• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
taurusenko: a k čemu budeš brát antikoncepci? Ono je pak snadnější otěhotnět? Jsem někde četla, že ji občas doktoři nasazují a že po vysazení se často hned otěhotní...tak proto?
17. zář 2009 v 15:07  • Odpověz
jestli můžu k tématu: Taky mi jeden doktor chtěl napsat antikoncepci po té revizi, protože prý po vysazení je lepší otěhu..
ale moje doktorka zas říkala, že je lepší nechat tělo bez zátěže, aby si zvyklo na klasickou ovu atd..
17. zář 2009 v 15:08  • Odpověz
Kebul, IUI je pořád přirozené početí, pokud to pojmeme jako přirozený výběr, ale chápu, že chcete ještě počkat. My se snažíme dvakrát tak dlouho, takže nám už tato možnost přijde jako jedna z mála šancí jak otěhotnět a moc si přejeme, aby to IUI vyšlo. Přece jen se každá chceme tomu IVF vyhnout.

Ahoj handm, vítej mezi námi :slight_smile: :slight_smile: .
17. zář 2009 v 15:14  • Odpověz
handm: hmmmm, na tu antikoncepci je stejně tolik protichůdných názorů, že by mě moc zajímalo, kde leží pravda. :confused:
17. zář 2009 v 15:14  • Odpověz
holky, letím domů, mějte se tu krásně a očekávám nával dalších těhulek :wink:
17. zář 2009 v 15:15  • Odpověz
Chicool, antiko mi má prý pomoct před tou IUI. Co jsem pochopila z těch informací od doktorky, tak by to mělo mít dobrý vliv na cyklus a na spoustu dalších věcí. Speciálně jsem se na to ještě ptala, ale úplně se mi to vykouřilo z hlavy. Jsem hrozná na tohle, jenomže dokud se mi to nevysvětlí polopaticky, tak nejsem schopná si ty lékařský názvy a postupy zapamatovat. Bavila jsem se ale o tom se ségrou a ta mi potvrdila, že to opravdu může pomoct a jí pochopitelně věřím. Ta doktorka v poradně byla moc milá, hodná, vše vysvětlila, ale já se prostě u těch doktorů necítím dobře. Jen u ségry :grinning: :grinning: :grinning:.
No, jsem zvědavá, jestli to pomůže.

Snažilky, už musím pelášit domů. Mějte se moc hezky a zítra se zase ozvu. :slight_smile:
17. zář 2009 v 15:21  • Odpověz
Díky za přivítání, Taurusenko.. ! Chicoola taky občas jen nevěřícně zírám na netu, co všechno se k antikoncepci píše.. akdyž se pak zeptám doktora, tak mi řekne každej uplně neco jiného...

Jsou tu teď nějaké nadějné snažilky v očekávání // ?? Před testováním?
17. zář 2009 v 15:22  • Odpověz
taurusenko, to je jasné, u ségry jsi jako v bavlnce...pomůže to, speciálně na tebe se těším, až budeš hlásit //, moc ti to přeju. :slight_smile:
17. zář 2009 v 15:25  • Odpověz
tauru: ono je fajn mít v rodině doktora (tedy gyn dr) se kterým to vše probereš :wink: pa zítra
17. zář 2009 v 15:27  • Odpověz
handm: já se na to ani doktorky neptala, jaký na to má názor...říká se, že většina gynekologů je zmanipulována výhodami, které od farmaceutických firem mají...ale i to mohou být jen domněnky...
Jinak před testováním tu asi žádná není...velkou nadějí je drndapetka...tak uvidíme...
17. zář 2009 v 15:28  • Odpověz
jinak handm vítej :slight_smile:
17. zář 2009 v 15:30  • Odpověz
díky díky..
Chico, asi jo, je to dost možný. Já naštěstí doktorce svojí tak nějak věřím, je skvělá - z mého laického pohledu .)
17. zář 2009 v 15:39  • Odpověz
Holky, kdy je vlastně nejllepší testovat? Klasicky až poté, co nepřijde MS? Ptám se čistě orientačně, zatím jsme k tomu nějak nedošli..
17. zář 2009 v 15:45  • Odpověz
handm: nejlepší je vědět, kdy byla ovulace...jsou tu holky, kterým se pozitivní test ukázal už 12 dní po ovulaci. Když máš ovulaci dýl, může být i pár dní po očekávané ms brzy.
17. zář 2009 v 15:50  • Odpověz
Jasny, díky .. :slight_smile: Tak to máme času dost..:slight_smile:
17. zář 2009 v 16:08  • Odpověz
Holky, já se s vámi pro dnešek loučím. Konečně jdu za chvíli domů a zalezu do postele, horkej čajík a budu se kurýrovat, mam rýmu jako trám a pobolívá mi v krku. Papa.
17. zář 2009 v 16:12  • Odpověz
Zdravím všechny :slight_smile: Dneska mám teda v práci pěknej frmol :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě , že mám volnej víkend.

