• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Holky, tak to vám závidím. Schopnost hodit snažilkování za hlavu, nechat tomu volný průběh a milovat se jen když chcete. Mně to čeká příští cyklus, tak jsem na to zvědavá. Ale nebude to svévolí, ale kvůli práškům. :slight_smile:
21. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz
aji: pokud mu to takto vyhovuje tak je to super ne :grinning: :slight_smile:
21. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz
jojo, je to tak!! :slight_smile: tomu já věřím moc, s tou psychikou.. u nás, kde jsem vyrůstala, jeden pár hrotzně dlouho se snažili, roky, furt nic, už i umělý a pořád nic.. tak se s mířili s tím, že si vezmou malou z děcáku.. tak si ji vzali, měli ji doma asi půl roku, byli spokojený, klidný, mysleli na jiný věci a pak najednou pani otěhu a ni nevěděli jak...
21. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz
aji: takovou dálnici jsem nečekala ani já :grinning: tady vidíte že je vážně lepší počkat a testit až když meška ms, minimálně alespoň jeden den , pak je to krásně vidět :grinning:
21. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz
handm: něco podobnýho tady už někdo psal.. podobný případ, pár nemohl otěhu několik let, pak podstoupili umělý, taky nic. adoptovali malou holčičku myslím. pak na to nemysleli, věnovali se její výchově a ta paní pak nakonec taky přirozeně otěhu ani nevěděli jak :slight_smile:
21. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz
blíž :slight_smile:) možná jsem to byla já, nevím :slight_smile: se možná už opakuju! :slight_smile:
21. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz
tauru: ono pokud já bych byla v tolikátém snažení jako ty, tak si myslím, že by mi to taky asi dost dobře nešlo, nemyslet na to. pokud se snažíte takhle dlouho, tak věřím, že je to nadlidský úkol. ale neboj, teď se dostáváte do fáze, kdy se konečně "něco děje" , takže až tu bude ten den D, tak ti tu budou držet pěstičky všechny tety koníkovky i jejich mimískové na cestě a že je to dost palců :grinning: vy už si to konečně přeci zasloužíte :wink:
21. zář 2009 ve 14:14  • Odpověz
handm: je to možný ale možná že jsem to nakonec i slyšela někde jinde já :slight_smile: to je jedno
21. zář 2009 ve 14:15  • Odpověz
:slight_smile: jo, je to jedno!

Blíženko a vy se budete stěhovat do nového domku nebo bytu? Jak si psala o tom, že jste teď museli k tchánovcům, že vám nestihli schváílit hypo??
21. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz
Jo tauru, budem ti všichni moc držet pěstičky! Myslím, že si to zasloužíš z nás nejvíc. Takovýho dlouhý snažení! Ale jak říká blízenka, teď se konečně něco děje a je tu další naděje...
21. zář 2009 ve 14:20  • Odpověz
teda holky tady to frčí, vy toho nakecáte :grinning:
já jsem si našla brigádu takže při mateřský pracuju a času je teda pomálu :dizzy_face:
zaregistrovala jsme že do sněmovny jde návrh na snížení rodičovské atd.....no co na to říct ?????? opravdu dělají vše proto aby zvýšili porodnost že ??????
no já jsme dneska 9DC takže ted začne pro MM ten správnej hukot :grinning: :grinning: :grinning:
jinak gratuluju moc moc k dvěma vytouženým čárečkám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. zář 2009 ve 14:20  • Odpověz
Ahoj holky, moooc gratuluju vsem tehulkam a tem, co jsou narede drzim palecky!!
21. zář 2009 ve 14:21  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
Blíženko, naštěstí to u mne není takové, že bych každý měsíc kvůli MS nebo negativním testíkům břečela a celý den se kvůli tomu trápila. Vzala jsem to vždycky tak jako to bylo. Chvilku mě to mrzelo a bavila jsem se o tom s manželem, že nevíme, v čem je chyba, že to stále nejde, ale to je tak všechno. Ale v psychickém klidu jsem byla první rok a půl snažení, tak nevím, proč mimísek "nedorazil" :slight_smile: . To je teď ale jedno. Jsem moc ráda, že jsem si v materiálech, které jsem dostala v poradně, přečetla, že neplodnost si nelze pouze namlouvat a vsugerovat si jí. Tak jsem z toho vyvodila, že jsem normální :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
21. zář 2009 ve 14:23  • Odpověz
Díky Ajo. Ale nezasloužím si to nejvíc. Zasloužíme si to všechny stejně, protože všechny jsme na stejný lodi.

