• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
holky takže kdo že tu chtěl ty těhu bacílky? tady pár máte ať nejsem škrt :grinning: :grinning:
prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrsssssssssssssssssssssssskkkkkkkkkkkkkkk ppprrrrrrrrrrrrrrrsssssssssssssssssssssssk prrrrrrrrrsssssssssk prrrrrrrrrrrssssssssskkkkkkkkk pppppppprrrrrrrrrrrssssssssssskkkkkkkkkkkkkk prrrrrrrrrskkkkk prrrrrrrrrssssssskkkkkkkk ppppprrrrrrrrsssssssssskkkkkkkkkkk pppppppprrrrrrrrrrssssssssssskkkkkkkkk pppppppprrrrrrrsssssskkkkkkk prrrrrrsssssskkkkkkkk prrrrrrrrsssssssskkkkkkkk prrrrrrrssssskkkkkkkk stačí vám to prozatím? :grinning:
21. zář 2009 v 10:55  • Odpověz
a každá ze spodní tabulky si vezměte alespoń jeden jasný :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2009 v 10:56  • Odpověz
už je chytám :grinning:
Holky, já mám normálně už od minulýho čtvrtka zalehlý jedno ucho a vypadá to, že se toho jn tak nezbavím :unamused: Nevíte, od čeho to může být? Vodu v něm nemám a stalo se to přes noc z ničeho nic. Asi pošupajdim dneska na ušní, je to strašně nepříjemný a motá s emi z toho šiška :stuck_out_tongue_closed_eyes:
blizenec a jestli další měsíc nic ,tak ty ty ty :grinning:
21. zář 2009 v 10:57  • Odpověz
žabko,to mám ted každou chvíli,ale jak dost smrkám ,tak mě to vždy praskne,jinak tam kápnu trochu ušních kapek a je to lepší
21. zář 2009 v 10:58  • Odpověz
Děkuju blíženko, ale raději si nedělám iluze, protože takových snažilkování při pozitivních ovutestech už pár proběhlo. No naštěstí vím, že za pár týdnů se začně něco dít, takže až to dostanu budu chvilinku smutná, ale brzy mě to určitě přejde. Horší to bude v tom listopadu.
21. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
Blizennec, tak já chytám! Já už tady toho nachytala - od zlababy, toltec a teď blizennec. To by bylo, aby se to nepovedlo. musím těma bacilama být už prolezlá :grinning: !
21. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
chytám chytám.. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! díky blíženko!!!!

Jsem zvědavá, jestli je drndapetka taky //... když má takový stavy!! to už by byly dneska tři těhulky!!! tyyyjooo, to je produktivita!!!! :slight_smile:
21. zář 2009 v 11:00  • Odpověz
žlababa: a nejsi nějaká nachlazená nebo tak něco z čeho by to mohlo být normální?? pokud ne, asi bych zašla k ušnímu, aby ti na to něco dali..
takže já taky:
prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prskprsk prsk prskprsk prsk prskprsk prsk prskprsk prsk prskprsk prsk prskprsk prsk prskprsk prsk prskprsk prsk prskprsk prsk prsk
Blíženko, tak jeden prrrrrrrrsssssssskkkkkkkkanec si chytám, ale všechny těhulky se připravte na ten zmiňovaný listopad, abychom to s chicoolkou chytli :grinning: :grinning: :grinning: .
21. zář 2009 v 11:01  • Odpověz
a další bacilonosička!! :slight_smile: sem s nima!! díky pepi!! :slight_smile:
Aji, to je fakt, nachytaly jsme toho... tak už jen ty // :slight_smile:
21. zář 2009 v 11:01  • Odpověz
holky čím víc jich nachytáte tím víc jich budete mít v sobě mít a to by pak bylo aby nebylo.. :grinning: :grinning:

vypadá to že drndi běžela snad pro test, jak dlouho se tu neukázala.. :slight_smile:
21. zář 2009 v 11:02  • Odpověz
Chytám jeden i od pepi. Děkujůůůůůůůůůů :grinning: .
21. zář 2009 v 11:03  • Odpověz
pepi: čím víc tím líp :grinning:

tauru: neboj třeba nás bude víc a když tu bude prskat tolik těhulek... :wink: uvidíš jak vám to vyjde.. :wink: :slight_smile:
21. zář 2009 v 11:03  • Odpověz
Jo, asi tam zajdu hned, je to vážně vopruz :stuck_out_tongue_closed_eyes: připadám si jak nablblá. Takže tu moc nekrafejte, abych pak nemusela dočítat 2 hodiny :grinning: já mažu papa
21. zář 2009 v 11:04  • Odpověz
JO, bacilky chytám, jen ještě musím přemluvit manžela, aby naopak pustil toho bacila co má v sobě.. včera měl nějaký žaludeční problémy (blil jak alík - pardooon) a tak jsme se nemohli snažit... :frowning2:
21. zář 2009 v 11:05  • Odpověz
zlababa: třeba to bude nějaká prkotina ale radši dřív než potom pozdě.. jen šupajdi :slight_smile:
21. zář 2009 v 11:08  • Odpověz
handm: radši přemlouvej ty jeho bacilky ať se ho pustí.. :slight_smile: tak jestli zvracel, nemůže to být "jen" třeba že snědl něco co mu nesedlo?
21. zář 2009 v 11:09  • Odpověz
Taky myslím, žlabab.. v tvém krásném stavu je lepší nic nezanedbat :slight_smile:

