• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
tDrndo, pokud jste se snažili 29 DC, tak bys teď teoreticky byla 5 DPO. Takže test tak za týden nejdřív? To jsou věci, co? :slight_smile:
15. zář 2009 v 17:04  • Odpověz
No počkej drndi, jak pozdě ??? Tak teď jsem se schválně podívala do svých poznámek (jsem taky tak trošku cvok :grinning: ) a pozitivní ovutest mám většinou druhý den po nějnižší teplotě, takže jestli ovu nastala 28. DC a u tebe by bylo pozitivní LH v den nejnižší teploty, tak byste se taky třeba i trefit mohli, protože ovulace nastává až po vzrůstu hladiny LH (většinou do 36 hodin a pak je následně dalších 12-24 hodin vajíčko oplodněníschopné). Akorát by to potom haprovalo s tím uhnizďováním, to by bylo málo dnů. No i když. Uvidíme, teď to nebudeme lámat přes koleno. Uvidíme, jaká bude zítra a pozítří teplota a budeme chytřejší. :wink:
15. zář 2009 v 17:10  • Odpověz
taurus, já myslím, že to uhnízďování by taky mohlo vycházet. U mě bylo dle teploty taky asi 4 DPO. Anebo až 13?
15. zář 2009 v 17:12  • Odpověz
zlababa: No jsem z toho paf. Já si teda myslela, že byla ovule později, ale chtěla jsem aby jste viděly taky graf vy a řekly mi na to svůj názor. No a jestli z toho něco vzešlo a já jsem vlastně o tom ani nevěděla, protože jsme se ten 29DC s manželem netulili kvůli miminku, ale bylo to, protože byla chuť ....myslela jsem si totiž, že byla ovule ten 17DC, takže jsem to hodila za hlavu a netlačila jsem na pilu a nehonila manžela do postele :grinning: No ale pak když jsem po té 5denní přestávce neměření začala znova měřit, tak mě ta teplota 36,2 docela vylekala....nikdy jsem tak nízkou teplotu ještě neměla, ale když na druhej den zase stoupla, tak jsem to nějak neřešila. Takže opravdu myslíte teda, že ovulka ten 28DC????
15. zář 2009 v 17:12  • Odpověz
zlababa: Nene, ty jsi měla to uhnizďování 4DPO, to jde krásně poznat, to vidím i já amatér :grinning:
15. zář 2009 v 17:13  • Odpověz
Teda 10 DPO jsem chtěla napsat (tedy 24 DC)... Drndi, já nevím, ale asi by to tak u tebe mohlo být... no uvidíš :wink:
15. zář 2009 v 17:14  • Odpověz
Žlab, tak to by mi asi manžel neuvěřil. Když ho bolí hlava, tak nemá náladu, víš ? Ale jestli bude dnes ovutest pozitivní, tak mu jí zvednu (tu náladu :grinning: :grinning: ), a když to nepomůže, tak mi on naoplátku zvedne mandle :rolling_eyes: :grinning: :grinning: .

Drndi, s tím testem bych počkala raději ještě deset dnů. Ale pokud to nevydržíš, tak ten týden je opravdu minimum.
15. zář 2009 v 17:15  • Odpověz
Žlab, u tebe to bylo podle grafu 4. DPO. Mám osobní otázku, ty křížky v tom grafu (tuším u zkratky BD) to je snažilkování ????
15. zář 2009 v 17:17  • Odpověz
Holky, proč já mám vždycky všechno tak zamotaný, a nemůžu to mít jednoduše :grinning: :grinning:

Tauru: To kdyby mýho manžela bolela hlava, tak nemám šanci :grinning:
15. zář 2009 v 17:19  • Odpověz
taurus, ty křížky jsou sex, ale bez snažení :sweat_smile:
Ještě dotaz drndi, ta prsa už tě opravdu nebolí ?? Jak dlouho si ty bolesti měla a mohly být přibližně v době ovulace ???
Drndapet, nemáš to zamotaný. Jen se na to musí přijít :grinning: .

