• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
handm: nikdy neříkej nikdy :slight_smile: takové nečekané překvapení by vám třeba "zařídilo" krásně prožitou romantickou noc plné snažilkování, kdy vlastně nebude snažilkovat , ale jeden druhýho si užívat, že z toho bude nakonec malinkatý "červíček" ve tvém bříšku :wink: :slight_smile:
21. zář 2009 v 11:35  • Odpověz
tauru: já nechci být ošklivá ale tvůj manžel má vážně pravdu. pokud sedneš za volant aby ses vyjezdila, tak je blbost zase jet za pár měsíců. nejlepší je prostě jezdit, jezdit a jezdit. uvidíš že za pár týdnů se už bát nebudeš. pokud bydlíte někde mimo město, tak to je na učení dobrý. nejdřív takový ty "jednodušší" trasy a pak se postupně přesouvat na okraj města, do města, pak se dostanete k parkování.... atd atd uvidíš že to půjde :wink:
21. zář 2009 v 11:38  • Odpověz
Teda motol, to je síla. Kéž by se někdy naplnilo heslo - kdo to ukradne tomu upadne. To je šílený. :angry: :angry: :angry:
21. zář 2009 v 11:42  • Odpověz
TAuru: přesně jak říká blíženec! :slight_smile: já když v 18 dostala řidičák, tak mě táta ( i když to občas pro něj asi byly nervy) nechal jezdit a jezdit a jezdit...je fakt, že jsem se nebála a řídila vždycky hrozně ráda a myslím, i manžel to říká, že jsem dobrý řidič.. manžel dokonce říká, že řídím jak chlap :slight_smile:)
ono se to poddá!! určitě a mimo za to stojí, překonat strach je vlastně ženská práce pořád! :slight_smile:

Blíž, to jsem zvedavá :slight_smile: zítra poreferuju.. :slight_smile:

A o tom baráku ani neříkej...my zrovna chceme okna objednávat a jestli nám je pak někdo vykrade, tak asi budu vraždit.. jako víc než 200 tisíc a jen tak zmizej?!! to by mě omylo...
21. zář 2009 v 11:43  • Odpověz
Holky, já mám řidičák od února a hned jsem začla jezdit jak drak. Instruktor v autoškole bezva, naučil mě vážně vše. Jezdili jsme hlavně v Hradci - semafory, křižovatky...Takže jsem byla vyježděná docela dost. Auto zatím nemáme, ale půjčuji si taťkovo a docela často jezdím, nechci to zapomenout. Ségra má řidičák 2 roky a od autoškoly neseděla za volantem, ostuda jedna.
21. zář 2009 v 11:46  • Odpověz
člověk dneska vážně ukradne úplně všechno, to je hrozný. sekala bych jim za to ruce!! :angry:

handm, tauru: já dostala řidičák v 19 a jak jsme jezdíme dost na chalupu tak mi táta taky auto často půjčoval, řídila jsem strašně ráda, i když až zpětně si člověk uvědomí, že ze začátku to žádná sláva nebyla.. ale jinak se to vážně naučit nedá. dnes mám svoje vlastní autíčko za svoje vydělaný penízky :grinning: mám ho dva roky a za tu dobu přibylo 20.000km ( i když manžílek občas taky pomohl tím že s ním jezdil občas do práce). dnes říká že jezdím fakt dobře a to je co říct, protože je automechanik :grinning: :grinning:
21. zář 2009 v 11:48  • Odpověz
taurusenko, mám podobnou zkušenost v autoškole :angry: ...jezdím málo, ale jezdím...řídit umím...ale měla jsem auto, které mi zůstalo stát v křižovatce, bylo rozbité...a já v té křižovatce koukala a viděla, jak se na mě všichni řítí a myslela si, že jsou to moje poslední minuty. Všichni mě objížděli, až jeden pán zastavil, stáhnul okýnko a ptal se mě, co mám za problém, tak mu říkam, že mi to auto blbne, že se nemůžu rozjet a on, tak přidejte hodně plyn, no a díky tomu jsem z té křižovatky odjela. Musela jsem v očích těch řidičů vypadat jako trubka, která se ani neumí rozjet, ale to auto prostě chcípalo...i přítel, který je opravdu dobrý řidič, měl co dělat, aby mu to nechcípalo, nakonec jsem za to vysolila asi 10 tisíc opravu a odnesla jsem si z toho strach, že se na křižovatce nerozjedu. To je jediný, čeho se bojím. No ale odbourávám to...už je to mnohem lepší...jen někdy, když stojím na červenou a padne zelená, tak jak chci rychle zmizet, hvízdají mi gumy :grinning: Chci být prostě rychle pryč, protože ten obrázek mám pořád před sebou... Strašný, jak se tyhle věci v člověku zakódují...
21. zář 2009 v 11:51  • Odpověz
Blíženko, my bydlíme ve městě, ale manžel je na mne tak hodný, že postupuje přesně tak jak píšeš. Nejdřív mimo město a pak postupně do centra :slight_smile: . Zatím jsme ale ve fázi mimo město !! :grinning: Nejsem si jistá svým řidičským uměním, ale manžel na mne zvýšil hlas jen jednou a to jsem mu řekla, že už nikdy nevlezu za volant a od té doby si dává pozor. Pak ale uznal, že na mne zvýšil hlas neoprávněně. Šlo pouze o úhel pohledu řidiče a spolucestujícího. Zajížděla jsem k nám k baráku a po pravé straně stála zaparkovaná auta. Já měla pocit, že je to v pohodě, ale manžel šílel, že tam jsou auta, ať do nich nenajedu a tak mě vystresoval a naštval, že jsem dupla na brzdu. Vystoupila jsem vztekle ať si to zaparkuje sám a že to bylo naposled co jsem jela. Za pár dní přišel na to, že když řídí on, tak je u těch zaparkovaných aut možná ještě blíž než já a omluvil se. Rošťák jeden můj zlobivej milovanej :grinning: :grinning: .
21. zář 2009 v 11:54  • Odpověz
tauru: při parkování jde hodně taky o odhad. časem to ale určitě všechno vychytáš, prostě se musí postupně, ne hned "tak a pojedem rovnou do centra a někde tam zaparkuj".. ono například tady v praze by se takový člověk který si to opakuje, prostě zešílel. za prví ten nával v centru, kdy je to samá kolona a na rozjíždění fakt bezva trénink a za druhý v centru pokud nemáš tu parkovací kartu tak prostě nezaparkuješ. buď ráda že na to jdete postupně :grinning:

