• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
zlabi.a ty máš Pn,nebo ještě chodíš do práce?Dává se po potratu při dalším těhu hned PN,nebo to záleží na tom,jak se kdo cítí?
18. zář 2009 v 10:16  •  snaží se  • Odpověz
Katy, chodím normálně do práce, na PN jsem ani nechtěla a automatiicky se nedává. Myslím ale, že kdybych si řekla, dr by mi jí dal. Já mám ale v práci celkem klídek, celý den sedím v příjemné kanceláři mezi super lidma, takže není důvod zůstávat doma :wink:
18. zář 2009 v 10:20  • Odpověz
Chicool, tak to je super. Všechno nakonec dobře dopadlo a ještě dopadne :wink: :wink: :wink: . V listopadu na to vlítnem obě, jo ??????

Žlabi, ani nemusíš být těhu a může ti být zle, tak prostě bude babča stát. Ono se taky nic nestane. Většinou ty co blbě čumí, nebo mají dokonce blbý kecy, metaj sprinty do krámu, kde mají rohlík o desetník levnější. Pokud to není nutný, tak dělám, že tyhle "rychlý hole" nevidím! :rolling_eyes: Jinak jsem moc ráda, že je vše v pořádku :slight_smile: .
18. zář 2009 v 10:28  • Odpověz
Ahoj Zlabo, tak presne se tak dneska citim. Me se silene toci hlava. Mam desnou chut na skladky a trochu mi se prevaluje brisko. Ale ne tolik, jako Zlabe, doufam, me urcite jen na pul :slight_smile:
18. zář 2009 v 10:30  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
zlabi-tak to jo,já jsem právě taky přemýšlela,až se nám zadaří,tak jak to provedu.Ale pokud mi bude trochu slušně,chtěla bych asi taky chodit do práce a těhu oznámit až po prvním trim.

No nic kočky,já musím běžet,zatím čauky.A opatruj vás zlabi,poctivě! :wink:
18. zář 2009 v 10:30  •  snaží se  • Odpověz
zlababa07: jojo, to jsou ty babky...který pak lítaj po městě jako zběsilý, zdržujou na úřadech atp. Jsem zvědavá, jestli tě (nás) pak nějaká taková babka pustí sednout, až budeme mít velká bříška...

taurus: jasně, listopad to jistí a to by bylo, aby nebylo :wink:
18. zář 2009 v 10:45  • Odpověz
Holky, já mám děsnou rýmu, teče mi z nosu, hrůza. Ještěže už bude víkend, musím to asi nějak vykurýrovat. V práci mě to neba, nejradši bych už šla domů. Aspoň že za chvíli jdu na obídek.
18. zář 2009 v 10:57  • Odpověz
aja.83: tak to jsme na tom podobně, já mám rýmu a ještě mi pobolívá z krku...ale to nejhorší už jsem včera večer vyležela...takže víkend si dám odpočinkový a počítám, že v pondělí budu fit. :wink:
18. zář 2009 v 11:05  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem po dok. A nic to prej není! Dělohu mám prej šouplou do leva nebo co a žluté tělísko tam tomu všemu nalevo šéfuje a je velké 2 cm. Mimišovi už buší srdíčko a má 4mm :sunglasses: no ale je mi docela šoufl, nesnáším cestu pražským MHD, v autě usínám, furt je mi na zvracení, ale nezvracím. Mám na všechni chuť, pak to dám do pusy a nadrapne mě. Všechno strašně smrdí, no holky, buďte happy, že je vám normálně! :astonished:
18. zář 2009 v 11:14  • Odpověz
toltec: ahoj! Tak to je super, že prohlídka dopadla dobře a že už jsi viděla srdíčko. Ale teda ty stavy ti nezávidím. Ono se to možná časem srovná...
18. zář 2009 v 11:19  • Odpověz
Dobré ranko holky, mám prosbo-dotaz- nevíte, zda se mohou brát nějaké prášky proti bolesti, když jsme teprve v době snažení-nesnažení a možná se tam jen něco uhnizďuje....?? Děsně mě bolí záda totiž, už týden a už nevím, co dělat...
18. zář 2009 v 11:22  • Odpověz
Ja si na bolest koupila paralen detsky. Kdyz vezmes dva, je to max. denni davka. To jsem nekde vcetla. Hlavne ne brufen a pod.
18. zář 2009 v 11:29  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
já jsem někde četla, že dokud není mimčo napojeno na tělní oběh maminky, tak to nevadí, dokonce v začátcích ženské i pijou tvrdý, protože o tom neví a dětem nic není.. já bych si klidně prášek vzala. nic se takhle brzo nestane..
18. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
Ahoj toltec, je super, že je vše v pořádku. Určitě tě tyhle nepříjemný stavy za pár týdnů opustí a budeš si užívat bříška :wink: .

