• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Tauru, asi jo, počkám až na pondělí, protože takhle bych se akorát vypsychla, kdyby tam čárky nebyly. Třeba o víkendu dostanu MS, tak ušetřím za test. V neděli bych to asi měla dostat, to bych teda děsně nerada. Ale uvidíme.
21. zář 2009 v 09:48  • Odpověz
blizennec: jejeje, blíženko, ty jsi z těch léků úplně vystresovaná, co? Ale neboj, věř sestřičce...já jsem dokonce tady i narazila na diskuzi, kde to těm holkám doktor předepsal i v těhu...tak buď v klidu...neublížilo to drobečkovi a teď když už je nebereš, tak bude všechno v pořádku. Hlavně se nestresuj, to může miminku ublížit více než prášky. :wink: Taurusenka ti to ještě potvrdí, ale já jsem si 100% jistá, že to bude v pořádku. :slight_smile:
21. zář 2009 v 09:50  • Odpověz
Ajo, tak mne to očekávání čeká o týden později. Teď o víkendu jsem měla ovulaci, takže bylo víkendové snažilkování :grinning:. Jestli se ale bude opakovat minulý cyklus, tak to dostnu už tuhle neděli, ale snad ne a vydržím ještě 14 dnů. A pak bude ta antikoncepce, na kterou se teda vůbec netěším.
21. zář 2009 v 09:51  • Odpověz
Blízenko, já si taky myslím, že ty léky nemohly drobečkovi ublížit. Ještě není napojen a neměla jsi jich zas tolik, takže buď v pohodě! Sestřička to určitě musí vědět a uvidíš ještě na kontrole, ale všechno bude OK.
21. zář 2009 v 09:52  • Odpověz
tauru: no tak to ti teda můžu říct že to bylo překvápko i pro nás dva s manžílkem :grinning: :slight_smile: ale fakt nááádherný :dizzy_face:

chicoo: ty jsi vlastně psala že máš stejné léky, tak jsi leták určitě četla. vážně mě to docela vyděsilo. jste straaaaašně moc hodné, že se mě snažíte uklidnit, měla bych vám asi začít věřit, vždyť i sestřička říkala že bude vše ok :grinning: :grinning: mě totiž jen trošku zarazilo, že když jsem tam byla v ten čtvrtek pro ten recept, tak že se mě pan doktor ani nezeptal jestli je možné že už bych těhu byla.... :fearful:
21. zář 2009 v 09:53  • Odpověz
aji a všechny ostatní :slight_smile: jste holky zlatíííííííííííííííííííčka, začínám mít vážně obrovskou radost :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

aji: pokud v neděli čekáš ms tak vydrž do pondělka, bude to líp vidět, pokud to tam bude a pokud v neděli dorazí, aspoň nebudeš zklamaná z neg. těhutestu a navíc za něj ušetříš.... :wink: :grinning:
21. zář 2009 v 09:56  • Odpověz
tauru: moooooooooooc budu držet pěstičky a myslet na tebe ale ty se určitě ještě připomeneš kdy přesně budeš testit že, abysme na tebe mohly myslet všechny :wink:
21. zář 2009 v 09:57  • Odpověz
Taurus, no jo, antiko bude otrava, ale jestli to má pomoci dalšímu pokoušení, tak to vydržíš. Tak třeba snažílkování bylo úspěšné, ne? Holky, to by byl gól, kdybychom tady teď všichni hlásili // jak o překot :grinning: ! Třeba jsme tu prolomily tu naši smůlu! Bylo by to hezký, že jo?!
21. zář 2009 v 09:58  • Odpověz
Holky myslite, ze bych se mohla pridat do vasi tabulky?
21. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
aji: no to by bylo kráásné :dizzy_face: od teď byste měly alespoň každá druhá přeskočit z vrchu spodní tabulky do té horní tabulky :slight_smile: :grinning:

niko: jasně, klíďo se přidej :wink:
21. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
niko: napiš všechny údaje, které máme v tabulce, o sobě a my tě tam přidáme :slight_smile:
21. zář 2009 v 10:04  • Odpověz
Blizenec, no jo, udělám to takhle. Ukecaly jste mě. Sice nebudu zklamaná z neg.testu, ale budu zase zklamaná z MS. Ach jo, já tu MS tak nechci, ať ke mně vůbec neleze :angry: !
21. zář 2009 v 10:05  • Odpověz
Blíženko, třeba testit ani nebudu a MS mě překvapí jako minule. Pokud ale čistě teoreticky a nááááááááhodou nedorazí, tak jsem se rozhodla testit 8.10. (33. DC). Jednak máme teď 33. snažení :grinning: a taky je to termín narození naší třetí neteře Eminky (pokud se tedy doktoři nesekli a nebud to synoveček).

