• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Tak opravuji po třetí, zařazuju blíženku do těhulek a handm do snažilek :wink:

Těhulky:
Žlababa: .......... 30 let ... 0 dětí ... 7.tt ... TP 9.5.2010 ... další KO 8.10. - jednovaječná dvojčátka
toltec: ............ 28 let ... 0 dětí ... 7.tt ... další KO 18.9.
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla //
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 21.9. našla //

Snažilky:
drndapetka:..... 24 let ... 0 dětí ... 40 DC ... 1. snažení
radma 80: ....... 29 let ... 0 dětí ... 36 DC ... 1. snažení
Kuratkol: ........ 27 let ... 0 dětí ... 33 DC ... 7. snažení
Motol: ............ 24 let ... 1 dítě ... 31 DC ... 5. snažení
lolynka: .......... 29 let ... 0 dětí ... 27 DC ... 2. snažení
hedik: ............ 22 let ... 1 dítě ... 25 DC ... 0. snažení
janulkav: ......... 22 let ... 0 dětí ... 24 DC ... 5. snažení
medan29: ....... 29 let ... 0 děti ... 23 DC ... 4. snažení
aja.83: ........... 26 let ... 0 dětí ... 23 DC ... 2. snažení
kebule82: ....... 26 let ... 0 dětí ... 20 DC ... 16. snažení
handm: .......... 30 let ... 0 dětí ... 19 DC ... 2. snažení
Taurusenka: .... 30 let ... 0 dětí ... 16 DC ... 33. snažení
syll:................. 25 let ... 0 dětí ... 16 DC ... 2. snažení
chicoola: ......... 28 let ... 0 dětí ... 13 DC ... 4. snažení ... momentálně nesnž
flosmanka: ...... 29 let ... 0 dětí ... 12 DC ... 1. snažení
baji: ............... 31 let ... 1 dítě ... 11 DC ... 1. snažení
Karol84: .......... 25 let ... 0 dětí ... 8 DC ... 0. snažení
Garp776: .........33 let ... 1 dítě ... 8 DC ... 6. snažení
majinka2:..........34 let ... 1 dítě ... 8 DC ... 1. snažení
katyna6: ......... 33 let ... 0 dětí ... ? DC ... 1. snažení ...čeká na porevizní ms
21. zář 2009 v 09:18  • Odpověz
Drndi, buď jsi přepracovaná a je toho na tebe v poslední době moc, nebo že by :wink: :wink: :wink: ???? A pak je tu ještě jedna možnost - obojí :grinning: :grinning: :grinning: . Ty budeš testit zítra, viď ??
21. zář 2009 v 09:19  • Odpověz
holky moc děkuji, snad bude vše ok.. :dizzy_face:

tauru: věc se má takhle.. ve čtvrtek jsem si byla u gyndr pro recept protože mi zjistili z prevence nějaký zánět. předepsal mi na to Entizol (nebo tak něco, už jsem to tu psala). ve čtvrtek jsem ho začla užívat. v pátek měla dorazit ms, dnes ráno stále nic tak jsem testla a ono to tam fakt je!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: problém je v tom že na tom příbalovém letáku bylo napsáno že se nesmí brát v 1.trimestru. hned ráno volám na gyndu, vzala to sestřička, vysvětluju jí problém - ona "vůbec nemějte strach...." asi slyšela jak se mi klepe hlas, jelikož je to úplný začátek a embryo se zatím nespojilo s mým krevním oběhem tak ty prášky na to vliv mít stopro nebudou, další dnes ráno jsem už vzít neměla a rovnou mě objednala na 1.KO :dizzy_face: :dizzy_face: asi stokrát mi musela opakovat, vše bude ok, prášky na to vážně nemají ještě vliv. taurusenko moooooc tě prosím jestli bych mohla znovu otravovat, jestli bys byla tak hodná a pro jistotu se zeptala tvojí ségry. asi potřebuju ujistit ještě od nějakýho gyndr :wink: :slight_smile:

omlouvám se že jsem se tak rozepsala :slight_smile:
21. zář 2009 v 09:21  • Odpověz
holky, pádím do práce, tak se tu mějte a těhulky, vy se opatrujte! papa
21. zář 2009 v 09:21  • Odpověz
Holky jsem strašná ostuda :pensive: , přes ty radostné zprávy od dvou novotěhulek jsem zapomněla přivítat nové snažilky. Takže - VÍTÁM NOVÉ SNAŽILKY :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
tauru: Nevím, ani se mi do toho nějak nechce....nechce se mi polsední dobou do ničeho, cítím se úplně vycuclá z energie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
holky zatím to stále rozdejchávám, mám trošku strach a trochu se mi ještě klepou ruce... ani jsem to tu dnes nedočítala jak jsem se potřebovala svěřit... :dizzy_face:
samozřejmě že taky vítám nové snažilky, na to jsem úplně zapomněla takže se omlouvám :slight_smile: :slight_smile:

drndi: nesmutni, přeci testit ještě budeš , jsi říkala, tak třeba.... :wink:
21. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
Nové těhulky: Prskejteeeeeeeee :grinning: Já jsem si minule od žlab ani nestihla chytnout, tak třeba zachytnu něco teď :wink:

bliž: A jak se cítíš?Myslím psichicky i fyzicky :slight_smile:
21. zář 2009 v 09:27  • Odpověz
Drndi, co te načuřilo?? i když občas to mám taky, že se prsotě probudím špatnou nohou... :frowning2: tak snad to brzy přejde..

holky takových dobrých zpráv by to chtělo víc..
Aji, nebudeš testovat?? :slight_smile:))
doufám, že se září ukáže jako nejplodnější měsíc :slight_smile:
21. zář 2009 v 09:27  • Odpověz
spíš srpen byl plodný né?a až ted se ukazují výsledky :grinning:
21. zář 2009 v 09:30  • Odpověz
hadm: Mě to ale drží už třetí den, pořád bych bulila, a na to jsem protivná...můj manžel je ze mě už na prášky. Ono to bude asi tou změnou počasí, začíná podzim, tak začíná depkový období :wink:
21. zář 2009 v 09:30  • Odpověz
drndi: fyzicky se cítím naprosto v pohodě, protože mi v podstatě vůbec nic není... :wink: jen od té doby co jsem tu psala o té zácpě (pardon..) tak v podstatě se mi chodí hůř na záchod. prsa mám trošku víc citlivý a trošku bolí když na ně manžílek sahá :slight_smile: ale to jsem přičítala teď spíš tomu že jsem čekala ms... psychicky - no zatím to vstřebávám a trošku se bojím (kvůli braní těch prášků...) takže čekám na první KO a doooooufám že bude vše ok... uvidíš že se taky brzy dočkáš, já vím že je to tu už asi ohraná fráze ale ono v podstatě nic jiného nezbývá než čekat :wink:
21. zář 2009 v 09:31  • Odpověz
drndapetka:já bych spíš řekla že budeš //
21. zář 2009 v 09:31  • Odpověz
Ještě jednou...

Těhulky:
Žlababa: .......... 30 let ... 0 dětí ... 8.tt ... TP 9.5.2010 ... další KO 8.10. - jednovaječná dvojčátka
toltec: ............ 28 let ... 0 dětí ... 7.tt ... další KO 18.9.
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla //
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 21.9. našla //

