• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Holky, já chodím na jednu diskusi (revize dělohy) a tam holčina 12 let zkouší otěhu.. už vyměnila dva chlapy, teď ivf naposledy klaplo, ale zamklký těhu..
prostě děsivý :frowning2:( neuvěřitelně statečná holčina..
18. zář 2009 ve 14:14  • Odpověz
Jistě, holky, kdokoliv - bábovku umím v pohodě, presovač u nás poslední dobou zahálí, takže sem s vámi...
až budem mít ty pupíky, tak bychom mohli udělat nějaký srazík, když už jsme se tu tak hezky sešly v jedný diskusi pražandy tolik..
18. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz
Jooo, holky, já bych taky udělala srazík. Klidně za vámi do Prahy dorazím, jsem z Chlumce n/C. A pak bych mohla přespat u mamky, bydlí v Praze. Tak to potom naplánujeme :wink:
18. zář 2009 ve 14:20  • Odpověz
presovač, jo? Hmmmmm :slight_smile: hele ale jestli fakt jsem těhule tak bych si dala jen bezkofeinový :grinning:
18. zář 2009 ve 14:23  • Odpověz
Chicoolko, tohle mi nedělej. Přes slzičky ani nevidím na monitor :slight_smile: . Vždyť píšu jen to, co si myslím, svoje zkušenosti, názory a informace, které jsem někdy někde slyšela a beru to jako naprostou samozřejmost podělit se s vámi o radosti i starosti. V téhle diskuzi jsem taky z toho důvodu, že jedna druhé tu nehážeme tzv. klacky pod nohy. Pročetla jsem několik diskuzí a když jsem si ta přečetla příspěvek snažilky, která čeká na mimíska třeba pět let, jak se nevybíravým způsobem naváží do holek, které se snaží "jen" dva tři měsíce, tak mě to strašně mrzelo a upřímně řečeno i trošku štvalo. Je jedno jak dlouho se snažíme, ale není jedno, tak moc po tom miminku toužíme. A to se nedá očíslovat. Někdo ten stejný pocit má po pěti měsících někdo po pěti letech. To je jedno, ten pocit je stejně intenzivní. Nebo z druhé strany, když některá oznámí, že našla //. Vždyť je přece úžasné být součástí toho zázraku i když jen přes internet. Tím se vám snažím říct, že jste super, protože v téhle diskuzi je ta podpora ohromná a moc mi to pomáhá.
18. zář 2009 ve 14:24  • Odpověz
tauru, jojo, já když vidím diskusi "snažíme se dva měsíce a nejde to" tak se pousměju, maximálně v duchu zavyju, jak je někdo nedočkavej, ale v žádným případě bych se do nikoho nenavezla... Sobě tím neprospěju a ji nepotěším, tak proč. Však mě nikdo nenutí to číst, ne? :grinning:
18. zář 2009 ve 14:26  • Odpověz
Chico, já jí znám jen chvilku :slight_smile: ale souhlasím.. musí to být pravda, protože tohle (takový věci) zvládaj takhle dobře jen skvělý lidi :slight_smile:
a až nám to oznámí taurus //, tak uděláme pořádnej bengál :grinning:
18. zář 2009 ve 14:27  • Odpověz
Holky, já beru taurusenku jako takovou matku pluku :grinning: ! Neee, vážně, připadá mi tu nejzkušenější a nejvyzrálejší. Taková naše vedoucí :wink:
18. zář 2009 ve 14:27  • Odpověz
Handm tak teď si mi udělala pořádný chutě na tu bábovku. Presovač mám taky doma. Manžel mi ho před měsícem koupil k našemu prvnímu výročí svatby. Ale nezahálí. Jsem kafový maniak. To bude asi ta největší oběť jakou kdy pro svého mimíska podstoupím - vzdám se kafíčka. :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2009 ve 14:28  • Odpověz
tauru, ale i Coly... Kofein urychluje srdeční frekvenci, a bobci ji už takhle mají zběsilou, takže ještě mu to zdvojnásobit, to neudělám. To zase až pak před monitorem, aby se vzorově vrtěl a nevyrobil křivku "chlupatej drát," to sestřičky nerady :grinning:
18. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz
Hihi, tak to nápodobně, taurus.. jak jsem byla těhu tak jsem si koupila bezkofeinový, ale to je tedy humus.. ale co, pak se ho vzdám uplně, pro mimi všechno :grinning: :grinning: :grinning:
a bábovka dobrý, taky u mě..
