• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
aji s těma lékama - tak mu to zkus ráno prostě připravit jako chicoola a uvidíš. :wink: vitamínama se přeci nic nezkazí..
17. zář 2009 v 11:06  • Odpověz
blizennec: tak to bereme naprosto stejné léky...plus já k tomu mám ještě čípky též Entizol, jelikož to mám asi závažnější. Tak to jsme na tom se snažílkováním naprosto stejně. Já mám brát až za 14 dní a počítala jsem, že mi prášky vyjdou na 10 dní. Posunula mi to takto, abych je brala přes další ms a že se s ní pak i něco odplaví, pak mi udělá novou cytologii!!!
17. zář 2009 v 11:07  • Odpověz
taurusenko: no ona mi doktorka řekla, že je to otázka maximálně 6 týdnů...tak možná mě na cyto neobjedná hned (což si uvědomuju, že je dost pravděpodobné)...takže to možná na listopad vyjde...kdyby mě vzala hned a dopadly výsledky dobře, tak bych snaženíčko ještě v říjnu stihla...to už je jedno, hlavně ať jsem zdravá!!!
17. zář 2009 v 11:10  • Odpověz
Bají, musím říct, že od včerejška nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: Od rána mi je zle, motá se mi šiška a nepomáhá ani jídlo :angry: Tak nevím, jestli je to zas jen sugescí, neb od včerejška vím, že ty potvůrky jsou tam dvě nebo mi regulérně začínaj ty pověstné nevolnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2009 v 11:13  • Odpověz
Ahoj zlabo, uz jsem tu. Az ted jsem se docetla, ze mas v brisku dve miminka! Tak to moc gratuluju!

A holky, jsem strana, ja uz to manzelovi rekla. Byli jsme jeste rano doma.

Jsem cela na mekko.

Zasi zacnu prskat, protoze na testu to byla zretelna carka, zadny duch. Takze:

PRS KPRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK
17. zář 2009 v 11:18  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
chico: mě pan doktor říkal ať to klidně začnu brát hned a mám je tedy "jen" na 7 dní. zítra čekám ms, řekla jsem si že až to dostanu tak tam zkusím zavolat a zeptat se sestřičky jestli je možný se hned objednat nebo jak dlouho po dobrání léků bych se k nim měla objednat na kontrolu. uvidíme co mi řekne. jsou na 7 dní tzn. do příštího čtvrtka, pokud by mě sestřička objednala třeba hned na pondělí po příštím víkendu, tak eventulně bysme ještě snaženíčko mohli stihnout... :wink: uvidíme ale co mi řekne
17. zář 2009 v 11:19  • Odpověz
Katko, chytáááám. :grinning:
17. zář 2009 v 11:25  • Odpověz
žlab, no mě s týnkou začly těhu nevolnosti ze dne na den někdy kolem 7-8 tt, trvaly měsíc a pak ze dne na den pokoj :wink: ze začátku mi pomáhaly ty lízátka na nevolnosti a pak už nic, akorát jakž takž jablíčka na malý kousky...
katí, to je super, je to tam, určitě :wink: tak hlavně ať je všecko ok, a chytááááám :wink:
17. zář 2009 v 11:28  • Odpověz
Baji, to mi řekla doktorka v té poradně. Jsem zvědavá na příští kontrolu. Ta by měla být v říjnu. To PCO mi ale řekla ještě před ultrazvukovým vyšetřením, že si to přečetla v těch mých papírech. Tak nevím, jestli si nespojila podezření na PCO a driling ovárií, který byl jen pro jistotu, s tím, že PCO mám. Jenomže když mi dělala vaginální ultrazvuk, tak řekla, že takhle polycystické vaječníky vypadají. Tak nevím. Uvidíme.

Chicool, máš pravdu. Jestli bude snažilkování už v říjnu nebo až v listopadu, je proti tomu, jestli budeš v pořádku úplný nic. Tak od 1. října hezky bašti a zaváděj, ať tu máme do vánoc další těhulku :slight_smile: .

