• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Eliska_v: 20 let, 0 dětí: .. 18.8. našla //

janulkav: 22 let ... 0 dětí ... 34 DC ... 4. snažení
Kuratkol: 27 let ... 0 dětí ... 28 DC ... 7. snažení
Everhr: 32 let ... 0 dětí ... 23 DC ... 12. snažení
Janinkaves: 27 let ... 1 dítě ... 21 DC ... 0. snažení
Karol84: 25 let ... 0 dětí ... 21 DC ... ?. snažení
motol: 24 let ... 1 dítě ... 20DC ... 2. snažení
lolynka: 29 let ... 0 dětí ... 20 DC ... 1. snažení
Žlababa: 30 let ... 0 dětí ... 20 DC ... čeká na 2. porevizní ms
labell: 28 let ... 1 dítě ... 11DC ... 0. snažení
KKattkka: 27 let ... 0 dětí ... 5 DC ... 2. snažení
Garp776: 33 let ... 1 dítě ... 3DC ... 5. snažení
Taurusenka: 30 let ... 0 dětí ... 5 DC ... 32. snažení
20. srp 2009 v 08:37  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
Ja tu budu dneska poletovat, mam tu delniky a pri tom budu varit, uklizet, pracovat, natirat a tak vsechno dohromady.

Do tabulky jsem zaradila na spravne misto labell.
20. srp 2009 v 08:38  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
Kkattkko, tak to si tedy mákneš. Tak ať ti to jde pěkně od ruky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
20. srp 2009 v 08:59  • Odpověz
Ahoj holky,
už jsem zdravila, ale neukázalo se to tu. :unamused:
katka: díky! Sem to nepobrala kam se mám zařadit :grinning:
20. srp 2009 v 09:47  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, tak už jsem se konečně dovolala do poradny pro neplodné páry, která spolupracuje s pražským Pronatalem a jsme s manželem objednaní na 8.9. V této době máme oba dovolenou, a protože jsme se rozhodli zůstat doma a jezdit pouze po výletech, tak se to perfektně hodí. Jsme oba moc šťastní z naděje, že se to snad pohne kupředu. Teď už jsem opravdu zářiová snažilka :grinning: :grinning: :grinning: .
20. srp 2009 v 09:58  • Odpověz
kkattkko: podle čeho se zařazuje do té tabulky?? Jestli podle DC, tak bych měla být pod tebou, protože jsem stejně jako ty 5. den. Ale to je jedno, jen mě to zajímá :wink: .
20. srp 2009 v 10:01  • Odpověz
taurusenko, jo, vidis, ja to prehledla. Radime to podle DC:

Eliska_v: 20 let, 0 dětí: .. 18.8. našla //

janulkav: 22 let ... 0 dětí ... 34 DC ... 4. snažení
Kuratkol: 27 let ... 0 dětí ... 28 DC ... 7. snažení
Everhr: 32 let ... 0 dětí ... 23 DC ... 12. snažení
Janinkaves: 27 let ... 1 dítě ... 21 DC ... 0. snažení
Karol84: 25 let ... 0 dětí ... 21 DC ... ?. snažení
motol: 24 let ... 1 dítě ... 20DC ... 2. snažení
lolynka: 29 let ... 0 dětí ... 20 DC ... 1. snažení
Žlababa: 30 let ... 0 dětí ... 20 DC ... čeká na 2. porevizní ms
labell: 28 let ... 1 dítě ... 11DC ... 0. snažení
Taurusenka: 30 let ... 0 dětí ... 5 DC ... 32. snažení
KKattkka: 27 let ... 0 dětí ... 5 DC ... 2. snažení
Garp776: 33 let ... 1 dítě ... 3DC ... 5. snažení

