• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
nic, hádě je vzhůru, jdu se mu věnovat, tak zatím pa :slight_smile:
20. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz
autor
Ahojky, já chci holčičku Adélku, kluk by byl Daniel podle tatínka :slight_smile:
20. zář 2009 ve 12:18  • Odpověz
syll, jojo Karolína. Vitamin E je jednou z hlavních součástí všech "těhu" vitamínů - podporuje plodnost (vaječníky i varlata) a má i různé jiné dobré účinky (dobrý pro červené krvinky, kůži, vlasy, játra a snad i prevence proti nádorům).
20. zář 2009 ve 12:31  • Odpověz
baji, ještě jedna příští týden a ta bude asi docela drsná. pak jedna v zimním semestru a v lednu státnice
20. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz
žlababo, mě se taky líbí Nela a Adélka a spousta dalších. To bych musela mít doma školku, abych to všechno vypotřebovala :grinning: Jen doufám, že nám favority nevybere nějaké blízké příbuzenstvo - to by pak byl problém
20. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz
Tak u nás fakt vede Mia, ale strašně mě štve, že už taky jsou .. Kristi tady na netu má miu, šéfredaktorka Maminky má miu a nejhorší na tom je, že naše sousedka, kamarádka má psí Jack Rusellí miu :pensive: Je to totiž asi psí jméno, ale my jsme si ho zamilovali strašně moc :dizzy_face: I budoucí babička si už zvykla (kdyby to byla holka). Jen se nás tak ptala a myslela, že jí odvezou. Asi půl roku nám to rozmlouvala ale minule mi už říkala, že se jí to pomalu začíná líbit :grinning: Že už prej ženským v práci říká, že my jednou budeme mít Miušku :slight_smile: Kluka prý neeé :grinning:
20. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz
Ahojky holky, muzu se pridat do diskuze o jmenech?
20. zář 2009 ve 14:30  • Odpověz
Jestli tu teda jeste nekdo je?? :slight_smile:
20. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz
Tak jelikož se tady v práci celkem nudím, tak jsem si schválně ze srandy dělala seznam základní kosmetiky pro miminko (vč. odsávačky hlenů, kartáče na lahve, lahviček apod.) a pro mě (strie, bradavky, věci do porodnice atd.), vč. plenek na cca 1 první měsíc + digital. chůva od Philipsu AVENT = cena 7.500,- Kč :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: Docela mazec, ale já si to jednou budu objednávat přes net na Docsimonu, dostáváme v práci Unišeky a já je mám letos ještě za 6 tisíc :slight_smile:, takže bych doplácela jen 1500,- Kč, ale stejně ? To je moc ne ? Ale fakt je, že jen ta chůvička Avent stojí přes 2,5tis. (ale zas bych to měla jako zadarmiko že) .. Tak se budu modlit, abych otěhotněla do konce roku, jinak ty poukázky budu muset utratit za něco jiného ... Joó, a teď mě ještě napadlo, že manžel je má taky :grinning: Tak to máme zadarmo :grinning:
Ahojky luc, jasně, sem s nimi :wink:
jsem tu, stále :wink:
No já taky nezahálím, projela jsem kalendář a už mám celý seznam jmen :slight_smile:
20. zář 2009 ve 14:33  • Odpověz
Aha, a jaký máš žhavý favority, a co ty luc ? :slight_smile:
20. zář 2009 ve 14:35  • Odpověz
super
takze mi chceme holcicku :wink: ale stejne tusim, ze budeme mit druheho kluka (manza ma v rodine same kluky)
no a ja uz od 18 ti chtela Nelu, ale jak jste uz psali, je jich ted vsude fura... takze jsem od toho upustila a libi se mi Laura, ale par lidi mi reklo, ze to spis sedi na papouska :frowning2: a Dorothy a Elisabeth
no a kluk bude asi Oliver nebo Artur ale to jeste manza neschvalil :slight_smile:
20. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz
na holky mi to prijde snazsi, spis je problem si vybrat, ale u tech klucicich je to tezsi, bud nejdou sklonovat, nebo zdrobnelinovat :wink:
20. zář 2009 ve 14:37  • Odpověz
Pro holčičku přibyla Lina, Magdalena nebo Maya a pro kluka Jonáš, Marco, Tobiáš nebo Max :slight_smile:
20. zář 2009 ve 14:37  • Odpověz
zlababa; libi se mi ta Maya ale jak to budes zdrobnovat? Maxik je taky super, ale takhle vzdycky nazyvala moje segra svoje auto
20. zář 2009 ve 14:39  • Odpověz
Luc, Laura se mi taky líbí, ale je fakt, že ty zdrobněliny nejsou nic moc :unamused:
20. zář 2009 ve 14:40  • Odpověz
No, a my co budem mit druhe ditko, ci dvojcata jeste musime resit, jestli se to k sobe hodi.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. zář 2009 ve 14:40  • Odpověz
no a v anglictine to nezni taky nic moc.. jinach bych do toho mozna sla (ziju v UK a chci, aby se to jmeno dalo vyslovovat vsude) napr. meho manzi segra se jmenuje Drahoslava... dost sileny samo o sobe a ted zijou v Uk a nidko nevi jak ji ma rikat...takze to zjednodusila a predstavuje se proste 'D' :slight_smile:
20. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz
Lucy, já taky čekám jednovaječný, teda zatím na prvním ultrazvuku byly dvě, takže to asi taky budu muset řešit :grinning:
20. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz
Holky, musím se na chvilku vypnout, musíme vypnout pojistky a něco opravit, tak za mometík jsem tu zpět
20. zář 2009 ve 14:45  • Odpověz
zlababa: moc gratuluji, takze to mas buy one get one free :slight_smile:
20. zář 2009 ve 14:45  • Odpověz
Ahoj holky mohla bych se přidat k Vám? Snažíme se o miminko a v listopadu to bude rok. A zatím nic. :( přítel byl na spermiogramu je v pořádku. Já mám za sebou vyšetření na chlamídie a taky negativní. Tenhle měsíc to vypadalo, že konečně to klaplo. Protože mám cyklus po 28 a mrška nikde. Bohužel včéra po 14 dnech dorazila. Ach jo. Tak jsem dostala od dr Clostilbegyt na dva měsíce. S tím, že se to bere jen pět dní v měsíci. Tak uvidíme. A když po 3.měsících taky nic. Tak budou zkoušet mi vzít vajíčka a oplodnit je přítelovíma spermíkama. Tak uvidíme. Ale pevně doufáme a věříme, že to klapane do těch třech měsícu. A jak vy se máte??
20. zář 2009 v 15:00  • Odpověz
niko: ahoj vitam te tady, i kdyz ja jsem tu taky nova :slight_smile:
drzime palecky, aby vam to brzy vyslo
prave jsme rozebirali jmena :wink:
20. zář 2009 v 15:03  • Odpověz
Ahojík děkuji moc. My už taky máme jména vybraná. :slight_smile: Mě se líbí Linda, Adéla a Natálie. Klučík nejspíš po tatíkovi a co vy
20. zář 2009 v 15:21  • Odpověz
Vítám tě niko, a neboj .. Tady se celkem daří a bude lépe :wink: Tudíž se vsaď, že do těch 3 měsíců to máte jistý, tady to je a bude plodný :grinning:
20. zář 2009 v 15:31  • Odpověz
tak ja uz musim, Davidek je vzhuru, tak pa
20. zář 2009 v 15:36  • Odpověz
Flosmanka: Děkuji moc. Doufám, že ano. A jak se jinak máš? A jak dlouho se snažíte vy??
20. zář 2009 v 16:11  • Odpověz
:slight_smile: není zač .. My se snažíme první měsíc, a včera to bylo poprvé, ráno jsem to tu popisovala :dizzy_face: Takže prozatím jsem plná optimismu víš, ale cítím to. Už jsem to tady psala, manžel slíbil, že ví, že to u nás bude na první šťouch :grinning: :grinning: a já mu věřím, tak budu i v tomhle :sweat_smile:
20. zář 2009 v 16:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.