• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Tau, mas to na minule strance. nemusu to psat znovu....
17. zář 2009 v 08:36  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
nekecááááá :dizzy_face: gratulace!!!
17. zář 2009 v 08:37  • Odpověz
ja nevim, mam ho v koupelne a uz jsem tam byla asi 15x.
17. zář 2009 v 08:38  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
Kačenko, to je naprosto skvělý. Tak se mi to splnilo, když jsem ti tentokrát ty svoje // přenechala. Jupííííííí.A pak že nebylo na snažilkování ani pomyšlení. :wink: Kačenko, jestli máš možnost, testík vyfoť a vlož ho do alba, abychom to taky viděly.
Pokud si použila mamatest, tak je šance na těhu obrovská.
17. zář 2009 v 08:38  • Odpověz
je... Minule jsem to dostala 17/8, si pamatuju, a taky to bylo malinko seklý, nevím o kolik...
17. zář 2009 v 08:39  • Odpověz
mamatest to byl. Milovali jsme se s velkou chuti a ne s myslenkou na miminko. Kdyz to s rovnam s minulym mesicem, prvnim, kdy jsem fakt chtela miminko a obrecela jsem MS, tak mi manzel vynadal, ze takhle teda ne.
17. zář 2009 v 08:39  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
Kačko, moc gratuluju! Určitě testík nekecá! A já jsem si zrovna z tabulky vyčetla, že jsi žhavá adeptka :wink: !Držím pěstičky!
17. zář 2009 v 08:41  • Odpověz
Pepi, tak to máš dnes 30. DC. Když jsi si jistá, že MS dorazí, tak asi nemá cenu vyčkat a zkusit testit, viď ??

Katko, tak to bude určitě těhu. :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. zář 2009 v 08:43  • Odpověz
Katko, já bych se ráda zachovala jako ty, protože já na miminko myslím skoro pořád a jestli příští týden dorazí MS, tak ji taky obrečím :cry: !
17. zář 2009 v 08:48  • Odpověz
Ja se na to desne sousetredila minule, mela jsem snad vsechny priznaky, co byvaji. Ted se citim uplne ok, jen mam prdy :grinning: Ale neco podobnyho, jen v mensim mivam pred MS.

Ted jeste vydrzet na dyl a vymyslet, jak to rict manzelovi. Porasd mam strach, ze to je plany poplach.
17. zář 2009 v 08:52  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
Jo a mam dotaz, v utery jsme si koupila permanentku na aquaaerobik a dneska jsem chtela jit do fitka. Myslite, ze mam? Vzdycky jsem si rikala, ze az budu tehu, budu se chovat normalne. Ale mam strach. A taky nevim, jestli mam nekdy vyrazit doktorovi...

Holky, preju vsem, aby to prislo. A nejen sobe, aby, az to prijde, to bylo v naprostym poradku!!!!!
17. zář 2009 v 08:57  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
Kačenko, jestli ta druhá čárka je normálně vidět, tak to planý poplach není. Zkus testnout ještě zítra a uvidíš, že tam bude zase :slight_smile: .
Taky ti závidím, že si dokázala na miminko nemyslet. Mně to už nejde. Jsem zvědavá, jestli milování příští měsíc bude jiné. Budu brát antiko.
17. zář 2009 v 08:58  • Odpověz
Tak jsem to holky zkusila.... a test nevýherní :frowning2: ale nevadí..... buďto je ještě brzo, nebo zkrátka máme mít zase letní dítě (to víte, odříkanýho chleba největší krajíc. když jsem loni funěla jak sentinel, nohy jak konve - rodila jsem koncem srpna - tak jsem Honzovi ze srandy řekla, že druhý mi smí zadělat tak, aby se narodilo mimo léto... :grinning:) tak uvidíme jak to dopadne :slight_smile:
17. zář 2009 v 09:01  • Odpověz
Katko, s tím fitkem bych si to rozmyslela, ale ten aquaaerobik nevím. Neumím si představit, jaký to je záhul na tělo. Vím, že jsou cvičení ve vodě pro těhulky, ale to bude určitě diametrálně odlišné od aquaaerobiku. K doktorovi musíš jít, to je jasné a po zkušenostech u žlab, bys´mohla počkat do 7 tt. :slight_smile:
Jo a Kačenko, nezapomeň na bacilky :wink: . Žlababa jich tady taky hodně naprskala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Několik bacilků si zamlouvám na listopad :grinning: :grinning: .
17. zář 2009 v 09:02  • Odpověz
ahoj holky, mam dotazek: jak pozname uhnizdovani? Projevuje se to nejak? A kolik dni po moznem oplodneni se tak deje? Je to mozne, ze hned druhy den?
17. zář 2009 v 09:06  • Odpověz
No, prskat zatim nebudu, protoze na zari mate naprskano :wink: a az si budu i ja v sobe jista, tak naprskam, nebojte!