Žlabab, tak to už budou asi ty správné prvotrimestrové nevolnosti. To si podle mne nemůžeš vsugerovat. Holt jsou na tebe dva/dvě. :grinning:
17. zář 2009 v 11:31  • Odpověz
Kačko a co manžel ???
17. zář 2009 v 11:32  • Odpověz
kkattkka: taky jsem chytla jeden těhu prskaneček...

Jinak já na vás teď můžu prsknout tak leda rýmu...ale o to jistě nikdo nestojíte, že? :grinning: :grinning: :grinning:

blizennec: tak to je ještě šance, že snaženíčko stihneš, to jsou celkem dobré vyhlídky. Já to nestihnu určitě. Teď psal přítel, že on bude mít výsledky za 10 dní, do té doby má zakázaný sexík a jelikož si myslím, že to na 110% má taky, tak se bude též léčit. Dobrat bych je měla těsně po ms v říjnu a také přemýšlím, kdy se objednat na prohlídku, protože jak znám svou doktorku určitě mě vezme až za měsíc...to budu zase naštvaná, už to vidim...radši se objednám hned, jak je začnu brát, abychom v případě dobrého výsledku nezaháleli a začli se snaženíčkem ... :slight_smile:
17. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
No, on je desnej konzerva, rekla jsem mu, jestli zvladne dva blizence (ja jsem). Tak rekl, ze to v zadnym pripade, tak jsem mu rekla, ze to teda asi bude muset. Mel radost, ale pry bude mit vetsi, az to bude chovat. uz mi i rikal, jak budu mit velky brisko a tak. Ma radost. Dokonce mozna jeste vyrazime k mori, kdyz teda jako bych asi pry mela odpocivat. Je sqelej :wink:
17. zář 2009 v 11:35  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
tauru ahá, no držím palce, aby se to nepotvrdilo, a když jo, tak aspoň budete vědět příčinu, proč to nejde, každopádně mě moc mrzí, že máš takové problémy a tak dlouho čekáte na mimíska, tak snad už se brzo dočkáte :wink:
17. zář 2009 v 11:35  • Odpověz
Baji, taky doufám, že se zadaří. Nejraději bych byla, kdyby se povedlo hned to první IUI a snad do vánoc by mohly být //. No, snad mi ty těhuprskanečky od Žlab a Kačenky pomůžou. Taky jsem zvědavá, jak zareaguju na ty stimulační léky a především kdy půjdu na to IUI.

Kačko, tak to ten malý drobeček bude na zimu v krásně opáleném domečku, viď ?
17. zář 2009 v 11:47  • Odpověz
chicoo: taky přemýšlím že tam hned zítra zavolám, protože můj gyn dr má taky docela dlouhé lhůty na objednání :(.. nevím jestli jsi to tu psala, nechtělo se mi dneska to nějak moc dočítat, tak se omlouvám jestli už to tady je , ale tvůj přítel se někam objednal sám nebo dostal doporučení od tvé doktorky??
četla jsem ten leták a tam píšou že by se současné měl léčit i partner. pokud můj gyn dr ví že se snažíme o mimi tak je logické že sexuálního partnera mám :grinning: a tudíž mě trošku zarazilo že mi to neřekl a že mi nedal třeba léky i pro něj..
17. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz
Ahoj holky.Omlouvám se, že nejsem pravidelná příspěvkářka, ale nestíhám a k netu se dotanu jen v práci.Jinak jsem zaregistrovala, že Zlaba čeká dvojčátka.Tak to moc gratuluji-to je taky můj sen....A kkatkka- pozitivní testík...tak taky gratulace.JInak všem, které čeká nějaké vyšetření držím pěsti.Já byla minulý pátek na cytologii, tak taky čekám ......
17. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz
Ahoj Holky no velká gratulace Katce,určitě bude čárečka pěkně sílit,je to moc fajn,že se daří :wink:
17. zář 2009 ve 12:30  • Odpověz
Chicool, tak mi napsala ségra a měla jsem pravdu. Na HPV viry se přijde testem při vyšetření, ale nikdo už ti neřekne, jak dlouho je máš. Takže nevěra v tom rozhodně není :grinning: .
17. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz
Kkattko, taky chytám těhu prskanec :grinning: ! To je fajn, že už jsi to manžovi oznámila, dovča by byla určitě super.
17. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz
Holky, ja tu sedim v praci, musim makat, ale vubec mi to nejde. Jsem uplne myslenkama jinde.
17. zář 2009 ve 12:56  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
Kačko, tak to se ti ani nedivím. Já bych z toho byla tady radostí celá pryč. :slight_smile:
17. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz
Jú holky, tak já předělám tabulku a šoupnu kkattku nahoru, souhlas? :dizzy_face:
17. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz
Neni na to jeste brzo?
17. zář 2009 ve 13:20  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
17.9.2009

