• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Pepi, ty jo, takhle brzy po sobě děti, to by bylo asi prima viď?! tak držím palce na testování, ať jsou tam //
i když to taky musí pak být pěkný zápřah..
já bych chtěla tak po třech letech od sebe, aby děti jednou byly...
mám bráchu staršího o pět let, máme super vztah, i dětství bylo super, takže to by mi taky nevadilo,
ale manžel ma sestru jen o rok dva mladší a to je peklo... :frowning2:
18. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz
no tak nějak je mi jasný že to bude hukot, ale chvíli (rok, dva) se to vydrží a pak už by to snad bylo fajn.. :slight_smile:
18. zář 2009 ve 13:28  • Odpověz
Handm, teď mám 33. snažení, ale 34. nebude kvůli antiko (i když milování pochopitelně bude) a předpokládám, že při tom 35. půjdeme na IUI. V ten den D, bych vás všechny mocinky moc chtěla poprosit o držení palečků (žlabí, počítám s těma šesti :grinning: :grinning: ), aby nám to vyšlo :slight_smile: .

Medan, u nás jě taky hezky, ale do tří tady prostě musím být. Ke kadeřnici nemusím chodit tak často, protože mám dlouhé vlasy, takže to s nima vždycky nějak zkoulím :grinning: .
18. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz
Taurus, ale stejně!! číslo nerozhoduje, jen je to nespravedlivý.. taková doba! No každopádně palce budem držet úplně všichni, aby to tentokrát vyšlo!!!!!!!! :slight_smile:
18. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz
Pepi, tak to se těším na výsledek testu. :slight_smile: Příští týden by mohla testovat i drndapetka. Tuším že psala, že test zkusí 41. DC. Tak to bude zase napínavý :slight_smile: .
18. zář 2009 ve 13:34  • Odpověz
:slight_smile: uplně vám to testování závidím, holky!!! :slight_smile: (ale jako v dobrým!! :slight_smile:
18. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz
taurusenko, já ti budu držet palce strašně moc... :wink:
18. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz
rozumím... já pokud teda mrcha nedorazí dřív, budu asi vážně až v pondělí testit, myslím že od čtvrtka do pondělí je dostatečnej odstup :slight_smile: A kdyby to tak bylo, tak by táta tentokrát přáníčko dostal k osmému výročí seznámení :slight_smile:
18. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz
tauru: tak to je jasný že budem držet všechny palce co máme :slight_smile:

jinak já u kadeřnice tedy byla naposledy před svatbou kvůli střihu a pak v den samotný svatby kvůli účesu :grinning: jinak taky moc nechodím, taky mám dlouhý vlasy, tak to prostě většinou nějak "zamotám" a ofinu občas zastřihnu sama i když si říkám že už bych se konečně taky po dlouhý době mohla objednat, aby na tý ofině pořád nebyly zuby... :grinning:
18. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz
Díky handm :slight_smile: . Už je to opravdu dlouhá doba. Pro mne je teď asi nejtěžší připravit se na to, že to taky vyjít nemusí, protože je mi známa statistická úspěšnost IUI a myslím si, že nebudu dost dobře psychicky připravená na neúspěch.
18. zář 2009 ve 13:41  • Odpověz
Všechny jste zlaté snažilky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a za držení palečků předem moc děkuji. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz
Taurus, ale takhle k tomu nemůžeš přistupovat! Musíš myslet pozitivně (já vím, ono se to vypráví)... ale já jsem přesvědčená o tom, že když se prostě věří v úspěch, že je to půl šancí.. a pak jsou ještě i jiné možnosti, ne?!
Ale určitě to vyjde!!!!!!!!!! Tolik palců od tet koníkovek a ještě fazolek v bříškách, to by bylo, aby nebylo... :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz
tauru: určitě to všechno skvěle zvládnete, statistiky jsou jaké jsou , ale nesmíš myslet celou dobu negativně.. :wink: :slight_smile:
18. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz
ale ono musí být hrozně těžký nevidět to po takové době černěě....
18. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz
Pepi já vím.. mě se to ZATÍM vypráví.. kdybych to zažívala já, tak.... :frowning2:(

Jen chci prostě myslet pozitivně! Myslím, že to pomáhá!!! :dizzy_face:
18. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz
Handm, to je právě ten můj problém. Tak moc věřím tomu, že to vyjde a že na vánoce už budu mít mimíska v bříšku, že mě to pak skolí, když to nevyjde. Jiné možnosti pochopitelně jsou, proto vám ještě nepíšu z Bohnic :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , ale všechny to chceme mít pochopitelně co nejsnazší.
No ale když píšeš o těch palečkách tet koníkovek a mimískách v bříškách, tak to mám vážně velikou šanci :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
18. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz
Taurus, taky se přidávám s držením palečků :wink: ! A do listopadu přibude ještě pár dalších malých palečků v bříškách, doufám. Takže to bude opravdu velká šance, když na Tebe takhle budeme myslet. Je to fakt obdivuhodné, že máš 33.snažení a ještě ti z toho nehráblo, nebo nejsi už úplně v depresi.
18. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz
To si piš, Taurus, všechny budem mít tak omačkané palce, že to prostě budou dálnice // a uzlík nakonci šŤastné cesty..

