• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
taurusenko, jojo to máš pravdu, že je lepší se tady vypovídat, protože to všechny prožíváme cca stejně a se svými blízkými pak zase řešit něco jiného, aby se ty myšlenky pořád netočily kolem jednoho a toho samého. Já mám třeba ségru, která také plánuje mimi a chceme ho mít nastejno a taky se s ní o tom tolik nebavím...radši s ní řeším, jak jsme se zase přes víkend vyžraly :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2009 v 15:08  • Odpověz
Lvíčata jsou skvělý děti :slight_smile: jedno mám doma a je to fakt brouček :slight_smile:
18. zář 2009 v 15:10  • Odpověz
:slight_smile: Lvíčka v rodině ještě nemáme.. to by šlo :slight_smile:
18. zář 2009 v 15:11  • Odpověz
Ahoj. Tak snažilkování v srpnu bylo úspěšné, ale v září zamlklé těhot.(8.tt).Údajně mám čekat, až se s tím tělo vyrovná samo, kyretáž není nutná(?). Jsou to ale nervy. Po novém roce to zkusím znovu.Je mi ale 35 let.Naštěstí dvě zdravé děti už mám.
18. zář 2009 v 15:12  • Odpověz
Handm, máš pravdu.

Snažilky, tak už končím. Manžel mi volal, že je doma, tak za ním peláším :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: Přeju vám krásný a pohodový víkend a v pondělí se opět přiřítím :slight_smile: .
18. zář 2009 v 15:12  • Odpověz
handm: já mám také Ikeu ráda, ale přítel je na nábytku odkojenej, dělá v tomhle oboru strašně let, takže dost remcá, že to není moc kvalita...tuhle jsme si tak koupili židle a já ho musela doslova donutit, že jsou pěkný a kvalitní. Remcal, že nejsou...no a jaký jsou doma pěkný a nakonec uznal, že ta kvalita zase až tak špatná není - kort na to naše stolování pomalu jen o Vánocích :grinning: :grinning: :grinning:

taurusenka: to předsevzetí beru...v listopadu se to povede...hotovo...tečka :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2009 v 15:14  • Odpověz
taurusenko, tak papa a užij se víkend :dizzy_face:
18. zář 2009 v 15:14  • Odpověz
Taurus, ahoj a krásný víkend! :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
18. zář 2009 v 15:15  • Odpověz
tauru: tak jsem zvědavá kolik prémií měsíčně rozdáš... :grinning:

jinak s tím že se pořád všichni ptají, to už vážně leze na nervy i mě.. v dubnu jsme měli svatbu a asi od prázdnin se snad každý pořád ptá jestli jako už třeba nejsem těhotná. pořád říkám že jednou snad taky budu a že se to včas dozví, ale je to docela otrava. to se svatba bere jako "předstupeň" mimča nebo co... :confused:
18. zář 2009 v 15:16  • Odpověz
tauru tak se měj krásně a užij si víkend :slight_smile:
18. zář 2009 v 15:16  • Odpověz
renko74: tak to je mi moc líto, ale hlavu vzhůru, i když to bolí, tak tělo ví, proč to dělá, to děťátko by prostě nebylo zdravé. 2 dítka už máš? A kolik jim je?
18. zář 2009 v 15:17  • Odpověz
Ahoj Renko, to je mi líto... :frowning2:( Akorát nechápu, proč ti neudělají kyretáž.. jak se s tím asi to tělo má vyrovnat, když "to" neodkrvácelo doteď, proč by mělo později???
mě hnali na sál hned ten den, co jsem tam přišla na kontrolu a zjistili mi MA :frowning2:(
Nechápu.. nechceš si dojít ještě někam jinam? Co ti řekne jiný doktor??? Tohle se mi nezdá, nemůžeš dostat nějaký zánět nebo něco??
vím, že některým holkám taky řekli, aťpřijdou za tři dny atd, ale vždycky nakonec skončili na sále,...
18. zář 2009 v 15:18  • Odpověz
Blizenec, to je pravda.. u nás taky si mysleli, že hned po svatbě budu zákonitě těhule.. jenže jsme se brali loni v říjnu a já pořád nic, protože jsme vysadili HA až v červnu.. a pak to zamlklý, což nikdo neví..
ale stejně si každý myslel, že prostě je na to zákon, že hned musíme mít mimčo
18. zář 2009 v 15:19  • Odpověz
Chico, tak to máš dobrý zas, že je přítel z oboru! :slight_smile: může vám to domů vyrábět...
my teď v bytě stolujem u stolu taky jen na vánoce, jenže jáí jsem zvyklá z domova, že kuchynsky stul je centrum domu, takže se hrozně těším, že v domecku už to tak taky bduem mmít..
18. zář 2009 v 15:21  • Odpověz
blizennec: no tak to je typický, svatba a pak se všichni vyptávají...asi jo, asi je to předstupeň...mám 2 kamarádky, které se vdaly a hned ten měsíc po svatbě otěhotněly...a dalších nepočítaně kamarádek, které se vdaly a hned po svatbě se začly snažit...takže asi je to v těch lidech zakódovaný... :fearful:
No a mě se nikdo neptá, já se ještě nevdala a mam klid...hihi. :slight_smile:
18. zář 2009 v 15:22  • Odpověz
chicoo: no vypadá to tak že je to asi nějak "naprogramovaný"... :slight_smile: já bych tehdy klidně vysadila už před svatbou ale manžílkovi se to tenkrát nějak nezdálo.. vypadalo to že si asi myslel že se HA vysadí a bude hned mimčo. takhle to totiž dopadlo u jeho kamaráda s jeho přítelkyní. no a teď máme od svatby vysazeno a stále nic a najednou se trošičku diví... :fearful: tak se mu to snažím nějak vysvětlovat :slight_smile:
18. zář 2009 v 15:26  • Odpověz
handm: no nevim, nevim...od něj z firmy doma nic nemáme :slight_smile: ...ale jo, má přehled a i díky jeho zkušenostem mám úžasnou, praktickou a kvalitní linku. Jinak já také jídelní stůl považuji za velice důležitou část bydlení, fakt jsem toužila po krásném stolu a představovala si, jak tam budeme jíst...ale my si všechno taháme do obýváku, ale jo, občas si uděláme pěknou chvilku a jíme spolu jako kultivovaní lidé u stolu. Ale na Vánoce se těším, až si ten stůl slavnostně nazdobím, jeje :slight_smile:
18. zář 2009 v 15:27  • Odpověz
Ahoj handm a chicoo. Mám dva kluky - 12 a 10 let. A teď po letech jsme najednou dozráli do fáze, že kluci už jsou soběstační a mimi by se nám ještě líbilo (no holčička obzvlášť.) Jsem relativně zdravá, ale po prvním porodu trombóza.taky mám myom 3x3 cm, prý to není problém. Vcelku hned jsem otěhotněla, ale v 6.tt nebylo vidět srdíčko, v 8.77 taky ne. Doktor říkal,ať ččekám, že kyretáž je riziko pro dělohu a následné těhu. Ale nevím, jak dlouho mám takhle čekat. Cítím se vcelku dobře. Žádná krev, žádné špinění, občas slabší bolest co přejde.Ale jsem netrpělivá a bojím se zánětu.Příští týden to asi půjdu řešit do nem.Díky za zájem, jsem tu poprvé a v diskuzi vlastně poprvé v životě:slight_smile:Jen mi prostě chybí víc názorů a komu se svěřit.
18. zář 2009 v 15:31  • Odpověz
Jé chicco a od koho máte linku? co můžeš doporučit? anebo klasika truhlář??