Těhulky:
Žlababa: .......... 30 let ... 0 dětí ... 7.tt ... TP 9.5.2010 ... další KO 8.10. - jednovaječná dvojčátka
toltec: ............ 28 let ... 0 dětí ... 7.tt ... další KO 18.9.
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //

Snažilky:
drndapetka:..... 24 let ... 0 dětí ... 36 DC ... 1. snažení
radma 80: ....... 29 let ... 0 dětí ... 32 DC ... 1. snažení
Kuratkol: ........ 27 let ... 0 dětí ... 29DC ... 7. snažení
blizennec: ....... 25 let ... 0 dětí ... 28 DC ... 3. snažení
Motol: ............ 24 let ... 1 dítě ... 27 DC ... 2. snažení ... 1ms
Everhr: .......... 32 let ... 0 dětí ... 24 DC ... 12. snažení
lolynka: .......... 29 let ... 0 dětí ... 23 DC ... 2. snažení
hedik: ............ 22 let ... 1 dítě ... 21 DC ... 0. snažení
janulkav: ......... 22 let ... 0 dětí ... 20 DC ... 5. snažení
medan29: ....... 29 let ... 0 děti ... 19 DC ... 4. snažení
aja.83: ........... 26 let ... 0 dětí ... 19 DC ... 2. snažení
kebule82: ....... 26 let ... 0 dětí ... 16 DC ... 16. snažení
Taurusenka: .... 30 let ... 0 dětí ... 12 DC ... 33. snažení
chicoola: ......... 28 let ... 0 dětí ... 9 DC ... 4. snažení
flosmanka: ...... 29 let ... 0 dětí ... 8 DC ... 1. snažení
baji: ............... 31 let ... 1 dítě ... 7 DC ... 1. snažení
Karol84: ......... 25 let ... 0 dětí ... 4 DC ... 0. snažení
Garp776: ........ 33 let ... 1 dítě ... 4 DC ... 6. snažení
katyna6: ......... 33 let ... 0 dětí ... ? DC ... 1. snažení ...čeká na porevizní ms
pepibubu ........ 31 let ... 1 dítě ... ? DC ... 1. snažení

Nekomunikující snažilky (nevíme, jak to u nich vypadá):
jenniffer001: ... 27 let ... 0 dětí ... ? DC ... 5. snažení
17. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz
Kkačí neboj, to, žes našla dvě, je přčeci jasný, nic víctam zatím nepíšu :wink:
17. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz
Kačko, taky si myslím, že když na mamatestu je druhá čárka, že jsi těhulka. Žlabi, nevadí, že jsem u tebe uvedla ta dvojčátka ???
17. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz
taurus, nevadí. Jen mě občas napadne, že třeba dvě nakonec nebudou, ale aspoň jste v obraze :slight_smile:
17. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz
Žlab, asi dostaneš pětadvacet na sedinku!!!! Na tohle vůůůbec nemysli :zipper_mouth: . Jsou a budou obě dvě v pořádku, a basta ! :dizzy_face:
17. zář 2009 ve 13:43  • Odpověz
Žlab, jo, takhle vůbec nemysli. Všechno bude oukej! :wink:
17. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz
Holky tak já už mlčím :zipper_mouth: :sweat_smile: Teď jsem se momentálně začala zaobírat myšlenkou, jak projdu s tím obrovským kočárem dveřma k nám na zahradu, jsou totiž moc úzký :confused: :grinning:
17. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.