• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Aji, tak jestli myslíš, že máš ovulku až dnes, tak se s přítelem/manželem (ztrátcím přehled :grinning: ) snažilkujte i dnes :slight_smile: . Tím nemůžete nikdy nic zkazit :wink: . Navíc, to že si šla hned na záchod neznamená, že vyteklo všechno! Víš přece, že stačí jen jedna :slight_smile: .

Chicool, tak to jo. Myslela jsem, že i přítel má ještě dovču. Ať to u doktora dopadne dobře. Ale podle mne by to mělo být v pořádku. Brala si přece nějaká homeopatika, která působí protizánětlivě, ne?
16. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile: Tak jakpak se máte? Já už frčím z polsedního, ale ty 2poslední dny před volnem už snad dám :confounded:

Chicool: Vítej zpátky. No jo, holky mi z grafu vyčetly, že byla ovulka asi až 28DC, a my se 29DC s manželem snažilkovali, takže chci ještě počkat. A vzhledem k tomu, že jsem mívala cykly delší, tak je to i pravděpodovné. Takže testováníčko bude, ale musíš si chvilku počkat :grinning:

Tauru: Včera večer u skládání puzzlí jsem dostala šílený křeče do podbříšku, tak už jsem letěla na záchod, že přišla mrcha a ono zas nic. Úplně jsem si vzpoměla na toltec, jak jí včera asi bylo. Jinak BT byla ráno 36,6 , takže jak jsem předpokládala....už nechápu vůůůůůbec nic :confounded: :angry: :confused:
16. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
aja: no jo koukám, že odpověď je tu dřív než moje otázka.. :slight_smile: aji neboj, ono už to tu padlo asi víckrát jak se říká "stačí jedna kapka..." víš jak je to dál :grinning:
16. zář 2009 v 09:27  • Odpověz
Holky já jsem tak strašně zvědavá s čím příjde žlabab :slight_smile:
16. zář 2009 v 09:28  • Odpověz
holky mě teda včera v podbřišku taky dost bolelo, břicho nafouklý, čekala jsem, že ms přijde a zatím ona nikde :astonished:
16. zář 2009 v 09:29  • Odpověz
chicool: Musíš povykládat jaká byla dovča? :grinning: my jedeme s manžou za 4týdny na wellnes pobyt a už se taky těším....je to tuším někde na Šumavě, takže konečně taky vypadnem na chvilku z Brna :wink:
16. zář 2009 v 09:30  • Odpověz
Garp, tak ať vám ten androlog řekne jen dobré zprávy :slight_smile: . Myslím, že se manžel nebude muset tak polohovat jako my :grinning:. Chlapi mají v tomto případě vyšetřování jednodušší, protože mají pohlavní orgány venku :slight_smile: .