A vazne k bacilum, bracha vcera odjel na dlouho pryc a vezl si sebou vysledky, ktere dostal v pondeli: prodelana mononukleoza a streptokok v krku. Dostal antibiotika a supajdil do ciziny. Nevedel o tom, ze je nemocny., jen mel tri tydny 38,5 a doktori mu udelali testy az ted. Tak snad to bude ok.

Kdy to mam rict manzelovi?
17. zář 2009 v 09:06  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
Pepi, ještě vydrž :slight_smile: . Buď dorazí MS nebo //, jiná možnost není. Moc bych ti přála to druhé. Moje švagrová si taky loni užila. Nejhorší pařáky byly na přelomu července a sprna. Pamatuju si to, protože jsem měla 2.8. svatbu a týden předtím jsem dělala pečivo do výslužek a všechno jen teklo. Malý se narodil 21.8. (dělali jsme si legraci, že na čtyřicetileté výročí :grinning: ) a bylo to císařským řezem. Přirozený porod nebyl možný. Malý totiž švagrový skřípnul nějaký nerv v kyčli, takže musela chodit o francouzských holích a měla tak nateklý nohy, že nateklejší jsem v životě neviděla. Naštěstí to brzy po porodu odeznělo.
17. zář 2009 v 09:08  • Odpověz
já to měla kouzelný. Tušila jsem to na sobě už dýl, ale test jsem dělala 22/12 amanžel to dostal pod stromeček -přáníčko, testík, a ponožtičky. Na první utz šel se mnou, stál mi za hlavou a koukal na ten monitor... Jéééé holky to bylo tak náááádherný.... Když to na ten Štědrej večer otevřel (počkala jsem a byl to až poslední dáreček), tak mu seplo hned jak viděl obálku Anne Geddes, a když viděl přání a text, tak se normálně rozbrečel, a jen opakoval "já budu TÁTA..." Ještě dneska když na to vzpomínám tak se přihlouple usmívám a je mi krásně :slight_smile:

Jo a u mudr jsme byli 16/1, byl to 7. týden a už bylo i srdíčko. Dřív bych asi nechodila, abych se pak nenervila že ještě nenaskočilo srdíčko, jestli naskočí atd.
17. zář 2009 v 09:10  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem v práci a mám tady toho po dovolené mraky... Navíc jsem celkem špatná z toho viru HPV a také z toho, že se nemáme snažit o mimi, léčba vychází na měsíc a to se ještě bojím, že přejedu s léčbou i příští ovulku, takže 2 měsíce :frowning2: Navíc jsem si to tu na koníku hledala a nějaké holky to mají i v těhu, tak si říkám, že by třeba nevadilo to zkusit...tulit se nemáme až budu brát ty prášky a ty mám brát až od 1.10. - gyndr chce, abych je brala přes další ms a že se s přístí ms něco i odplaví...tak to je jasný, to tulení nebude, ale teď bych to mohla zkusit, co myslíte????