Handm, prášek proti bolesti bych si já osobně klidně vzala. Pamatuju si, že jednou jsem se o tom bavila se ségrou, které volala její kamarádka, že jí šíleně bolí zub a je v nějakém týdnu těhu a ona jí doporučila paralen. Ale pozor, ne každý ho může brát. Pokud ti nedělá dobře, zvol jiný lék. Oni ti mimískové vydrží víc, než si myslíme. Každopádně bys´ta záda měla řešit, protože prášek pomůže od bolesti, ale nevyřeší problém. Až budeš těhulka, tak by to mohl být problém.
18. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
Toltec, tak to je super, že kontrola dopadla dobře a viděla jsi srdíčko. Ty těhu stavy jsou k vzteku, ale věř, že já bych je klidně už ráda měla :wink: !
18. zář 2009 v 11:40  • Odpověz
No holky, já se ani na to jak se budu valit jak tank moc netěšim :slight_smile: klidně bych to přeskočila a ocitla se až v květnu v porodnici - ten porod bych si ale střihla :slight_smile: .. aby se teda neřeklo, že jsem se z toho vykroutila úplně.
18. zář 2009 v 11:40  • Odpověz
Toltec, tak to já mám tak panickou hrůzu a nepředstavitelný strach z porodu, že bych raději devět měsíců provozovala šavlový tanec v záchodové míse.

Holky, budete se mi smát, ale už jsem si předběžně spočítala případný termín porodu, kdyby se ten listopad povedl a mohlo by to vyjít na naše 2. výročí svatby :grinning: :grinning: :grinning: . Na tu hlavu bych už měla začít něco brát a čepice to rozhodně není :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
18. zář 2009 v 11:44  • Odpověz
Toltec, jsem ráda, že jste oba i s prcekm v pořádku a gratuluji k srdíčku. Koukám, že jste i skoro stejně velký :dizzy_face: , my měli ve středu mezi 3,8 a 4,5 mm (moc se nedali tzměřit, protže se strašně hemžili) :grinning:
Já se na bříško docela těším, ale včera jsem prolejzala albíčka holek, co čekají dvojčata a musím říct, že jsem se úplně zhrozila. Takový obrovský panděra ve 21.tt :astonished: :astonished: :astonished:
18. zář 2009 v 11:44  • Odpověz
Taurus, neboj, to nás je praštěných víc. Já si taky počítala termín porodu, kdyby to vyšlo teď v září - a pozor - 6.6.2010. No, to je hezké datum, ne :grinning:
18. zář 2009 v 11:46  • Odpověz
Aji, najkrásnější, to jsme se vloni brali :grinning:
18. zář 2009 v 11:46  • Odpověz
Teda letos, už kecám :sweat_smile:
18. zář 2009 v 11:47  • Odpověz
Zlabi, ze jo, tak sakriš by to mohlo vyjít, ne? Pěkně prosím smutně koukám :wink: !
18. zář 2009 v 11:51  • Odpověz
Aji, tak to si mě potěšila :slight_smile: . 6.6. je pěkné datum. Mně to vyšlo na 8.8. :grinning: :grinning: Taky pěkný ne ?? Ale to by nebylo na výročí. Mimísek by si musel o šest dní pospíšit (vdávala jsem se 2.8.2008). Ale to je opravdu předběžný výpočet.
18. zář 2009 v 11:55  • Odpověz
To víš že to vyjde, Ajo :wink: . A když ne v září, tak 7.7. je taky pěkný :wink: .
18. zář 2009 v 11:57  • Odpověz
Díky holky za radu! já zkoušela masáž a zatím nic nepomohlo, tak se budu asi muset někam objednat, co to jako má být.. ta záda. Je to pod lopatkou a občas to zabolí i když se třeba víc nadechnu.. nejspíš nějaký skřípnutý nerv nebo sval nebo nevím...

HIhi, hlásím se do klubu.. nám kdyby se to povedlo nějak teď, tak bychom se mohli trefit na stejný den porodu, jako se narodila neteřinka :slight_smile:) Ale u nás je to trochu sci-fi :grinning: zatím...
18. zář 2009 v 11:57  • Odpověz
Handm, to budeš mít asi skříplý nerv. Kdyžtak si dojdi k doktorovi, třeba ti dá nějakou injekci na odblokování. Nebo zkus, ať tě někdo napraví - takový to natahování. To pomáhá.
Jaký sci-fi prosím tě, stát se může cokoliv. Klidně hned :grinning:
18. zář 2009 v 11:59  • Odpověz
taurusenko, tak to je krásné datum...tak to když my se začneme snažit taky v tom listopadu a jestli to vyjde, tak do bude srpňátko, no jeje. Já si sice přála dubňátko až červňátko...ale zase vzhledem k tomu, že jsme v rodině mé i přítelově samí berani, býci a blíženci...tak to zase bude aspoň jiný temperament...tedy z hlediska horoskopu... :grinning:
18. zář 2009 v 11:59  • Odpověz
když tak o tom přemýšlím, každý datum, kdy by se mi narodilo mimčo zdravý, je nejkrásnější na světě! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz
tak jsem zas tady kočky
no koukám,koukám,super plány :grinning: .U mně to vypadá,že dnes,nejpozději zítra dorazí mrcha,takže plánovat taky začínám :wink: :wink:
18. zář 2009 ve 12:03  •  snaží se  • Odpověz
Handm, tak to se určitě objednej. To není legrace. Záda bys´měla mít v pořádku i když by ses nesnažilkovala.
18. zář 2009 ve 12:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.