Drndapet, tak tomu taky nerozumím. Myslela jsem, že ti BT zase vylítne alespoň na 37 stupňů :confused: . Ale MS ještě nedorazila, takže uvidíme :dizzy_face: . Včera jsem měla ovutest negativní a dnes ráno jsem měla BT vyšší (36,3) než včera. Tak jsem zvědavá, jestli bude dnes ovutest pozitivní. Podle předchozích zkušenosti by měl být, ale moc se mi tomu nechce věřit.
16. zář 2009 v 09:32  • Odpověz
tak jsem před chviličkou volala na gyndu kvůli výsledkům.. cyto v pohodě ale mám nějaký vaginální zánět takže si mám přijít pro recept :frowning2: ach jo, ani mě v tu chvíli nenapadlo se zeptat jestli to ohrozí nějak naše snažilkování a budeme s tím muset třeba na nějakou dobu přestat :frowning2:
16. zář 2009 v 09:41  • Odpověz
garp tak hlavně aby vám ten androlog pomohl, držím moc palečky :wink:
16. zář 2009 v 09:42  • Odpověz
Blíženko, tak to je mi líto, ale určitě se zánět brzy vyléčí. Až si půjdeš pro recept, tak se na to doktorky určitě zeptej.
16. zář 2009 v 09:56  • Odpověz
Blizennec, to mě mrzí, ale hlavně že na zánět přišli a brzy se to zase vyléčí. Snažílkovat byste možná teď neměli.
16. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
tauru, aji: to je teda k vzteku.. :frowning2: dojdu tam hned zítra ráno a zeptám se na to a uvidíme
16. zář 2009 v 10:03  • Odpověz
Jo uvidíš, každopádně si myslím, že zánět nemá na nic vliv (na otěhotnění), je hlavně dobré, že ho vyléčíš. Takže nesmutni, snaženíčko třeba bude moct být i tak.
16. zář 2009 v 10:05  • Odpověz
Blíženko, věřím, že to štve a mrzí zároveň :frowning2: . Určitě pak napiš, co ti doktorka řekla.
16. zář 2009 v 10:06  • Odpověz
Holky, já jsem už asi 3.den děsně nafouklá. A to jsem nejedla nic nadýmavého. Myslíte, že to může být těhu příznak? Já už jsem fakt paranoidní. Třeba si to jen namlouvám a brzy spadnu tvrdě na zem až dorazí MS :angry: !
16. zář 2009 v 10:10  • Odpověz
tauru, aji: jste moc hodné, díky za podporu :slight_smile: chci tam jít co nejdříve aby to bylo co nejdříve za mnou.. dnes to tam nestihnu takže zítra ráno ještě před prací tam zaběhnu, poptám se a určitě dám vědět :wink: modlím se aby to byl jen "obyčejný" zánět a nevyklubalo se z toho nic hroznýho. snad to bude v pohodě
16. zář 2009 v 10:10  • Odpověz
Aji, to nafouknutí nevím nevím. Může to znamenta cokoliv. Třeba je to i k té ovulce.

Blíženko, myslím si, že když si tam máš zajít "jen" pro recept, tak to nic vážného nebude. Kdyby ano, tak tě ženou na další vyšetření. Podle mne to bude nějaký běžný zánět, který se vyléčí antibiotikama. Uvidíš, bude to dobré :wink: .
16. zář 2009 v 10:16  • Odpověz
tauru: jj říkala že mám přijít "jen" pro recept. doufám že máš pravdu :wink:

aji: možná že je to třeba k té ovulce, tedy jestli dneska vážně je. ty netestíš ovu testy?
16. zář 2009 v 10:18  • Odpověz
Aji, blíženka má pravdu, co kdyby si dnes zkusila ovutest ?? Za jeden hokus pokus dáš cca. 50,- Kč :unamused: :slight_smile: :slight_smile: . Ale ceny mohou být různé.
16. zář 2009 v 10:25  • Odpověz
Tak jo, možná zkusím ovu test. Odpolko jedu nakupovat, tak nějaký koupím. I by to odpovídalo, protože než jsem otěhotněla, před potratem, tak mi gynekolog říkal, že na ultrazvuku 17.den cyklu vidí folikul těsně před prasknutím, a když jsem dnes 18DC, tak to tak asi bude.
16. zář 2009 v 10:29  • Odpověz
aji: já myslím že se dají koupit i tři v jednom balení - tady v praze to vychází na cca 120Kč za tu krabičku :slight_smile:
16. zář 2009 v 10:30  • Odpověz
aji: no vidíš, testni ať víš jestli to tak opravdu je a večer na to "vlítněte" :wink:
16. zář 2009 v 10:31  • Odpověz
No tak vidíš ajo :wink: . A i kdyby byl test negativní, tak se snažilkujte, protože pozitivní mohl být třeba včera a tudíž by mohl být dnes ten ideální den :slight_smile: .
16. zář 2009 v 10:32  • Odpověz
Blíženko, taky si kupuju ovutesty 3 proužky v jednom balení. Včera jsem si je šla koupit do lékárny. Je to ProComfort a včera bylo balení za 118,- Kč. V jiné lékárně mi taky nabízeli jeden test za 59,- :confused: :angry: a vzhledem k tomu, že jich na jeden cyklus spotřebuju 6, tak to by se mi pěkně prodražilo. To si raději ušetřím korunky na těhutesty (haha) :grinning: .
16. zář 2009 v 10:35  • Odpověz
ahooojky, tak jsme doma z nemocnice :dizzy_face:
16. zář 2009 v 10:38  • Odpověz
tauru: jeden za 59Kč? to jsou ale pěkný zloději.. :angry: jsou vážně fakt drahý, na to kolik jich spotřebuješ na jeden cyklus. jedna holka je i prodávala tady na koníku 1 za 15Kč, při odběru 10ks jsi ani nemusela platit poštovný. nějak v květnu jsem si je od ní brala. poslední dobou pořád koukám že bych si je objednala ale vypadá to že už je asi nenabízí :unamused:
16. zář 2009 v 10:39  • Odpověz
ahooj baji, no tak to je bezvadný. podle smajlíku soudím a doufám že oprerace dopadla dobře... :slight_smile: jak je malé?
16. zář 2009 v 10:41  • Odpověz
jj, operace dopadla dobře, Týnka byla moc statečná a zvládla to na jedničku :wink:
jestli ta operace pomůže, zjistíme za 3 měsíce, šance je 50:50, pokud ne, tak by zatím opakovali tenhle šetrnější zákrok, a to bychom zvládli, takže asi tedy půjdeme do toho snž o druhé mimi :wink:
16. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
a co tady nového? jen jsem to prolítla a koukám, že nová těhulka zatím nepřibyla, drndapetka stále čeká a co ostatní?
16. zář 2009 v 10:50  • Odpověz
takže di dovolju trochu upravit tabulku :wink:

