• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Tak to jsme na tom stejně kkattkko :confounded: .Taky nevím, jak to říct. Ale myslím si, že mám teď výhodu tzv. "správného na.rání" - omlouvám se za ten výraz :wink: . Takže buď se to při mé další kontrole někam pohne nebo se pohnu já k jinému doktorovi. Mojí výhodou u této doktorky je, že má ordinaci na poliklinice, kde má firma, ve které pracuji, kanceláře. Takže na vyšetření nemusím nikam jezdit. Jen si doslova odběhnu z práce :slight_smile: .
19. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz
gratuluji Elišce . Bylo by dobré kdyby jsme do té naší tabulky všechny pěkně břibývali s // . Mě to čeká o víkendu teda spíš doufám že nečeká :sunglasses: . Bylo by fajn kdybych mít nějaký třetí smysl a vědět to ještě před tím , nejlépe ihned po miláčkování :grinning: . Taurusenka a sestra by ti v okolí někoho nedoporučila když je z oboru ?
19. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz
Taurusenko, to naprosto chapu. Ja ji mam 10min pesky od sve prace a jeste je to v nemocnici, takze je mozne, ze by me mohla i rodit, kdyz klapne tech tisic veci, ktery se pred tim musi stat.

Ale je fakt, ze mamina tam byla s akutnim problemem a doktori ji odmitli vzit, az se tam tata rozcilil a oni si ji teda nechali na gyn. V noci prisel na nocni kluk, pry tak kolem triceti let, cigaro za uchem, culik. Povida, pry copa to tu mame noveho, to bude mimodelozni tehotenstvi. A vzal ji na sal. Do rana by byla mrtva. Bylo to pred 11 lety. Takze asi je to doktor od doktora. Vsechno to bylo tam, kam chodim a kam mami neprestala chodit.
19. srp 2009 ve 13:40  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
Janulkav, už jsem od ní dostala číslo na jednu lékařku, ale to číslo je momentálně nedostupné, takže buď mají nové a neaktualizovali ho na webových stránkách, nebo je doktorka na dovolené. Jiné lékaře asi tady moc nezná, protože jak už jsem psala, bydlí od nás daleko. Není to sice na severní točně :slight_smile:, ale na pravidelné prohlídky při případném těhotenství je to fakt z ruky :slight_smile:. Ale mrknu ještě na internetové stránky, abych zjistila adresu ordinace a zkusíme se tam s manželem podívat.
19. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz
Tedy Kkattkko, až mě zamrazilo. Vím, že mimoděložní těhotenství je velmi nebezpečné, ale když se to stane ve tvém okolí, tak bereš mnohem vážněji, než když o tom jen čteš. Teď si nejsem moc jistá, ale mám pocit, že jsme ve stejném dni cyklu, tak snad se na konci srpna zadaří a v září na nás (a na všechny další zářiové snažilky) budou svítit //. Sice nevím, jaké jsou čekací lhůty na tu inseminaci, ale beru to tak, že teď máme poslední šanci otěhotnět bez dalších lékařských zákroků. Pokud se ale nezadaří, tak bych byla ráda, kdyby vyšla ta inseminace, protože pořád je to přirozený výběr. U umělého oplodnění záleží na embriologovi, kterou spermičku vybere.
19. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz
Jo, stavaji se ruzny veci, ale nam se stanou jen a jen //. Ja tomu verim a v zari tomu dama vsechny to nejvic, co jsme ochotny dat. Ja uz tento mesic to nebduu podcenovat, ohlidam si plodne dny a kdyz to nevyjde, zacnu to resit hned, protoze zivot 2D je sice fajn, ale 3D ma taky svuj cas a u nas prave ted.

Pokud to nepujde, obratim se na Natal Art, tady u nas v Plzni. Kamaradka tam pracuje, tak mi snad poradi. I kdyz z pohledu nezaujateho cloveka bych s miminkem mela jeste pockat. V cervnu me cekaji statnice a pak jeste rok navazujiciho, takze starosti bude i tak dost, ale musim to nejak zvladnout. Vsechny to musime zvladnout!

