zář 2009 v 16:29  • Odpověz
Flosmanko, tak tyhle "slasti" pracovního života ti vůbec nezávidím. Ovšem, jak píšeš, korunky jsou potřeba. To já si se svým šéfem můžu gratulovat. Když se spolu dohadujeme, respektive já se hádám a on pouze oponuje, tak to občas skončí se slovy: holt ten blbec jsem já. A odejde. :grinning: Ovšem tohle jsou vyjímky. Mám samostatnou práci, takže je to většinou v pohodě.
15. zář 2009 v 16:31  • Odpověz
Toltečku, tak co, je to lepší? :confused:
15. zář 2009 v 16:31  • Odpověz
Tedy holky, my jsme vyčůraný jako mraky. Takhle využívat těhotenství :wink: :grinning: :wink: :grinning: . Ale když to jinak nejde. Ono občas neškodí se vzepřít a nenechat si kadit na hlavu. V tom máš blíženko pravdu. :slight_smile:
15. zář 2009 v 16:33  • Odpověz
Toltec ????????? tak jak je ???????? :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
15. zář 2009 v 16:34  • Odpověz
Drndi, kde si objevila to úžasný tričko, které máš ve svém albíčku ????
15. zář 2009 v 16:37  • Odpověz
Holky snad to nic není. Už to píchá míň, ale jestli by to mělo držet do rána, tak hned mašíruju k doktorce. Díky, že na mě myslíme. Mažu už pro dnešek domů do klidu. Hezký večer a zítra!
15. zář 2009 v 16:38  • Odpověz
tauru: ono v některých zaměstnáních aby se člověk bál i říct svůj názor - to je fakt na palici - pak už nezbývá nic jiného než zkusit to trošku jinak :slight_smile:

doufám že toltec nešla někam volat nebo něco takového........ :astonished: :fearful: když se dlouho neukazuje...

holky doufám že je toltec v pohodě, zbytek už si totiž přečtu zítra nebo ještě večír jestli stihnu. tak držím palce ať to není nic hrozného. musím pádit, pa zítra
15. zář 2009 v 16:40  • Odpověz
Toltec a blíženko, mějte se hezky. :slight_smile:
15. zář 2009 v 16:41  • Odpověz
15. zář 2009 v 16:42  • Odpověz
tauru: No a kdyby byla ta ovulka opravdu ten 28DC, tak bych měla mít teda jak dlouhý cyklus? :fearful:
15. zář 2009 v 16:44  • Odpověz
Drndi, pokud budeš počítat luteální fázi minimálně 10 - 14 dnů, tak 38 - 42 DC.
15. zář 2009 v 16:45  • Odpověz
tauru: Už ani nevím, kde jsem ho objevila....brouzdala jsem na netu a najednou mi padlo do očka :grinning: je božííííí, že? :wink:
15. zář 2009 v 16:48  • Odpověz
tauru: No tak to by v tom případě ale vycházelo, když jsem mívala před revizí průměrně cykly 38dní :slight_smile:
15. zář 2009 v 16:49  • Odpověz
Drndi, žlababa má pravdu. Spíš se ale přikláním k těm 42 dnům, ale tím tě asi nepotěším, viď ?

To tričku je úžasný. Teď jsem našla taky nějaká trička s ťapkama a ručičkama, ale bez nápisu a ten tomu dává ten správný punc :grinning: .
15. zář 2009 v 16:50  • Odpověz
tauru: Ono by to opravdu ale tak vycházelo...když jsem napsala 38dní průměrně, tak je je opravdu průměr....stávalo se mi aji, že jsem měla cyklus dlouhý 47dní apod. Víc delší teda ne, to byl asi nejdelší, ale vím, že jsem je měla takový rozhozený, takže by to asi na mě odpovídalo :wink:
15. zář 2009 v 16:52  • Odpověz
Drndi a snažilkovali jste se kolem toho 28. DC ??? :wink: Hned zítra sem musíš napsat svojí teplotu. Jestli bude okolo 37,1, tak by to byla BÓÓÓÓÓÓMBA :grinning: .
15. zář 2009 v 16:53  • Odpověz
zlabab: Jinak měřím digitálem ale nechávám ho ještě chvilku po zaznění signálu, a když to zkusím 2x po sobě, tak je výsledek vždycyky stejný, takže myslím, že teploměr je v pořádku :confused:
15. zář 2009 v 16:54  • Odpověz
Drndo, tak to bude ono. Tím pádem ani testík pozitivní být nemohl a třeba ještě bude :wink:
15. zář 2009 v 16:54  • Odpověz
tauru: To by bylo bomba, ale s mým štěstí bude tak 36,5 a nebude z toho nic.....

Počkat, kouknu na to kdy bylo tulení a dám hned vědět :wink: Píšu si to totiž do kalendáříku, jsem trošku cvok :grinning:
15. zář 2009 v 16:55  • Odpověz
Tak jsme se snažili až 29DC :frowning2: A předtím 21DC, to by bylo brzo....
15. zář 2009 v 16:57  • Odpověz
Drndo, tak t nevadí. Když to náhodou neklapne teď, tak aspoň už víš, kdy na to příští měsíc vlítnout :wink: a to už vyjde na sto procent!
15. zář 2009 v 17:00  • Odpověz
Drndi, tak v tom případě by ta ovulace opravdu mohla být ten 28. DC a měla by si i dostatečnou luteální fázi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Potichoučku píšu supéééééér :wink: . Uvidíme, jak se bude vyvíjet ta teplota. Netvrdím, že jí doktoři považují za významně směrodatnou, ale dá se z ní vyčíst dost. Tak a teď nevím, jaký už mám držte paleček, aby byla zítra teplota nad 37 stupňů. Musíte se holt o jeden podělit se žalababou, která má zítra kontrolu u doktora. :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To já bych paradoxně chtěla mít zítra teplotu nejnižší, protože pochybuju, že dnes bude ovutest pozitivní. Ale kdyby byla zítra teplota 36,1, mám naději na pozitivní ovutest a hupky šupky na snažilkování :grinning: . Vlastně by se ten pozitivní ovutest dnes ani moc nehodil. Manžela bolí od včerejška hlava a nezabraly ani tři ibalginy 400.
15. zář 2009 v 17:01  • Odpověz
zlababa: No a kdy mám teda testovat znovu?? Chtěla jsem v neděli, ale teď jste mě uvedly do takových rozpaků, že ani nevím čím su :grinning:
15. zář 2009 v 17:01  • Odpověz
Ty taurus, ale na bolest hlavy je sex nejlepší :dizzy_face:
15. zář 2009 v 17:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.