• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Kati je to tam a nádherně se na mě směje super :slight_smile:
17. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz
Musela jsme se na ni taky podivat, porad tomu neverim. Mam chvilku depku, chvilku teseni.
17. zář 2009 ve 21:01  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
to je normální,to budou ještě stavy,ale je tam bud ráda,ted to začne to krásný :slight_smile:
17. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz
Dobré ráno, tak jak se dnes daří? Přeji všem hezký den. Je pátek a víkend před námi :wink: !
18. zář 2009 v 06:35  • Odpověz
Bré ránko holčiny
18. zář 2009 v 06:53  • Odpověz
Taky preju dobre rano. Mate tam taky takovou zimu?
18. zář 2009 v 07:19  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
Dobré ránko snažilky :slight_smile: .

Chicool, děkuju. Snad se to přání splní a ty // nahlásím co nejdřív :slight_smile: . Chtěla jsem se ještě na něco zeptat ohledně těch papilomavirů a pak už tě s tím nebudu nervíkovat. Nevím proč, ale ráno jsem na tebe myslela a vzpomněla si, že původně to měl u tebe být zánět způsobený nejspíš tampónama. Proč ti tohle řekli, když věděli, že se jedná o papilomaviry ??????? Četla jsem, že jsi pořádně nastydlá, tak jak je vidno, vše zlé je pro něco dobré. Alespoň se té rýmy a bolestí v krku zbavíš, zbavíš se i těch jiných potvůrek a pak nástup na snažilkování :slight_smile: .

Blíženko, je super mít za ségru gyndr., ale budeš se divit, víc si o tom povídám a probírám to s váma, úžasnýma snažilkama :slight_smile: . Moje obě ségry jsou skvělé, úžasné a vždycky jsme tu jedna pro druhou byla, ale kdybych se s nima o tom bavila tak, jako tady s vámi, tak by se podle mne zbláznily. Ta momentálně těhotná 100%, protože se snažili asi tak 3 měsíce. To, co cítíme, můžeme pochopit opravdu jen tady mezi sebou. Ale ty odborné a lékařské stránky snažilkování pochopitelně řeším především se ségrou. To je jasné :dizzy_face: .

Kačko, ten test je jasný. Jsi naše další těhulka a mám z toho obrovskou radost. To máš za to, že si mě pustila před sebe :wink: :slight_smile: . Ty nálady jsou normální, už včera jsem ti to psala. Těhotenství zvládneš a pak budete s manželem ta nejlepší máma a táta pro toho vašeho mrňouska :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Akorát mě překvapilo, že si u testu uvedla, že první test je z 18.9. To je dnes. Myslela jsem, že první test je ze včerejška ??
18. zář 2009 v 07:20  • Odpověz
18.9.2009

Těhulky:
Žlababa: .......... 30 let ... 0 dětí ... 7.tt ... TP 9.5.2010 ... další KO 8.10. - jednovaječná dvojčátka
toltec: ............ 28 let ... 0 dětí ... 7.tt ... další KO 18.9.
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //

Snažilky:
drndapetka:..... 24 let ... 0 dětí ... 37 DC ... 1. snažení
radma 80: ....... 29 let ... 0 dětí ... 33 DC ... 1. snažení
Kuratkol: ........ 27 let ... 0 dětí ... 30DC ... 7. snažení
blizennec: ....... 25 let ... 0 dětí ... 29 DC ... 3. snažení
Motol: ............ 24 let ... 1 dítě ... 28 DC ... 2. snažení ... 1ms
lolynka: .......... 29 let ... 0 dětí ... 24 DC ... 2. snažení
hedik: ............ 22 let ... 1 dítě ... 22 DC ... 0. snažení
janulkav: ......... 22 let ... 0 dětí ... 21 DC ... 5. snažení
medan29: ....... 29 let ... 0 děti ... 20 DC ... 4. snažení
aja.83: ........... 26 let ... 0 dětí ... 20 DC ... 2. snažení
kebule82: ....... 26 let ... 0 dětí ... 17 DC ... 16. snažení
Taurusenka: .... 30 let ... 0 dětí ... 13 DC ... 33. snažení
chicoola: ......... 28 let ... 0 dětí ... 10 DC ... 4. snažení
flosmanka: ...... 29 let ... 0 dětí ... 9 DC ... 1. snažení
baji: ............... 31 let ... 1 dítě ... 8 DC ... 1. snažení
Karol84: ......... 25 let ... 0 dětí ... 5 DC ... 0. snažení
Garp776: ........ 33 let ... 1 dítě ... 5 DC ... 6. snažení
katyna6: ......... 33 let ... 0 dětí ... ? DC ... 1. snažení ...čeká na porevizní ms
pepibubu ........ 31 let ... 1 dítě ... ? DC ... 1. snažení

