• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
handm: úplně jsem ti zapomněla odpovědět tak se omlouvám... :fearful: budeme se stěhovat do domku hnedka za prahou. jenže jelikož se nám protáhlo právě to vyřizování hypo (samotný vyřizování tedy přímo ne, ale zasekli jsme se na odhadu, kdy současní majitelé musí ještě doplnit nějaké papíry) a v pronájmu jsme už měli dávno podanou výpověď, tak abysme nemuseli "pod most" tak bydlíme tam ...
21. zář 2009 ve 14:45  • Odpověz
K té kyselině listové, myslím že DDD je 400 mg a i když si vezmete víc, nic se nestane, tělo přebytek vyloučí :wink:
Holky, já už to sice taky říkala, ale mám z vás oooobrovskou radost!!! :dizzy_face:

A posílám tedy ještě další várku prskanců pro ostatní, aby hlásily // co nevidět:

prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrskkkkkkkk!
21. zář 2009 ve 14:46  • Odpověz
chicoo: jasný, budu brát dvě, víc bych určitě ani sama nebrala. až půjdu na KO tak se poradím s dr jak dál..
21. zář 2009 ve 14:46  • Odpověz
Tak to já ani Best 2 osobně neznám. Ale četla jsem pár příspěvků, že je na nic. S tím mamatestem jsem spokojená. Na listopad mám ale připravený jeden dražší a myslím, že je podobný tomu, která použila blíženka.

Tak holky a je to tady :astonished: :fearful: :confused: . Manžel mi volal, že dnes zase bude dril za volantem. Sice se ptal, jestli pojedeme, takže teoreticky bych se z toho mohla vyvléknout, ale po dnešním "psychologickém rozboru" s vámi, to ještě zkusím.
21. zář 2009 ve 14:47  • Odpověz
Holky, já jdu dnes do lékárny, ale představte si, už jsem kupovala fůru testů a nikdy mi v lékárně nedali ten mamatest. To máme nějaký divný lékárny. Nevědí, co je dobrý.
21. zář 2009 ve 14:47  • Odpověz
Blíženko, tak to si myslím, že dva v klidu brát můžeš pokud je to pouze 200mg. :slight_smile:
21. zář 2009 ve 14:48  • Odpověz
Jasný tauru, jdi do toho, ty to zvládneš. Hlavně se ničeho neboj a jeď si pomalu, jak uznáš za vhodné. Hlavně se nestresuj, že nějakej magor na tebe bude troubit. Ať si klidně počká. Tak zítra poreferuješ :wink:
21. zář 2009 ve 14:49  • Odpověz
blíženko: tak vy jste vlastně počali u tchýně, cooooo?

aja.83: mě ho taky sami v lékárně nedali, asi je to tím, že na tu kvalitu je poměrně levný (25,- a jsou v něm 2), já si o něj přímo musím říct, ale řekla bych, že ho mají v každé lékárně
21. zář 2009 ve 14:50  • Odpověz
Žlab chytám ten poslední nejdelší rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrskkkkkkkk :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2009 ve 14:50  • Odpověz
aji: tak si v některý lékarně zkus přímo říct že chceš mamatest... třeba ho mají ale jen ho nechtějí prodávat, protože je poměrně levný :grinning:
21. zář 2009 ve 14:52  • Odpověz
Ajo, pokud ho nebudou mít, tak si ho prostě objednej. Když si u nás v lékárně objednám testy, tak je hned druhý den mám. A to mi tam i řekli, že když si to objednám hned ráno, tak bych je mohla dostat ten den odpoledne. Asi mají dovážku zboží 2x denně.
Děkuju za podporu. Zítra poreferuju. Alespoň doufám :wink: . :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. zář 2009 ve 14:53  • Odpověz
chytám chytám taky.. !!!!!!!!! :slight_smile:
chvilku se odmlčím, abych taky udělala něco pro zaměstnavatele a hned se tady rozjela obří diskuse, že ani dočítat nestíhám.. :slight_smile:

Blíženko, to je super, my se taky budem stěhovat (ale asi až na jaře) do domečku za prahou.. zatím je ve fázi výstavby! :slight_smile:

A jinak já si listovku musím dneska koupit, protože mi o víkednu došla.. :( takže vyloupím nějakou lékárnu..
a testy? Já měla nějaký obyč z drogerie :slight_smile:) v lékárně jsem je ejště ani nekupovala :slight_smile:)
21. zář 2009 ve 14:54  • Odpověz
tauru: jen do toho a hlavně hodně trpělivost za volantem.. :wink:

chicoo: no už to tak nějak vypadá... :grinning: my si k nim sice stěhovali od 1.září a to jsem byla 10DC ale to ovu asi ještě nebyla. kamarádka mi před chvilkou poslala nějaké stránky na těhotenskou kalkulačku a tam mi to spočítalo že největší pravděpodobnost otěhu byla kolem 3.9. a to už jsem byli u tchýně... vypadá to že stres z "jak počít miminko" přešel na "jak to přežijem u tchýně" a ono se zadařilo :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2009 ve 14:54  • Odpověz
Snažilky, tak já už v práci končím. Mějte se moc hezky, novým těhulkám ještě jednou gratulujůůůů a všem těhulkám přeju dobrou náladu a žádné nevolnosti :slight_smile: .
21. zář 2009 ve 14:56  • Odpověz
tauru: děkuuuuujem, přeji hezký zbytek dne a zvládni to řízení :wink:
21. zář 2009 ve 14:56  • Odpověz
Holky ahoj, ja balim a padim domu.

K.
21. zář 2009 ve 14:57  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
katka: taky už domů? měj se faj, pa :slight_smile:
21. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz
handm: no a kam za prahu?? my se budeme stěhovat na odolenou vodu, to je praha-východ.
listovku si určitě kup, všude píšou že ta je dobrá pro mimi ..
21. zář 2009 ve 14:59  • Odpověz
týýýjooo, tahle brzy domůů :slight_smile: to se máte.. tak krásné odpoledne! v praze svítí slunko, tak si to užijte a tauru, hezky jezdi! :slight_smile: a žádné zbytečné stresy!!!:slight_smile:
21. zář 2009 v 15:00  • Odpověz
blíženko: tak my směrem po R4 - jihozápad...takže úplně na druhou stranu.. asi si ty těhu párty budem muset dávat v centru pak .)
21. zář 2009 v 15:01  • Odpověz
handm: R4 je na mníšek?? já mám na druhé straně prahy rodiče (konkrétně lhotka) takže tím směrem si myslím že budu jezdit i docela často.. :slight_smile:
21. zář 2009 v 15:04  • Odpověz
Holky, já se s váma pro dnešek loučím...z práce ještě nejdu, ale mam tu jeden rest a pak už bych se rozloučit nestačila. Tak zatím papa...
21. zář 2009 v 15:21  • Odpověz
Ahoj holky,pěkné odpoledne

a vida pepi a blizenko-velká dvojnásobná gratulace :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a hlavně ať se tak daří i dál! :wink:

blizenka-až budeš příště dělat tabulku,prosím opravu,včera dorazila ms,aspoň si to myslím :grinning: :grinning:
21. zář 2009 v 15:29  •  snaží se  • Odpověz
chicoo: papa :slight_smile:

katy: tak to se omlouvám, ale já zkopírovala úplně poslední tabulku, co jsem našla... :fearful: listovala jsem od aktuální stránky zpět a našla tuhle...
21. zář 2009 v 15:31  • Odpověz
holky, taky se vam nekdy stava, ze si naprosto nevedome a tak nejak automaticky vsugerujete tehotenske priznaky v podobe fyzickych priznaku? Pripadam si nekdy fakt jak padla na hlavu... :rolling_eyes:
21. zář 2009 v 15:34  • Odpověz
pro holky zvědavky jsem přidala i foto budoucích rodičů.... :grinning:
21. zář 2009 v 15:34  • Odpověz
blizenec-v poho,to vůbec nespěchá,já jen abych hlásila aktuální stav :grinning:
21. zář 2009 v 15:35  •  snaží se  • Odpověz
handm-psala jsem Ti v Revizi....mrkni tam :wink:
21. zář 2009 v 15:36  •  snaží se  • Odpověz
majda: jj mě konkrétně se to stalo dva cykly zpátky a takových holek je tu mraky :grinning: bohužel těhu se v největší míře objevuje právě ten cyklus, kdy těhu příznaky skoro žádné nejsou... :angry: :grinning:
21. zář 2009 v 15:36  • Odpověz
Ahoj holky. Tak jsem po druhé kontrole v nem. Ve středu jdu na kyretáž, tak končí moje 9 týdenní těhotenství. NAvíc mi místo jednoho myomu našli i druhý. Oba jsou kolem 3,5 cm a na zadní stěně děl. Ovšem těhotenství nevylučují, prý už měli i horší případy. Máte někdo s myomy zkušenost? Stejně se nevzdám, po novém roce zkusím znovu!!! :sunglasses:
21. zář 2009 v 15:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.