• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Jo, blizennec, moc moc díky a tip na dokora, pro mě je to totální ordinace v růžové zahradě :grinning: Pan dr fakt moc milej a ješt k tomu celkem fešák a sestřička jakbysmet. Super tip.
16. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz
Holky, ještě to vstřebávám, celkem mě to vyvedlo z míry. Ještě ráno jsem si dělala legraci a říkám manželovi: co když budou dvě? No a ejhle :slight_smile: Jdu naskenovat tu fotku :wink:
16. zář 2009 ve 13:34  • Odpověz
Žlab, tak teď jsem se už trochu zklidnila a vzpamatovala z té úžasné zprávy, takže gratuluju a přeju ať mimískové rostou a dělají vám jen samou radost. Moc se těším na tu fotečku. Tak teď jsem zvědavá, jestli to budou holčičky nebo kluci :wink: (předpokládám, že jsou jednovaječná).
Žlabi, právě 2 moje známe neměli taky v rodině žádné dvojčata a po potratu obě měly dvojčata! Teda snad na mě taky nečekaj! I když mě by to bylo jedno, nějak bychom to zvládli, hlavně že by byly zdravý. Aspoň bych si tu "dřinu" odbyla najednou :slight_smile: !
tauus, jj, jsou jednovaječná. To jsem se chtěla zeptat: můžou mít rozdílné pohlaví nebo to budou ba luci nebo holčičky? No, už vím, co teď budu dělat - googlovat info o jednovaječných dvojčatech :grinning:

Holky, moc vám všem díky za podporu a držení palečků, strašně jste mi, teda nám pomohli. :dizzy_face:
16. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz
Zlabi, mě jsi udělala takovou radost! Aspoň vidím, že po potratu se může hned urodit! A jak :grinning: !Tak hlavně ať jde všechno tak jak má...
16. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz
zlababa: jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: tak vám to "ujede" a jsou z toho rovnou dvooojčááááááááátka , no tak to je náááááádhera :slight_smile: :dizzy_face: moc moc moc gratuluju.
jo a jsem ráda že jsi s panem doktorem spokojená, fešák to on je :wink:
16. zář 2009 ve 13:41  • Odpověz
tak foto vloženo, schválně, co tam uvidíte :grinning:
16. zář 2009 ve 13:41  • Odpověz
Blizennec, tos mi neřekla, že je to takovej frajer, to bych neváhala ani vteřinu :grinning: :sunglasses: bane, vážně moc děkuji. dneska mám strašnou radoooooost :slight_smile:
16. zář 2009 ve 13:42  • Odpověz
Aji, tak to by byl mazec, kdyby se vám podařila taky dvojčátka :slight_smile: . U mne se s nima taky tak trochu počítá. V rodině je máme, i když v dost vzdálené, ale u mne by to bylo spíš kvůli tomu umělému uplodnění.
Dnes jsem si četla v jedné diskuzi a nějaká snažilka tam psala, že by např. nevěděla jaký kočárek pro dvojčata vybrat. Jestli široký nebo dlouhý (ještěže není bystrozraký :grinning: ). Přesně to jsme řešili s manželem. :slight_smile:
16. zář 2009 ve 13:43  • Odpověz
no holky, to mě přesně první napadlo, jak budu ten mega kočár rvát do dopravního prostředku :confused:
16. zář 2009 ve 13:44  • Odpověz
zlabab: No já tam vidím takový dvě bublinky vedle sebe :slight_smile:
16. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz
Drndi, tak to jsou prý gestační váčky, pod tím víc vpravo je vidět taková světlejší svislá šmouha - to je jeden prcek a nad tím druhým váčkem je takovej malinkatej flíček - t by měl být ten druhý. Ale čert aby se v tom vyznal :wink:
16. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz
Vidím tam dva malé válečky vedle sebe. Jééé, to je tak krásný. Z logiky věci bych řekla, že budete mít buď dvě holčičky nebo dva chlapečky. Jednovaječná dvojčátka vznikají mytózou (nebo mitózou - nevím, tak často to slovo nepíšu :grinning: ), takže mají naprosto schodné chromozomy. Pokud jsou dvouvaječná, tak pak už jsou dvě vajíčka a dvě spermičky tudíž může být rozdílný chomozom, tedy X i Y.
16. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz
Žádný čert, ale fešný doktor :grinning: :grinning: :grinning: .
16. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz
Holky, pije některá z Vás (nebo má zkušenost ) čaj z maliníku?? Nevíte přesně na co je dobrej?
16. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz
Ty jo holky, brejlím tady do monitoru na tu zlababinu fotku a nic moc tam nevidím. Takový 2 bublinky. Ale to je fuk, hlavně že tam jsou. Jůůů, to musí být krásný, 2 holčičky, nebo 2 kluci.
16. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz
No a co je tady nového? Nestíhám dočíst, musím taky pracovat :wink:
16. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz
Zlabab, pak musíš napsat, co na takovou dvojnásobnou radost říkal budoucí tatínek! :grinning:
16. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz
Žlab, jestli řídíš, tak holt musíš mít soukromý dopravní prostředek :slight_smile: . U mne je to problém, protože mám panickou hrůze z řízení auta (přestože řidičák mám už 12 let). Ale mimísek mě asi donutí se toho strachu zbavit. Manžel mě do toho nutí už 4 roky :angry: :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: .
16. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz
drndapetka, ahojky, caj z maliniku se doporucuje pit az na konci tehu, nevim presne, ale myslim az tak kolem 35.tydne. Pripravuje porodni cesty na porod
16. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz
taky jsem ho pila, ale nepomohl mi :frowning2:
16. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz
zlab: Už je vidíííím.....jdou krásně vidět, fakt :wink: Teda aspoň já je vidím.....jsou takové zkroucené jakoby v klubíčku a když se člověk opravdu pořádně podívá, tak jdou krásně vidět.....Akorát jsi mě teď docela dostala-víš, já jsem si totiž vždycky myslela, že miminko se vyvíjí přímo v tom váčku-jsem asi blbá, že? :grinning: Na co ten váček je teda dobrej? To je budoucí placenta nebo co?
lucpet: Já jsem právě četla, že je dobrej i na podporu těhu, tak se raději ptám :fearful:
Drndi, tak v tom ti neporadím. Vůbec nevím, co to je.
16. zář 2009 ve 13:56  • Odpověz
drndapetka, tak to si nejsem jista, ale mrknu se ti na net
:slight_smile:
No drndi, já ti vlastně ani nevím. Prý je to gestační nebo žloutkový váček, který vyživuje embryo a pak ho nahradí placenta nebo co :confused: Ale možná kecám.
zlababa: vidím taky takový dva "válečky" :slight_smile: řekla bych o těch dvojčatech že pokud jsou jednovaječná , tak vlatně budou na chlup stejný, tzn. že by to měli mít i stejná pohlaví ne... :slight_smile:
16. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz
drndi, tak se ma pit od ukonceneho 34 tydne tehotenstvi, ma vliv na svalstvo delohy a strev a ulehcuje porod
mam o tom cely clanek, ale nemuzu ho sem dostat
16. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz
zlabab: takže taková jakoby "předplacenta". Tak jsem si to myslela dobře :slight_smile: A v 9tt těhu to pak vystřídá placenta....teda říkám to dobře, že se tvoří tak nějak kolem toho 9tt, že jo?
16. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.