• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Drndi, to joooooo :grinning: :grinning: .

Snažilky, pádím domů. Opět budu orbitracovat a až vylezu z vany, tak hurá na ovutest. Jsem zvědavá. Ale nejspíš bude negativní a pozitivitu můžu čekat opět 15. DC, což je až v neděli. Uvidíme.
Mějte se moc hezky a žlab, ještě jednou veliká gratulace :wink: .
16. zář 2009 v 15:04  • Odpověz
Holky, tak jsem vás dočetla, co to je? :unamused: :frowning2:

Chico, to je nemilá zpráva, ale neboj, určitě to dobře dopadne. Hlavně, že se na to přišlo takhle brzy, myslím, že to je hoodně důležité. Když to budete včas léčit, dopadne to výborně a miminko bude coby dup.

Garp, taky mě to moc mrzí, ale každý problém má řešení, takže určitě i vy se dočkáte! Dneska lékaři vážně dokážou skoro zázraky, tak jen se asi trošku obrnit trpělivostí a ono to vyjde.
16. zář 2009 v 15:11  • Odpověz
Jo holky, kdo jste se ptaly na reakce manžela, tak ten je z toho taky úplně vedle. Sice pořád říká, že zatím se nebudeme radovat, ale bylo na něm vidět, jak je dojatej :dizzy_face:
16. zář 2009 v 15:34  • Odpověz
zlababa: musel z toho asi být dost paf co :slight_smile: počkej až ty mrňousky bude držet v náručí... :dizzy_face:
16. zář 2009 v 15:50  • Odpověz
pro dnešek se s vámi loučím, jdu domů, pa zítra :slight_smile:
16. zář 2009 v 16:26  • Odpověz
zlababa07: JÉÉÉÉÉÉ, dvojčátka...no to je něco, moc držím palečky ať to všechno jde dál jako po drátku. U nás v rodině jsou dvojčata také možná, můj táta je z dvojčat, tak už to taky přítelovi předhazuju. Když by se dvojčata povedly na první těhu, byla bych ráda...ale kdybych už jedno dítě měla a pak se snažila o druhé a byly by to dvojčátka, asi by to se mnou kleplo.

Jinak holky, díky za podporu, snad to bude dobré.
16. zář 2009 v 16:35  • Odpověz
Chico, to mi přesně povídal doktor. Napoprvé to je prý ještě dobrý, horší by bylo už nějaké děti mít :sweat_smile:
16. zář 2009 v 16:37  • Odpověz
zlababa-já ti psala už v zamlklinkách....nádherná zprávička!Když jsem se koukla na fotku,úplně jsem měla slzičky v očích.Konečně dobrá zpráva! :dizzy_face:
16. zář 2009 v 16:56  •  snaží se  • Odpověz
katy, moc děkuju, tak snad se tu teď ty dobré zprávičky začnou šířit :dizzy_face:
16. zář 2009 v 17:41  • Odpověz
ahoj holky,

žlababo, gratuluju ke dvojčátkům, budeš mít dvojnásobnou radost :wink:
16. zář 2009 v 17:48  • Odpověz
tak zase vás teď asi dočítat nebudu:slight_smile:
jen jsem to tak zběžně přelétla a všimla jsem si, že taurus má taky PCO? nebo alespoň podezření... nějak se nám to tu na té diskuzi začalo nebezpečně šířit. tak doufám, že se to alespoň u taurus nepotvrdí
16. zář 2009 v 18:04  • Odpověz
autor
karol: ahojky, už zase tady nikdo není.... nestíhám dočítat..... dvojčátka jsou super. :grinning:
16. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz
zlababa: to je náádhera!! Moc moc fratuluju!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
16. zář 2009 ve 20:12  •  2 děti  • Odpověz
Žabko,já moooooooc blahopřeju k dvojnásobné radosti,to je opravdu skvělý :wink:

