• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
A miruch, co říkáš je taky pravda.. můžete zkoušet, život je prevít a třeba se nebude dařit, tak je lepší to zjistit dřív, než když budeš starší a třeba biologické hodiny už budou proti... . Ale nechci strašit, vubec ne!! Pujde to určitě jak po másle!!! všechny tady tomu věříme!!:slight_smile:
21. zář 2009 v 17:46  • Odpověz
Tak to je taky optimistický. :slight_smile: Jako já vím, svým způsobem nám vůbec nic nebrání. Ale pořád mám nějaký pochyby a nevím, jak se jich zbavit. V jednu chvíli bych chtěla fakt moc a pak o tom začnu uvažovat a vymýšlet si výmluvy proč ještě ne a tak No jsem normální? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já vím, že mám asi blbý starosti proti vám, ale fakt si nevím rady.
21. zář 2009 v 17:51  • Odpověz
Miruch, to je těžký, to ti neporadím..:frowning2: tohle si musí každá ženská rozhodnout sama, ani to, že přítel, nebo manžel už chce, není tvoje rozhodnutí. samo, že by to mělo být rozhodnutí vás obou, ale ty budeš máma, ty budeš mimi nosit a rodit atd atd...
21. zář 2009 v 17:56  • Odpověz
handm,díky za přivítání :slight_smile: .Tak tedy něco o mě:jsem z Jablonce n.N.,o mimčo se snažíme již 18měsíců,mám za sebou bohužel již dva samovolné potraty v 5tt a v 6tt.Tento měsíc jsem si byla dle příznaků tak moc jistá,že jsem těhu,jenže bohužel včera přišla MS.Dnes jsem tedy 2DC.Pokud mohu také poprosit o zařazení do vaší tabulky,budu moc ráda.
Koukám,že tady se snažilkám daří otěhotnět,tak doufám,že i já s vámi budu mít štěstí :slight_smile:
21. zář 2009 v 17:56  • Odpověz
No to jo, musím to rozhodnout sama. A jestli se můžu zeptat, jak jsi poznala ty, že už chceš mimčo?
21. zář 2009 v 17:58  • Odpověz
jojo, tady to prskaji holky, jedna radost :slight_smile:
zkusím tě přidat do tabulky, za chvilinku, kolik ti je?! to tam píšou holky..:slight_smile: i miruchu, když bude chtít..

18 měsíců už je taky dlouhá doba.. a potraty jsou peklo :frowning2: já měla zamlklý,ale koukám dopředu..snažím se brát život tak jak je.. i když někdy to samozřejmě trochu zabolí...
ale holky jsou tu skvělý, takže ve snažení i trápení moc pomáhají :slight_smile:
21. zář 2009 v 17:58  • Odpověz
SLUNIČKOSEDMITEČNÉ : ahoj!!!! Teda to je mi moc líto :frowning2: . Tak ale víš jak : teď už se to podaří a uvidíš,že to bude to nejkouzelnější miminko!!!! No holt si dává trochu na čas,ale určitě ,,to bude stát za to,, !!!!! :slight_smile: My máme zrovna před sanžením,tak tfuj tfuj tfuj a chytám ty bacily co tu dnes tak nááádherně létají :slight_smile:
21. zář 2009 v 18:01  • Odpověz
Je mi 30let.Budu mezi vás moc ráda chodit,tu podporu občas potřebuje každá z nás a je to fajn,že koník nám to umožňuje.Moc děkuji za přidání do tabulky.A co ty handm,jak se snažíš ty dlouho?
21. zář 2009 v 18:03  • Odpověz
Určo bych do té tabulky taky chtěla. Třeba se to pak podaří a budu mít po blbých starostech :slight_smile:
21. zář 2009 v 18:04  • Odpověz
Miruch..já ti nevím.. my jsme to s manželem mělil tak nějak prostě automaticky.. brali jsme se po necelých třech letech spolu (já předtím žila 6 let s jedním klukem, on byl předtím s holkou a nějak to nikam ani u jednoho nesměřovalo), takže jsme to skončili oba nějak nastejno, a i když jsme se roky znali jako kolegové z práce jen z jiných oddělení, najednou sjme se zamilovali jak blázni. najednou jsme spolu bydleli, pak najednou řešili, že spolu chcem být a že budem stavět dům, pak že si mě chce vlastně vzít a teď jsme vlastně zjistili, že chceme už mít rodinu .- že už nechcem být jen sami, ale že chcem mít někoho dalšího o koho se starat, kdo bude takový důkaz toho, jak je nám spolu skvěle, jak se máme rádi...
bylo to nějak přirozený...
i když já jsem hodně racionální člověk a vždycky jsem říkala, že dítě budu mít, až budu vědět, že se o něj dokážu postarat sama, i kdyby mě chlap opustil...
to sice teď mám, ale na nic podobnýho nemyslím. mám jen tušení, vím, že tohle je chlap, s kterým chci mít dítě, že mi za to stojí a že chcem být prostě rodina se vším všudy.....