MS stále nikde, teplotka dneska vyšší než včera a prsa jen pobolívají, občas křeč v pobříšku a lechtání....tak čekám čekám....ještě 5dní a testuju.

Vítám novou snažilku :slight_smile: :slight_smile:
17. zář 2009 v 16:16  • Odpověz
Chico ahoj!! Hezky se vyléči a vylež!:slight_smile:

Jéé, drndapetka, tak to vypadá nadějně!:slight_smile: Budu držet palce a díky za přivítání..
Já jsem taková snažilka nesnažilka. My tomu dáváme volný průběh...tedy :slight_smile:
17. zář 2009 v 16:17  • Odpověz
Zítra jdu konečně do školy - na zápis . Holky já jsem zvědavá, jak to zvládnu po tak dlouhé době sedět v lavici, to bude asi mazec :grinning:
17. zář 2009 v 16:18  • Odpověz
hadm: Tak je to nejlepší. my když jsem daly s manželem tomu volnej průběh, tak jsem 2x otěhotněla.....teď když na to myslím a chodím na koníka, tak si myslím, že to asi nepůjde, ale uvidíme....jsem teď 3měsíce po revizi, snženíčko první cyklus....mrcha zatím nikde, ale jelikož byla ovulka až 29DC :astonished: tak ještě čekám a testovat budu až 41DC.
17. zář 2009 v 16:20  • Odpověz
do školy? hezký.. já už bych snad nechtěla chodit.. tedy leda základka :slight_smile:
kam jdeš??

To je mi líto Drndo, ty revize.. :frowning2:
já jsem teď po šestinedělí po revizi (první, první tehu)

Koník na to určitě nebude mít vliv... !! Aspoň je člověk informovanej :slight_smile:
A máš tedy dlouhý cykly...
17. zář 2009 v 16:24  • Odpověz
jen nakukuju abych se s vámi rozloučila, taky jsem toho tu dneska měla víc...

drndi tak to držím palečky aby to nakonec vážně vyšlo :slight_smile:

mějte se pro dnešek fajn, pa zítra :wink:
17. zář 2009 v 16:26  • Odpověz
Já už mizím pro dnešek! Mějte se krásně, zas někdy ahoj!
17. zář 2009 v 16:34  • Odpověz
:grinning: teda holký, já tu zas nejsem 1 den a takový noviny ..
Žlab: tobě moocinky gratuluju, přeju ti to od srdce a držím pěsti, ať je v pořádku, tom nejlepším :dizzy_face:
KKatko: to jsou ale novinky :slight_smile: Taky gratuluji a mám radost ..

To se to tady rozrůstá ale :dizzy_face: Já za moment pádím domů, tak se mějte. O víkendu zas pracuji, tak vše poctivě dočtu a napíšu. V práci mám teď poslední dny pořád frmolek - taak nestíhám. Fajn večer všem a páčko
17. zář 2009 v 18:38  • Odpověz
Ahoj holky, omlouvám se že vám sem lezu. Jen jsem si při názvu vaší diskuse vzpoměla, jak jsem vloni od září začínala snažilkování, uplynul rok a dneska mi končí šestinedělí. :slight_smile:
Přeju vám všem, ať // najdete brzo a dotáhnete to do šťasného konce.
Petra
17. zář 2009 v 18:58  • Odpověz
Holky, jak dam fotku do alba?
17. zář 2009 v 19:49  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
Ja jsem asi desne pitoma, ale nemuzu to najit. Mam tu fotku testu a neumim to vlozit :frowning2:
17. zář 2009 v 19:58  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
jen nakukuju než začne ordinace :slight_smile:
katka: jestli je to stejné jako na beremese tak musíš nejdřív vytvořit album a pak by tě to mělo samo navést na "přidat fotografie" nebo tak něco. určitě na to přijdeš. na tý hlavní stránce máš "všechna alba" a hned vedle "moje alba" (nebo tak nějak). na tu záložku klikni a tam dáš "vytvořit album".. pak už to určitě zvládneš dál sama :wink:
17. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz
aha, dik
17. zář 2009 ve 20:10  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
Tak je to v albu.

K.
17. zář 2009 ve 20:12  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.