Aji, tobě moc přeju, aby už MS nedorazila.
21. zář 2009 v 10:13  • Odpověz
aji: hlavně se nestresuj, já jsem totiž tenhle cyklus vynechala ovu testy, dny se snažím "ignorovat", počítat kdy zhruba může být ovu. prostě jsem se zkusila chovat nějak úplně normálně, že ms čekám tehdy a tehdy a koukej jak to dopadlo... :dizzy_face: je pravda že psychika má na to sakra velký vliv, snažila jsem se na to fakt nemyslet, i když to šlo fakt těžko.. :wink:

tauru: a ty jsis dělala ovu testíky, nebo jsi měřila BT?
21. zář 2009 v 10:18  • Odpověz
Tauru, moc děkuju. Já bych si to tak přála.
21. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
Blizennec, no já taky neměřila BT ani nedělala ovu testy, tohle nechám až na později, když by to dlouho nešlo. Jen jsem pozorovala ten bílej výtok a taky bolest v podbřišku, takže ovu byla asi 17DC, tak uvidíme. Co se má stát, se stane, takže já už to nechám osudu.
21. zář 2009 v 10:21  • Odpověz
aji: nechat to osudu je zatím to nejlepší co můžeš udělat, uvidíš jak budeš nakonec překvapená :wink: samozřejmě že myslím mile překvapená :grinning:
21. zář 2009 v 10:25  • Odpověz
blizennec: mě jak zjistili ten hpv virus, tak se mi taky nikdo nezeptal, jestli třeba už těhu nejsem...ale fakt se neboj...bude to v pořádku...
21. zář 2009 v 10:31  • Odpověz
AhoJ Holky vítám nové snažilky :slight_smile:

já se tady nestačim divit,jak se horní tabulka rozrůstá moc blahopřeji blizenec a pepibubu je to opravdu skvělý

no cítím,že zítra bude ms,takže tento měsíc nic ach jo,první sme měli ani nevim jak a z druhým to bude na delší dobu :frowning2:
21. zář 2009 v 10:36  • Odpověz
Blíženko dělala jsem obojí. A pozitivní ovutest byl v sobotu. Ale BT mi nějak blbne. Křivka je úplně jiná než v předchozích cyklech. Asi se ještě dostávám z těch hormonů, které jsem brala.
21. zář 2009 v 10:37  • Odpověz
Holky jsem tu po porade.. to jsou fakt pondělky :frowning2:( bleee

Aji, nevadí, bylo to brzy a jen ses trošku vystresla, ale ono to přijde!! :slight_smile:
Taurus, to je dobře, že jste se snažili!! :slight_smile: hlavně si to užít...

my tedy poctivě "tulíme" už týden, protože jak jsem někde vypočetla, mám ještě do 22 plodné dny, tak abychom to nějak pojistili.. jsem zvědavá, jak to dopadne.. ale na testování mám ještě daleko...

Ale je fakt, že v téhle diskusi se bacily chytají úplně super... tak doufám, že jsem se taky "nakazila" :slight_smile:
21. zář 2009 v 10:44  • Odpověz
Děkuju Chico za tabulku.. teď už se jen spolu s ostatními dostat z kategorie snažení do těhulek :slight_smile:)

Holky, to jsem zvědavá, jak to v těch porodnicích s námi všemi zvládnou... :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2009 v 10:45  • Odpověz
Ahoj holky, to jsou mi ale novinky :dizzy_face: Takže pepibubu a blizennko, moc moc moc gratuluji a drřím palečky, aby bylo vše ok. S těmi léky se blizenko nestresuj, myslím, že když je vezmeš jen 2x, rozhodně to plod nemůže nijak tzásadně poškodit.

Holky, já mám z vás tajovou radooooost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. zář 2009 v 10:46  • Odpověz
handm,to abych si rezervovala místo v porodnici už ted :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. zář 2009 v 10:48  • Odpověz
chicoo, motol: díky, díky, díky jste úžasné :slight_smile:

tauru: pokud byl ovu test poz. tak je důležitý že ovu vůbec proběhla ne :wink: pokud si brala nějaké hormony tak to může být tím, hlavní je že víš kdy ovu byla a hlavně že víš že jste se snažilkovali.. :slight_smile: uvidíme cca za 14 dní jak to dopadne , držíííííííííím všechny palečky :slight_smile:
:grinning: :grinning: :grinning: tam měl být smějící ne vypláznutý smail
blizenec,normálně mě snad rozpláčete je to opravdu moc krásný,když to nahoře přibívá,hrozně moc vám to přeji,hlavně at je vše ok a těhu si krásně užijete
21. zář 2009 v 10:50  • Odpověz
Motol, no, přesně tak..:slight_smile: Je to jak epidemie, ale krásná, to vůbec nevadí.. :slight_smile:)
21. zář 2009 v 10:52  • Odpověz
handm,to jo souhlas stebou,ale já už bych tu epidemii taky chtěla chytit
21. zář 2009 v 10:53  • Odpověz
motol: no začínám si říkat, jestli bych si to místo už neměla rezervovat... :grinning:
je to nádherný pocit, doufám, že si celou tu dobu budu nádherně užívat :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: neboj , určitě se brzy přidáš i ty :wink:

handm: jj taková epidemie se tu vážně může klidně dál šířit :slight_smile:
21. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.