:slight_smile:
já dostala od tchýně výbornou kuchařku hrníčkovou na všechny možný recepty, tak podle toho já vařím a peču teď, když nevařím z toho, co mi přijde pod ruku :grinning:
18. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz
tauru: u tebe je to nejspíš i tím, že se už se snažíš tak dlouho, proto máš tolik nastudováno a všichni se tě ptáme :slight_smile: a taky určitě proto, že máš sestru gyn dr.. :wink:
navíc s tou holkou je to docela smutný.. někdo to holt už asi psychicky nese špatně a snaží se vybít si zlost někde jinde.. jenže takhle to přeci řešit nemůže, hlavně předává špatnou náladu, psychika, i když "jen" přes internet, tak taky funguje dost a navíc tady po tom miminku přeci toužíme všechny, tak proč někomu tak kazit náladu. někomu prostě příroda holt přeje a jde to rychle a někdo bohužel musí "vytrpět" více překážek. někdo se s tím navíc poprat prostě umí a někdo ne. taková tauru se stím pere dost obstojně a má můj obdiv. :wink: :slight_smile:
18. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz
takže na srazíku bude bábovka od handm ??? :wink: :grinning:
18. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz
taurusenko, jééé rozplakat jsem tě nechtěla... :dizzy_face: Ale celá ta tvá odpověď tě prostě vystihuje :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ... ani jednou, co tu leckterá z nás posmutnila, že se nedaří nebo že tohle a tamto, si nepřišla a neřekla jsi: "A co mam říkat já?" naopak vždycky jsi dotyčnou podpořila... Vehnat slzičky do očí jsem ti nechtěla, jen jsem prostě chtěla říct nahlas, co si myslím. Už se mi to stalo několikrát, že mi někdo na netu poradil a podržel líp než nejlepší kamarádka. Až se tomu někdy divím, člověk by tohle na netu ani nečekal. Takže jsem fakt ráda, že jsem na téhle diskuzi.
18. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz
Holky klíďo, když bude srazík, udělám na přivítanou bábovku.. :slight_smile: jen mi to musííte připomenout, protože já jsem hrozně sklerotická..:grinning: co si nezapíšu nevím :grinning:

PS: takky jsem ráda, že jsem se dostala na tuhle diskusi!! :slight_smile: líbí se mi u vás..
18. zář 2009 ve 14:39  • Odpověz
Holky, loučím se, přeji vám hezký víkend. V pondělí se zas ukážu a doufám, že přibydou další těhule :wink: ! Čauky!
18. zář 2009 ve 14:40  • Odpověz
ahoj!!
18. zář 2009 ve 14:42  • Odpověz
aja.83: ahoj a pěkný víkend!!!
18. zář 2009 ve 14:42  • Odpověz
ahoj, a pěkný víkend :slight_smile: Já furt čekám kdy Pepča usne, a jemu se nějak nechce, zato mně by se chtělo :slight_smile:
18. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz
Přesně tak pepi. Tím, že budu ošklivá na druhé si mimíska do bříška nevyčaruju. Navíc by mě v životě nenapadlo nějaké snažilce vyčítat, že se snaží chvíli a už panikaří když to nejde.
Upřímně řečeno, příběhy několika snažilek, které jsem si na koníkovi přečetla, mě přesvědčily o tom, že na tom zdaleka nejsem tak hrozně. Jen se prostě snažím déle. To není takové neštěstí, jako když už je šance na mimíska a za pár dní nebo týdnů ta šance už není. Tím si prošlo pár snažilek i z této diskuze a ty by podle mne mohly mít přednášku o pozitivním myšlení.

