• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
17.9.2009

Těhulky:
Žlababa: .......... 30 let ... 0 dětí ... 7.tt ... TP 9.5.2010 ... další KO 8.10. - jednovaječná dvojčátka
toltec: ............ 28 let ... 0 dětí ... 7.tt ... další KO 18.9.
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //

Snažilky:
drndapetka:..... 24 let ... 0 dětí ... 36 DC ... 1. snažení
radma 80: ....... 29 let ... 0 dětí ... 32 DC ... 1. snažení
Kuratkol: ........ 27 let ... 0 dětí ... 29DC ... 7. snažení
blizennec: ....... 25 let ... 0 dětí ... 28 DC ... 3. snažení
Motol: ............ 24 let ... 1 dítě ... 27 DC ... 2. snažení ... 1ms
lolynka: .......... 29 let ... 0 dětí ... 23 DC ... 2. snažení
hedik: ............ 22 let ... 1 dítě ... 21 DC ... 0. snažení
janulkav: ......... 22 let ... 0 dětí ... 20 DC ... 5. snažení
medan29: ....... 29 let ... 0 děti ... 19 DC ... 4. snažení
aja.83: ........... 26 let ... 0 dětí ... 19 DC ... 2. snažení
kebule82: ....... 26 let ... 0 dětí ... 16 DC ... 16. snažení
Taurusenka: .... 30 let ... 0 dětí ... 12 DC ... 33. snažení
chicoola: ......... 28 let ... 0 dětí ... 9 DC ... 4. snažení
flosmanka: ...... 29 let ... 0 dětí ... 8 DC ... 1. snažení
baji: ............... 31 let ... 1 dítě ... 7 DC ... 1. snažení
Karol84: ......... 25 let ... 0 dětí ... 4 DC ... 0. snažení
Garp776: ........ 33 let ... 1 dítě ... 4 DC ... 6. snažení
katyna6: ......... 33 let ... 0 dětí ... ? DC ... 1. snažení ...čeká na porevizní ms
pepibubu ........ 31 let ... 1 dítě ... ? DC ... 1. snažení