jsem se nějak rozepsala..
21. zář 2009 v 18:04  • Odpověz
Ahoj jarmulko,moc děkuji za tvou podporu,byla bych za miminko už opravdu tak šťastná,je to dlouhá doba to čekání.Koukám,že ty už jedno dítko máš,tak ti moc přeji,aby se i tobě povedlo druhé co nejdříve a hlavně aby bylo vše v pořádku.Už se taky těším,až tu budu chytat v době snažení bacilky :slight_smile:
21. zář 2009 v 18:06  • Odpověz
HANDM : teda to bylo krááásný :slight_smile: Moc Ti to miminko přeju, určitě se u Vás bude mít jako v bavlnce!!!! :slight_smile: To je jak ,, z červený knihovny,, :slight_smile:
21. zář 2009 v 18:08  • Odpověz
Já to takhle taky cítím. Vím, že s mým manžou je to to pravý, já před tím měla kluka 4 roky a taky jsme se nikam nehrabali a teď jsem spokojená. Vím, že to dítě s ním chci, bude super táta a už se těším, jak si budem užívat, ale i přes to mám pořád nějaký pochyby. Asi se dobrovolně přihlásím do cvokárny :slight_smile:
21. zář 2009 v 18:08  • Odpověz
Těhulky:
Žlababa: .......... 30 let ... 0 dětí ... 8.tt ... TP 9.5.2010 ... další KO 8.10. - jednovaječná dvojčátka
toltec: ............ 28 let ... 0 dětí ... 7.tt ... další KO 18.9.
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla //
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 21.9. našla //

Snažilky:
drndapetka:..... 24 let ... 0 dětí ... 40 DC ... 1. snažení
radma 80: ....... 29 let ... 0 dětí ... 36 DC ... 1. snažení
Kuratkol: ........ 27 let ... 0 dětí ... 33 DC ... 7. snažení
Motol: ............ 24 let ... 1 dítě ... 31 DC ... 5. snažení
lolynka: .......... 29 let ... 0 dětí ... 27 DC ... 2. snažení
hedik: ............ 22 let ... 1 dítě ... 25 DC ... 0. snažení
janulkav: ......... 22 let ... 0 dětí ... 24 DC ... 5. snažení
aja.83: ........... 26 let ... 0 dětí ... 23 DC ... 2. snažení
kebule82: ....... 26 let ... 0 dětí ... 20 DC ... 16. snažení
handm: .......... 30 let ... 0 dětí ... 19 DC ... 2. snažení
Taurusenka: .... 30 let ... 0 dětí ... 16 DC ... 33. snažení
syll:................. 25 let ... 0 dětí ... 16 DC ... 2. snažení
chicoola: ......... 28 let ... 0 dětí ... 13 DC ... 4. snažení ... momentálně nesnž
flosmanka: ...... 29 let ... 0 dětí ... 12 DC ... 1. snažení
baji: ............... 31 let ... 1 dítě ... 11 DC ... 1. snažení
Jarmulka...........23let ... 1dítě ...10DC ...2.snažení
Karol84: .......... 25 let ... 0 dětí ... 8 DC ... 0. snažení
Garp776: .........33 let ... 1 dítě ... 8 DC ... 6. snažení
majinka2:..........34 let ... 1 dítě ... 8 DC ... 1. snažení
katyna6: ......... 33 let ... 0 dětí ... ? DC ... 1. snažení ...čeká na porevizní ms
slunickosedmitecne..30 let... 0 dětí..2 DC.. 18. snažení
21. zář 2009 v 18:11  • Odpověz
Jarmul, děkuju...:slight_smile: ono to tak vypadá, ale taky jsme si to museli vybojovat...
ale zas jsme za to vděčnější..:slight_smile: za to, co máme..
21. zář 2009 v 18:17  • Odpověz
handm,díky :wink:
Jinak moc gratuluji všem čerstvým těhulkám :slight_smile:
21. zář 2009 v 18:21  • Odpověz
:slight_smile: Zdravím děvčata ..