Dam Te prede mne, protoze budes driv // :wink:
20. srp 2009 v 10:49  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
Dobré ránko Snažilky

taurusenka,tak to je super ,že už ste objednaní,už to bude jen lepší a lepší

já sem si dneska konečně sedla,malej spí,tak se jdu taky natáhnout
20. srp 2009 v 10:57  • Odpověz
Kkattkko, tak to si opravdu nemusela :slight_smile:. Ovšem kdyby to na to mělo vliv, tak bych nás všechny napsala do jednoho řádku, nebo ještě lépe, na jedno místo :slight_smile: . Musím říct, že jsem teď trochu klidnější, když už jsem objednaná do té poradny. Ale úplně stejně jsem se cítila před laparoskopií. Mojí sestřičce totiž 2x pomohla k miminku a moje švagrová také po laparoskopii otěhotněla. A to jí po tomto vyšetření řekli, že musí na umělé oplodnění, protože mají malé procento šance na přirozené těhotenství. Takže se teď i trochu bojím, že nastane další zklamání. Já nevím, jestli jste to už některá u svého partnera zažila, ale včera, když jsem viděla manžela, jak se kouká na to malé miminko, tak se ve mně všechno sevřelo. Ten jeho něžný, dojatý i lítostivý pohled byl za všechna slova :pensive: .
20. srp 2009 v 10:57  • Odpověz
Ahoj motol, kéž bys´měla pravdu :fearful: . Příští týden mě čeká kontrola u mé gynekoložky, tak jsem zvědavá, jak tu novinu stráví :wink: .Vzhledem k tomu co tvrdí, že medicína je kolektivní sport, tak by měla být ráda a zapojit se :grinning: .
20. srp 2009 v 11:01  • Odpověz
taurus to je dobře,že si klidnější,je fakt je to zase o krok napřed a tvoje gyn. může být ráda jaká seš iniciativní a nenecháváš vše jen na ni :wink:
a neboj podle mě se rychle najde příčina proč to ne a ne jít,a až to bude ,tak tu všichni explodujem radostí, :slight_smile:

já vám to Holky moc přeji aby už byly ty //,většina tu teprve budete mít první o to to je těžší,ale věřim ,že klamavá reklama to nebyla na to Září :wink:
20. srp 2009 v 11:08  • Odpověz
No já spíš doufám, že se nenajde ta příčina, kterou si myslím. Ta imunitní. Mimochodem, četla jsem tady v některé diskuzi příspěvek holky, která právě tu alergii na partnerovo sperma má. Ale vzhledem k tomu, že to se dá taky vyřešit, tak bych byla raději alergická na ty bičíkovce než na manžela jako takovýho :grinning: , protože je to moje štěstíčko, ve které jsem už nedoufala :slight_smile: .
Mimochodem motol, koukala jsem s dovolením do tvého alba a ten tvůj malej je vážně kouzelnej. My máme teď oslavu prvních narozenin našeho malého synovce (právě toho, který měl přijít až po umělém oplodnění a najednou taky byl) a s ním už je taky pěkná sranda.
20. srp 2009 v 11:16  • Odpověz
snad to u vás bude jen banální problém :wink:

jééééé děkuji no malej je pěknej raubíř,hrozně to letí,ted,je to ale super už se sním trochu i domluvíš ,hrozně rychle se zapomíná jak byl miminko :unamused:
20. srp 2009 v 11:45  • Odpověz
kolikrát se taky stane,že ten pár neharmonizuje a spolu děti jim mít nejde a když je pak vymění mají hafo dětí