Nekomunikující snažilky (nevíme, jak to u nich vypadá):
jenniffer001: ... 27 let ... 0 dětí ... ? DC ... 5. snažení
18. zář 2009 v 07:22  • Odpověz
Kačko, u nás zima moc není. Dokonce to vypadá, že by mohlo být hezčí počasí než včera. Aji, taky jsem šťastná, že je dnes pátek a před námi volný víkend. :slight_smile: :dizzy_face:

Drndi, doufám, že se dnes ukážeš. Přeju šťastný a úspěšný vstup do školy, ale především jsem zvědavá, jak to u tebe dopadne se //. Vypadá to nadějně :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , ale píšu to moc potichu, abych to nezkřikla :zipper_mouth: .
18. zář 2009 v 07:27  • Odpověz
Ahoj Tau, jo, prvni test je ze vcerejska, kdy jsme si cely den myslela, ze je 18.9. :slight_smile:

Jinak mam divnej pocit, byla jsem rano na wc a kdyz jsme se utrela, bylo to trochu od krve. Myslite, ze to je ok? Ale jen jednou, zkousela jsem to a vic nic....
18. zář 2009 v 07:29  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
Kačko, ty už si chtěla mít dneska sobotu, viď ? Ani se nedivím, já taky :slight_smile: .
K té krvi. Máš bolesti?? Pokud to bylo jen trochu a jedn jednou, tak nepanikař. Nemáš třeba nějakou drobnou ranku na hrázi ?? Bylo to opravdu z pochvy ?? Každopádně, jestli se to objeví znovu, tak k doktorovi!!!!!
18. zář 2009 v 07:35  • Odpověz
JO, nemam nikde nic. Uvidime. Myslim, ze to bylo jen tak. Protoze dneska mela prijit MS.

Horsi je, ze zacinam neverit testu....
18. zář 2009 v 07:42  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
Katko, testu věř, dnes už jsou spolehlivé! Nic to není, může to být třeba z uhnizďování nebo něco takového. Když už se to nestane, není důvod k panice.
18. zář 2009 v 07:59  • Odpověz
kkattkka:to bude v pohodě, u některých to tak je že jsou už těhotné a i tak dostanou ještě ty dny
18. zář 2009 v 08:05  • Odpověz
Kačko, četla jsem, že i když jsi těhulka, můžeš v den očekávané menstruace trošku špinit nebo i krvácet. Pokud to bylo málo a pak už ne, tak se neznepokojuj. Vždyť některé těhulky menstruují i do třetího měsíce a neví, že čekají mimčo. Nevěděla jsem, že dnes čekáš MS. Tím by se ta trocha krve podle mne vysvětlila.

Testni se zítra ráno a uvidíš, že tam ty // budou :slight_smile: .
18. zář 2009 v 08:06  • Odpověz
Dobré ráno Holky

Kati jak,píše medan,můžeš být těhu a u toho mít slabou ms,tak se neděs :slight_smile:
18. zář 2009 v 08:07  • Odpověz
Ahoj medan29, koukám, že máme stejně 20DC. Už jsi napnutá na testík? Kdy to budeš zkoušet? Já jsem chtěla zítra dát manžílkovi dárek k výročí, ale je ještě brzy, musím počkat. Leda by nějakej test ukazoval už po 6 dnech...
18. zář 2009 v 08:11  • Odpověz
aja.83:já jsem si řekla že testovat nebudu tak testovat už nebudu
18. zář 2009 v 08:25  • Odpověz
Ahoj holky, taky jsem ráda, že je pátek...i když jsem tento týden byla v práci jen 2 dny :sweat_smile: , ale jak jsem nachlazená, tak se těším na odpočívací víkend, na dovolené jsme toho dost nachodili, tak se tento víkend budu válet... :slight_smile:

taurusenko, taky jsem to absolutně nepochopila, proč mi do telefonu řekla, že je to jen zánět a že to může být z tamponů a pak na kontrole mi řekla, že je tam hpv virus, koukala jsem na ní vytřeštěná s otevřenou pusou a ani nevnímala, jak mám brát ty léky. Když to viděla, jak mě vystrašila, hned mě začla uklidňovat. Ale naštvala mi, napřed že to nic není, objedná mi za měsíc a pak mi tam hází možnostma, že z toho můžu mít rakovinu. :angry:
Přítel byl včera na tom kožním, chudák malej, chytnul doktorku a hrozně se styděl, když mi to popisoval, tak mi přišel tak roztomilý :dizzy_face: ...a strčila mu do močové trubice do té malé dírečky nějakou "špejli" asi 4 cm, pak ho to strašně pálilo...no a ta kožařka mu říkala, že na těch konferencích jsou 2 tábory - jedni tvrdí, že z toho hpv je ta rakovina a druhá, že to není dokázaný. Tak si vyber.
18. zář 2009 v 08:50  • Odpověz
Teda jako 4 cm do hloubky, ne že byla ta špejle 4 cm široká...jen pro pořádek :slight_smile:
18. zář 2009 v 08:55  • Odpověz
Chico, tak to si přítel užil. Je statečnej :wink: ! Jinak ten hpv virus, ségra se ptala doktora, dělá sestřičku a on říkal, že tohle má plno ženskejch, že se to dá léčit a rakovina to ještě není.
18. zář 2009 v 08:59  • Odpověz
Holky, sedim v praci, mota se mi kebule a mam siiilenou skytavku.
18. zář 2009 v 09:06  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
Ahoj holky a přeji dobré ráno