my taky u TV jíme a mě to hrozně deptá..... :angry: :angry:
18. zář 2009 v 15:35  • Odpověz
renko74: tak to jsi byla mlaďoučká, když jsi měla prvního chlapečka... Jinak pokud se chceš svěřit, tak jsi tu na správném místě... Jen tedy zrovna já tvému případu moc nerozumím, tak to nechám na jiných... Já jsem zatím jen snažilka, nikdy netěhu...a teď bohužel navíc s hpv virem (lidský papillomavir), takže na další 2 měsíce nesnažilka :slight_smile:
18. zář 2009 v 15:38  • Odpověz
tak to holky my naštěstí vždycky jíme normálně v kuchyni u stolu, naštěstí to zastává i manža a jsem za to ráda.. jasně že občas něco malého jsme snědli v obýváku u konferenčního stolku ale opravdu jen výjimečně :slight_smile:
18. zář 2009 v 15:39  • Odpověz
handm: máme jí od truhláře...já jsem si vymyslela přesný návrh a přítel doladil materiál, ABS hrany apod. A dopadla nad naše očekávání. Jinak jsme se inspirovali v Maxx kuchyních, ale vyšla by nás tam asi o 80 tisíc víc...a navíc stejně jsem jim tam předložila můj dispoziční návrh a nic lepšího nevymysleli. :grinning:
18. zář 2009 v 15:41  • Odpověz
blizennec: no tak to bych si přála, ale my jsme s přítelem prostě hrozní...vždycky si v tom obýváku uděláme takové pohodlí, že nás to pak v kuchyni moc nebaví...ale budeme na tom pracovat... :wink:
18. zář 2009 v 15:43  • Odpověz
chicoo: ono se všeobecně říká že jíst v obýváku u tv není dobré. nesoustředíš se na jídlo ale na tv a pocit hladu tím pádem nezaženeš, spíš hlad budeš pořád pociťovat..
18. zář 2009 v 15:47  • Odpověz
renko, jak jsem psala, já bych vyrazila radši někam pro další informace profesionála.. protože mít "to" v děloze poměrně dlouho podle mě nedělá nic dobrého.. ale nejsem profík, jen laik se zkušeností podobnou, tak nevím..

chicco ahaa, truhláře taky zvažujeme, tak uvidíme.. návrhy svoje mám taky, tak jen zjistit, jak by tovyšlo pak cenově..

jinak holky loučím se!! krásný víkend a doufám, že po neděli tu budou // :slight_smile:
Mejte se krásně zatím a užijte si volno! :slight_smile:
18. zář 2009 v 15:47  • Odpověz
handm: krásný víkend, pa :slight_smile:
18. zář 2009 v 15:48  • Odpověz
handm: krásný víkend i tobě. :wink:
18. zář 2009 v 15:49  • Odpověz
blizennec: to jsem se tě chtěla zeptat, už bereš ty prášky? A jak jste to vyřešili s tou léčbou manžela?
18. zář 2009 v 15:49  • Odpověz
chicoo: jj ty prášky už beru. s léčkou manžela jsem to zatím nevyřešila, protože od rána do dvou hodin jsem se snažila tam dovolat ale marně :frowning2: nějak nás dnes zlobí telefony a volání "ven" z budovy.. ach jo. zkusím to ještě v pondělí a rovnou se tam objednám aspoň na tu kontrolu.
18. zář 2009 v 15:57  • Odpověz
Tak manžílek přišel domů, sněd mi vlašák na nějž jsem po letech dostala chuť, a spí. Ach jo. Tak si ten vlašák budu muset zejtra koupit znova :slight_smile:
18. zář 2009 v 15:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.