Ajo, tak matkou pluku jsem tedy ještě nebyla :grinning:, ale vedoucí už jsem. V práci :grinning: . Přišla jsem k tomu jako slepý k houslím.
18. zář 2009 ve 14:46  • Odpověz
týý jjo, pani vedoucí :slight_smile: teď abychom byly opatrné :slight_smile:)))
18. zář 2009 ve 14:50  • Odpověz
taurusenko, ještě jsem také chtěla dodat, že si vůbec nemyslím, že jsi na tom nějak špatně a nechtěla jsem tu vzbudit lítost nebo z tebe snad udělat nějakou chudinku, kterou bychom měly litovat...to vůůůůbec ne...naopak...myslím, že je tam nějaký problém, který to "jen" časově prodloužil, ale nebude to tak strašné a brzy nám tu ty // ohlásíš.
18. zář 2009 ve 14:51  • Odpověz
rauru: tak vedoucí jo?? :slight_smile: a budeš nás taky chválit za naše úspěchy a "trestat" za přestupky, nedodržení termínů a kázně ?? :grinning: :slight_smile: :grinning: :grinning:
18. zář 2009 ve 14:53  • Odpověz
už ani neumím napsat správně "tauru"... omlouvám se :wink:
18. zář 2009 ve 14:54  • Odpověz
Jinak Chicco, koukala jsem k tobě do alba a přesně bílou postýlku z Ikea mám vyhlídnutou :slight_smile:
Je krásnáááá!!! :slight_smile:
18. zář 2009 v 15:00  • Odpověz
Pepi, tak colu naštěstí piju párkrát do roka. Sladkým nápojům moc nedám. Naštěstí. :slight_smile: Ale díky za tip s tím monitorem :wink: .

Chicool, s tím netem máš pravdu. Vždyť jsem už dnes psala, že si s vámi o tom popovídám víc a lépe, než se svými blízkými. Ale ne proto, že by byli tak málo vnímaví nebo je to nezajímalo. Oni to jen prostě neprožívají tak hlubovce jako my. A vlastně buďme za to rády, protože takhle nás naše okolí alespoň vytrhne z toho přemýšlení o mimískách a přijdeme díky nim na jiné myšlenky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
18. zář 2009 v 15:00  • Odpověz
handm: jojo, ta je moc pěkná a není vůbec drahá :wink:
18. zář 2009 v 15:03  • Odpověz
Tauru, to je naprosto přesný...!! :slight_smile:
My jsme třeba předtím vůbec nikomu neřekli, že jsem těhu... a pak jsem jim logicky ani neříkali o tom, že jmse měli MA. Proč je zbytečně nervovat, je spousta jiných témat a pak už by se řešilo jen to, proč se to stalo a kdy další atd..a ještě aby mě litovali, to by asi mě kleplo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
takhle máme vlastně klid, občas se někdo zeptá, kdy už budem mít mimčo, tak říkám, že jednou určitě a že si počkám na ně, a tím to pro mě končí tyhle diskuse...
tady je to jiný, jste tu vy, co maj stejné "problémy" radosti i starosti.. a je to příjemné, protože víte co to všehcno obnáší..
18. zář 2009 v 15:04  • Odpověz
právě, to je dobře.. Obecně mám ráda věci z Ikea!! :slight_smile:
Budeme brzy (SNAD) zařizovat domeček, tak šmejdíme, kde se dá .-)
18. zář 2009 v 15:05  • Odpověz
Chicoolko, pochopila jsem to přesně tak, jak si to myslela :slight_smile: . Nedáme si předsevzetí, že v listopadu se to povede :wink:?? a budeme mít příští rok lvíčátka ??.

Blíženko, budu vás pouze chválit za úspěchy a místo prémií vám budou přiděleny // , jo ?? :slight_smile: Přestupky tu nejsou, termíny se dodržují a kázeň je tu skvělá :grinning: :grinning: .
18. zář 2009 v 15:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.