Ahoj Kkattkko :slight_smile: . Tak copak je u tebe nového. Cítíš se jinak ? :slight_smile:
21. zář 2009 ve 14:26  • Odpověz
tauru: no jasný, to si piš, že jsi normální :grinning: :grinning: :grinning: odborný časopisy, materiály aj. přeci nelžou :grinning:
vy dva jste s manželem tak silný, že je jasný, že to společně zvládnete. důvodů proč to nejde, může být fakt fůra, třeba ze začátku vysazení HA, nebo třeba nějaký jiný léky, který člověk může brát, kdo ví... do těla si člověk nevidí, aby přesně "vyčíhal" co se v něm děje a hlavně proč.. neboj, zvládnete to. :wink:
21. zář 2009 ve 14:27  • Odpověz
jinak holky, když tak píšu o těch vitamínech, napadlo mě - beru jen tu "obyčejnou" listovku (asi za 42Kč :slight_smile: ) . na obalu píšou že těhotné můžou brát 2 prášky denně. mám je brát dva najednou nebo třeba jeden ráno a druhý večer? :slight_smile: do kolikátého týdne se smí brát?
21. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz
holky tak upravuju tabulku a přidávám svojí první KO :dizzy_face:
nebo jí snad budeme dnes ještě upravovat?? :slight_smile: :dizzy_face:

Těhulky:
Žlababa: .......... 30 let ... 0 dětí ... 8.tt ... TP 9.5.2010 ... další KO 8.10. - jednovaječná dvojčátka
toltec: ............ 28 let ... 0 dětí ... 7.tt ... další KO 18.9.
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla //
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 21.9. našla // ... první KO 9.10.

Snažilky:
drndapetka:..... 24 let ... 0 dětí ... 40 DC ... 1. snažení
radma 80: ....... 29 let ... 0 dětí ... 36 DC ... 1. snažení
Kuratkol: ........ 27 let ... 0 dětí ... 33 DC ... 7. snažení
Motol: ............ 24 let ... 1 dítě ... 31 DC ... 5. snažení
lolynka: .......... 29 let ... 0 dětí ... 27 DC ... 2. snažení
hedik: ............ 22 let ... 1 dítě ... 25 DC ... 0. snažení
janulkav: ......... 22 let ... 0 dětí ... 24 DC ... 5. snažení
aja.83: ........... 26 let ... 0 dětí ... 23 DC ... 2. snažení
kebule82: ....... 26 let ... 0 dětí ... 20 DC ... 16. snažení
handm: .......... 30 let ... 0 dětí ... 19 DC ... 2. snažení
Taurusenka: .... 30 let ... 0 dětí ... 16 DC ... 33. snažení
syll:................. 25 let ... 0 dětí ... 16 DC ... 2. snažení
chicoola: ......... 28 let ... 0 dětí ... 13 DC ... 4. snažení ... momentálně nesnž
flosmanka: ...... 29 let ... 0 dětí ... 12 DC ... 1. snažení
baji: ............... 31 let ... 1 dítě ... 11 DC ... 1. snažení
Karol84: .......... 25 let ... 0 dětí ... 8 DC ... 0. snažení
Garp776: .........33 let ... 1 dítě ... 8 DC ... 6. snažení
majinka2:..........34 let ... 1 dítě ... 8 DC ... 1. snažení
katyna6: ......... 33 let ... 0 dětí ... ? DC ... 1. snažení ...čeká na porevizní ms
21. zář 2009 ve 14:32  • Odpověz
Tak holky, jestli je to o té psychické pohodě pravda, tak by se mi to teď, když nemůžu, určitě povedlo. Jako na miminko se pořád těším, ale abych vám pravdu řekla, momentálně jsem ve stavu, že je mi to úplně jedno, nějak jsem se tím na té dovolené přestala zabývat a kdybych nechodila na tuhle diskuzi, tak je dost možné, že si na miminko ani nevzpomenu. :astonished: Vážně. Jsem za to ráda. Snad mi to do toho listopadu vydrží. :grinning:
21. zář 2009 ve 14:34  • Odpověz
Blizenko, ja mam taky obyc. listovku a beru dva vecer.

