• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Aji, to je pravda, ale říkám si, že by to bylo opravdu až neuvěřitelný, že bych otěhotněla na porpvé uplně bez problémů a teď zas.. jakože vlastně taky hned na poprvé (první snažení...i když vlastně nesnažení)
To je fakt ftipný u nás..že prý si budem aspoň dávat trochu pozor a zatím se to moc nevede.. :grinning:.. tak už na to skoro prdíme a jedeme naostro pořád :grinning: a děj se vůle jaká chceš..
18. zář 2009 ve 12:06  • Odpověz
nojo, já bych se i objednala.. ale nevím ke komu, jakože ortopedie nebo nejaký nervový oddělení???
18. zář 2009 ve 12:06  • Odpověz
Handm, dyť jo. My se taky už normálně snažíme, já bych se divila, kdyby nám to teď vyšlo hned napoprvé. Jenže každej furt mele, jak po potratu to jde hned, jedno velké úrodné pole...To chci vidět :confounded: !
18. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz
Chicoolko, u nás je zase koncentrace narozenin a svátků v červenci (4 narozeniny a 3 svátky). Ale přidat ještě jedno červencové miminko se mi nejspíš nepovede, protože v říjnu beru antiko. Mimochodem, taky jsem býk a podle partnerského horoskopu mám perfektní shodu s kozorohem, kterého jsem si taky vzala :slight_smile:.
Tak doufám, že se nám to malé lvíčátko povede :grinning: .
18. zář 2009 ve 12:11  • Odpověz
JOjo, to jsem aji taky četla - pohnojíno.. atd.. i když žlababa je zářný případ! :slight_smile:))
Tak budem věřit, že se to povede a hotovo!! Ty už za chvíli budeš testit, tak to budeš ke žlababě druhá do party a pak já do třetice všeho dobrýho.. anebo některá jiná tady, co se snažílkuje! a bude to super! :slight_smile:

tys napoprvé otěhu taky hned???
18. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz
Handm, jestli máš alespoň trochu schopného obvoďáka, tak běž k němu a on už tě někam pošle a napíše ti doporučení :wink: .

Holky já budu nejšťastnější, když nám vyjde 35. snažení :frowning2: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Jen doufám, že "the best" spermičky nebou z té centrifugy zmatené a poplavou správným směrem :grinning: .
18. zář 2009 ve 12:18  • Odpověz
taurusenko, no mě ten říjen co se týče snažení také mine...ledaže bych se hned po dobrání léků kontrola-nekontrola vrhla na snažení...ale to neudělam, co kdybych ještě zdravá nebyla...nu a doktorka mě zase objedná určitě dost pozdě, tak možná budu nakonec ráda, když vůbec stihnu listopad. :slight_smile: Uvidíme. Ale srpnové miminko by bylo fajn, v srpnu bývá krásně, tak by se pak skvěle slavili jeho narozeniny. :grinning:
18. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz
Chicool, po dobrání léků to neriskuj a počkej na kontrolní vyšetření. A ty se nemůžeš objednat už teď? Že by ti doktorka sama řekla, kdy máš přijít a hned ses na ten termín objednala. Nejde o to, abyste se s přítelem hned vrhli do snažilkování, ale abys´měla co nejdřív výsledky a byla si klidná, že je vše O.K.
Letní měsíce jsou opravdu na oslavy nejlepší, ale i kdyby byl mimísek v zimě, tak nám to vadit nebude :wink: .
18. zář 2009 ve 12:26  • Odpověz
Jé Já jsem taky býk a manža taky dokonce stejný den, jen rok jiný :grinning:
18. zář 2009 ve 12:30  • Odpověz
Handm, poprvé jsem otěhotněla až po půl roce od vysazení HA. Doufám, že teď to nebude tak dlouho trvat, to už nevydržím :frowning2:
18. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz
ahoj holky.... No asi jsem cvok, ale mrcha nikde :slight_smile: abych se pak fakt ještě nedivila... a otvůrek v čípku taky nějak ne a ne nahmátnout.... :slight_smile:
18. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz
Ahoj Pepibubu, no jo, tak třeba už mrcha vůbec nedorazí. Držím pěstičky :wink:
18. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz
Kéž by :slight_smile: No uvidíme.... že by přece jenom šumavčátko? :slight_smile:
18. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz
Pepibubu, jasně, moc ti to přeju. A já se k tobě třeba brzy přidám, za týden budu testovat :wink:
18. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz
Medan a který den jsi narozená ??
18. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz
Pepi, takhle dopadají nevěřící :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: . Budeš teď v nejbližší době testit ??
18. zář 2009 ve 12:57  • Odpověz
18. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz
taurusenka:ale myslím že jsme to spolu už řešili měla jsem svatbu ted 2.5 kdy jsi měla myslím narozky :grinning:
18. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz
Tak jsem si to myslela dobře. Já jsem totiž 2.5. a pamatuju si, že si psala že jste s manželem od sebe šest let, stejně jako my :slight_smile: . Akorát manžel je ten můj milovaný kozoroh.
18. zář 2009 ve 13:01  • Odpověz
jojo
18. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz
Medan, ty jsi fofrník. Než odepíšu, mám tu odpověď :grinning: . Ano, vdávala jsi se v den mých 30. narozenin :slight_smile: .
18. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz
dnes se to nějak táhne, na 16 jdu ke kadeřnici to zas bude pěkný relax, hihihi
18. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz
taurusenko, no to je fakt, příští týden tam zavolám a rovnou se objednám na kontrolu...mně to v tu chvíli v ordinanci nenapadlo, byla jsem tak vyplesklá a doktorku to samo taky nenapadlo...errrrr :angry:
18. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz
Chicool, tak to se ani nedivím, protože doktorce je to na rozdíl od tebe jedno, jestli se ukážeš o 14 dní dřív nebo později. Každopádně to zkus a uvidíš :slight_smile: .

Medan, mně se to dnes moc netáhne. Mám tu co dělat, tak je to v pohodě. Ale tu kadeřnici ti závidím. Taky se musím objednat. Naposledy jsem tam byla 13. února v pátek :fearful: .
18. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz
Holky, mě se to dneska teda táhne. Už odpočítávám minuty, aby byly 3h a půjdu na autobus a domů. Venku je krásně, manža je pryč, tak asi půjdu s taťkou někam na pívo! :sunglasses:
18. zář 2009 ve 13:16  • Odpověz
Tedy aji, aha, to mě mrzí.. ale snad to bude tentokrát platit, že budeš mít "pohnojíno" a povede se rychleji!!!!
Stejně, třeba Taurus, 35. snažení, to je síla.. klobouk dolů, za výdrž a nervy.. to musí být hrozný..!!
držím vám palce!! všem..
18. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz
včerejší test nega, tak počkám aspoň do pondělka :slight_smile:
18. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz
taurusenka:taky mám dost práce, ale prostě venku je tak pěkně tak mě to tu neba, jinak já chodím ke kadeřnici každý měsíc
18. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz
já ob měsíc na střih, a jednou za 3 měsíce na takovej hodně kvalitní přeliv, kterej fakt vydrží (a já bych častějc nevydržela tu cenu :grinning: )
18. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz
no já bych to zas nedala bez kadeřnice, ale na barvu chodím jen jednou za dva měsíce
18. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.