• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
No já poprvé otěhotněla až po půl roce od vysazení HA, pak přišel potrat v 9tt, no a teď jsem 2 měsíce po revizi dělohy. Taky už se mi nechce čekat. Škoda, že mimi nejde hned, jak si člověk vzpomene. To mě nikdy nenapadlo, pořád jsme s manželem čekali až bude ta správná doba a teď když bychom chtěli, tak to nejde.
19. zář 2009 v 11:06  • Odpověz
flosmanka: Já čaje nesnáším, piju je, že u toho skoro nedýchám :grinning: , ale tak jako už jsem si trochu zvykla, dá se to požit. Ale beru to tak, že bylinky jsou čistě přírodní..hold zkouším, co to se mnou udělá :slight_smile:
19. zář 2009 v 11:06  • Odpověz
aja: to je mi líto, ale bohužel se to stává a dost často, to je nespravedlnost....tak uvidíš, třeba to už brzy vyjde, a budeš štastná jako bleška :wink: Holky které nechtějí otěhu se jim zadaří hned, a která chce tak to nejde, je to fakt nespravedlivééééé :pensive:
A můžu se zeptat kolik ti je?
19. zář 2009 v 11:08  • Odpověz
Maja: Ale jo, zůstanem tady, když jsou na nás tady hodný :slight_smile: :grinning:
19. zář 2009 v 11:09  • Odpověz
:grinning: pizza je tuuuu, jupí :dizzy_face:
19. zář 2009 v 11:10  • Odpověz
Holky co všechno berete za vitamíny, čaje, a jiné preparáty po čem se dá možná lépe otěhu? :slight_smile:
19. zář 2009 v 11:12  • Odpověz
flosmanka: Jůůů dobrou chuť přeji :o) a jakou máááš? :slight_smile: My budeme mít dnes kapříka :slight_smile:
19. zář 2009 v 11:12  • Odpověz
:stuck_out_tongue_closed_eyes: mně by nepomohlo ani to, že bych si ucpala nos a nedýchala.. Ale nikdy neříkej nikdy že
19. zář 2009 v 11:13  • Odpověz
:slight_smile: flos: věř mi, že já ty čaje taky fakt nemusím, ale když už tak teda maliník je lepší chuťově, ten kontryhel teda nic extra, to mi děla trochu problem :slight_smile:
19. zář 2009 v 11:14  • Odpověz
Syll, je mi 26. Já vím, není to zas tak moc, ale s manžou jsme 2 roky po svatbě a já už mimi dlouho chtěla ale manžel ne, tak jsme čekali a teď to nejde. Snad se brzy podaří, musíme doufat.
Jinak já beru listovku, piju kontryhel a manžovi chci naordinovat selen a zinek, protože jsou dobrý na kvalitní spermijky. Jo a pokud teď neotěhotním, asi si koupím ten femigard, jde to objednat jen přes net a jsou to zas nějaký kapky-bylinky, který podporují těhu. No a možná vyměním obyčejnou listovku za ten femibion, i když je dražší, ale bude třeba účinnější.
19. zář 2009 v 11:15  • Odpověz
flosmanka: jinak ten kontryhel je prý dobrý i proti potratům, co jsem četla teda :wink: ale to bych stejně konzultovala pak s MuDr.
19. zář 2009 v 11:15  • Odpověz
aja: teda to je preparátů :o), uvidiím, já zatím zůstanu u toho co mám, a kdyžtak pak začnu taky něco nového...ještě, že na tom netu se dá o dost věcech počíst..jinak bych nic ani nevěděla... :slight_smile:
19. zář 2009 v 11:17  • Odpověz
aja: já budu mít 26 v prosinci...a vdaná jsem od 6.6. letos. :slight_smile:
19. zář 2009 v 11:18  • Odpověz
No jo, já minule nebrala listovku a pak přišel potrat. Tak teď nechci nic podcenit a už jsem ji začla hned brát, má se brát 3 měsíce před otěhotněním. zabraňuje vývojovým vadám, to zrovna já potřebuju, aby už mimís neumřel...