.. a jinak do bohnic klidně pojď, bydlím kousek, budu tě navštěvovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

A je skvělý, že věříš!!!
18. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz
Tak jestli chcete znát můj názor podle mých zkušeností, tak všechny máte pravdu :grinning: :grinning: . Je těžké neobávat se po téměř třech letech neúspěchu, ale bez pozitivního myšlení by mi už dávno hráblo.
Blíženko, vím, že na statistiku se moc dávat nemá, ale když to máš před očima černé na bílém, tak ti to v té mysli utkví. Teď jakože mezi námi jo :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: , dávám nám větší šanci než 26%, protože manžel má přece ten spermiogram skvělých nadprůměrných kvalit. Ale to je vážně jen mezi námi, nechci to zakřiknout a moc pokoušet štěstí :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: . Nikomu ani slovo :slight_smile: , pšššššššt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
18. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz
Jedna holčina tady odtud "oslaví" v prosinci 4 roky snažení :confounded: a pořád bezdětná.
18. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz
Ježiš, Pepi, to si nedovedu představit. Doufám, že nám to tak dlouho trvat nebude. A dělají s tím něco? Asi jo, viď? Tak to nechápu, proč jim prostě nejde nějak pomoct...
18. zář 2009 ve 14:02  • Odpověz
Ajo, tak to máš tedy za úkol oznámit nám během následujících čtrnácti dnů pozitivní testík :slight_smile: , aby bylo o další dva palečky víc :grinning: :grinning: .

Handm, jestli umíš péct bábovky a vařit dobrý kafíčko, tak bych ty bohnice brala, ale mimo ten pověstný areál :slight_smile: :slight_smile: .
18. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz
jo... první IVF úspěch, ale 8t zamlklý potrat.... druhé ivf neúspěch. Teď v září snad třetí, pak už takový to ICSI, jak zavedou spermijku přímo do vajíčka
18. zář 2009 ve 14:04  • Odpověz
tauru: to je mi jasné že když se snažíte takhle dlouho tak je těžké myslet pozitivně ale pokud to zvládnete a navíc když má manžílek tak nadprůměrné spermijky tak to je přeci půlka úspěchu myslet pozitivně ne .. :wink:
18. zář 2009 ve 14:04  • Odpověz
Taurus, provedu :grinning: !Nebo se aspoň budu snažit! Já bych měla takovou radost. No uvidíme.
18. zář 2009 ve 14:06  • Odpověz
my momentálně bydlíme v ďáblicích, to je v podstatě hned vedle bohnic :wink: :grinning: :slight_smile:

no tak to je vážně docela na zešílení snažit se 4 roky, ještě že ty bohnice mám jen kousek.............. :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2009 ve 14:06  • Odpověz
Pepi, taky jsem tu četla příběh těhulky, které to vyšlo po neuvěřitelných osmi letech. To si neumím vůbec představit. Stejně jako snažiliky, které mají idiopatickou neplodnost. To musí být hrůza nevědět, proč to nejde.
18. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz
heh a my čakovice :slight_smile:
18. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz
Já mám teda taurusenku za velice silnou osobnost a myslím si, že na to jak čeká dlouho, je z nás všech, co čekáme i tak "málo" snad nejvíce nad věcí. Dokáže vždycky skvěle poradit, podpořit a zvednout náladu...i díky ní tu panuje naprosto optimistická nálada. Věřím, že někdy jí přepadne určitě také stav úzkosti...ale kolika holkám tady drží hlavu nad vodou...já se hlásím. A moc jí za to děkuji. A fakt se těším, až to své vytoužené děťátko nám tady oznámí. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz
Ají, to by jsme tu měly radost všechny :slight_smile: . Naděje je u tebe přece veliká. Například my se dnes a zítra budeme snažilkovat. Včera jsem měla na ovutestu druhou slaboulilinkou čárku, takže dnes nebo zítra doufám v pozitivní test. Malá šance na úspěch, ale velká chyba jí nevyužít :grinning: . Říkejte mi Armstrongu :grinning: :grinning: :grinning: .
18. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.