Snažilky:
drndapetka:..... 24 let ... 0 dětí ... 40 DC ... 1. snažení
radma 80: ....... 29 let ... 0 dětí ... 36 DC ... 1. snažení
Kuratkol: ........ 27 let ... 0 dětí ... 33 DC ... 7. snažení
Motol: ............ 24 let ... 1 dítě ... 31 DC ... 5. snažení
lolynka: .......... 29 let ... 0 dětí ... 27 DC ... 2. snažení
hedik: ............ 22 let ... 1 dítě ... 25 DC ... 0. snažení
janulkav: ......... 22 let ... 0 dětí ... 24 DC ... 5. snažení
aja.83: ........... 26 let ... 0 dětí ... 23 DC ... 2. snažení
kebule82: ....... 26 let ... 0 dětí ... 20 DC ... 16. snažení
handm: .......... 30 let ... 0 dětí ... 19 DC ... 2. snažení
Taurusenka: .... 30 let ... 0 dětí ... 16 DC ... 33. snažení
syll:................. 25 let ... 0 dětí ... 16 DC ... 2. snažení
chicoola: ......... 28 let ... 0 dětí ... 13 DC ... 4. snažení ... momentálně nesnž
flosmanka: ...... 29 let ... 0 dětí ... 12 DC ... 1. snažení
baji: ............... 31 let ... 1 dítě ... 11 DC ... 1. snažení
Karol84: .......... 25 let ... 0 dětí ... 8 DC ... 0. snažení
Garp776: .........33 let ... 1 dítě ... 8 DC ... 6. snažení
majinka2:..........34 let ... 1 dítě ... 8 DC ... 1. snažení
katyna6: ......... 33 let ... 0 dětí ... ? DC ... 1. snažení ...čeká na porevizní ms
21. zář 2009 v 09:32  • Odpověz
drndi: kdo ví co v tom je :wink: :slight_smile:

mě se minulý týden stalo, že bych skoro celý víkend probrečela. v neděli jsem brečet fakt začala a to vážně z ničeho nic.... :wink:
Dobre rano holky, to zari je opravdu nejake plodne. Novejm tehulkam, preji hodne stesticka, hl zdravi a at je vse v poradku.
A nam snazilkam se to doufam do prosince nejpozdeji podari. Ze? A jak se mame pri pondelku?
medan: Tak jestli budu, tak Vás tady všechny tááááák poprskám, že do Vánoc tady nikdo nezůstane ve spodní tabulce, to Vám slibuju :grinning:
21. zář 2009 v 09:34  • Odpověz
Blíženko, tak jsem odeslala SMSku (znění - může mít entizol špatný vliv na embrijko v polovině 5.tt), ale ségra je dnes v práci, takže nevím, kdy dorazí odpověď. Ale podle mne má sestřička od tvojí gyndr. pravdu. Mimísek ještě není napojený na krevní oběh, takže by to nemělo mít vliv. Od té doby, co mojí kamarádce v raném stádiu těhu udělali bez otázek rentgen zad a podle dosavadních vyšetření to nezanechalo žádné následky (TP má na začátku října), tak mám pocit, že mimískové toho vydrží opravdu hodně.
Chápu, že máš obavy. Já bych v tvém případě strachy mohla cvakat sedinkou pětku drát (tahle hláška od Izera se mi strašně líbím, tak jí používám, i když on to řekl peprněji :grinning: ), ale snaž se zachovat klid a věř tomu, co ti řekli. Půjdeš na kontrolu a tam ti poví co a jak.