Byli jste nekde u more? My se mozna jeste letos vypravime. Zvazujeme, rada bych jela ve trech...
19. srp 2009 ve 13:52  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
Kkattkko, určitě se budeme všechny moc snažit. U mne to spočívá v měření teploty a dělání ovutestů. Vzhledem k tomu, že minulý cyklus probíhal tak jak měl a měla jsem ve své křivce jasnou ovulaci (i podle ovutestů), tak by to byl zázrak, kdyby to tentokrát vyšlo. Já jsem totiž nejvíc skeptická na začátku cyklu, ale jakmile je tak týden před menstruací, znejistím a pořád si v duchu říkám a co když se přece jen zadařilo ? :confused: Ale to mají určitě všechny snažilky. :slight_smile:
19. srp 2009 ve 13:59  • Odpověz
Jinak, na ten Natal Art jsme taky koukali, ale ten teplický Pronatal máme blíž. V Teplicích bychom ale byli pouze na pohovoru. Mají totiž smluvní pojišťovnu jen VZP a my jsme s manželem u ZPMV. Na výkon bychom tedy museli tak jako tak do Prahy. Uvidím, co mi řekne moje doktorka. Třeba překvapí :wink: .
My jsme u moře nebyli. Dovolenou máme naplánovanou na druhý týden v září a rozhodli jsme se zůstat doma s tím, že podnikneme každý den nějaký výlet. Nedávno jsme si zařídili kompletně novou ložnici, tak jsme vyčerpali trochu víc korunek. Ale nelitujeme toho, hlavně co se týká postýlky. Moc se nám v ní s manželem líbí :slight_smile: .
19. srp 2009 ve 14:03  • Odpověz
Ja jsem tak tyden po tom, co jsem si myslela, ze se to povedlo nadsena, pozoruji vsechny priznaky zacinajiciho tehotenstvi, to mi vydrzelo tak tyden a pak s malou disickou smutne koukam na MS.

Takze asi tak.
19. srp 2009 ve 14:04  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
Já příznaky moc nepozoruji. Většina holek má totiž bolesti nebo napětí v prsou, což já vůbec neznám. A pokud se jedná o další přiznaky, jako pálení žáhy, nevolnost, střídání žravosti a nechutenství, tak to už bych musela mít doma dva špunty a třetího čekat :slight_smile: .
Jsem přesvědčená, že každá snažilka, která má za sebou alespoň dvě snažení, tak na menstr. kouká vždycky nevěřícně a nejraději by jí neviděla. :frowning2:
19. srp 2009 ve 14:11  • Odpověz
takže hormonální profil máš taurusenko také v pohodě?
19. srp 2009 ve 14:19  • Odpověz
autor
Musím i já aktualizovat tabulku, jelikož jsem zjistila, že se nejedná o 6.snažení, ale už 7.snažení, které nevyšlo :frowning2:

Eliska_v: 20 let, 0 dětí: .. 18.8. našla //
janulkav: 22 let, 0 dětí. ...33 DC....4.snažení
Kuratkol: 27 let, 0 dětí: ... 27 DC ... 7.snažení
Everhr: 32 let, 0 dětí: ... 22 DC ...12. snažení
Janinkaves: 27 let, 1 dítě ... 20 DC ...0.snažení
Karol84: 25 let, 0 dětí: ... 20 DC ... ?. snažení
motol: 24 let,1dítě.. ...19DC........1.snažení
lolynka: 29 let, 0 dětí: ... 19 DC ... 1.snažení
Žlababa: 30 let, 0 dětí: ... 19 DC... čeká na 2.porevizní ms
KKattkka: 27 let, 0 dětí: ... 4 DC ...2. snažení
Garp776: 33 let, 1 dítě........2DC...5.snažení
Taurusenka: 30 let, 0 dětí ...... 4 DC .... 32. snažení
19. srp 2009 ve 14:26  • Odpověz
Garp776 nevím, jestli kompletní hormonální profil, ale vím, že mi dělali testy na štítnou žlázu a prolaktin. To vím 100% a vše bylo OK. Ostatní testy už si nepamatuju. Ono to totiž bylo spojené s krevníma testama (jako např. cholesterol, cukrovka). Jednou je chtěla moje doktorka a pak mi taky brali krev pochopitelně před laparoskopií. Pak si ještě pamatuju, že na žádance byly zaškrtnuty reprodukční hormony. A nikdy mi doktorka neřekla, že by bylo něco v nepořádku.
Jen se bojím toho, co mi psala ségra, jestli ta chyba nebude imunitního rázu. Jestli jsem alergická na manžela, tak mě trefí šlak. Pořád se upínám k naději, že mám třeba tvrdá vajíčka. To měla švagrová mojí kamarádky. Pořád nemohla otěhotnět a až prošla umělým oplodněním a teprve tam jí to zjistili. Tak doufám, že pokud se nepovede inseminace, tak to budou tímhle. Pochopitelně doufám v tu lepší variantu.
19. srp 2009 ve 14:29  • Odpověz
..tvrdá vajíčka? to jsem ještě neslyšela. A ta imunita nemá řešení?
19. srp 2009 ve 14:33  • Odpověz
No, já jsem to taky nevěděla, dokud jsem to neslyšela :slight_smile: . Nejspíš se to zjistí, když se vpichuje jehla se spermičkou do vajíčka. Ale to nevím určitě. Jak jinak by se na to ale přišlo ? Spoléhám na to, že všechno má své řešení :slight_smile: . Ani přesně nevím, jestli ten imunitní problém znamená to, že partneři mohou mít spoustu dětí s ostatníma jenom ne spolu. Už jsem slyšela i od dalších lidí, že žena může být alergická na partnerovo sperma. A alergie je přeci otázkou imunity. Jestli se to pak řeší mimotělním oplodněním, to nevím. Pravdou ale je, že momentálně podstupuji imunoléčbu. Jednou jsem snědla tunu oříšků a osypala jsem se :slight_smile:. Mám naštěstí alergii pouze potravinovou. Ale i ta mi stačí. Moje gyndr. ale o tom ví. Ví i jaké léky na to beru.
Teď mi zvedl náladu e-mail, který jsem dostala do pražského Pronatalu. Ráno jsem tam posílala dotaz, se kterými lékaři v okolí Mostu spolupracují a vedoucí lékař tohoto sanatoria mi odepsal a uvedl pracoviště, které jsme chtěli s manželem taky kontaktovat. Akorát jsme nevěděli, že je mezi těmito lékaři úzká vazba. SUPEEEEEEEEEER. Teď ještě aby nás tam vzali :slight_smile: .
19. srp 2009 ve 14:44  • Odpověz
Taurusenka dobrá zpráva! moc ti přeji, aby jste u nového doktora tu záhadu už vyřešili. určitě to budou odborníci, pokud spolupracují s Pronatalem. Je to děs beš, pokud se člověk zamyslí, kolik překážek může hrozit k vysněnému potomku. Alergie na sperma, tvrdá vajíčka,.. ach jo. Já už bych také ráda svou záhadu nějak rozluštila, včera jsem byla moc ráda, že možná vím, v čem je zakopaný pes, tedy pravděpodobně vysoký prolaktin, ale dnes jsem si našla, že to vůbec tak nemusí být, jelikož prolaktin zamezuje ovulaci a já ovulaci dle BT mám pravidelnou jako hodinky každý měsíc. No dokud nebudu mít výsledky ze spermia a mé testy, tak se můžu jen domýšlet..
19. srp 2009 v 15:13  • Odpověz
Ahojky :dizzy_face:
19. srp 2009 v 18:36  •  2 děti  • Odpověz
autor
ahojky
19. srp 2009 v 18:46  • Odpověz
Ahojky
19. srp 2009 v 19:17  • Odpověz
Co jste dnes dělaly holky??
19. srp 2009 v 19:43  •  2 děti  • Odpověz
Práce, práce a zase práce.
19. srp 2009 v 19:47  • Odpověz
autor
Jojo, přesně taaaaaak....... Co ty labell ?
19. srp 2009 v 19:49  • Odpověz
Město..posraná Amelka tak že sem musel jít koupit nové hadry..ječení v šalině..vyzuté boty od zastávky a až na plavčo šla bosky atd. :grinning: :grinning:
19. srp 2009 v 19:51  •  2 děti  • Odpověz
Jé to jsou krásné starosti. Už se těším.......... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. srp 2009 ve 20:06  • Odpověz
Jojo loly je to lepší než práca, ale dneska su teda stejně vyfluslá jako bych v té práci byla a ne na dovči! :grinning: :grinning:
19. srp 2009 ve 20:10  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky, taky hlásím, že jsem prací zavalená nad hlavu, teď jsem teprve došla dom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz
Labell Amelka se koukám umí posr...píp :grinning: :grinning:
19. srp 2009 ve 20:13  • Odpověz
zlababa: to jo..ale tak spojila sem příjemné a užitečné a nakoupila šatičky :wink: :slight_smile:
Týý jo tolik práce jo?? No fůj a tfuj tfuj tfuj ať najdeš brzo // :wink: :dizzy_face:
A nám všem samo taky :wink:
19. srp 2009 ve 20:21  •  2 děti  • Odpověz
Koukala jsem na tvá alba labell. Tvoje amelka má tvoje oči a je móóóc krásná.
19. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz
loly: děkuju moc!! :dizzy_face: :dizzy_face:
19. srp 2009 ve 20:23  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.