• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
lucpet: Děkuju. A tak který čaj ( kromě kontrynhele ) je dobrý ještě na otěhotnění?
16. zář 2009 ve 14:01  • Odpověz
dndapetka, vlozila jsem si do albumu ten clanek o maliniku, tak se mrkni
jinak ti neporadim, nemam tuseni
16. zář 2009 ve 14:02  • Odpověz
O těch váčkách, která vyživují embrijka než se vytvoří placenta , jsem se docela dost dočetla na www.porodnice.cz (průběh těhotenství). Je to tam psané ale docela odborně, takže mám problém tomu pořádně porozumět.
16. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz
lucpet: Ptám se proto, protože začíná už podzim a s ním i moje čajové dýchánky :grinning: Miluju si zalézt doma pod peřinu , udělat si dobrej čajík a jen tak relaxovat.....a tím lépe, kdyby byl nějakej dobrej a ještě k tomu na otěhu :grinning: :wink:
16. zář 2009 ve 14:04  • Odpověz
tak já jsem se v té "šmouze" tedy úplně ztratila ... :slight_smile: ale hlavně že to tam pozná doktor :grinning:
16. zář 2009 ve 14:04  • Odpověz
Drndi, já našla na netu ještě tento čajík: http://www.bylinka.net/product/neplodnost-571/. Psali tam ženský, že po tom otěhotněly, není to jen pro neplodné, ale podporuje to ženské orgány a možnost otěhotnění.
16. zář 2009 ve 14:06  • Odpověz
tauru: Je to docela složitý na pochopení, ale tak nějak jsem z toho pochopila, že se začíná placenta tvořit kolem 12.týdne ( neboé se placentace ukončuje ). Když jsem to četla, tak mi najednou dokáplo je to to strašně všechno složitý, až neuvěřitelný, že z toho vyroste miminko :confused: :dizzy_face: :slight_smile:
16. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz
drndi, ja mam taky rada caje, ale malinik je nic moc... uz musim, maly je vzhuru
tak pa
16. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz
zlababa: pak určitě dej vědět jak reagoval tatínek.. :slight_smile: bude taky nějaká fotečka "domečku" miminek?? :slight_smile:
16. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz
Drndi, tak to jsme na tom stejně. Když jsem si ten průběh přečetla, tak se divím, že lidstvo ještě nevymřelo :fearful: .
16. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz
lucpet: Děkuji, papa
16. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz
Drndi, tady jsou bylinky, které podporují těhu http://www.futurebaby.estranky.cz/stranka/bylinky-podporujici-plodnost. Můžeš míchat lektvary jak babka bylinkářka :grinning: !
16. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz
tauru: No já když jsem byla naposled těhu, tak mi doktor viděl ten gestační váček už ve 4+4tt .A pak mi v 5+3tt neviděĺi v nemocnici už nic, takže mi nikdo nevěřil, že tam vůbec něco bylo, a sám primář mě tvrdil, že se prý gestační váček může vytvořit i jen vlivem hormonů....tím mi chtěl naznačit co? Že jsem nebyla ani těhu? :confused: Jde vůbec v 5tt vidět něco jinýho než ten váček nebo ne?
16. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz
aja: Nejde mi to otevřít :frowning2: No já bych totiž kloidně ten kontryhel pila, jenže naposled jsem ho trubka do sebe lila celejch 28dní, až pak mi vynechala mrcha úplně a já jsem musela po dvou měsících k doktorovi pro Agolutin na vyvolání mrchy - no a pak už to znáte - pak jsem došla za 14dní a byla jsem těhu......Noooo, mě teď napadá jestli mi ten čajík fakt nepomohl...pila jsem ho totiž vesele dál asi až do 50DC..... :astonished: Takže já jsem ně něj nadávala, že mi zastavil mrchu a on mi asi fakt k tomu těhu pomohl....no teeeda!!!! Tak to ho musím začít pít znova hned :grinning:
16. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz
Drndi, zkus to znovu - http://www.futurebaby.estranky.cz/stranka/bylinky-podporujici-plodnost Já dala za odkaz tečku, proto to nefungovalo.
16. zář 2009 ve 14:23  • Odpověz
Já si myslím, že ty bylinky mají něco do sebe. Je to přírodní a už dávno babky bylinkářky věděly, že to zabírá. Kontryhel je úplně nejlepší, já ho piju celý cyklus, to by se nemělo?
16. zář 2009 ve 14:24  • Odpověz
aja: Nene, na miminko se má pít prý prvních 14dní, ale nechápu proč. Já sjemj to nevěděla, tak jsem ho pila vesele dál :grinning:
16. zář 2009 ve 14:26  • Odpověz
Aha, tak to abych urychleně přestala, když jsem 18DC. :sweat_smile:
16. zář 2009 ve 14:28  • Odpověz
Drndi, tak to nevím, jestli je v 5tt něco vidět. Možná jo. Akorát nechápu, jak se může gestační váček vytvořit jen díky hormonům :confused: . Byla jsem přesvědčena, že jeho tvorba je odvislá od oplodněného vajíčka.

O kontryhelu jsem jen četla, nikdy jsem ho nepila, ale co jsem se dočetla, tak by se měl pít jen prvních 14 dnů cyklu. No, a opět je tu ta naše filozofická pravda - víme vše totiž že nevíme nic :sweat_smile:.
Holky, pro dnešek se s vámi loučím, jedu nakupovat! Mějte se a zítra čau! :wink:
Měj se hezky Ajo. A jsem zvědavá, jestli dnes prubneš ten ovutest :wink: .
16. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz
aja: Tak už jsem tu stránku otevřela. Je to tam hezky popsané, co je na co, ale čaje si sama dělat nebudu, na to jsem hodně líná, to já raději koupím sypaný v lékárně :grinning: Jinak mě docela překvapilo, jak se tam píše, že šalvěj púrý je dobrá na regeneraci po potratu a používá se při nepravidelné MS - vyvolává ji. To je přesně jako dělaná pro mě :grinning: :wink:
16. zář 2009 ve 14:35  • Odpověz
Drndi, a já si myslela, že šalvěj je dobrá na astma. (v dívce na koštěti to přece bylo - babské ucho neboli šalvěj přeslenitá :grinning: :grinning: )
16. zář 2009 ve 14:37  • Odpověz
tauru: No to já si taky myslím, a vzhledem k tomu, že mi stoupalo podle krve hcg, tak jsem těhu stopro byla, to spíš ten primář mě jen chtěla uklidnit nebo co, nechápu to :confused:
16. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz
tauru: A šalvěj je taky moc dobrá na zánět zubů....osobně mám s tím zkušenosti :slight_smile:
16. zář 2009 ve 14:39  • Odpověz
Drndi, tak to je nějaký všelék, viď? Tak se v tom projistotu budeme hned koupat a to nám ty mimískové budou přibývat. :grinning: :grinning:
16. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz
tauru: Kdyby to dělalo bublinky, tak klidně :grinning:
16. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz
holky a ten čaj kontryhel se pije prvních 14 dní cyklu i když je ovu dříve než 14DC??
16. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz
Drndi, myslíš bublinky v bříšku nebo bublinky jako uhličité koupele ???

Blíženko, v tom ti neporadím. Nevím, jak ten čaj funguje. Nikdy jsem ho neužívala.
16. zář 2009 ve 14:48  • Odpověz
Tauru: Ty bublinky v bříšku by byly přeci jenom lepší :grinning:

Blíž: No já jsem četla, že prvních 14dní, i holky tady to psaly....najdi si to v diskuzi....píší tam o kontrynheli.
16. zář 2009 ve 14:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.