• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Ahoooj baji :slight_smile: , to je skvělý, že operace dopadla dobře a Týnka je tak šikovná holčička :slight_smile: . To čekání bude asi hodně dlouhý, viď ? Ale určitě se vyplatí :slight_smile: . Tak konečně se ta 0 u snažení změní :wink: .

Blíženko, prý prodávají levné testy na internetu. Ale jestli jsou to přímo www.levnetesty.cz, to si nejsem jistá. Někdo z nás si je tam myslím objednával.
16. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
jéje píšu jako prase...:stuck_out_tongue_closed_eyes: samozřejmě "si dovoluju upravit tabulku"
16. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
baji: tak to je paráda, malá je moc šikovná. sice to čekání teď asi bude nekonečný ale uvidíš, že všechno bude nakonec ok :wink:
16. zář 2009 v 10:56  • Odpověz
tauru, už je to tam :wink:
16. zář 2009 v 10:56  • Odpověz
Baji, to mě těší, že operace vám dopadla dobře. Držím pěsti, ať je vše v pořádku. Príma, že už se budete zase snažit!
16. zář 2009 v 10:58  • Odpověz
Ahoj Holky

Bajio tak to je skvělý ste holky moc statečný :slight_smile:
Koukala jsem :slight_smile: . Teď se musíme ale všechny snažit, aby úprava tabulky směřovala do horní části :wink: . U mne je šance až v listopadu, ale snad to zářijovým snažilkám nevadí. Naštěstí se tato diskuze jmenuje snažilování OD září 2009 a ne pouze v září :grinning: .
Ahoj motol, tak co je u tebe nového ?? :slight_smile:
16. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
tauru: postupně tam určitě všechny doputujem :wink: myslím, že to určitě nikomu nevadí. na konci září si myslím že by museli "vyhodit" z tabulky více snažilek, protože ne každé se přeci v září zadaří.. téma je dané jasné: OD září takže zůstaneme všechny :slight_smile: :grinning:
16. zář 2009 v 11:06  • Odpověz
u mě zatím nic vše při starém, :frowning2:
16. zář 2009 v 11:08  • Odpověz
Ahoj holky, tak snažilkování na září u mě padá. Právě jsem se vrátila z gyndy. Mám pozitivní HPV virus, který může způsobit rakovinu děložního čípku. :frowning2: :frowning2: :frowning2: Dostala jsem prášky, které mám začít brát od 1.10., po dobu braní těchto léků mám zakázano tulení a snažení o mimino. Za 6 týdnů jdu na kontrolu, prý se nemám bát, cytologie pak může vyjít na jedničku. Ale já teda strach mám. :cry:
16. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz
Blíženko, to doufám :slight_smile: . Ale jak jsme jednou tipovali počet těhulek, tak si myslím, že úspěch bude, když se do vánoc ukážou // pěti snažilkám. Není to statisticky moc povzbudivé, ale tvrdit, že do konce roku bude 100% úspěšnost je nesmysl.
16. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz
Chicoolko, jéžiš to je mi tak moc líto :cry: :frowning2: :frowning2: . Mne doktorka taky chtěla píchnout vakcínu na papilomaviry, ale protože je vysoká pravděpodobnost potratu, tak jsem jí odmítla. Tak si myslím, že kdyby to bylo tak vážné, doktorka by se se mnou ani nebavila a rovnou mi jí prdla. Už j
16. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz
Ahoj snažilkám. Nevím, je to takové zvláštní, ale po x letech toužím po dítěti. Přitom před 5 lety bych Vám řekla, že tři děti vžádném případě. Ale je pravda, že vše se vyvíjí. Máme 2 velké dcery, 17 a 14. Je mi 37 pryč a vím, že to všechno nebude jednoduché. Tak se o září budeme snažit. Hrozně se těším, jestli to vyjde. Obě dcery byly chtěné a proto jsou šťastné. Těším se i na to, že to bude jiné. Už jsme i zajištění, všechno si vychutnáme a také budu mít i oporu v dcerách, které samy docela nejsou pro ti novému smíškovi. Zvláštní, celá rodina se těší, tak snad to vyjde. Je krásný, počít dítě, které je chtěné.
16. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz
... pokračování. Omylem se mi to už uložilo :confused: . Už jsme se tady o tom kdysi bavily. Když jsem byla u doktorky naposledy, tak ty HPV viry ani nezmiňovala a přitom mi je předtím pořád předhazovala. Že prý i ony mohou způsobit neplodnost. Ale bavila jsem se se ségrou a ona řekla že ne. Je vyšší riziko rakoviny děložního čípku, to ano, ale na plodnost by to vliv mít nemělo, protože se na tyto viry nedělají povinné testy před umělým oplodněním. Což třeba na pohlavní choroby jsou povinné testy. I kvůli nim jsme byli s manželem na krvi. Chicool, opravdu se neboj. HPV viry neznamenají automaticky rakovinu děložního čípku.To je nesmysl. Neboj, ber léky, které ti doktorka předepsala a za pár týdnů bude už určitě citologie v pořádku. Já jí asi měla dobrou i bez léků, protože naposledy doktorka říkala, že je všechno v pořádku. Jestli se ale dělali testy na HPV, to nevím.