Jinak kkattkko, moc gratuluji. Fitness bych vynechala a aquaaerobic bych možná zkusila, ale rozhodně bych to tam jen tak šolíchala.
17. zář 2009 v 09:10  • Odpověz
Majdalenko, uhnízdění hned druhý den je prakticky nemožné. Jsou sice mizivé případy, kdy k oplodnění vajíčka mohlo dojít až v děloze, ale i tak podle mne není možné uhnízdění už druhý den. Musí tomu předcházet dělení buněk, změna povrchu vajíčka atd. Myslím si, že uhnízdění je možné až za pár dní. Nejsem ale odborník. Uhnízdění se může projevit jednodenním poklesem BT, lehkým špiněním až krvácením. Jiné příznaky nevím.
17. zář 2009 v 09:12  • Odpověz
Majdalenko, uhnizďování probíhá asi 6.-7. den po oplodnění. Druhý den to určitě ještě nestihne. Uhnizďování se může někdy projevit malým krvácením, tím jak se vajíčko zanořuje do dělohy. Možná taky pícháním v podbřišku. Zkus kouknout na tady ten odkaz: http://www.porodnice.cz/node/3681 Je tam popsáno, jak probíhá vývoj oplodněného vajíčka :wink: !
17. zář 2009 v 09:12  • Odpověz
Kkatko, manželovi to řekni dnes nebo zítra, až si uděláš druhý test. Já bych to neprodlužovala a jestli se snažíte, tak bude rád.
17. zář 2009 v 09:15  • Odpověz
No, on se nesnazil, on si jen uzival :grinning:
17. zář 2009 v 09:16  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
Kačko, záleží na tom, jak dlouho vydržíš mu to neříct a jestli to náhodou sám na tobě nepozná :slight_smile: .

Pepi, švagrová to měla přesně na štědrý den. Ráno letěla na záchod pusou napřed :slight_smile: a manžel jí donutil si udělat těhutest. Ona nechtěla, protože měla už od doktorů potvrzeno, že musí na umělé oplodnění a bác ho, byly tam //. Taky se moc těším na manželovou první reakci, až se dozví, že čekáme miminko.

Chicool, pokud to budu brát podle sebe, tak do 1. října bych se snažilkování nevyhýbala, ale jakmile bych začala brát léky, pro jistotu bych se chránila. Nemá cenu pokoušet osud.
17. zář 2009 v 09:19  • Odpověz
Jo jo, Chico, taky bych možná do 1.října ještě snažílkovala, ale potom radši ne. Neboj 6 týdnů, nebo jak to máš brát dlouho, uteče jako voda. A pak to zase nastane :wink: ! Třeba nás ještě všechny přeběhneš, takže hlavu vzhůru! :wink:
17. zář 2009 v 09:26  • Odpověz
Hele, herpes virus je svině, já bych si radši poplakala a přestala se snažením rovnou.. Když ho nějaká holčina má v těhotenství, má jasnýho císaře, aby to nepřešlo na miminko.
17. zář 2009 v 09:29  • Odpověz
taurusenko, no právě, do toho 1.10. bych se chtěla snažit, ale dneska jsem poslala na vyšetření přítele, protože když to mám já, tak to má zákonitě i on...a je nesmysl léčit jen mě, aby mi to on pak vracel. Takže jestli začne s léčbou on hned, tak na snažení kašlu. Včera u nás byla i debata, jak jsem k tomu přišla a jelikož já jsem po celou dobu vztahu věrná, tak mě samozřejmě napadlo, zda nebyl on nevěrný. Pak jsem si ale někde přečetla, že to v sobě člověk může mít klidně 5 až 10 let bez projevů - taurusenko, nezeptala by ses na to své sestry, prosím, zda je to možné? Protože kdyby mi měl být přítel nevěrný, tak se samozřejmě snažit okamžitě přestanu. A docela bych ráda znala pravdu...na netu se pokaždé dočtu něco jiného.
17. zář 2009 v 09:30  • Odpověz
pepibubu: to není herpes...to je lidský papillomavir :wink: ale na snažení se asi tak jako tak vykašlu...třeba mi to bránilo početí a fakt se v říjnu zadaří hned...uvidíme...
17. zář 2009 v 09:34  • Odpověz
kačí, jis tu ještě? Hurááááááááá. Jak se na mamatestu ukáže čárka, je to jasný Já jí měla 27 DC taky strašně slaboučkou a taky tam nevylezla hned, takže myslím, že jsi jasná! Tak potichoučku gratuluji a držíme ti i s prckama všech 6 palečků :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. zář 2009 v 09:39  • Odpověz
S tím cvičením bych asi raději nic neriskovala a až do toho 12 tt bych se snažila spíš tělo šetřit. zatím se možná cítíš ok, ale počkej dva týdny (a teď ze mě mluví osobní zkušenost :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) :grinning: Posilka si myslím, že by nemusela zas tak vadit, ale NESMÍŠ namáhat bříško a ten aquaerobic, no nevím, asi bych se trochu bála infekce z vody a té námahy...
17. zář 2009 v 09:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.