chicoo: to se může stát každýmu. zažila jsem něco podobnýho. jedu doleva takže samozřejmě musíš dát přednost protijedoucím. takže zastavím, pak se chci rozjet a ono chcíp.. nastartovat pořádně nejde, auta se řítěj do křižovatky, tohle je vážně hrozný pohled. to bylo u mě taky v začátcích. na tohle musíš ale být tak silná abys do auta opět vlezla, protože to někdo už nedokáže. tohle se prostě stává a pokud budeš jezdit a jezdit tak to nakonec bude vše ok :grinning:
21. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz
Ají, já jsem taky dělala řidičák v Hradci. V osmnácti jsem tam začala studovat vyšší odbornou, tak jsem se s kamarádkou rozhodla dělat řidičák. Je to tam dobrý na křižovatky a semafory, to máš pravdu. :slight_smile:
Chicool, tak teď si přesně vystihla jednu z mých velikých obav z řízení. Že mi to chcípne na křižovatce. To musí být strašný pocit bezmoci. Ale jsi dobrá, že se to snažíš překonávat. Když nějaké takové auto potkáme, tak si nikdy nemyslím, že je neschopný řidič, ale že je porouchané auto. No, jsem zvědavá, jak to dnes dopadne. Jestli tedy vůbec za ten volant sednu. Ale asi jo, protože manžel má větší sílu než já. :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz
holky jdu na obídek - tedy jdeme MY 2 na obídek - doufám že bude něco dobrého čím si zaplníme bříško :slight_smile:
21. zář 2009 ve 12:09  • Odpověz
Blíženko, tak v Praze má podle mého dost starostí i zkušený řidič/řidička. Tam to musí být ve špičce šílený. Stejně je to zajímavý. Jak si tady o tom s vámi píšu, tak si říkám, že bych to vážně měla překonat a začít. Například ségra (ta gyndr.) před svojí svatbou bourala a to tak, že museli měnit motor, takže to nebyl jen ťukanec. V tu chvíli mě nezajímalo nic jiného, než jestli je v pořádku, nic víc. A nikdy mě nenapadlo, že třeba pak taky musela překonávat obavy sednout za volant. A teď normálně úplně v pohodě řídí. Nebo moje druhá ségra. Ta dokonce bourala se mnou. Seděla jsem na zadní sedačce se svým ročním synovcem, který byl v autosedačce a na úplně rovný, přehledný silnici dostala ségra smik (bylo to v červenci, takže nebylo náledí) a sjela do lesa a auto se převrátilo na bok. Holky od té doby vím, že ani 100 metrů není dost krátká trasa na to, aby se dítě nedalo do autosedačky. Malý se jen lekl, protože spinkal a když nás pak policajti dovezli domů, tak lílat jak z divokých vajec :slight_smile: . Ségra nechtěla řídit bezprostředně po něhodě, ale teď už zase jezdí jak drak.