Souhlasím s drndapetkou. Kde jsou těhubacilky ???? Těhuprsky sem hned teď :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
21. zář 2009 v 09:36  • Odpověz
drndapetka:určitě jsi :grinning:
bliž: Tak to je super, že se cítíš dobře....a podbříšek tě nebolí. Já když jsem byla těhu, tak mě v něm píchalo a cítila jsem, že se tam něco roztahuje...takovej divnej pocit....Já Ti nevím. Mě se občas stane, že se na mě někdo škaredě podívá a začnu bulet normálně, takže to ještě nemusí vůůůbec nic znamenat
medan: Jsi hodná, ráda bych tomu taky věřila, ale nejistota je silnější než my :confounded:
21. zář 2009 v 09:37  • Odpověz
holky já mám zatím takový strach že se bojím radovat...
musím se ještě svěřit.. ráno manžílek vstává po mě asi dvacet min. . když vstal, tak mu říkám, co se stalo s tím testem, že to tam je a že mám strašný strach aby tomu drobečkovi něco nebylo, nebo co když mě pošlou na potrat... no hrůza, až jsem brečela. tak mě musel utěšovat a ať si tam radši hned zavolám. volám tam, říkám mu, co říkala sestřička a jemu normálně ukáplo pár slziček jakou měl radost, když slyšel, že tomu malému ty prášky fakt ublížit nemůžou.... no holky, do práce jsem samo přišla pozdě, ale můžu říct že je mi to vážně docela ukradený :slight_smile: :dizzy_face:
21. zář 2009 v 09:38  • Odpověz
Ahoj Handm, prosím Tě, o testování mi ani nemluv. Já blbec testila v sobotu, ani se vám k tomu nechci přiznávat, protože jsem chtěla manžílka k výročí překvapit. No věděla jsem, že to je až moc brzy, teprve 6dnů po ovulaci, ale chytla mě taková závislácká chuť na test, tak jsem to udělala. No takže samozřejmě že tam nic nebylo, že jo. Teď počkám asi tak do soboty, nebo možná ještě až do příštího týdne. Holky, já bych se k vám těhulkám tak ráda připojila! Ještě mám naději :wink:
21. zář 2009 v 09:38  • Odpověz
tauru: až bude odpověď, tak dej vědět, nepotřebuji ji hned, jen bych se chtěla ujistit :slight_smile: vážně moc děkuji za podporu, snažím se být v klidu co nejvíc to jde.. jste strašně hodné :wink: :slight_smile:

drndi: jj podbřišek občas trošku jako pobolívá, občas takové trošku píchání. teď koukám, že jsem to tam nezmínila. s tím brečením to vážně nemusí znamenat vůbec nic, pokud to je u tebe "normální" ale už jsem to u pár holek (těhulek na začátku) slyšela, že z ničeho nic se jim chce nebo začnou brečet.. uvidíš, moc ti to přeju, uvidíš až testneš :wink:
21. zář 2009 v 09:42  • Odpověz
Drndi a zkusíš si zítra udělat testík ??? Já jen abych na tebe myslela a držela ti palečky. Na výsledek těhutestu u Pepi jsem se dnes těšila a jak to dopadlo?! :slight_smile: A pak ještě blíženka. :slight_smile:
21. zář 2009 v 09:42  • Odpověz
tauru: Přemýšlím, že skočím do lékárny teď hned a udělám ho teď....už mě nebaví tady kjen tak nečinně sedět a nevědět, co se to se mnou za poslední dobu děje.... :angry:
21. zář 2009 v 09:44  • Odpověz
tauru: no mě nikdo pěstičky nedržel, protože nevěděl že budu testit a jak to dopadlo.... ono ani já jsem to netušila :grinning:
21. zář 2009 v 09:44  • Odpověz
drndi: jestli můžeš odejít tak si tam hned zaskoč, aspoň uvidíš (a uvidíme :wink: ) jak to tedy všechno je :grinning:
21. zář 2009 v 09:45  • Odpověz
Aji, taky bych se ráda k těhulkám připojila a snad nám to do vánoc vyjde. S Chicoolkou jsme se domluvily na listopad, že budou ta vytoužená lvíčátka :grinning: . Koukala jsem na tvůj den cyklu. Nechceš raději s tím testováním vydržet až na příští pondělí. Já vím, mně se to říká, ale čím později ten testík zkusíš, tím silnější bude ta čárka :wink: :slight_smile: .
21. zář 2009 v 09:45  • Odpověz
Doplnění - Ajo, myslela jsem pochopitelně sílnější DRUHOU čárku :grinning: .

Blíženko, to je pravda. U tebe to je velikánský překvápko. Ale hrozně moc hezký :slight_smile: .

Drndi, tak to zkus s tím těhutestem, ale pro jistotu bych udělala ještě jeden zítra ráno.
21. zář 2009 v 09:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.