19. zář 2009 v 11:21  • Odpověz
aja, tak teď budeš na 100% připravená, a uvidíš, že to těhu dotáhneš do konce :wink:, asi je to osud, co se má stát se stane :pensive: Spousta holek o listovce ani neví, co jsem potkala kámošku těhu, tak se ptala co to vlastně je a na co :slight_smile: teď jen aby se zadařilo...to je malý zázrak prostě
19. zář 2009 v 11:25  • Odpověz
Holky vy budete úplně zdravý, když to tak čtu a miminko u vás bude určitě brzy :wink: A jste pěkný mláďátka, teda, to vám povím :pensive: Já, už mám nejvyšší čas teda :grinning:
19. zář 2009 v 11:28  • Odpověz
flosmanka: kočky ty jsi optimistka, já to tak růžově nevidím :slight_smile: , ale kéž by to tak bylo, a na každou se usmálo štěstí :slight_smile:
19. zář 2009 v 11:32  • Odpověz
Flosmanko a kolik je tobě?
19. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
:pensive: za pár 30 :sunglasses:
19. zář 2009 v 11:37  • Odpověz
Flos, to ještě není tolik. Dnes se to posunuje, maminy jsou nejvíc kolem těch 30.
19. zář 2009 v 11:40  • Odpověz
jo jo jo, ale stejně .. vždycky jsem chtěla mimí do 25 a to jsem teprv poznala manžela :dizzy_face: A připadám si nějak už staře a mám ráda svůj klid - to bude s mimčem ale změna :slight_smile:
19. zář 2009 v 11:43  • Odpověz
flo no tak to jsi ještě měla štěstí, já potkala manžela až po 30 :grinning: :grinning:
ale co říkám si hlavně že máme bezva tátu a malej je spoky , snad nám klapne i druhý mimi :dizzy_face:
19. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz
Určitě ano :wink: Jj, Venda je moc hezkej klučina, má takový šibalský úsměv :grinning: Víš, mně je skoro 30 a manžovi skoro 33 - víc jak 5let jsme zvyklí na svůj klídek, pohodičku a najednou mezi nás přibude nějaký "vetřelec" :grinning: To samo myslím obrazně a ve srandě, strašně se na to těším .. Teď máme ohromnej byt, a je tam tak nějak prázdno .. Nedávno jsem tam měla kamarádku s 10-ti měs. holčičkou a to jste měly vidět - najednou mi byt připadal malej, ale tak veselej :grinning: :dizzy_face:
19. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz
Jo jo, určitě bude s prckem veseleji. Už se na to těším!
19. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz
jo uznávám že změna je to obrovská, najednou člověk neřeší svoje potřeby ale potřeby dítěte...já třeba po porodu hrozně málo nakupuju hadříky pro sebe a to jsme dřív byla vééélikááá parádnice :slight_smile:)ale ted okupuju hlavně dětský oddělení :grinning: :grinning:
mě se malej narodil ve 33 letech, MM je o dva roky mladší........
díky za pochvalu, hrozně se vždycky dmu pýchou když malýho někdo chválí :grinning: :grinning: :grinning: je fakt že mě to mateřství v pozdějším věku hrozně zasáhlo, nemůžu se malýho nabažit i proto už bych chtěla dalšího mimouška :sweat_smile:
19. zář 2009 ve 12:31  • Odpověz
Já taky. Už to nebude takový tichý, prázdný :sunglasses: Mj. pizza nic moc .. Nějak mi posledních pár tejdnů vadí aromatický sýry :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nedávno sousedka dělala žampiony s nivou (miluju nivu) a já myslela, že se pozvracím. Dnes jsem si dala pizzu s parmazánem, a opět - úplně se mi točil žaludek :confounded: Kdybych nevěděla, že to není možný, myslela bych si, že jsem 2in1 :grinning:
19. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz
Maji, máte být na co pyšní :wink: Myslím si, že je to takovej vlasatej ďáblík s krásnýma kukadlama :slight_smile:
No jsem fakt zvědavá, taky jsem parádnice a manžel taky :grinning: A manža miluje čokoládku že, tak se obávám aby chudák naše dítě nestrádalo, neboť mu tatínek vše v noci sežere zřejmě :grinning: :grinning:
19. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz
ahoj holky,

aja, syll, kontryhel se ma pit jen do ovulace. Ale me cyklus rozhodil tak dokonale, ze uz ho pit nebudu vubec
19. zář 2009 v 15:24  • Odpověz
aja, ja zkousela i femigard - 4 baleni vkuse a bez jakehokoliv efektu...
19. zář 2009 v 15:27  • Odpověz
syll, nevim jak moc muze kontryhel zabranit potratum, kdyz jednim z jeho ucinku je, ze snizuje delozni sliznici... to pak muze mit vajicko i problem zavrtat se a misto tehotenstvi nastane akorat ms
19. zář 2009 v 15:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.