16.9.2009

Těhulky:
Žlababa: .......... 30 let ... 0 dětí ... 7.tt ... TP 9.5.2010 ... první KO 16.9.
toltec: ............ 28 let ... 0 dětí ... 2.9. našla //
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //

Snažilky:
drndapetka:..... 24 let ... 0 dětí ... 35 DC ... 1. snažení
KKattkka: ........ 27 let ... 0 dětí ... 32 DC ... 2. snažení
radma 80: ....... 29 let ... 0 dětí ... 31 DC ... 1. snažení
Kuratkol: ........ 27 let ... 0 dětí ... 28DC ... 7. snažení
blizennec: ....... 25 let ... 0 dětí ... 27 DC ... 3. snažení
Motol: ............ 24 let ... 1 dítě ... 26 DC ... 2. snažení ... 1ms
Everhr: .......... 32 let ... 0 dětí ... 23 DC ... 12. snažení
lolynka: .......... 29 let ... 0 dětí ... 22 DC ... 2. snažení
hedik: ............ 22 let ... 1 dítě ... 20 DC ... 0. snažení
janulkav: ......... 22 let ... 0 dětí ... 19 DC ... 5. snažení
medan29: ....... 29 let ... 0 děti ... 18 DC ... 4. snažení
aja.83: ........... 26 let ... 0 dětí ... 18 DC ... 2. snažení
kebule82: ....... 26 let ... 0 dětí ... 15 DC ... 16. snažení
Taurusenka: .... 30 let ... 0 dětí ... 11 DC ... 33. snažení
chicoola: ......... 28 let ... 0 dětí ... 8 DC ... 4. snažení
flosmanka: ...... 29 let ... 0 dětí ... 7 DC ... 1. snažení
baji: ............... 31 let ... 1 dítě ... 6 DC ... 1. snažení
Karol84: ......... 25 let ... 0 dětí ... 3 DC ... 0. snažení
Garp776: ........ 33 let ... 1 dítě ... 3 DC ... 6. snažení
katyna6: ......... 33 let ... 0 dětí ... ? DC ... 1. snažení ...čeká na porevizní ms
pepibubu ........ 31 let ... 1 dítě ... ? DC ... 1. snažení

Nekomunikující snažilky (nevíme, jak to u nich vypadá):
jenniffer001: ... 27 let ... 0 dětí ... ? DC ... 5. snažení
16. zář 2009 v 10:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.