Nekomunikující snažilky (nevíme, jak to u nich vypadá):
jenniffer001: ... 27 let ... 0 dětí ... ? DC ... 5. snažení
17. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz
Jooo, tak to by bylo dobrý, dvojčatový virus. Já to totiž taky musela někde chytit, protože jinak si to neumíme vysvětlit. takže kebul, to je odpověď na tvou otázku, žádné hormony, vznikly prostě z čisté lásky :dizzy_face:
17. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz
blizenko, já to taky aboslutně nechápu a fakt nesnáším braní prášků...to už musí být, abych si vzala blbej ibuprofen natož antibiotika...a rvát to do sebe pro nic za nic, abych to pak zase zpátky chytla od přítele, pěkně děkuju :angry: ...člověk aby si všechno zjistil a zařídil sám... :unamused:
17. zář 2009 ve 14:32  • Odpověz
taurus: jj, říkal mi doktor, že se to může stát, ale i teplotky mi lítají nahoru a dolů, tak tomu moc nevěřím... a co ty, byli jste už na těch vyšetřeních?
17. zář 2009 ve 14:32  • Odpověz
BLIZENEC TO JE MOŽNÝ SE TO MŮŽE DĚTI OB GENERACI NO KOUKÁM,ŽE ADEPTEK JE TU TEDA DOST NA DVOJČATA :wink:
17. zář 2009 ve 14:33  • Odpověz
chicoo: jj naprosto stejné jako já. už fakt musí být abych do sebe narvala nějakej prášek na bolest či na cokoliv... a antibiotika jsem měla naposledy snad ještě když jsem chodila na základku prvního stupně.. asi manžílka taky pošlu na nějaký vyšetření, jen se to akorát pěkně protáhne se snažilkováním :unamused:
no co se dá dělat, myslím, že ty už jsi to tu psala taky - hlavně abysme byly zdravý ..
17. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz
motol: no ale ob generaci znamená, že by musel být z dvojčat její táta nebo mamča... Tím dvojčata hrozí u mě...můj táta je z dvojčat - má dvojče ségru...takže dvouvaječná dvojčata.
17. zář 2009 ve 14:37  • Odpověz
motol: já myslím že máma se kdysi zmínila že už ona třeba čekala že by to mohly být dvojčátka. dvojčátka se jí nepovedly ani po třech pokusech - jsme tři holky :grinning: takže teď je dost možné, že některá z nás to třeba "chytne".. ty ne?? :grinning:
17. zář 2009 ve 14:37  • Odpověz
chicolo nemyslela sem jednu generaci,ale více,kolikrát se stalo,že se narodilo dítě s tmavými vlasy a všichni byly blondatí,to se musí jít hodně do minulosti rodiny
17. zář 2009 ve 14:40  • Odpověz
blizenec,tak u nás to nehrozí,nikdy se u nás dvojčata nevyskytla ani v minulosti ani v současnosti,takže nic
17. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz
blizennec: jojo, snažilkování se protáhne, ale zdraví je v tuto chvíli přednější... A já jinak antibiotika taky neměla ani nepamatuju...od malička jsem nikdy nebrala moc prášky...a vždycky mi všichni chválili, jak mám bílé zoubky, že je to ptávě z toho, že jsem neholdovala práškům :grinning: tak nevím, co je na tom pravdy...ale prášky nesnáším...jenomže holt někdy je člověk na nějakou nemoc krátkej, ale proč to do sebe cpát, když vím, že se zase hned nakazím...to mi nejde na rozum :angry:
17. zář 2009 ve 14:42  • Odpověz
já měla písnout generace ne generaci promin
17. zář 2009 ve 14:42  • Odpověz
motol: jo tak takhle jsi to myslela, tak to jo, já to pochopila ob 1 generaci :wink:
17. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz
se ti omlouvám chicolo občas bych měla po sobě číst
17. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz
Holky, tak se tu mějte, já pádím domů z práce. Zítra zase nakouknu!
17. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz
motol: v pohodě, prosímtě :wink: se vůbec nic nestalo :slight_smile:

aja.83: papa
17. zář 2009 ve 14:46  • Odpověz
chicoo: jj proč se léčit, když je tu nakonec riziko že to znovu dostaneš... radši pořádně a napořád než na chvilku a za chvíli se s tím zase "potkat"...
motol: nakonec nás tu s dvojčátky může být spousta. jestli jsi chytala bacilky od žlababy tak třeba nakonec budeš mít i ty :grinning: přeci jenom ona taky říkala že v rodině žádné nemají :slight_smile:
17. zář 2009 ve 14:47  • Odpověz
aji: hezký den, pa zítra
17. zář 2009 ve 14:47  • Odpověz
Holky, nikdy neříkejte nikdy :slight_smile: myslím, že jsem vás poprskala všechny a přísahám, že u nás nikdy žádný dvojčata nebyly ani z mé ani z manželovy strany, prostě fakt čistá náhoda. Vím, že šance jsou naproto minimální, ale jsou.
17. zář 2009 ve 14:51  • Odpověz
zlababa07: někdo v tom rodokmenu holt první musí být :wink: ...vaši prapotomci už tu šanci pak budou mít dosti velkou.... :grinning:
17. zář 2009 ve 14:52  • Odpověz
Zlabo, tak to si teda neumim predstavit. Na me teda spadnul trochu splyn, protoze si najednou neumim pedstavit, ze budu mit velikansky bricho, ze to mimco pujde ven a uz vubec si neumim predstavit, ze se o dite budu starat. Ach jo. Mozna jsme meli jeste pockat. Ja nevim.
17. zář 2009 ve 14:53  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
kkattkka: to je úplně normální, stejný stav měla před nedávnem toltec...to jsou hormony...až uvidíš první UTZ, tak to přejde...možná i dříve...
17. zář 2009 ve 14:57  • Odpověz
Kačí, nedepkuj! Myslím, že tyhle stavy jsou úplně normální, přesně tohle mě napadlo, když jsem porpvé zjistila, že jsem těhu. Ale teď už si toho straaaašně moc vážím. Sice jsem taky čím dál víc paf z těch dvojčat a vůbec si nedovedu představit, jak to všechno budeme zvládat, ale říkám si, že je to zázrak a že to prostě nějak půjde. Počkej, až poprvé uvodíš na uzt prcka, jak se hemží a až ho ucítíš kopat... myslím, že porod tě v tu chvíli nebude vůbec trápit. Je to přeci nádhera mít v bříšku drobečka, ketrý ti jednou bude říkat mami :dizzy_face:

No a teď tu bulím :sweat_smile:
17. zář 2009 ve 14:57  • Odpověz
uvidíme zda sem něco chytla :grinning:
17. zář 2009 v 15:00  • Odpověz
Kebul, byli. Ve zkratce - podezření na PCO, od příštího cyklu brát antiko, před dobráním 21. (posledního) prášku do poradny, pak by měly následovat stimulující léky pro tvorbu vajíček a pak IUI. Proto jsem tu psala, že mám šanci na dvojčata. V poradně jsem si přečetla, že úspěšnost IUI je 26% z toho 10% dvojčata. Ale budu neskonale šťastná za jednoho mimíska :frowning2: .
Dvojčata u nás v rodině jsou. Ale hodně vzdálené. Jsou to vlastně vnučky bratra mého dědy tzn., dcery sestřenice mojí mámy. Tááák a teď si to přeberte :grinning: :grinning: :grinning: .
17. zář 2009 v 15:00  • Odpověz
Ajaja Kkattuuskko - tohle znám. Jak já tohle znám, dej si teďka 5 -7 dní klidu a snaž se zabavit nějak. Na mě to doapdlo naprosto stejně, dokonce jsem toho prdika ani nechtěla. Je to prostě pochod, co si asi většina holek projde - ty co to dostanou dáno do vínku snadno a bez velkých útrap a starostí jestli vůbec otěhotní. Vydrž, ono to přejde. Jsem si to zažila před dvěma týdny a 2 noci nespala a do práce chodila jak opuchlé červené rajče, páč jsem celou noc prořvala. Prožij si to a veř, že to odezní. Holky Ti to potvrdí co si tady ode mě vyslechly :frowning2:
17. zář 2009 v 15:01  • Odpověz
taurus, já myslím, že my dopadnem stejně... ale antiko bych teda znovu brát nechtěla. Pan doktor mi taky nabízel IUI, ale zatím to chceme zkusit "přirozeně", jen s pomocí těch hormonů. Když to nepůjde jinak, zkusíme IUI a po čase, když už vážně nic jiného nezbyde tak IVF
17. zář 2009 v 15:03  • Odpověz
Kačenko, souhlasím se žlababou, takže to nebudu psát všechno znova. Tímhle prochází úplně každá těhulka, pokud má v sobě alespoň kapku odpovědnosti. Takže je v pořádku, že se tak cítíš, protože o to lepší maminka pak budeš. Vždyť je to skvělý, úžasný, naprosto dokonalý, že jsi těhulka. Važ si toho a černé myšlenky stranou :wink: .
17. zář 2009 v 15:04  • Odpověz
Ahoj Holky, občas k vám nakukuju, a teď bych dokonce chtěla nachytat nějaké ty bacílky!! :slight_smile: včera mi zrovna skončilo 6nedělí, mám za sebou už nějaký ten den první porevizní MS a necháváme tomu s manželem volný průběh, tak bych docela ráda něco od vás pochytala.. i klidně toho "žlababího" bacila! :slight_smile:
17. zář 2009 v 15:05  • Odpověz
Chtěla jsem se zeptat Evehr, proč se vymazala z tabulky ??? :confused: :confused: :confused: :fearful: :fearful: :fearful:
17. zář 2009 v 15:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.