Katy-moc blahopřeji k // a držím ti,aby všechno dobře a v pořádku probíhalo :slight_smile:
18. zář 2009 v 09:09  •  snaží se  • Odpověz
Chicool, tak s těma čtyřma centimetrama jsem to pochopila, že to bylo do hloubky :grinning: :grinning: . Stejně je ale tvůj přítel moc statečnej. Málokterý chlap by tohle dokázala, takže klobouk dolů. Ohledně těch HPV virů jsem slyšela, že rakovinu způsobit můžou nikoliv musí. Takže podle mne může mít žena HPV spoustu let a rakovinu nedostane. Jestli si dobře pamatuju, tak ani ta vakcína není 100%. Neznamená to, že nikdy rakovina děložního čípku nebude. Ta vakcína "pouze" snižuje riziko. Je to jako s očkováním proti chřipce. Kde máte záruku, že jí nedostanete i když jste očkovaní? :fearful: Je mi jasné, že tě musela doktorka vyděsit. Jdeš tam s tím, že to není nic vážného a pak se s tebou baví o rakovině děl.čípku :rolling_eyes: .

Katko, tak to na tebe asi myslí mimísek :grinning: .

Ahoj katy :slight_smile: .
18. zář 2009 v 09:31  • Odpověz
hezké páteční dopoledne :slight_smile:

chicoo: tak to máš teda statečnýho chlapa :wink: málokterý by dokázal tam dobrovolně jít, navíc když je tam žena doktorka a ještě ta "špejle".... přejede mi mráz po zádech jen to slyším.. je fakt stetečnej :wink:
18. zář 2009 v 09:35  • Odpověz
Ahoj holky, kačí, krásnej testík :dizzy_face: S tou krví to hlídej, může to být, jak psaly holky, ale kdyby se to objevilo zas nebo tě začalo bolet bříško, radši bych zavolala dr a zeptala se, co to může být. No jinak samozřejmě držíme i se špuntama všech 6 palečků :grinning: :dizzy_face:
18. zář 2009 v 09:58  • Odpověz
Jojo, chico, přítelovi smekám, nevím nevím, jestli bych toho mého donutila jít na podobné vyšetření :grinning:
18. zář 2009 v 10:05  • Odpověz
taurusenko, blíženko, aja.83: jojo, byl moc statečný. Ale přišlo mi to hrozně legrační, když mi to vyprávěl. A zároveň mi z toho šel mráz po zádech. Ještě tam doktorce povídal, že je doma za špatnýho...tak se doktorka smála a vyprávěla mu, že tam měla velice mladý pár, ona panna, on panic a už měli pohlavní nemoc. :slight_smile: No tak jsem ho ujistila, že mu věřím, že jsem se to od vás taky dozvěděla, ale že jeho by to taky napadlo. No tak doma je všechno v nejlepším pořádku, tak se musíme rychle vyléčit a šup na snažení. Včera jsme si říkali, že to že se "ještě" nezadařilo může být způsobeno i tímto virem...takže to jediné na tom všem snad považuji za pozitivní. Jinak snažení vidím opravdu reálně až na listopad, dřívě mě doktorka určitě nevezme, takže s říjnem už raději nepočítám...ale ani mi to v tuto chvíli nevadí...jak jsem psala, na dovolené jsem se dost uklidnila a prostě věřím, že mimčo bude a nebudu tlačit na pilu... :wink:
18. zář 2009 v 10:07  • Odpověz
ahoj zlabi-tak jak je,mamino naše dvojnásobná?jak se cítíš,všechno v poho?
18. zář 2009 v 10:08  •  snaží se  • Odpověz
Katy, jojo, všecičko v pořádku :dizzy_face: až na to, že mi je od rána zle a motá se mi šíša :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A ještě na mě v tramvaji koukala jedna baba, že jí jako nepustím sednout, ale já fakt v tu chvíli nemohla skoro ani sedět, natož vstát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teď jsem zblajzla melouna a pomalu to rozdejchávám. Ale nestěžuju si, je to sice jako permanentní kocovina, ale jsem za to moc moc ráda :grinning:
18. zář 2009 v 10:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.