16. zář 2009 ve 12:31  • Odpověz
Ahoj lodičko, tak to gratuluji k takovému rozhodnutí. Je to moc hezké. Jedna moje kamarádka rodila v 17 letech a letos (po 17 letech :slight_smile: ) se jí narodila druhá holčička a je neskonale šťastná. Tak přeju, aby vám to co nejdřív vyšlo a radovali se z malého mimíska. Je super, že máš doma tak početnou podporu.
16. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz
Ahoj lodicko, moc ti přeju další dítko, zvlášť když máš doma takovou podporu. Ať to brzy vyjde! :wink:
16. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz
chicoo: tak to je mi moc líto. naprosto ale chápu tvoje obavy.. viz předchozí stránku jsem psala že jsem se dnes dozvěděla výsledky z gyndy - mám nějaký vaginální zánět a mám si přijít pro recept. ono takováhla zpráva vždycky trochu vyděsí.. já totiž ani taky nevím jestli se teďka budeme moci snažit.. :frowning2:
já si myslím, že jestli ty viry rakovinu ZPŮSOBUJÍ tak určitě vědí jaké léky předepsat aby bylo vše ok a je fajn, že to dokážou objevit takhle brzy. říkej si že je dobré že chodíš na prevenci a může se na takovéhle věci přijít včas. teď budeš brát ty léky a za pár týdnu budeš určitě ok :wink:
16. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz
Chicool, to mě mrzí, ale neboj, všechno bude v pořádku a snažílkování se akorát o trochu posune. Ber hlavně léky, ať to máš brzy OK. Neměj strach, tohle ještě neznamená to nejhorší. Určitě budou výsledky za 6 týdnů dobré. :wink:
16. zář 2009 ve 12:57  • Odpověz
lodička: ahoj :slight_smile: mezi dětma budeš mít docela velký věkový rozdíl, je ale fajn že tvoje dcery tě v tomhle rozhodnutí podporují. ve 37 na mimčo přeci ještě není tak pozdě (pokud tedy nejde o první). přeji aby vám to brzy vyšlo :wink:
16. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz
Víš, uvědomila jsem si, že dnes je to jiné. Můžeš s dětmi cestovat, pracovat a života si užít. Ne jako hned po revoluci. Život byl fakt dřina a kolikrát jsem spadla --- "na hubu" jak vztahově, tak pracovně a byli i takové depky, špatná matka, manželka a i práci nezvládáš. Všechno mě to hodně naučilo, hlavně si nemyslet, že jseš 100%. Nejsi. Je to jiné, máme dům a dokonce si můžeme dovolit i paní na úklid. Dřív to bylo, rozestavěný byt, pak dům, práce, plíny a hrozný hoňky. Chlap, který chtěl vydělat a zaopatřit, taky egoisticky jít pracovně na horu, já dostudovat. 18 let uteklo tak, že nevíš jak a byly doby, kdy jsem se rozcházeli, scházeli. Život je boj. Víš co je krásný, když mi dcera ta 17 řekla na svý narozeniny, že je ráda, že jsme její rodiče, i když si s námi taky zažila svý. Ale ten chlap o tom moc nechce mluvit, víš jak to je. Má strach, aby to ještě zvládl (myslím splodit). Bere to jinak než já. Nechce si moc připustit, že to třeba bude trvat i půl roku.
16. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz
Holky jsem tady :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz
Čau Žlabi, tak co????
16. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz
takže..... :sunglasses:
16. zář 2009 ve 13:28  • Odpověz
Nenapínej nás, potvůrko :grinning:
16. zář 2009 ve 13:28  • Odpověz
Holky, vypadá to na dvojčata!!!! :dizzy_face: Oběma krásně tloukly srdíčka a měřej 4 - 5 mm, strašně se hemžily, takže to moc nešlo změřit, ale foto mám. Odpoledne vám jí dám do albíčka.
16. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz
Jsem z toho pěkně paf, nikde v rodině široko daleko žádný dvojčata nemáme. Ale straaašně se mi ulevilo, že jsme v pořádku. Tak doufám, že teď už jen krásně porostou :dizzy_face:
16. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz
Žlááááááááááááááááááááb, dvojčatááááááááááááááááá. No to je naprosto skvělý, úžasný prostě SUPÉÉÉÉÉÉÉÉÉR.
16. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz
Teda žlabi, moc gratuluju! Ty nejsi žádný troškař! Rovnou dvojčata si vyplodíš! No a my nemáme zatím žádný a ty rovnou dvě! :grinning: Tak se opatruj a dávej na drobečky pozor! Ty jo, jak tu zprávu neseš? Jsi připravená na dvojčata?
16. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz
zlabab: Tak to je mazec :dizzy_face: Dvojčátka...jůůůů....tak proto býváš tak unavená, protože v Tobě rostou dvě :grinning: Tak to je supeeeer.....mocinky moc gratuluju...jen tak dááál :wink:
16. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.