Holky mrzí mě že na gyndě to nedopadlo nic moc a snažení se oddalujie,ale zase je dobře,že se na to přišlo a brzo to bude ok a mimi už pujde snadno :slight_smile:
16. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz
Dobré ráno holky, jste tu někdo?
17. zář 2009 v 07:09  • Odpověz
Ahoj snažilky.Mužu se přidat?S manželem mám skoro 3 leté dvojčata a pul roku se snažíme,ale zatím nic.
17. zář 2009 v 07:39  • Odpověz
Ahoj Sindy, vítej mezi námi! Ty jo, dvojčátka a ještě chceš další dítko! To jsi dobrá :wink: !
17. zář 2009 v 07:53  • Odpověz
Sindynko, tvoji broučkové jsou naprosto úžasní. Ani se ti nedivím, že chceš další takový krásný dítko :slight_smile: !
17. zář 2009 v 07:55  • Odpověz
17.9.2009

Těhulky:
Žlababa: .......... 30 let ... 0 dětí ... 7.tt ... TP 9.5.2010 ... první KO 16.9. - DVOJĆÁTKA :grinning: :grinning:
toltec: ............ 28 let ... 0 dětí ... 2.9. našla //
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //

Snažilky:
drndapetka:..... 24 let ... 0 dětí ... 36 DC ... 1. snažení
KKattkka: ........ 27 let ... 0 dětí ... 33 DC ... 2. snažení
radma 80: ....... 29 let ... 0 dětí ... 32 DC ... 1. snažení
Kuratkol: ........ 27 let ... 0 dětí ... 29DC ... 7. snažení
blizennec: ....... 25 let ... 0 dětí ... 28 DC ... 3. snažení
Motol: ............ 24 let ... 1 dítě ... 27 DC ... 2. snažení ... 1ms
Everhr: .......... 32 let ... 0 dětí ... 24 DC ... 12. snažení
lolynka: .......... 29 let ... 0 dětí ... 23 DC ... 2. snažení
hedik: ............ 22 let ... 1 dítě ... 21 DC ... 0. snažení
janulkav: ......... 22 let ... 0 dětí ... 20 DC ... 5. snažení
medan29: ....... 29 let ... 0 děti ... 19 DC ... 4. snažení
aja.83: ........... 26 let ... 0 dětí ... 19 DC ... 2. snažení
kebule82: ....... 26 let ... 0 dětí ... 16 DC ... 16. snažení
Taurusenka: .... 30 let ... 0 dětí ... 12 DC ... 33. snažení
chicoola: ......... 28 let ... 0 dětí ... 9 DC ... 4. snažení
flosmanka: ...... 29 let ... 0 dětí ... 8 DC ... 1. snažení
baji: ............... 31 let ... 1 dítě ... 7 DC ... 1. snažení
Karol84: ......... 25 let ... 0 dětí ... 4 DC ... 0. snažení
Garp776: ........ 33 let ... 1 dítě ... 4 DC ... 6. snažení
katyna6: ......... 33 let ... 0 dětí ... ? DC ... 1. snažení ...čeká na porevizní ms
pepibubu ........ 31 let ... 1 dítě ... ? DC ... 1. snažení

Nekomunikující snažilky (nevíme, jak to u nich vypadá):
jenniffer001: ... 27 let ... 0 dětí ... ? DC ... 5. snažení
17. zář 2009 v 08:01  • Odpověz
Dobré ránko snažilky :slight_smile: . A taky vítám mezi námi Sindynku :slight_smile: .

Ajo, tak zkoušela si ten ovutest ?? Mně včera vyšel opět negativní. Asi budu mít ovulku tentokrát později. Ale snažilkování bylo :slight_smile: .

