• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Všem krásnou dobrou a HLAVNĚ PLODNOU noc !!!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: - jdu zužitkovat ty dnešní nachytané ,,bacilky,, :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz
drndi,to je jen ten první záchvěv než si uděláš nějakej rytmus a zvykneš si na něj,no sem zvědavá co se z toho u tebe vyklube sis založila na to i téma že?no kámoška byla taky ve 2měsíci a test pořád ukazoval neg
21. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz
Dobrou noc,at uspěješ s nachytanými bacílky :slight_smile:
21. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz
Holky, no jsem zvědavá, jak se mi to všechno povede zkloubit s prací....věřím, že pokud udělá první zkoušky, tak už to bude lepší. Teď mám v práci frmol, tak si nedokážu představit se do toho ještě učit, ale snadv to půjde, uvidím

motol: Spíš si myslím, že se z toho vyklube pravděpodobně opožděná MS.....blbě mě může být právě z toho, že se opižďuje...slyšela jsem, že to může být....takový jakoby dlouhý předmenstruační syndrom a MS nikde. Prý se může tam dolei krev hromadit a nemusí to ven. No slyšela jsem hodně historek, tak jsem trošku vyklepaná. Co bych dala za to, kdybych měla cyklus normální, ja má bejt a mohla se v tuto dobu začít s manželem snžit znova. Takhle to čekání, co nebude a nebude mě pěkně deptá :confounded:
21. zář 2009 ve 21:50  • Odpověz
Ježiš, já píšu překlepy :grinning: Jde vidět, že jsem unavená....ale nejhorší na tom je, že dřív jak o půlnoci neusnu :frowning2:
21. zář 2009 ve 21:53  • Odpověz
drndi,tak to je naprd fakt,tak bud at ta mrcha přijde nebo at to sou //,to tělo si taky dělá co chce,to má moje teta tohle hromadění krve a dlouho z toh nemohla otěhotnět,a neboj ta škola a práce nějak pujde,vždyt ono se to vždycky nějak udělá ne :wink:
21. zář 2009 ve 21:53  • Odpověz
já chodim se slepičkama spát,nevim co tu ještě strašim,teda vim mm je na fotbale,tak čekám až dojede at nejdu spát sama :slight_smile:
21. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz
drndi, je fakt, ze jednou jsem zazila to s tim hromadenim krve, museli ji pak vycistit... a byla jsem hrooozne unavena, ale spatne mi snad nebylo, to uz si nepamatuju
21. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz
karol. mě bolí hlavně ty prsa, špatně od žaludku mi může být ze špatné hladiny hormonů-to by i vysvětlovalo tu dnešní blbou náladu a proč pořád bulím, když se na mě někdo škaredě podívá.Dnes mě v podbříšku jakoby lechtalo a místama trochu řezalo, tak snad nebudu mít nějakej zánět-to by mohlo taky ovlivnit to, že ms nepřichází-nevíš?
21. zář 2009 ve 21:58  • Odpověz
motol. jj, taky nejraději usínám s manželem, i když se vždycky po ulehnutí k sobě otočíme zadkama :grinning: ale jde o ten pocit, že vedle mě někdo je.Ten můj se naštěstí na fotbal kouká jen doma v telce, ale zase má v práci služby, takže taky bývám občas sama a to mám velký problémy usnout :frowning2:
21. zář 2009 ve 22:01  • Odpověz
ja dnes bulim taky, protoze setkani s blbcem boli nejvic :confounded: a clovek si zkazi naladu na hodne dlouho
jak mi blbne ta hladina vselijakych hormonu, tak taky porad nevim, co je se mnou. prsa me bolely na jare asi 3 mesice vkuse
21. zář 2009 ve 22:03  • Odpověz
drndi,přesně jak píšeš jde o ten pocit,já to mám stejně jak není doma blbě se mi usíná většinou čučim do zdi a převaluji se,radči mám ty otočený zadky :grinning:
21. zář 2009 ve 22:03  • Odpověz
Karol ,tak jak píšeš to asi musel být tupl debil,když tě tak moc rozhodil :angry:
21. zář 2009 ve 22:04  • Odpověz
karol. a ptala ses doktora proč tě tak dlouho ty prsa bolely? to je přece divný, ne? mě už bolí skoro měsíc a nikdy mi to nedělalo, jen v těhu.
Jaký setkání s blbcem? :astonished: promiň, nedočítala jsem, tak nevím
21. zář 2009 ve 22:05  • Odpověz
drndi, ja mam taky problem sama usnout - a ted jsem tu sama cely tyden
21. zář 2009 ve 22:05  • Odpověz
holky, jsmer holt naty naše chlapi závislý :grinning: teda já aspon jo, když ho nevidím dýl jak tři dny tak šílím
21. zář 2009 ve 22:08  • Odpověz
motol, dvojite tuplovany debil
drndi, ja to tu ani nepsala, uz se mi ani nechce, jen mam zkazenou naladu. a na ta bolava prsa jsem se vubec neptala
21. zář 2009 ve 22:09  • Odpověz
jj já taky a to si vždycky řeknu ,že si od něj odpočnu když někam jedu,ale není to tak ,je to už zvyk i trochu závislost
21. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz
a poslala si ho aspon někam?
21. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz
ja byla rada, ze jsem tehdy po 4 mesicich dostala po injekci ms, prsa jsem neresila - jen kdyz o tom tak zpetne premyslim, tak si uvedomuju, ze to bylo docela neprijemne, ze mi vadila i voda ve sprse, rucnik, tricko... no snad cokoliv - to bylo utrpeni...
21. zář 2009 ve 22:11  • Odpověz
karol. mě taky minulý týden zkazila na dost dlouhob náladu taková velká ultra blbka -teda hodil by se na ni ještě horší výraz, ale to sem raději psát nebudu :grinning: Bulela jsem celý den. Naštěstí manžel stál při mě a byl mi oporou, ještě že ho mám, jinak bych měla depku ještě teď.....holt někteří lidi jsou pěkní debilové a my normální tím trpíme :angry:
21. zář 2009 ve 22:12  • Odpověz
tak to si nemuzu zatim dovolit, na poslani nekam musim jeste par mesicu pockat... nejdriv neco zaridit a pak teprve muzu zacit lidi posilat nekam...
to je na tom mozna nejhorsi
motol, zavislost, to je to prave slovo :wink:
21. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz
ja jsem tu cely tyden sama :frowning2:
21. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz
premyslim, ze bych mela neco zbastit
21. zář 2009 ve 22:14  • Odpověz
tak se jdi nabaštit a už na to nemysli

teda tě obdivuji,že dokážeš být tak dlouho sama ,jako vím,že to jinak nejde,ale je smutný když tam nikdo není,ale asi je to o zvyku

tak at ho brzo můžeš poslat někam blba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. zář 2009 ve 22:17  • Odpověz
no ja prave zvykla nejsem, proto tady budu vysedavat treba do dvou do rana, v prazdne posteli nedokazu usnout. nojo, uz jsme spolu 8 let, to se mi ted blbe zvyka, kdyz zacal tak jezdit pryc
21. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz
Dobrou noc Holky ,mm už dorazil jdem do pelíšku
21. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz
motol, dobrou noc. na to, ze normalne chodis se slepicema, nebo cos to psala, tak jsi vydrzela dloooouho :slight_smile:
21. zář 2009 ve 22:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.