Dostala jsem se sem až teď, měla jsem dnes konečně volno. Byla jsem po tom víkendu K.O., takže jsem spinkala až do půl 1 :grinning: a pak jsem uklízela - hloubkově, a ono se to na těch 100m nechá že :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teďka mi to chvíli taky trvalo, než jsem vás dočetla a nestačím se divit :grinning: takže:

prvně GRATULUJIIII pepi a bližence - je to naprosto supeeer, holky mám strašnou radost !!! A tímto si teda dovoluji toto - chytáááám prssskkyyy od všech těhulekk :dizzy_face: :wink: a jěstě něco, tak strašně moc bych chtěla k vám nahoru - do tabulky, prosííím, prsky pojďte i k nám, my chceme taky :grinning:

dále vítám všechny nový snažilky a věřte, že i vy budete brzy těhu, neboť tady to žije a plodí se tady o sto pérooo, je to tu strašně nakažlivý, takže šup sem a všechny věřme :wink: :grinning:

dále .. ta naše vláda mě pěkně s...e! Si fakt dělají srandu, pořád chtějí, aby se zvyšovala porodnost a tohle dělají pro to, aby to tak bylo? Jsou to id...i, a to pořádný - prasata :rolling_eyes:

Holky, já sem tak strašně unavená, strašně mě bolí podbříšek .. Nevím čím to je :unamused: úplně mám pocit, že jak jsme se v sobotu snažili o mimíska, že se od včerejška u mě v břiše ty spermíci perou nebo co .. Furt mě to tam šimrá, tlačí, no takový divný. Asi je to tím, že spermíci u mně nebyly skoro 10 let, tak je to pro "ni" šok či co :grinning:
21. zář 2009 v 18:45  • Odpověz
Tak holky, já konečně mizím z práce..
mějte se a zítra zase ahoj
21. zář 2009 v 18:50  • Odpověz
autor
Ahojky, tolik těhulek dneska !!! Jestli to tak půjde dál, tak to fakt do konce roku dáme všechny :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak já měla ovulaci až 28 den cyklu, takže MS čekám až tak 40 den cyklu.
21. zář 2009 v 19:24  • Odpověz
Vítám všechny nové Snažilky,tak snad za chvilku místo 2 sloupců bude konečně jen jeden :wink:
21. zář 2009 v 19:38  • Odpověz
Ahojky holky, moc moc gratuluji novým těhulkááám :slight_smile: To jsou ale dneska krásné zprávy :slight_smile: Kdyby každý týden byla 1 super zpráva tak by nás tu těhu přibývalo jak máku :slight_smile:
21. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz
My jsme tento měsíc pojali docela snaživě :o) i dneska jsme se tulili :grinning: , ale nějak si pořád myslím, že účinkuje ta fuj fuj HA :zipper_mouth:
21. zář 2009 ve 20:02  • Odpověz
MOTOL : No teď jsem koukala do tvého alba a že ty jsi studovala zdrávku v Trutnově??!!!!!!!!!!!
21. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz
Takže ty bacilky od vás bych si s dovolením vzala nějaké i jáááá :grinning:
jj studovala Jarmulko?
syll já taky doufám,že sem jich chytla dostatek :slight_smile:
21. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz
se známe?já jen podle fotky v pasu nepoznám moc,ale jinak na obličeje mám pamatováka
21. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz
motol, moc bych nám to všem přála :slight_smile: se snažením začínáme, ale čekat dlouho nechcem žádná :sweat_smile: my jsme ale nedočkavéé děvčata :grinning:
21. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz
syll to je jasný,čas je největší nepřítel,ted je to druhej měsíc a nic,tak doufám,že říjen snad bude uspěšnej :wink:
21. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz
Holky zkoušela jsem si dělat v takové té ovu výpočtů tabulce, kdy by měla být ovu podle délky cyklu, myslíte, že to může odpovídat zhruba?
21. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.