Karol, taky doufám, že se mi PCO nepotvrdí. Jsem zvědavá na ty výsledky z krve. Byla jsem přesvědčená, že po této stránce jsem v pořádku. Vždycky to podezření ale vznikne při ultrazvukách. Raději tedy víc věřím tomu doktorovi, který mi prováděl laparoskopii. Uvidíme. Třeba se mi za ten půlrok vážně PCO dostavilo :frowning2: .
17. zář 2009 v 08:05  • Odpověz
Ahoj taurus, jo zkoušela a negativní. Tak asi už ta ovulka byla včera nebo v úterý a tím pádem se to na testu neukázalo. Snažílkovali jsme v úterý, tak snad spermoníci vydrželi a pak honem utíkali se zavrtávat :grinning: !
17. zář 2009 v 08:08  • Odpověz
Aji, tak to jste se určitě trefili :wink: . Myslím, že si psala, že jste se snažilkovali i o víkendu, kdy si ovulku předpokládala. Tak za pár dní uvidíme :slight_smile: .
17. zář 2009 v 08:10  • Odpověz
No jo, uvidíme. Já už jsem nedočkavá, navíc jsem včera byla u ségry a ta má komplet těhu příznaky, nevolnost, pobolívání v podbřišku, časté močení, bolení prsou....Test měla negativní, ale třeba to bylo brzy. No tak si ho udělá za pár dní a bude asi pozitivní. Já už to cítím a je mi z toho trochu smutno. Oni se snaží 2 měsíce a takhle rychle jim to vyjde. Včera jsem z toho měla docela depku :frowning2:
17. zář 2009 v 08:12  • Odpověz
ahoj holky, tak já už dva dny příznaky na ms, ale mrcha nikde. Kdybych neprohmátla čípek, tak bych si dělala iluze, ale takhle vím že se jenom někde fláká a už mě to nebaví.
17. zář 2009 v 08:29  • Odpověz
Holky, jte tu nekdo? Volam o pomoc.
17. zář 2009 v 08:30  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
Ahoj pepibubu, no jo, ta mrcha je fakt děsná! Já už si tak přeju, abych ji nedostala, ale myslím, že příští týden ji tu mám jak na koni. Na těhu to u mě zatím asi nevypadá, myslím, že se na to moc soustředím a tím víc to nepůjde...
17. zář 2009 v 08:31  • Odpověz
kkatkko, copak?
17. zář 2009 v 08:33  • Odpověz
Aji, to bude dobrý. Jak už jsem ti jednou psala, taky mě to mrzelo, když mi to ségra oznámila. Snažili se myslím 3 měsíce (stejně jako u prvního). Myslela jsem, že budu mít miminko dřív. Ale to brzy přešlo a začala jsem se opravdu těšit. Zrovna včera jsem se ségrou mluvila. Takže termín mají 8. října (na švárovo narozeniny :grinning: ) a moc se na malou Eminku těším. Ono to tetičkovství má taky něco do sebe :wink: .

Holky na dnešek jsem měla úplně příšerný sen :frowning2: . Zdálo se mi, že jsem měla miminko, ale nedokázala jsem ho vzít do náruče ani se o něho postarat :frowning2: . Navíc, neměli jsme vůbec nic připravené, takže miminko leželo na normální posteli a málem z ní spadlo. Holky, to bylo strašný :frowning2: :frowning2: . Něco podobného se mi zdálo před svatbou. Měla jsem mít za hodinu svatbu, šaty jsem neměla vybrané ani objednané, ke kadeřnici jsme nemohli dojet. Hrůza. Tak snad to s tím miminkem dopadne jako se svatbou, která byla naprosto úžasná a byl to jeden z mých nejkrásnějších dnů v životě.
17. zář 2009 v 08:33  • Odpověz
Holky, ja dneska nemohla dospat, nevimproc, nemela jsemv planu testovat, proste odevzdane cekam, ale neco me k ranu vzbudilo a mam tam carku, slabsi, ale mam. Neni to duch, je normalne videt. Jsem cela roztresena. myslite, ze test nekeca?
17. zář 2009 v 08:35  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
Ahoj pepi, aby ses pak nedivila :slight_smile: . Je u tebe dvoudenní zpoždění obvyklé ??

Kkattkko, copak se děje ??
17. zář 2009 v 08:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.