• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Chico, chtěla jsem ti to napsat taky, ale koukám, žes mě už předběhla. Radši to teď nepokoušej. Co jsou dva měsíce čekání proti zdravému miminku a hlavně tvému zdraví! Říkám to proto, že moje kolegyně z práce je zrovna v téhle situaci: v květnu jí zjistili tenhle virus a bác, teď je omylem těhotná a to i přes antikoncepci no a má z toho nervy nadranc. ono to může dopadnout dobře, ale myslím, že ty nervy za to nestojí! lepší je to pořádně doléčit a pak se na miminko vrhnout s čistým štítem. No a ani nedomýšlej, jaké bys pak třeba měla výčitky, kdyby to těhu kvůli tomu viru nedopadlo :unamused: To je můj názor, ale je to samozřejmě jen na tobě.
17. zář 2009 v 09:46  • Odpověz
zlababa07: díky, to jen jak člověk nad tím přemýšlí, tak prostě vymýšlí kraviny. Snažit se nebudu. Vyléčím se a pak se s klidným vědomím vrhnu na snažení. Ale prostě to nechápu...nechápu proč to muselo přijít teď, když jsme se začli snažit...to to nemohlo přijít o půl roku dříve...no to je fuk...otázky typu "proč zrovna já, proč zrovna teď" nic nevyřeší.
17. zář 2009 v 09:55  • Odpověz
Chicool, tak to si mě překvapila, protože mně doktorka neřekla, že se musí léčit i manžel. Každopádně s tím podezříváním přítele pomalu, aby nenastalo něco, co by vás pak mrzelo. Papilomavirus má údajně 80% žen a je pravdou, že se přenáší pohlavním stykem.Proto je dobré očkovat proti těmto virům ještě před začátkem milostného života. Podle mého názoru je možné, mít v sobě ty papilomaviry, aniž by se nějakým způsobem projevily. Je to vir. A ty v našem těle jsou, aniž by stropily nějakou neplechu. Ale ségry se pochopitelně zeptám, abych tě uklidnila, jo ??? :slight_smile:
17. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
taurusenko, mě to právě doktorka taky neřekla, že by se měl léčit i přítel, ale připadá mi to logické, když muži jsou přenašeči...navíc sice muži se s tím virem dokážou poprat sami o sobě, ale i jim hrozí rakovina penisu nebo konečníku, je to vzácné, ale stane se. To jsem našla na netu a muži s tím mají chodit ke kožnímu, tak tam přítel jde. Jinak s tím podezříváním jsem byla opatrná, jelikož jsem si přečetla na netu, že to chytla i holčina, která ještě pohlavní styk neměla. Ale řekla jsem mu to a řekla jsem mu, že jeho by to taky napadlo. Každopádně z toho žádná hádka nebyla, to ne, zachovala jsem chladnou hlavu a vzala jsem to jen jako odstrašující případ, že se fakt jen tak s někým vyspat není sranda. Upřímně si myslím, že mi nevěrný nebyl. Ale ségry se zeptej, ať vím, jak to vidí ona. Ještě že tě tu mám...ty mi vždycky dobře poradíš :wink:
17. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
Chicool, to máš fajn, že přítel je takovej vstřícnej a jde na kožní a chce se léčit taky. To ten můj by asi neudělal. Nechce ani brát vitamíny, aby měl kvalitnější spermie, prý to nikdy nebral, tak ani teď ne. Přitom jsem mu říkala, že by to dělal pro miminko, aby bylo zdravý, že nezáleží jen na mém vajíčku. No jo, je to paličatej beran.
17. zář 2009 v 10:20  • Odpověz
Chicool, tak to je dobře, že jste to ani jeden nevyhrotil. To jsem ráda. S tou holčinou, která je získala aniž by měla pohlavní styk, mě to tedy dost překvapilo, protože přenašeči jsou skutečně muži. Ale jsou prostě věci mezi nebem a zemí a evidentně to možné je. To s tou věrností si mi připomněla. Než jsem se seznámila s manželem, tak jsem měla jeden nechráněný styk po hóóóóóóóóódně dlouhé době po rozchodu. Tou hóóóóóódně dlouho dobou mám na mysli rok a půl a když jsem šla pak na gyndu (to už jsem byla se svým manželem asi měsíc), tak mi zjistili chlamydie. Bomba, fakt. Takže okamžitá moje i manželovo léčba (chudák, to takhle odnesl). Od té doby, co jsem s manželem, nemám žádné problémy. Výtoky odezněly, chlamydie nejsou (dřív jsem se na ně léčila, když jsem chodila se svým předchozím partnerem) a jsem bez zánětů. Takže jsem mu řekla, že jsem detektor na nevěru :grinning: . Ale já svému manželovi, stejně jako ty, věřím. Jen je dobré mít to ještě takhle potvrzené gynekologickýma vyšetřeníma :grinning: :grinning: . Ségře jsem teď posalal SMS, tak čekám na odpověď. Dnes by neměla být v práci, ale protože se to u nich neustále mění a nedávno byla v práci i když neměla být, tak jí nechci rušit. No, nevím, jestli ti vždycky poradím dobře. Prostě píšu svoje zkušenosti a názory. Jako každá z nás. :wink: :slight_smile: :slight_smile:
17. zář 2009 v 10:23  • Odpověz
Ajo, tak to můj manžel by taky šel na vyšetření a nechal se vyléčit. Jenomže my nevíme, jestli ty HPV viry má. On nebyl mým prvním partnerem a já nebylo jeho první. Navíc, při poslední kontrole na gyndě se mi doktorka už o nich ani nezmínila. Tak teď nevím, jak na tom jsem. Nejsem si jistá, ale myslím, že v papírech do poradny jsem tu pozitivitu na HPV měla uvedenou a doktorka si prý vše důkladně přečetla a nic mi neřekla. Ovšem jestli to tam bylo napsané,nevím 100%.
