• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Syll, tohle je už náš druhý pokus. První skončil v červnu zamlklým těhu v 8.tt :pensive: Ale oba pokusy vyšly hned napoprvé, tak aspoň to je na tom pozitivní :wink:
20. zář 2009 v 10:45  • Odpověz
Zlabi poraď jak jste ty dvojčátka udělali :o), teda myslím tím, spíš jestli jsi brala nějaké ty vitamínky před těhu, čajíky..nebo to přišlo jen tak náhodně? :slight_smile:
20. zář 2009 v 10:45  • Odpověz
zlabi aháá, to je smutné s tím prvním pokusem :pensive: , ale tak teď se krásně zadařilo a dvojnásobně...aspoň víš, že ti jde hezky otěhu.. to máš moc fajn. Určitě to teď už vyjde a budete mít krásné zdravé 2 mimísky doma. :slight_smile:
20. zář 2009 v 10:48  • Odpověz
Jdu chvili na vzduch, včera jsme byli v hospůdce, tak to musím rozdýchat, bylo tam na mne příliš zakouřené prostředí ...no fuj.
20. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
Syll, asi ti moc neporadím, nejspíš je v tom notná dávka štěstí, protože jsem brala jen obyčejnou listovku a pila kontryhel na podporu růstu sliznice po té revizi. Jinak jména jsme začali řešit poprvé včera a jen tak z legrace, psíš jsmese u toho řehtali jako blázni, protože manža navrhoval párečky jako Adolf a Alois nebo Horst a Ralf :grinning: :grinning:
20. zář 2009 v 10:50  • Odpověz
:grinning: se nediv, vždyť je to zdraví z Posázaví :wink: Tak je hezky papej a bude ti suprově a zdravě :grinning:
20. zář 2009 v 11:02  • Odpověz
:dizzy_face: jupí, už tu mám jídlo. Dnes jsem si objednala řecký salát a pizza chlebík se sýrem k tomu, abych neměla málo :grinning: Je to výborný, a ten chleba, jak voní :wink: A co vlastně kuchtíte dnesky vy holky ?
20. zář 2009 v 11:10  • Odpověz
ahojky, zdravím, jak je při neděli? :wink:
nějak jsem se sem teď nedostala, sice nás z nemocnice pustili brzo, ale malá hned další den onemocněla, měla horečky, tak jsem se děsila, že je to zas zánět ledvin, ale naštěstí to vypadá jen na nachlazení, horečky už nejsou, zato nám pořádně teče z nosu :confounded:
a co tady nového,asi nebudu mít kdy dočíst... koukám, že tu máme nové snažilky, tak všechny vítám :wink:
20. zář 2009 v 11:12  • Odpověz
ahoj baji, jak dopadla operace, všechno v pořádku?

Syll, ten maliník je prý dobrý začít pít několik týdnů před porodem, prý uvolňuje porodní cesty či co
20. zář 2009 v 11:22  • Odpověz
Ahoj baji, máme nové těhulky, nové snažilky, žlaba čeká dvojčátka a dál mě nic nenapadá :slight_smile:

Posílám pusu aby bylo lépe :wink:
20. zář 2009 v 11:26  • Odpověz
ahoj karol, jj, operace dopadla dobře, pustili nás hned ve středu, malá právě byla bez teplot, všecko ok... jinak teda tím, že to byl jen takový lehčí zákrok, je šance na vyléčení 50:50, tak budeme doufat... za měsíc jdeme na kontrolu, jestli se to dobře zahojilo a za 3 měsíce bychom se pak měli dovědět, jestli to pomohlo... kdyby ne, opakovali by zatím tenhle jednodušší zákrok, tak už se toho tak nebojím, Týnka to zvládala docela dobře, no ale stejně doufám, že to nebude potřeba :wink:

a co ty, už doma?
20. zář 2009 v 11:31  • Odpověz
zlab: To jste teda měli fakt štestíčko :o), já teda budu brát jen tu listovku. Ten kotryhel co jsem ted slyšela mne docela vyděsil...končím s ním.
Ty jména to je sranda, my jsme tam s mojím kdysi listovali ze srandy v kalendáři a taky tak vybírali, fakt je u toho sranda...
Já mám jen pár tipů co se mi líbí. Ale můj se vždycky řehní :slight_smile: hlavně u kluků se mi skoro žádné nelíbí a když jo, tak ho máme v rodině :grinning:

flos: abych nemusela myslet na těhu, tak jsem si naordinovala dietu, tak se budu snažit jíst zdravě abych nemyslela na otěhu :grinning: jinak by mi kleplo, z toho čekání na každou ms...teda spíš aby nedošla už :pensive:
20. zář 2009 v 11:31  • Odpověz
zlabi: u nás v okolí převládají Terezy, což se mi moc nepáčí :o) pak Náthálie, Kristýnky to je tady každá druhá.
Já mám ráda jména co každý nemá...např. Sabinka, Simonka, Sofinka, Karin, Editka, Ellen
Na kluka nevím co by se mi líbilo snad Jakub, Adam, Matyáš (Sebastian se mi líbí - ale to bych nedala)
20. zář 2009 v 11:35  • Odpověz
flos, díky :wink: už je jí líp, tak hlavně aby to bro přešlo...
o katce i žlababce už vím, je to super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. zář 2009 v 11:37  • Odpověz
:slight_smile: Chválím Sofii, chvíli jsme váhali .. A pak Adam, toho chceme taky :wink: Holčička se nám líbí Mia, to máme jasno. Oboum nám začínají jména na M, tak chcem i dítko, ale u toho kluka nevíme .. JEdině Marco :grinning: , tatínek je Marek
20. zář 2009 v 11:40  • Odpověz
baji, jojo, vrátila jsem se tento týden, zaběhla do školy na zkoušku (zdařilo se) a pak jsem se plně zapojila do pracovniho procesu (takže mi zase na konci měsíce propadne spousta přesčasů - nám se přesčasy neproplácejí, tak nám je vždycky na konci měsíce smáznou). teď bych se měla zase učit, protože mám v týdnu další zkoušku a byl by hrozný průser, kdybych ji neudělala...
20. zář 2009 v 11:41  • Odpověz
syll, já beru taky listovku (acidofolan) + k tomu jeste vit E