Blíženko, no myslím si že jo, ale snad ho to brzy pustí! Děkuju za starost.. zůstal doma, že bude pracovat odtud, tak ať se těší večer, až přijdu já :grinning: :grinning:
21. zář 2009 v 11:11  • Odpověz
handm: pokud má možnost pracovat z domova tak to je bezva :slight_smile: aspoň se pořádně vyspí a třeba to už dnes večer bude ok :grinning:
21. zář 2009 v 11:12  • Odpověz
No o doufám blíženec... :slight_smile:
na druhou stranu si říkám: chlapi, prd vydrží :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2009 v 11:13  • Odpověz
handm: třeba zůstal doma schválně :slight_smile: chce se z toho co nejlépe vykurýrovat a kdo ví co tě bude doma čekat až se vrátíš z práce... :grinning: :grinning:
21. zář 2009 v 11:18  • Odpověz
Jéé holky zapomněla jsem se vám pochlubit. Včera jsem na 45 minut překonávala svojí fóbii a panickou hrůzu z řízení auta. Měla jsem jet mimo město, krásnou širokou silnicí a co myslíte ??? Potkala jsem dva místní semafory při práci na silnici a jednu práci na silnici bez semaforu. Ten děs a hrůzu v mých očích si neumíte představit. Ale nenabourala jsem, auto vydrželo, manžel byl v klidu a na návštěvu jsme dojeli. A dnes mám je znovu. Manžel nakázal :frowning2: :frowning2: :cry: :cry: , tak se s vámi dnes budu loučit asi víc vřele a nostalgicky :grinning: .
21. zář 2009 v 11:23  • Odpověz
tauru: nepanikař :grinning: pokud máš řidičák a jen si dlouho neřídila, tak věř že ti manžel chce jen pomoct. vem si že to třeba jednou budeš potřebovat i pro mimčo abys s ním zajela k doktorovi apod. je lepší se do toho dostat teď než se strachem v očích pak jet rovnou s mimčem... :wink: párkrát se procvičíš než se do toho dostaneš a za prá týdnů budeš jezdit jak pilot F1 :grinning: jsi přeci šikovná :wink: :slight_smile:
21. zář 2009 v 11:26  • Odpověz
Taurus, to je dobře, že tě manžel nutí!! :slight_smile:) Já si bez auta nedovedu život představit.. říkej si, že je to pro tvoje dobro, že pak s mimískem budete moct jezdit třeba k doktoru a na výlety, a manžel bude moct vydělávat korunky (případně na opravy :grinning: )
Ne vážně, uřčitě ti to šlo skvěle!!! Proč máš fobii???

Blíž: hihihi :slight_smile: to by mě opravdu překvapil! :slight_smile: zrovna mi psal, že ten čaj co jsem mu naordinovala (bylinky) je megahnusnej a že se mu z něj akorát přitíží :grinning:
21. zář 2009 v 11:26  • Odpověz
taurus souhlas z Holkama počkej jak se to pak s mimi hodí nasednout do auta a jet,a ne se táhnout dopravou,ještě párkrát pojedeš a budeš jezdit jak drak :wink:
21. zář 2009 v 11:30  • Odpověz
dneska mi mm volala sousedům co staví kus pod náma vyřezaly ze stavby okna za 100tisíc včera v noci,tak pak něco někde stavějte když vám to rozkradou :angry:
21. zář 2009 v 11:31  • Odpověz
Blíženko a handm, to já vím. Všichni mi to říkají a sama jsem si toho plně vědoma, ale vážně mám strach. Asi je to už od autoškoly. Měla jsem megakreténskýho instruktora (promiňte mi ten výraz), který dohnal k slzám 99% procent holek a já byla to 1%, který se nedalo a drze odsekávalo. On se totiž choval, jako kdybych už předtím ujela milión km bez nehody. Vůbec neuměl jednat s absolutníma začátečníkama. No a při zkoušce jsem lehce bourala, takže řidičák mám až na druhý pokus. Letos v prosinci ho budu mít 12 let a najela jsem včetně autoškoly asi tak 70 km :pensive: . Stydím se stydím. Ale máte pravdu v jedné věci. Ten strach se snažím překonávat kvůli mimískovi. Manžel mě totiž včera nenutil. Dal mi na vybranou a ano jsem fakt řekla jen s ohledem na miminko. Ani práce ani pohodlí ani mí blízcí mě k řízení nedonutili, až mimísek. Ale dnes mě k tomu už manžel nutit bude, protože říkal, že je nesmysl sednout za volat zase až za půl roku.
21. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.