17. zář 2009 v 10:28  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím všecky a teda všecko jsem přečetla.. no hrůzy, ale i RADOSTI! Katce gratuluju, je to tam :slight_smile:! Zlababce gratuluju k duu!! :slight_smile: U mě bolest stále přetrvává, včera to bolelo jenom na lehký dotek prstem. Takže zítra šmáruju k dok.
17. zář 2009 v 10:29  • Odpověz
Ahoj toltec, tak to k tomu doktorovi opravdu pošupajdi. Myslela jsem, že už tě ty bolesti opustily :confused: .
17. zář 2009 v 10:31  • Odpověz
ahoj toltec, radši běž co nejdřív, třeba to bude prkotina, ale ať máš jistotu. :wink:
17. zář 2009 v 10:38  • Odpověz
Toltec, držím pěsti na zítra na doktora. Snad to nic nebude, ale radši tak dojdi! :wink:
17. zář 2009 v 10:42  • Odpověz
aja.83: tak to můj přítel je na tohle zlatíčko...i vitamínky bez řečí začal brát...a včera si dělal srandu, že mu teď určitě ty vitamínky seberu, když se nemůžeme snažit :grinning: tak jsem mu řekla, že naopak...bude je papat dál a pak až budeme moci, tak spermijky budou rychlé jako blesk...no a kdo ví, třeba nám ta abstinence nakonec pomůže a bude tam nastřádáno dost spermijek a otěhotním hned. :slight_smile:

taurusenko, to jsi hodná, že jsi jí hned napsala SMS, moc děkuji a jsem zvědavá, co napíše. Jinak já po rozchodu s mým bývalým jsem měla jen 2 sexuální partnery a jejich sexuální zdrženlivostí si nejsem moc jistá. Bývalým si jistá jsem, byl můj první a já jeho a ač se říká nikdy neříkej nikdy, myslím, že mě nikdy nepodvedl. Ale z těch dvou potom obavy mám, takže pokud ten virus může v člověku přežívat, pak je klidně možné že jsem přítele nakazila já. No to už se nedozvíme. Teď se prostě vyléčíme a finito, už žádnýho jinýho chlapa nechci!!! :slight_smile:

toltec: ahojky...tys ještě nebyla u doktora? No toto! Tak tam koukej jít co nejdřív!!! :slight_smile:
17. zář 2009 v 10:45  • Odpověz
dobré dopoledne :slight_smile:
zběžně jsem vás přečetla a koukám, že nejspíš přibyla další těhulka, katce veeeelká gratulace :slight_smile:
toltec: jestli máš pořád bolesti, tak bych k doktorce došla klidně hned. může to být klidně nějaká prkotina, ale člověk nikdy neví, když není doktor..
17. zář 2009 v 10:47  • Odpověz
Chicool, tak mi poraď co s tím mým zabejčeným manžou. Já mu ty vitamíny budu asi nenapádně drolit do jídla :grinning: ! Třeba to může pomoct a třeba taky ne, ale když by je bral, nic se mu nestane. Hlavně zinek a vitamín E je prý u chlapů potřeba.
17. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
ahojky, jé katko obr gratulace, tak super, jsem si říkala, kdy se nám ozveš :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
no to je paráda :dizzy_face:
17. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
jo a taky moc gratuluju žlababce k dvojčátkům :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. zář 2009 v 10:51  • Odpověz
holky tak jsem byla na gyndě kvůli těm výsledkům.. dostala jsem nějaký léky na polykání, je to na týden a pan doktor mi doporučil při nich sexuální abstinenci.. chtěla jsem se zeptat, čekala jsem že dostanu nějaký čípky nebo něco na závádění když jde o nějaký vaginální zánět. na takový záněty se můžou předepisovat i léky k polykání? - možná by mohla vědět tauru, ta je tu taková "odbornice" :wink:
Chicool, taky nikdy neříkám nikdy, ale manželovi prostě věřím a taky bych ho nevyměnila. I když někdy pěkně zlobí :grinning: . Jenomže to já jeho taky :grinning: :grinning: . Já si nejsem jistá v ohledu věrnosti ani jedním ze svých předchozích partnerů. Až u manžela jsem v klidu. A tak to má být. Počkala jsem na toho pravého :wink: .