Jiak jsem vam chtela napsat, ze jsem si vcera koupila test Best 2, nebo jak se to presne jmenovalo a vysledek byl negativni a az po 10minutach se tam objevila slabounka carka a dneska z rana na druhem takovem testu o malilinko silnejsi carka, ale obe jsou porad slabsi nez na mamatestu ze ctvrtecniho rana. To jen pro info, ze verim jen mama testu.

Jinak kdyz se kouknu zpatky a uvedomim si, kdy jsem tak mohla otehotnet, tak bych rekla, ze ty dny jsem mela mensi pichani na prave strane - jako kdyz mam plodne dny a pak jsem mela sklenene oci, jako bych brecela. Dokonce se me prve kolega ptal, co se mi stalo. A me nic nebylo, ale mohlo to spolu souviset.

Ted se citim jen siiiiiiiiiiiilene unavena. Zitra jdu k doktoru, protoze bracha mel mononukleozu a streptokoka v dobe, tesne pred oplozenim a prvnich 14dni, tak aby to vedela.

Zatim jsem to nikomu nerekla a malicko mi to u blizkych kamaradu dela problem, protoze to neumim drzet v sobe :slight_smile: Nerekla jsem to ani nasim, ale po vysetreni u dr. to asi reknu.

Taky rovnou rikam, ze nebudu docitat, protoze straasne moc kecate a to se neda zvladat :slight_smile: A protoze uz to mam potvrzene ze tri testu dovoluju si prskat:

PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK
21. zář 2009 ve 14:34  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
Blizenec, já bych brala jednu ráno a jednu večer, taky to tak beru. Myslím, že se může brát první 3 měsíce těhotenství, nebo možná po celou dobu, to nevím přesně.
21. zář 2009 ve 14:35  • Odpověz
Kkaty, tak já teda chytám další prskance. Jsem jich tu už nachytala, že by to snad mělo stačit na příští týden na // :grinning: !
21. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz
Blíženko, tak na mojí listovce je zase doporučená dávka 1x denně a nemá se překračovat. Ale já mám 800mg. Manžel má 400 mg a nevím, jestli může brát 2x denně. Oba mám mediapharm (doufám, že jsem to napsala dobře :fearful: ). Víš co? Zkus to do první kontroly brát jako doposud (je to pár dní), a pak se doktorky zeptej. Listovku brát budeš a tělíčko i mimísek jí tedy dostanou. :slight_smile:
21. zář 2009 ve 14:37  • Odpověz
Ajo, urcite ano. Budu drzet palce.
21. zář 2009 ve 14:37  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
kkattkka: testy best jsou jednoznačně nejhorší, to je známá věc...holky, kupujte do budoucna jen mamatesty, ať máme jistotu :grinning:
21. zář 2009 ve 14:37  • Odpověz
Jo Kkaty, já taky měla Best 2 a sice jsem tam neměla žádné //, ale bylo brzy. Mně hlavně to nechtělo skoro ani testovat, ponořila jsem proužek do moči po tu čárečku a nic se nedělo. Podruhé a zase nic, tak jsem tam namočila skoro půl testu a najednou se to tam začlo natahovat. No je to šunt, holky, tenhle si nekupujte!
21. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz
chicoola, ja v tom zkusenost nemam a v lekarne, kde jsme se vcera staveli jine nemeli. Ale ted uz to vime.
21. zář 2009 ve 14:38  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
Kačenka taky naprskala hodně prsků, tak bych si s dovolením odebrala tentokrát dva :grinning: :grinning: :grinning: .
21. zář 2009 ve 14:42  • Odpověz
tauru: tak teď jsem se dívala a ta moje má 200mg. pokud tvůj manžel má 400mg a ty 800mg tak to si myslím, že nic nezkazím že si vezmu dvě za den, co myslíš?

chicoo: to víš že ti to vydrží, tady tě v tom minimálně budeme podporovat :wink:
21. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz
kkattkka: já s ním zkušenost také nemám, ale četla jsem to tady někde na koňovi, všechny holky říkaly: best nebrat, je to šmejd :angry:
21. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz
blizennec: jestli má jen 200mg, tak si ber 2...já jsem netěhu a dlabu 400mg...a oni píšou pro netěhu stačí 400mg a pak zvýšit na 800mg...ale na těch 800mg si počkej, až ti řekne doktorka...
21. zář 2009 ve 14:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.