a o jménech už mluvíme taky - nebo spíš přítel mě špičkuje s různými nepřijatelnými kombinacemi :grinning: a já mu je zamítám
20. zář 2009 v 11:43  • Odpověz
flos: Jojo já jsem na S..proto se mi líbí na S :grinning: můj je na P..ale na P se mi nic nelíbí :grinning: možná Patrik..ale to máme už u nás v rodině.
Marco..to je hezké to má kamošky sestra..žije v německu :slight_smile:
20. zář 2009 v 11:44  • Odpověz
Karol...ty jsi Karolína? Moje sestra je Karla :slight_smile: ...jen tak , že jsem se zadívala na tvůj nick :slight_smile:
Ten vitamín E, je dobrý k čemu? :slight_smile: mám doma Pupalku s vitamínem E, tak že bych ji taky brala? :sweat_smile:
Gratuluji k úspěsné zkoušce :wink:
20. zář 2009 v 11:45  • Odpověz
no jo, vlastně zkouška, tak to gratuluju :wink:
a tuhle už máš poslední? mě čeká už jen jedna, termín ještě přesně nevím, dostanu indiv. kvůli té nemocnici, no ale těch seminárek, co mi chybí, aúúúú, asi se půjdu zahrabat, mnohem radši chodím na zkoušky než to sepisování... :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

koukám, že se tu řeší jména, mě se hrozně líbila Nelinka, už dávno, ještě než se začla dávat, teď je jich spousta, tak to samo nedám :wink: teda ne že by Kristýnek bylo málo, ale je to takové běžně dávané, a ne módní vlna, no a hlavně tatínek ji moc chtěl :wink: takže u nás to vypadá na Barunku (příjde mi, že se hodí ke Kristýnce) a kluk asi Ondra nebo Matouš, chceme klasický kalendářový český jména

syll, nejvíc se mi líbí taky Sofie a Sebastian taky hrozně moc, ale u toho mě nenapadají hezký zdrobněliny, takže tím padá taky i u nás... no a Matyáš je taky hezký, ale taky teď hrozně moc dávaný, proto zvažujeme toho Matouše :wink:
20. zář 2009 v 11:51  • Odpověz
No, pro holčičky by se mi líbíla Laura a třeba Maya, Julie, Anička nebo Vera. Pro kluka mám zatím favorita Kubíka a Ondru, ale je jich v okolí hodně, tak třeba se to ještě změní :slight_smile:
20. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz
Baji, dívala jsem se a máš teda pěknunkou holčičkuuu, ta je milenáá. Na holčičky jsou hezká jména, jen ti kluci nic moc teda :slight_smile: Kamoška má Matouše, nevěděla jestli Šimona nebo Matouše :grinning:
20. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz
žlab a co laura a linda nebo lucie? :wink:
20. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz
Zlabi, jako známá má Lauru, a kdybys slyšela jak jí komolí jméno..říká jí Larisko :fearful: lauře nejde moc hezky zdrobněle říct..když řeknu Laurinko..to je jak sabina laurinová :sweat_smile: ..proto to jméno jaksi nenenene :dizzy_face:
20. zář 2009 ve 12:04  • Odpověz
Lucie to je hezkééé :slight_smile:
20. zář 2009 ve 12:05  • Odpověz
syll, díky :slight_smile:
no my bychom rádi ještě dva prcky (když to půjde) a vůbec bychom se nebránili šimonovi a matoušovi :grinning:
Ahoj Baji, lindy jsou v našem okolí už 2 a lucie se mi moc nelíbí :slight_smile: Zatím asi vede dvojka Laura a Anička. Ale mám takový tušení, že to budou spíš kluci a ještě k tomu berani :stuck_out_tongue_closed_eyes:
baji..taky bych ráda holčičkuuuu :slight_smile: , ale to hold rozhoduje ten nahoře co komu pošle :grinning: , ty jo tak ještě 2 prcky? Jéééé to je hezkéé, tak třeba budou i dvojčatka :grinning:
20. zář 2009 ve 12:06  • Odpověz
Jinak mě se líbí spousty jmen, třeba Ema, Nela, Adélka... ale bohužel už většinu naši známí a kamarádi vybrali :sweat_smile:
20. zář 2009 ve 12:09  • Odpověz
aničku a haničku jsme taky zvažovali :wink:
syll, no my jako sice chceme páreček, teda hlavně taťka chce syna, ale já bych se rozhodně další holčičce nebránila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , a to jsem kdysi chtěla dva kluky :wink: no a holčičku jsme si udělali tři dny před ovu:wink: jo a dvojčátka bych asi brala, ale asi bych se zbláznila :wink:
20. zář 2009 ve 12:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.