Děkuji své psychologické poradně, které z vás mám poslat 30,- Kč ??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz
Blíženko, tak si oba/obě pochutnejte :slight_smile: .
21. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz
Dobrou chuť dvojce blíženkový :slight_smile:

Taurus, no vidíš, jak jste statečná rodinka! Teď už jen ty a jste mobilní všichni!! :slight_smile:
Ad těch 30 kč - myslím, že kdybychom to tady dávaly na hromádku, pořídíme za to pěknou párty a "opici" :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz
Se mi to odeslalo dřív .. protože tady každý pořád někomu krásně radí, všehcno se tu probere... :slight_smile: Super je to poradna! :slight_smile:
21. zář 2009 ve 12:18  • Odpověz
Handm, to máš pravdu. :slight_smile: :slight_smile: Tak těch 30,- Kč dám do kasičky, kterou s manželem už čtyři roky úspěšně naplňujeme a je na ní nápis - Na miminko :grinning: :grinning: :grinning: . A myslím si, že na kočárek by už to bylo :slight_smile:.
21. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz
Holky, tak si představte, že ten Janotův balíček úspor se fakt schválil, takže porodný bude už jen 10tisíc a rodičovská o 10% méně.....to jsou hajz..i !!!!! :angry:
21. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz
Ty jo Drndi, to mi neříkej ani ze srandy! To si dělají prču, ne? Idioti! Ať si sobě šáhnou na výplaty.
21. zář 2009 ve 12:40  • Odpověz
Drndi, to je tedy síla. O to porodné by mi až tak nešlo, ale ta rodičovská, to je fakt blbý :angry: . Jsem zvědavá, jak dlouho se budeme ještě vymlouvat na krizi. Podle mne, kdyby se v novinách psalo, že jsme z krize venku, tak by to fungovalo jako placebo.
21. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz
Holky, já nevím, co to v tý naší republice furt vymýšlí. Místo aby podporovali rodiny s dětmi, abychom se rozrůstali, tak jim zase sníží příspěvky. A to doufám, že v tom balíčku není to, co mi říkal manža, že státním zaměstnancům mají snížit plat o 4%. To se bude týkat jeho a zas budem mít míň peněz. Ach jo, je mi z toho zle, co to tam je ve vládě za magory. Ať si sníží sobě platy, třeba jen o ždibínek, to by byla úspora!
21. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz
to tak ještě není, ještě musí projít přes poslance
21. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz
medan: Tak schválila to vláda, takže by to mělo být už konečné, ne?

aja: V tom balíčku to taky je http://www.novinky.cz/domaci/179554-vlada-schvalila-janotuv-balicek-uspor-ma-snizit-schodek-na-155-miliard.html
21. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz
Blíženko, tak už mám odpověď. Ten entizol bys´brát neměla. Pokud máš i vaginální tablety tak max. ty můžeš brát, ale ségra by pokud možno vysadila všechno. Takže si postupovala správně. Léky si vysadila, takže se nic nestane a tvoje doktorka to bude řešit jiným způsobem. :slight_smile: :wink:
21. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz
tauru: zde je bezplatná poradna takže si těch 30Kč přidejte do té své kasičky na miminko :slight_smile:

holky k tomu balíčku, četla jsem ten článek co sem vložila drnda a píšou tam "Návrh by měli schválit odpoledne." Takže to chápu tak že to ještě neschválili, tak třeba je ještě naděje... jsou to ale fakt hovada (omlouvám se za to slovo....) :angry:
21. zář 2009 ve 13:16  • Odpověz
tauru: jeeee děkuuuuuuujuuuuu moooooooc :slight_smile: vaginální tablety jsem nedostala, jen tablety a ty jsem vysadila jak mi řekla ráno sestřička.. řekla bych že jste mne tady všechny uklidnili a teď navíc i tahle dobrá zpráva od tauru, takže se začínám fakt radovat že budeme mít mimi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz
Ahoj, jsem byla na obědě...
jinak balíček zatím schválila vláda, ve čtvrtek by to měla schvalovat sněmovna, pak senát.. ve sněmovně zatím nic není jasné, tam si každá strana chce zajistit to, aby nenasr.. své voliče, takže z toho může být ještě pěkný paskvil... a konečné znění balíčku může být úplně jiné ještě

každopádně že snižujou rodičovskou jsou fakt debilové... kdyby si sáhli v klidu na platy a náhrady, mohlo by to být úplně v pohodě
21. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz
Drndi, testila si???
21. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz
handm: mám úplně stejný názor.. všichni jsou tam hajzlové a hrabou jenom pro sebe :angry:

jinak holky, vložila jsem ten testík do alba :dizzy_face: :slight_smile:
21. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz
No to je dobře blíženko, protože mimísek chce jen veselou a klidnou maminku, tak žádný stresy, nebo ti po dobu tří měsíců tři krát denně vykloubí žaludek :wink: :grinning: :slight_smile: .
21. zář 2009 ve 13:28  • Odpověz
Blizenko, krásnej testík, to není čárka, ale dálnice :dizzy_face: Takže na kontrolu jdeš už zítra? tak pozdravuj pana doktora :wink:
21. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.