Chicool, takže je možné, že se začnete snažilkovat v listopadu nebo v prosinci? Nejsem schopná to teď tak rychle spočítat. Pokud byste se začali snažilkovat v listopadu, tak bychom mohli začít současně :slight_smile: a moc nám přeju, abychom pak našli i ty toužebně očekávané //. :slight_smile:
aja.83: no já taky nevím, jak bych ho k tomu přinutila, kdyby nechtěl. Já je prostě nakoupila a řekla jsem mu, že bych byla ráda, kdyby je bral, že to není nic proti ničemu. A on se jen usmál a bral to jako hotovou věc. Musím mu je tedy vždycky ráno připravit, protože by v té rychlosti, co vždycky vyleze z postele a jede do práce, zapomínal...ale v pohodě.
17. zář 2009 v 10:52  • Odpověz
blizennec: jak se ty prášky jmenují? Já dostala na ten můj hpv virus taky prášky na polykání + čípky...ale teď si nemůžu vzpomenout, jak se to jmenuje...
17. zář 2009 v 10:53  • Odpověz
No tak já to na manžu ještě jednou zkusím, jestli by ty vitamínky vážně nechtěl brát.
17. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
bliz, chico, to mě mrzí, že máte taková trápení :frowning2: , tak doufám, že brzo budete jako rybičky, ať můžete zase snž :wink:
17. zář 2009 v 10:55  • Odpověz
taurusenko, no já pořád doufám, že to vyjde, že léky přestanu brát před ovulkou v říjnu...ale spíš počítám s listopadem. Tak uvidíme...
17. zář 2009 v 10:55  • Odpověz
Blizennec, já myslím, žes dostala nějaký antibiotika, já na vaginální zánět taky měla antibiotika. Působí to i na tyto záněty a berou se týden.
17. zář 2009 v 10:56  • Odpověz
Ahoj baji :slight_smile:.

Jéééjda holky, moje ségra je gyndr. ne já :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: . Blíženko, na jakýkoliv zánět můžeš dostat léky určené k polykání. Zánět můžeš mít i v noze a budeš léky polykat a ne zavádět. Když jsem měla záněty já, tak jsem dostala zaváděcí léky a taky na týden. Už jsem je ale několik let neměla, takže je možné, že máš teď nějaké super nové, které se zavádět nemusí. Upřímně řečeno, buď ráda, protože takhle prášek spolkneš a je to, ale brát i mezi menstruací vložky kvůli lékům není zrovna skvělý. Ale zaručí to sexuální abstinenci. :grinning: A kdy jdeš zase na kontrolu ???
17. zář 2009 v 10:57  • Odpověz
Ahoj baji, děkuji za gratulace a jsem moc ráda, že to týnka i její mamnika takhle statečně zvládly. :dizzy_face:
17. zář 2009 v 10:58  • Odpověz
chicoo: jmenuje se to Entizol.. mám je všechny dobrat a po ms se objednat na kontrolu, poté můžem opět snažilkovat. vypadá to , že jsme na tom podobně protože září u nás asi těžko taky vyjde :frowning2:
17. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
Chicool, myslela jsem, že se nemáte snažilkovat šest týdnů, to by vycházelo na listopad. No, třeba do té čekací doby doktorka zahrnula i kontrolní cytologii. U mne to bude 100% nejdřív v listopadu.

Aji, s těma lékama to bylo u nás stejné jako u chicoolky. Manželovi jsem řekla, že doktorka doporučila kyselinu listovou i jemu a vzal to jako naprostou samozřejmost. Prostě jsou chlapi, kteří si uvědomují, že je to to nejmenší, co pro to mohou udělat, že jeho partnerka prochází nejrůznějšíma vyšetřeníma a takhle to jejich společné snažení alespoň podpoří. Navíc jim to nemůže nijak uškodit. Zkus to ještě jednou se ho zeptat.Nemá třeba problémy s polykáním prášků. To by se přece dalo taky vyřešit. Buď koupit děličku léků, nebo to rozdrtit na prášek.
17. zář 2009 v 11:04  • Odpověz
žlababko díky a jak se cítíš?
17. zář 2009 v 11:05  • Odpověz
tauru, zahlídla jsem tu,že snad mjí u tebe podezření na PCO? :frowning2: omlouvám se, ale asi to nezvládnu všechno dočíst...
17. zář 2009 v 11:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.