Žlab, tak buď budete mít holčičku, nebo se ten chlapeček zavrtal už za tři dny. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To jsou dedukce, viď ? Už z toho normálně blázním :grinning: .
15. zář 2009 v 17:22  • Odpověz
tauru: Bolí....zase začala....ale není to tak hrozný jako předtím.....už si toho ani moc nevšímám....bolí mě už od cca 1.září, ale nejvíc bolely před týdnem -to byla hodně velká bolest :confounded:
15. zář 2009 v 17:22  • Odpověz
Jo? Já bych holčičku brala všema deseti, ale manža chce kluka a podle mě ten kritickej den D musel být 1 DPO, to si jediný vybavuju, že se mohlo něco stát :sweat_smile:
15. zář 2009 v 17:23  • Odpověz
Já chci chlapečkaaaaa :grinning:
15. zář 2009 v 17:24  • Odpověz
A bylo to navíc hned dopoledne, taková rozespalá sobota, to jednomu ulítne, ani neví jak :grinning:
15. zář 2009 v 17:25  • Odpověz
Fakt může být uhnízdění už 4.DPO??? Není to moc brzo?? :fearful:
15. zář 2009 v 17:26  • Odpověz
Drndi, tak vidíš. Nejvíc bolely před týdnem a podle všeho jsi dnes 5. DPO. A máme to vyřešený :grinning: . Holky, s váma tu zapomenu i na vlastní snažilkování a ty nekonečný dny do MS mi utečou jako nic. :grinning:

No žlab, tak to bude asi ten chlapeček. Ty jsou rychlý. A vůbec, máš to 50:50 jako všechny, tak se necháme překvapit. :grinning:
15. zář 2009 v 17:27  • Odpověz
No právě na to myslím, jestli je to vůbec možný :confused:
15. zář 2009 v 17:27  • Odpověz
Žlab, po ránu je to prý nejlepší :grinning: . Já bych taky chtěla, aby nám to takhle ulítlo :grinning: :sweat_smile: .

Drndi, jak vidíš, tak není :slight_smile: . A navíc, jestli se to opravdu stalo 1. DPO, tak pak se šmoulínek zavrtal za tři dny (no dobře, když to bylo dopoledne, tak za tři a půl :grinning: :grinning: :grinning: ). To je nějaký nedočkavý fofrník. Pak nemá být žlab tak unavená. :grinning:
15. zář 2009 v 17:30  • Odpověz
Holčiny, tak už se s váma loučím. Mějte se moc hezky a zítra čekám jen samé dobré zprávičky. :grinning:
15. zář 2009 v 17:33  • Odpověz
tauru: To bych měla ze žlab úplně stejně....snažilkování 1DPO a uhnízdění 5DPO ( jak zatím vypadá z grafu)....to je náhoda, co? :grinning:
15. zář 2009 v 17:33  • Odpověz
Taurus ahoj. Zítra vám dám vědět, objevím se po obědě. A doufám, že jen s dobrýma zprávama :slight_smile:
15. zář 2009 v 17:34  • Odpověz
tauru: Taky taky, pěknej večer....a děkujuuuuuu :wink: Já jdu domů už za 2 a půl hoďky, tak doufám, že to uteče....papa
15. zář 2009 v 17:34  • Odpověz
Drndo, už za 2 a půl? Chuděro, ty děláš do 8? tak to mě už čeká naštěstí jen hodinka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2009 v 17:35  • Odpověz
jj, my tady děláme 12tky, teda o víkendu 10tky ale i tak je to hrozný :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je tu prázdno, jsem v obchodním centru, které není ještě tak moc známé, takže lidi chodí jinam a tady zdechl pes :confounded:
15. zář 2009 v 17:37  • Odpověz
A u jaké cestovky vlastně děláš? :slight_smile:
15. zář 2009 v 17:38  • Odpověz
Je to incomingová ck, jsme pobočka jedné velké ck ve Španělsku a vozíme klienty hlavně do 3 - 5 hvězdičkových hotelů
15. zář 2009 v 17:39  • Odpověz
Ještě jsem tady :slight_smile: . Drndi, tak vidíš. Tak snad to i stejně dopadne jako u žlab :wink: :wink: :wink: . Téééda, do těch osmi ti to nezávidím. Ale psala si, že máš teď osm dní za sebou 12ti hodinovou pracovní dobu. Tak hodně sil a zítra určo napiš :slight_smile: .
15. zář 2009 v 17:39  • Odpověz
tauru: Jj, mám, asi se z toho zćvoknu, ale zatím to zvládám :slight_smile: To víš, že se tady zase zítra ukážu, co taky jinýho dělat v práci, kde je nuda :grinning:
15. zář 2009 v 17:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.