mm má taky strýce jeho žena byla 3na ivf a nepodařilo se ,tak si adoptovaly dva krásný kluky,obdivuji hlavně toho chlapa když ví ,že může mít svoje vlastní ,ale svojí ženu má rád tak do toho jde ,spousta chlapů tohle nedokáže a radči se rozvedou :frowning2:
20. srp 2009 v 11:49  • Odpověz
No tak právě proto musíte mít taky druhého raubíře nebo raubířku, aby sis to rychle připomněla. :grinning: Ale u Matyáška máš právě teď ten úžasný věk. .My máme dvouletou neteř a kam se na ní hrabe televize. Na ní je lepší pokoukáníčko. Ona je teď taková rozumbrada a neuvěřitelná sekyrka. Hlavně na svojí starší sestřičku, které bude pět let. Asi to odkoukala od mámy, která je musí často sekýrovat :grinning: . Já nevím, jestli ty děti vycítí, že jsou proti té mámě dvě nebo co, ale dávají jí zabrat. A vzhledem k tomu, že je mezi nima dva a půl roku, tak taky trochu soupeří mezi sebou o máminu pozornost :grinning: .
20. srp 2009 v 11:56  • Odpověz
Motol, tak to je přesně to, co jsem už tady taky psala. Ale snad to nebude náš případ :frowning2: . To si tu situaci ani raději představovat nechci. Musím uznat, že ten váš strejda má taky můj obdiv. Protože většina chlapů jsou právě ti rozsévači a většinou nedokážou snést pomyšlení, že po světě neběhá jejich potomek. Jestli si pamatuješ na případ vyměněných holčiček na Moravě (byla to docela veliká kauza), tak tam si myslím, že byl tenhle problém. Ale je to jen můj názor. Když jsem totiž potom slyšela rozhovory s maminkama těch holčiček, tak mi bylo jasné, že k výměně nebyla ani jedna svolná. Já mám sice úžasného manžela, ale netroufám si tvrdit, že by tohle zkousnul. Nejspíš bychom to vyřešili dárcovstvím. Pokud by to tomu tedy pomohlo. Nejsem odborník, tak jen spekuluju.
20. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz
taurus jj to si pamatuji moc dobře minulej týden na Barandově vždy ve čtvrtek dávají série jmenuje se to Ako sem prežil,a byl tam přesně tenhle případ,ale matka měla nějakou intuici a prostě pořád měla pocit ,že to není její mimi,mm zní udělal skoro blázna a ona se nedala a dotáhla to do konce kde se zjistilo,že mají opravdu jiné mimi,já si to nedokážu představit,já mít mimi rok a pak zjistit ,že není moje ty brdo,taky bych nedokázala říct ,že vzdát se ho bude lehký to vidim ted Matyho bych nedala za nic na světě,a já doufám,že vše v září dopadne ok budu natebe ten den myslet :wink:
20. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz
jinak stím druhým já řekla,že nechci minimálně 5let mít další mimi,ale nějak se mi splašily hodiny :grinning: ,říkám si nějak to zvládnu,abych měla klid a čas na druhý tak pujde Maty příští rok do školky ,docela se těšim na mimi,já spíš mám hroznej strach zase rodit,ale když budem všichni v tandemu ,tak to snad pujde :grinning:
20. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz
a za třetí taky strýce obdivuji,ale je to ten tip chlapa ,kterej je rozumnej ,manželku miluje,rozvádět se nechce,tak adopce byla jasná věc,i když teda co dneska chtějí věcí kolem adopce a sezení,to je někdy fakt naročný,no ale stálo to u nich za to je to krásná rodinka :slight_smile:
20. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz
Motol, taky se to nedovedu představit :frowning2: . A asi nikdo z nás. Upřímně, občas jsem ráda, že nedisponuji takovou empatií, protože jsem přesvědčená, že bych se zbláznila. Např., když mi volala těhotná ségra, že u té menší dvouleté neteře hrozí genetická vada a musí čekat cca. 14 dní na další vyšetření, tak mi bylo sakra zle, ale 100% to bylo úplní nic proti tomu, co musela zažívat ségra. A víš jak to nakonec dopadlo? Oni spletli datum vyšetření. Místo 8. ledna jí tam napsali 1. ledna a tím došlo k tomu, že se miminko nevyvíjí tak jak má. Nikoho nenapadlo, že 1.1. je státní svátek a přestože je ségra doktorka a má lehčí přístup k vyšetření, tak 1. by tam určitě nestrašila. Když si potom ty týdny srovnali, tak zjistili, že je to v pořádku. A dnes je to úžasná malá berulinka :grinning: .
To s tím pětiletým odstupem si říká hodně prvomaminek :slight_smile: . Moje druhá ségra to ale opravdu splnila. Řekla si, že druhé mimi chce, až první rarach (synovec) půjde do školy. V září půjde do druhé třídy a v říjnu se jim narodí malá Eminka (na 95% by to měla být holčička) :slight_smile: . My si nemůžeme dovolit takový rozestup mezi dětma. Mně je 30 a manželovi 36. No tak šlo by to, ale tím věkem přece jen jsme trošku omezeni. Co se týká strachu z porodu, tak ten už mám od svých 15 let. A opravdu panický, protože když se s někým bavím o počtu dětí, tak zatím tvrdím jedno (manžel chce určitě dvě) právě kvůli mému panického strachu z porodu a to jsem ho ještě nezažila :grinning: . Máš ale pravdu v tom, že ve více lidech se to lépe táhne, takže to určitě zvládneme :grinning: :grinning: :grinning: . Ono nám totiž nic jiného nezbyde :wink: .
20. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz
Tak to věřím, že s adopací je víc starostí, nervíků, běhání a dalších jiných komplikací, než s nemožností otěhotnět. Jednou jsme se bavili o tom, proč jsou ta pravidla pro adopci tak přísná, když jiní lidé s vlastními dětmi žijí v mnohem skromnějších nebo horších podmínkách. Zastávám ten názor, že ano, pravidla jsou přísná a je velmi těžké je zvládnout a nejspíš by bylo dobré je trochu zmírnit, ale taky se musíme vžít do situace těch dětí. Ony byly rodiči odloženy a pokud by měli návrat do dětského doma absolvovat vícekrát, .... určitě si to domyslíš. Nenapadají mě vhodná slova. Každopádně klobouk dolů, že váš strejda s tetou zvládli adopce dvě. My všechny se ale určitě dočkáme těch //. Musíme hýřit optimizmem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
20. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz
Ahoj holky, vy teda jedete, ani nestíhám dočíst, ale koukám, že píšete skoro romány. :slight_smile:

Jen tak nakukuji, jsem zas zavalená prací a navíc dneska odpo jedeme už na celý víkend na Moravu ke tchýni, takže se ukážu asi až v pondělí. To abyste mě náhodou nepodezíraly, že se vás snažím předhonit a celý víkend nevylezu z postele :grinning:
20. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz
taurus dočkáme neboj a brzooooooooooooooo :wink:

nj tak já ted pokud otěhotním tak vychovám ty dva rarachy a pak sem si řekla,že třeba v 35bych chtěla ještě jedno,no to ale předbíhám,sem hrozně zvědavá,kdo další napíše krásné // a do konce září snad bude jima zaplněna celá tabulka :slight_smile:

a takové omyly by se stávat neměli,moje kamarádka ted čeká druhé a měla skoro u všeho co ji dělaly špátné výsledky,akorát na uvz nic nebylo,to byly nervy,musí to být něco hroznýho ,já říkám,je jedno co to je,ale v dnešní době hlavně Zdraví!!!!!!

a stou adopcí stebou souhlasim,ale třeba oni měly uplně stejné podmínky jako u první adopce což se mi zdá přísný,když už jedno mimi máš adoptovaný a z druhou adopcí musíš projít uplně to samý,mělo by to být o něco lehčí
20. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz
Ahoj žlababo, promiň, já když se rozepíšu, tak nevím, kdy přestat, ale snad to tady moc nevadí :slight_smile: . Hezky si užij víkend.
20. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz
Motol, tak ty už bys´na konci měsíce mohla vidět ty //, viď? Já tedy nevím, jak dlouhý máš cyklus, ale vzhledem k tomu, že je dnes 20. předpokládám a máš 20 DC, tak by to tak mohlo vycházet. To já budu právě v ovulačním období :slight_smile: . Původně jsme plánovali na poslední sprnový víkend návštěvu u ségry, ale s touhle si to asi rozmyslíme :slight_smile: a pojedeme tam až v září před naší dovolenou.
20. srp 2009 ve 13:42  • Odpověz
Taurusenko, nevadí ani za mák :slight_smile: jen že vás nestíhám dočíst, ale slibuju, že po víkendu vše doženu :wink:
20. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz
žabko o víkendu tu bude román minimálně stránkovej :grinning:
20. srp 2009 ve 13:57  • Odpověz
no jo příští týden čekám ms,no pokud dojde :confused: a pak začnem další snaženíčko
20. srp 2009 ve 13:59  • Odpověz
No, tak v pondělí toho budeme mít co dočítat dvě, protože my nemáme doma net :confused: :slight_smile:
20. srp 2009 ve 14:02  • Odpověz
Holky, ja vas taky nestiham sledovat!

Taky tam u vas mate takovy vedro, jako my tady?
20. srp 2009 ve 14:05  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.